Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Buziaczki dla wszystkich!!!! Papuga- ja tez prosze o zdjecia basiaok@yahoo.com Dark Elf- dostalam zdjecia- super wygladasz, tylko pozazdroscic takiej figury i wogole wygladu!!! U nie wszystko po staremu, praca, dom, ciagle mam cos do roboty orzy Damianku, nigdy mi sie nie nudzi. I pomyslec ze kiedys narzekalam na nude... Marzenko- odbierz maila. Gruszenko- ja tez poporsze o zdjecia basiaok@yahoo.com :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papuga- wlasnie dostalam zdjecia od ciebie w tym momencie. Dzieki, fajnie wygladasz!!! Ja tez ci wysle moje dzis wieczor jak moj maly urwis usnie... :)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wpadlam tylko na chwilke. U nas pogoda - marzenie. Dletego tez mamy dzisiaj bardzo napiety plan zwiedzania plus plywania i jeszcze do zrobienia zakupy :D Dark Elf, dziekuje za zdjecia! Sa doprawy przesliczne! Niedlugo bede mogla sie zrwazowac. Ostatnio narobilisy cala mase zdjec, wiec bede mogla wysylac i wysylac :) Jesli chodzi o zupe minestrone z sosem pesto to na pewno podawalam na forum ten przepis. Jesli bedziesz miala troche cierpliwosci, to pewnie go znajdziesz a jesli ja znajde chwilke to sie przylacze do poszukiwan :) Kokus, dziekuje za zdjecia rowniez! Wszystkie pbez problemu mi sie otworzyly za wyjatkiem jednego \"kwitnace azalie 2004\". Papuga, o rewanzu dla Ciebie oczywiscie pamietam. Postaram sie wyslac wszystkie zdjecia jeszcze dzisiaj! No nic, musze uciekac, bo mnie juz tutaj popedzaja ;) :D Trzymajcie sie cieplo - zycze Wam wspanialego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokuś dziekuje za zdjecia:)jestes bardzo sympatycznym facetem:)przeczytaj maila ode mnie..pozdrawiam wszystkich..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale goraco u nas. Powietrze jest tak rozgrzane, ze nie da sie wytrzymac nawet w cieniu. Moja Mysza dzisiaj wyjatkowo na uniwersytecie, a ja siedze sobie w domu, schowana przed zarem za przymknietymi okiennicami (!) I tak utykam przy radyjku, to przeprasuje, tamto zaszyje :) wlasnie skonczylam przyszywac uszy do najnowszych kuchennych sciereczek, bo nie bylo ich za co powiesic. Mysl o gotowaniu nawet nie przemknela mi przez glowe! W ogole jakos trudno myslec w takich warunkach. A slyszalam, ze w Polsce raczej chlodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Hej! Ja tylko na chwilke bo zmykam odsypiac wczorajsza impreze i potem ide do baru na cala noc:-( Chcialam sie podzielic radosna wiescia-mam bilet do Polski na 5 lipca.Moj ukochany maz mi kupil wczoraj-zrobil mi taka niespodzianke.I dostalam tez bukiet pieknych roz.Nie moge uwierzyc ze lece na miesiac do Polski.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka> och jakie cuda z samego rana;-) moj maz upiekl mi dzisiaj nalesnory na sniadanie, pewnie mu sie mnie zal zrobilo.. wczoraj wrocilam z pracy o 4 i od razu wskoczylam w pizame i spalam dzisiaj do 9;-) Zrobila takie piekne sniadanie, a ja zwykle tylko kawa i platki bo nic innego w siebie nie jestem w stanie wepchac.. a dzisiaj no musialam choc jednego nalesniora;-).. musze pracowac w przyspieszonym tempie, bo wlasnie dzwonila Stephanie i idziemy ogladac baseball pozniej, to moja pierwsza gra na zywca, przy American football myslalam, ze