Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Paaoolka🖐️Bling🖐️Margot napisz jak Ci poszlo? dzis w tv podali ze 10belgijka zostala matka SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie i Wszystkich🌼🌻🌻 Paaoolko-ale jesteś twardzielka z tą dietą:-) U nas też DUŻE słońce ze 30 st:-) Prasowanko kończę i pomyślałam,że czas na mały relaks... Nanaczko-ja w Grecji:classic_cool: Nadal brzuszki w łóżku:-( Marguś-dzisiaj kilka razy myślami byłam z tobą,ciekawe jak ci poszło:-)❤️ Arnusiu-też kocham rynki i bazary,ale lubię iść sama bo tak mały za spódnicę ciągnie i ciągle coś chce:classic_cool: Mika-taka prawdziwa chałwa tj z sezamu,migdałów i miodu,jest super kaloryczna(100g-550kcal) a tą o której pisze to kukurydza masło cukier i coś tam jeszcze i jest pyszniejsza od tamtej i pewnie ma 1000kcal w 100g.:-( :-( :-( Wiecie co mi się stało? Mój cudny stary wazonik stał już na stole z różyczkami i dzisiaj chciałam im wodę zmienić i okazało się,że on się poci! Jest z wypalanej gliny a może to kamionka,nie wiem.. wazonik jest brązowy tak jak wszystkie kamionki a na obrusie zostawił mi plamę koloru zielonego jak tusz do pieczątek:-( Ciekawe z czego był zrobiony,może coś wiecie o starodawnej technice i o składnikach,albo znacie jakąś stronę, może to być coś trującego? Bo ścianki wazonu też się pocą na zielono:-( Pozdrawiam🖐️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na egzaminie nie bylam poniewaz sie rozchorowalam... mam zapalenie zatok i siedze w domu... mam tez wyrzuty sumienia ze nie poszlam ( zwlaszcza po tylu miesiacach przygotowan :(), no ale coz... Nic nie da sie zrobic... Nastepnym razem przygotuje sie i podejde do dwoch... Mika - A mi wyszlo ze w poprzednim wcieleniu bylam mezczyzna z polnocno srdkowej Ameryki, urodzonym okolo 825 r. Bylam liderem, majorem badz kapitanem :) Co ciekawe moj profil psychologiczny to: natura artysty zawsze przemienijacy/ca przedmioty brzydkie w piekne (! co to ma wspolnego z kapiatanem?!?) i szare w kolorowe.... Co wynioslam z dowswiadczen w poprzednim wcieleniu: wspanialomyslnosc i poczucie braterstwa. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena> jak sie sprawdza poprzednie wcielenia?;-) przykro mi, z powodu zapalenia zatok, wiem jaki to bol, sama mam kilka takich do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - od dzisiaj mowcie do mnie KAPITANIE ;) :D Z tymi zatokami to rzeczywiscie nie ciekawa sprawa... a najgorsze jest to ze zawsze mnie to lapie w porze egzaminow ... :( Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena podac sobie rece mozemy-ja tez mam zatoki-zawsze wracaja mecze sie juz tak kilka lat:Onajlepiej je wygrzac jakas lampa-albo nawet solarium:)zycze Ci zdrowkapowiadasz wyszlo ci ze bylas majorem hehehe nono kto wie;) Jay🖐️wroc chyba jedna stronke podalam tam link by sprawdzic kim sie kiedys bylo:) Pe witaj:) Selala nigdy takiego wazonika nie mialam wiec niestety ci nie doradze:( Margot ciekawe kiedy sie odezwiesz-a moze gdzies teraz opijasz bo dobrze Ci poszlo:) moje plany na weekend-dzis wybieram sie do Hasselt z mala do wesolego miasteczka:)mimo ze pogoda nie bardzo:Ojakies 17stopni:Pale sie ubierzemy cieplo:)to tylko raz do roku jest wiec jedziemy zobaczyc:) jutro jadewybieram sie do Bxl na mecz pilki noznej a co dalej-hm nie planowane zawsze najlepsze:) milego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao.... margot--??????? chcialam zlozyc gratulacje. a tu cie nie widac,pewnie juz sie upilas ze szczescia....