Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Nie wiem czy u Was jest tak samo ale ja zeby zobaczyc ze ktos odpisal to musz wrzucic na inna strone????????? To normalne jest??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling- milo ze sie odezwalas... Odswiez to gdzie na stronie czy na necie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki ja ide zmyc moja farbe z glowy... Jak bedziesz tu jeszcze to daj znacc.... :) mam ochote z kims pogadac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czessc Kochani 🖐️ 👄 Wypadlam z Waszego toku, do tego stopnia, ze nie wiem juz co pisac, ale czytam na biezaco i fajna milista imprezioszke :classic_cool: Margot - gratulacje to Ci zlozyc musza pewnie conajmniej potrojne, od pisania, po konczenie i obrone 🌻 🌻 🌻 Zostalo Ci cokolwiek tego szaumpana, lub jakies skrawki sera dla spoznialskiej?? ;) Jade - masz obywatelstwo, ktorego prawdopodobnie nigdy nie bedziesz musiala sie wstydzic :) Ja troche jak wlatuje do Polski i mnie odprawiaja to kryje ten Staniczny paszport, czuje sie z lekka jak zdrajczyni i to w imie czego? :P A propos podwijnego obywatelstwa, to wg. mnie, jak sie uniega o obywatelstwo danego kraju i kaza podpisac papier, ze od tego momentu tylko temu panu bedziesz sluzyc, to chyba to wyklucza (przynajmniej od strony filozoficznej) podwojne obywatelstwo?? Moze mi sie tylko tak wydaje... Nic, na razie ide wyciagnac pranie .... grrrr .... kiedys tak lubilam robic pranie, a teraz nie lubie, bo musze w tej sprawie chodzic na dwor, jak kuzwa do latryny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kurde farbe zmylam a teraz takie kreski mam ze nie wiem jak to zmyje.... Tragedia!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Bling czli remont prawie na wykonczeniu:)zrob tak by sie Tobie podobalo:)Ani i jak tam plamy zeszly?kiedys moja kolezanka szorowala sie pumeksem:Dale jej zeszlo:) Bagatelka🖐️:)jeszcze sie nie znamy ale mam nadzieje ze nadgonimy stracony czas:) milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 🖐️ U mnie tez slonce, choc takie \"niesmiale\" :-D A ja dalej przeziebiona, i nie mam zamiaru wychodzic. Jutro chyba zaczynamy malowanie w pokoju, wiec sobie odpoczne, bo potem bedzie co robic :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buongiorno Wszystkim... 🖐️ U mnie tez slonce swieci... :) Az sie zyc chce:classic_cool: Mika- cos tam zeszlo ale dalej dramat,na pumeks sie jednak nie zdecyduje...-dzięki he he he(odwazna ta Twoja kolezanka) Milego dnia Wam zycze....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Mnie cos przeziebienie bierze... Mam nadzieje, ze nic sie z tego powazniejszego nie wykluje. Oby! :) ani79 - moj maz jest z Francji ;) I jak udalo Ci sie zmyc te kreski? :) bagatelka - ciesze sie, ze w koncu sie odezwalas! 👄 Dziekuje za gratulacje! I szampan i ser i cokolwiek sobie zyczysz sa dla Ciebie :D Zadomowilas sie juz troche w nowym miejscu? :) Jak Ci sie w ogole podoba w Mobile? Jesli chodzi o pranie, to bedac w Belgii robilam pranie w pralni... Cichy wychodzily z niej troche cuchnace :o I chociaz lubilam sobie siedziec w pralni z ksiazka, to jednak zdecydowanie wole prac w domu. :P U nas dzisiaj zapowiadaja burze! :D Nareszcze... W ciagu ostatnich 3 miesiecy spadlo o nas jakies 10 mm deszczu... To duzo za malo... Zycze wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jako tako Margot... :P teraz kminie co zrobic zeby wygladac jak czlowiek,bo przeciez mialam no shoping jechac........ Troche glupio z takim czolem ...😠 Ale u Nas dzionek piekny... az nie moge sie napatrzec ze to naprawde w Irlandii??? :D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani..ja takie sprawy rozwiazuje przy pomocy wody utlenionej... A jaki sprawilas sobie kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani79 a moze zrobisz sobie piling twarzy - moze to cos pomoze? :D Margot nie daj sie chorobsku - herbata z cytryna i hop do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciut lepiej sie czuje niz rano! Wzielam tableteczki! Pije herbatke z cytrynka... Nie leze w lozeczku, ale ogolnie grzeczna jestem ;) U nas chmury sie klebia i klebia... Ale jak na razie zero deszczu! Mogloby juz w koncu troche pokropic :D No! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Margot...zebys blizej mieszkala to razem bysmy sie kurowaly pijac herbatke z cytrynka i miodem... Ja juz tak od kilku dni, gardlo prawie wyleczone, ale ogolnie jeszcze slaba jestem... Leniuchuje co nie miara, nic mi sie nie chce. Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌼 ale nadrukowałyście:-) czytam z przyjemnością:-) Leń mnie dopadł....:-( Chociaż powinnam fruwać bo dzisiaj kupiłam sobie perfumki nawet dwa flakoniki,które używam już od dłuższego czasu.:-) Ale jak to po obiadku-lenistwo,troszkę drzemki i już dojść do siebie nie mogę:-) Biorę się też za jakieś sprzątanie. widzę,że wszystkie wczoraj pucowałyście:-) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Julii - fajnie by bylo :) Ja do granicy wloskiej mam w prostej linii jakies 50 km... ;) A gdzie ty dokladnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O To nie tak daleko, mieszkam w Turynie :-) Moze kiedys wpadniesz? :-) Selala...ja tez mam lenia... :-) Ale co tam, nalezy sie chorej :-P I jakie pachnidelka sobie kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocilam....:) Dzieki dziewczynki za rady... :) ten piling pomogl.. :D Julii- no wlasnie a gdzie mieszkasz??? Moj facet to Italiano!!! :D Porzadki... ja tez sie za nie zabieram ale cos mi kiepsko idzie...:( Za duzo wczoraj winka sie polalo i troche glowa boli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii- Z Neapolu... W ogole to Ci zazdroszcze.... Strasznie lubie Wlochy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je tez sie przylaczam do grona majacych lenia. Ja ostatnio mam ciaglego :P :) selala - co za perfumy kupilas? :) :) Julii - od kiedy tutaj mieszkam, nigdy jeszcze nie wybralismy sie do Wloch, chociaz juz wielokrotnie bylismy w poblizu granicy. Myslam juz wielokrotnie o tym, zeby sie wybrac do Turynu, w koncu to nie jest tak daleko... chyba jakies 250 km od nas. Jak sie kiedys wybiore, to Cie nawiedze ;) Masz to jak w banku ;) :) ani79 - a jednak peeling! Ja juz Ci chcialam zaproponowac sok z cytryny ;) Dobrze wywabia plamy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraj jest piekny, ale to nie wszystko. Ja jestem tutaj strasznie samotna. A gdzie sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×