ja wlasnymi rekoma udusze, 4 godziny umieralam;-) z nudow oczywiscie, obiecala, ze baseball jest lepsiejszy, zobaczymy;-) Barb> pamietasz pytalas o estkizdyni@yahoo.com no wlasnie dzis nawet mi ten nieszczesnik poslal maila;-) z wirusikiem pewnie... myslal, ze nie zauwaze?? ze sama do siebie poczte sle z nudow? na szczescie juz zablokowany, wiec powinno byc dobrze pozdrowienia z goracego Charleston dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina! Jade do mojego narzeczonego na kontrole ;) Jest sycylijczykiem ale nasz jezyk bazowy to angielski. Ja po wlosku mowie troszke, dosc duzo rozumiem ale moj chlopak czesto robi mi psikusa i zaczyna mowic po sycylijsku. Na szczescie wsrod jego znajomych sycylijski nie jest tak bardzo uzywany a z bliskimi nadal rozmawiam po angielsku. :D Znam niezle reginy zachodnie i poludniowe (okolice Trapani, Agrigento) Tam tez bylam na najpiekniejszej wysepce na swiecie- Favignanie A ty gdzie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Dzidzia-ja tez bylam w Aggrigento:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam wszystkich tak szybciutko!!! Dzis piekna pogoda wiec pewnie nie bede siedziec w domu. Kokus- dostalam zdecia. Dzieki!!!! Gadzina- ciesze sie ze fajnie spedzacie czas z mama. Jak tam Fasolka? Marzenko- czekamy na was jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz sie nie moge doczekac. Testy tez czekaja na ciebie. :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARB wyslij mi swoj adres na maila. JAY jaka u Was pogoda? Coraz blizej wakacji :) Mam nadzieje, ze sie spotkamy. Franiu mowi, ze nie problem pojechac do Ciebie, bo od Myrtle Beach to w miare blisko.:D Pozdrawiam: Barb 🌼 Piwonia 🌼 Kokus 🌼 Dark Elf 🌼 Papuga 🌼 Bagatelka 🌼 Jay 🌼 Margot 🌼 Franci 🌼 Mayenka 🌼 Gadzina 🌼 Gruszenka 🌼 Dzidzia_1979 🌼 Aga21 🌼 i wszystkich innych zagladajacych tutaj, ktorych nie wymienilam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenucha
Sporo juz nas jest :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga21
Witam wszystkich z Luxa. Widze ze wszyscy wyjezdzaja do PL:super zazdroszcze. U mnie moze za 3 msc.bo za 2 bede miala bobasa. Co do sycylii to jest piekna .Bylam w tamtym roku 2 tygodnie w Taorminie Przepiekne miasto na wzgorzu super zarcie,plakalam jak wyjezdzalam. No a jakie butiki,kupilam sobie cudowna torebke czerwona, Ogolnie to jest bieda ale mysle ze na turystyce zarabiaja,jest tez drogo B yly to najdrozsze moje wakacje ale jestem zachwycona. KOKUS jak chcesz troche zdjec to nie ma problemu porobie troche w tym tygodniu .Przypomnij mi twoj adres.Gdyby ktos mial fajne zdjecia daje adres ratajczak@internet.lu Buziaczki Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka I jakie wrazenia? Podobalo sie Tobie? Ja uwielbiam takie miasteczka! Marzeniusia Dziekuje za pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość And