(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Dziekuje wszyskim za kciuki ❤️ Jestescie kochani! ❤️ Obrona wypadla spiewajaco! :D Byla mila atmosfera, wiec w ogole nie czulam stresu! I sie rozgadalam z komisja! Doswiaczenie jak najbardziej pozytywne... Ocena bardzo nieczego sobie wiec wszystko na plus! :D Teraz niestety musze zmykac... Pozdrawiam wszystkich... Dziekuje raz jeszcze! Odezwe sie pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z week- endowego dyzuru Margola - sama wiesz.. Kryspina - a\' propos upicia....??? BO JA JUZ PO DIECIE!! Przyjmujcie mnie do klubu \"zatokowcow\" od paru lat mam spokoj ale kiedys ciezko bylo No wlasnie z tymi wcieleniami , skad to bierzecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Gratuluję Marguś!!!! Radosnej i miłej Soboty.... U nas słoneczko przypieka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludki Nudze sie jak mops, moj M na silowni, rodzice telefonu nie odbieraja wiec nie mam z kim pogadac, a z Tivo powiewa nuda. Jedyny plus to taki ze idziemy na 2 godzinny kurs zarzadzania i obrotu nieruchomosciami wiec moze sie czegos ciekawego dowiem. :) Wiem ze nie powinnam wychodzic z domu, ale po prostu nie potrafie usiedziec na miejscu :o Kurcze ze to chorobsko wlasnie teraz musialo mnie dopasc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> gratulacje!!! mika> dzieki, wlasnie sprawdzam kim jestem, tylko sie zastanawiam czemu tam tylko jedno wcielenie;-)).. jestem swiecie przekonanan, ze ja juz tu kilka razy za kare bylam;-) za troche czasu idziemy na lunch z moimi japonskimi znajomymi.. beda nas uczyc co jesc a czego nie dotykac w ichniejszej restauracji heheh martwie sie troche;-) bo przeciesz trezba bedzie przelykac wszystko z grzecznosci;-) pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to obrone mamy z glowy..... arnusia--mam zalozonych tyle anty-wirusow, ze nikt nie moze sciagnac skyp\'a...jeszcze troche cierpliwosci. moze jutro mi sie uda. jay--- jak tam bylo w \"suszarni\"???? dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina> no wlasnie nie bylam w suszarni;-) za to dostepne byly wszelakie makarony, zupy, gyoza, tempura od wyboru do oloru.. lunch byl o 12, teraz jest po 7 wieczorem, a ja wciaz mam pelen zoladek;-)) chyba zaczne sie stolowac w tej restauracji, zycie mnei taniej wyniesie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek24
Mieszkamy w 10-ciu w jednym pokoju w Glasgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z Londynu... z tego kursu, o ktorym mowilam ( zapisalismu sie na kolejny) i ze spotkania ze znajmoymi... oj !!! potrzeba mi bylo takiego rozlunienia od bardzo dawna... W kazdym badz razie don=brze juz byc z powrotem w domu... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :) Zycze dobrej nocki... ciao🖐️ Piotrek -- witaj :D Jak to sie zyje w 10 ludkow w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🌻🌻🌻 Niedzielę spędziłam nad morzem,słońce jeszcze niezle opala, plecki i nogi opaliłam spacerując,pełny relaks.... relaks też męczy,wieczorem padłam:-) A dzisiaj znowu pełne obroty,tak jak pewnie wszyscy, Słusznie mówi się:nie lubię poniedziałku! Kasiulena-szkoda,że rozchorowałaś się,tyle nauki i wyrzeczeń.. ale co ma być to będzie,następnym razem na pewno się uda. gdzie się wszyscy podziali???? M I Ł E G O 🌻P O P O Ł U D N I A🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jak Wam sie zaczal poniedzialek? za pol godz mam kolejne spotkanie z dyrektorami na wiecie ktory temat... :o powinno byc dobrze.... ale na wszelki wypadek poprosze o kciuki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×