Witam serdecznie, poszukuje osob zamieszkalych w Monachium Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-( musze troszke odreagowac, wiec wychodze z domu;-(( wszystko sie wali.. wina niczyja, chorobska, ktorego nie mozna zlapac za nogi i wygonic z cialka;-(( Marzenusia> goraco, tak, Myrtle Beach blisko, tylko 90 mil, jakies 1,5 h w jedna strone pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA21 mam pytanie do Ciebie. Czy to nazwisko Ratajczak to po mezu czy panienskie? I skad pochodzisz z Polski? Znam takiego jednego Ratajczaka. Swiat jest maly, wiec wszystko mozliwe....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam w nocy (u mnie).. nie nadazam za Wami zupelnie, tak szybko biegna stronki... Jay - zycze powrotu zdrowka do cialka, bardzo... And - aktualnie to chyba nie zaglada do nas, ale moze nas czyta przynajmniej... aga 21 - napisalem do Ciebie, wiec masz juz moj adres.. czekam na zdjecia.... Luxemburg ma tak piekne parki na dnie wawozow, na zboczach zwieszaja sie pnacza, mostki i mosty, zmiana warty przed palacem ksiazecym, wow, rozmarzylem sie.... Marzenusia - tak, liczne grono sie zebralo, ale gdzie jest haneczka, naneczka, co sie u nich dzieje, co robia... Bagatelka to przynajmniej nas czyta napewno...🌼 Barb - pamietaj o mnie, gdy bedziesz wysylac zdjecia... Fajnie ze sie spotkacie z Marzenka.. Mayena - bardzo sie ciesze, to juz za kilka dni... Ten Twoj maz to Cie chyba bardzo lubi... Gadzinka - w Polsce faktycznie dosc chlodno jak na te pore roku... dzis kolo 18-tej zalozylem dodatkowo koszule z dlugim rekawem, bo mimo, ze caly czas pracowalem, to bylo mi juz zimno. Margot - wysle jeszcze te azalie, bardzo mnie dziwi ta sytuacja. W tym tygodniu w srode i czwartek padly systemy w czterech komputerach sposrod znanych mi osob. Syn az kupil nowa klawiature, bo takie mial objawy, u znajomej komp sie resetuje sam, po kazdym wlaczeniu i tak w kolko... Dark Elf - dziekuje za info... ok, sorki, ze nie do wszystkich napisalem, ale jak sie to tu mowi - padam na pyszczek, wiec pozdrawiam wszystkich, zycze milej i slonecznej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam w nocy (u mnie).. nie nadazam za Wami zupelnie, tak szybko biegna stronki... Jay - zycze powrotu zdrowka do cialka, bardzo... And - aktualnie to chyba nie zaglada do nas, ale moze nas czyta przynajmniej... aga 21 - napisalem do Ciebie, wiec masz juz moj adres.. czekam na zdjecia.... Luxemburg ma tak piekne parki na dnie wawozow, na zboczach zwieszaja sie pnacza, mostki i mosty, zmiana warty przed palacem ksiazecym, wow, rozmarzylem sie.... Marzenusia - tak, liczne grono sie zebralo, ale gdzie jest haneczka, naneczka, co sie u nich dzieje, co robia... Bagatelka to przynajmniej nas czyta napewno...🌼 Barb - pamietaj o mnie, gdy bedziesz wysylac zdjecia... Fajnie ze sie spotkacie z Marzenka.. Mayena - bardzo sie ciesze, to juz za kilka dni... Ten Twoj maz to Cie chyba bardzo lubi... Gadzinka - w Polsce faktycznie dosc chlodno jak na te pore roku... dzis kolo 18-tej zalozylem dodatkowo koszule z dlugim rekawem, bo mimo, ze caly czas pracowalem, to bylo mi juz zimno. Margot - wysle jeszcze te azalie, bardzo mnie dziwi ta sytuacja. W tym tygodniu w srode i czwartek padly systemy w czterech komputerach sposrod znanych mi osob. Syn az kupil nowa klawiature, bo takie mial objawy, u znajomej komp sie resetuje sam, po kazdym wlaczeniu i tak w kolko... Dark Elf - dziekuje za info... ok, sorki, ze nie do wszystkich napisalem, ale jak sie to tu mowi - padam na pyszczek, wiec pozdrawiam wszystkich, zycze milej i slonecznej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo niechcacy - komp nie chcial przyjac hasla za pierwszym razem - bydle jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! O tej porze znacznie latwiej zlapac oddech :) Ale chyba znowu zapowiada sie goracy dzien. :) Kokus, czy to aby nie wirus? :) Kokus & :) Barb, moja mama niestety wyjechala juz kilka dni temu, teraz to Margot cieszy sie swoja :) :) Dzidzia, wczoraj grzebiac w Kafeterii natrafilam na Twoj przepis na zapiekane baklazany z parmezanem. Mniam! Od razu widac ze ty sie we Wloszech nauczylas gotowac. Ja uwielbiam wloska kuchnie, kocham namietnie po prostu! I Wlochy w ogole. Na Sycylii, to bylam akurat tylko w Palermo i to tez mial byc wtedy tylko etap w podrozy na Malte... ktora nam nie wyszla... Ale tamte dni bardzo gleboko zapadly mi w pamiec... Kilka lat pozniej wloczac sie pociagami po poludniowych Wloszech i Grecji (z biletem interrail w kieszeni) bardzo chcialam tam wrocic, ale nie starczylo czasu. Zatrzymalam sie w Apulii. Kalabrie znam z jeszcze innych podrozy... Generalnie to sa regiony o wiele mniej znane i wybierane na podroze nic Toskania.... w Toskanii byla wiekszosc moich sasiadow, ale kto slyszal o Apulii? :) Aga, gratuluje! I witaj w klubie przyszlych mam! Nie spodziewalam sie, ze spotkam na tym topiku jakas przyszla mame :) Moja Fasolka pojawi sie w grudniu. :) Jay, trzymaj sie! Pozdrawiam Was wszystkich a szczegolnie NANECZKE, HANECZKE i BAGATELKE, ktore mam nadzieje o nas nie zapomnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina! 🌼 Jesli tylko chcesz sluze paroma innymi przepisami. Nie ukrywam iz na razie podpartuje matke mojego narzeczonego i jego znajome ale dobre tego poczatki ;) Mnie w Palermo urzekly przepiekne uliczki wokol ich katedry no i sama katedra. Jednak przebywajac w mniejszych miasteczkach troche razi mnie tamtejszy tlok i wieczne korki. Mieszkasz we Francji? :D Mam siostre w Vitrolles- jesli nie masz nic przeciwko poprosze ja by tutaj zajrzala bo mysle ze ona potrzebuje pogadac sobie z kobitkami ktore tam mieszkaja. Ona jest tam sama samiusienka. Obecnie jest na etapie walki z tamtejsza biurokracja (marsylijczykow nazywa marsjanami :P z czym akurat sie zgodze bo ludzie sa delikatnie okreslajac nietuzinkowi-no ale poludniowcy to nie ma sie co specjalnie dziwic :D) Pozdrawiam wszystkie! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Taka wczesna godzina a juz zaczyna byc niemilosiernie goraco. :o Wczoraj bylo 35 stopni a dzisiaj ma byc tutaj jeszcze cieplej... :o Dzidzia_1979, koniecznie sciagnij na nasz topik swoja siostre, bo wyglada na to, ze bedzie ona moja najblizsza sasiadka. :) Mieszkam 120 km na polnoc od Marsylii, ale od pazdziernika bede znowu bywac calymi dniami w Aix-en-Provence a stamtad to juz do Vitrolles niedaleko... chyba tylko jakies 30 km :) A jesli chodzi o francuska biurokracje... skad ja to znam... :o Marsylczycy-Marsjanie - podoba mi sie :D Bardzo trafnie ujete :D kokus, wydaje mi sie, ze to musi byc jakis wirus. :( Koniecznie uaktualnij program wirusowy i przeskanuj wszystkie dyski :) Mayenka, ciesze sie z Toba, ze jedziesz do Polski!!!! :D :D Co za fantastyczna niespodzianka :D :D Jay 👄 nie dawaj sie chorobsku! Duzo, duzo zdrowka :) No nic, musze juz konczyc. :) Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i zycze Wam milej niedzieli :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×