Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

no to strasznie sie ciesze ze zostalam - wlaczona -!!!!! oczywiscie ze anatomia nie jest straszna - jak sie ma pojecie! ale moje panny nie przykladaja sie do nauki - wczesniej czy pozniej - szczegolnie w pracy zawodowej to wszystko wyjdzie!! mam tego przyklady! liczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonetta- Traymam kciuki...:) Napisz jak poszło... A teraz spadam do pracy...:P Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus> a co takiego mowili o Pld Karolinie? czyzby o tym jak to aligator odgryzl reke wedkarzowi?;-) Zostalo mi jeszcze 8 dni terapii, jestem potwornie wykonczona juz tym wszystkim.. robienie 2 rzeczy w tym samym czasie mi niestraszne, czyli szkola i praca moga byc, ale jak mi do tego dochodzi terpia, to staje na glowie i nie spie;-( ani79> mi w tym roku nie dane bedzie byc w POlsce na swieta a wszystko z powodu opieszalosci profesorskiej w zalatwianiu praktyk... w styczniu mam byc .. gdzies w USA, nie moge szukac mieszkania, nie wiem w jakim bede szpitalu, szlag mnie trafia, wszystko dynda i wisi w powietrzu.. ilez mozna w takim stanie gotowosci bleee Antonetta> swiezego wiatru? wybacz nieokreslilabym tego swiezym wiatrem, raczej postawa rozczeniowa, ktorej bardzo nie lubie, nie masz obowiazku tutaj niczego czytac.. Milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie mam obowiazku czytac!!! jednak nim wlacze sie w tok rozmow prowadzonych - chcialabym wiedziec i poznac zdania innych rozmowcow! chyba jest to calkowicie logiczne??? jestem zobowiazana kazdego z osobna pytac o to co kto lubi !! ( moja odpowiedz na podsumowanie - Jay )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! zmoglo mnie, chyba zarazilama sie na forum:D Ani - moj syn ma 14 lat i przyznam sie ze w tym wieku najwiecej frajdy sprawia -niestety Forsa!! on jak i inni koledzy w jego wieku zawsze na swieta prosza roznych czlonkow rodziny wlasnie o gotowke a potem z wypiekami na twarzy biegaja po ulubionych sklepach, nie widze w tym nic zlego bo kto nie dostal chybionego prezentu przynajmniej raz w zyciu? Kokus - jakies tajemnicze posty fruwaja do Ciebie , coz, przydaje to pikanterii naszemu zmurszalemu forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , w lutym chcielibysmy wyskoczyc na 2-3 dni do Londynu z rodzinka, bo tam nawet jak brzydka pogoda to jest co robic , lecimy easy jetem ale nie mam zadnych namiarow na jakies hoteliki w przystepnej cenie W necie wyswietla sie ich 100 tys i drogie, czy moze ktos z was moze mi pomoc?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia z Brukseli. :) Pisze z pracy. Na razie jest ok. Jestem sama z nowym stazysta... Nikt jeszcze nie zjechal po dlugim weekendzie... Co chwile ktos do mnie dzwoni a ja w ogole nie jestem w temacie... Czeski film ;) Dziwnie sie czuje tutaj w Belgii... Niby wszystko jest znajome, ale to nie to... I tesknie bardzo za moim Gumisiem... buu... Nic to tyle na teraz. Pozdrawiam zswystkich b. serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mika - dzieki 🌻 Wiem, ze nie jest... Co chwile spotykam znajome twarze... Ale nie mam wlasnego kata i brakuje mi mojego S. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim Antonetta - wydaje mi sie ze mnie z kims pomyslilas- nigdy nie napisalam ze cale zycie poza granicami kraju to beznadzieja... Gdybys sie wczytala w pare wczesniejszych wypowiedzi na pewno bys zmienila zdanie. Arnusia - daj mi znac jaki jest Twoj budzet to chetnie ci pomoge :) Margot - milo znow Ciebie tu widziec :) Glowa do gory poradzisz sobie ... poczatki zawsze bywaja trudne, ale potem jest duzo latwiej... trzymamy kciuki :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena, dzieki? budzet hm...powiem tak , hotelu gdzie pracuje pokoje kosztuja ok 40€ na 2 osoby bez sniadania ,nas jest 4, myslisz ze mozna znalezc cos w tych cenach ? oczywiscie nie mowie o centrum bo w koncu jest metro? a ty w Londynie?? Dzieki za chec pomocy, gdybys kiedys wybierala sie na narty to daj znac:D Margola- nawet nie zdazylam cie pozegnac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ouups nie wiem skad te znaki zapytania, mialy byc oczywista przecinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikus- pewnie nie doczytalas ze starcilam twoj gg, mozesz mi podeslac?? a tak w ogole to pozdrawiam ze slonecznej florydy;-) nadal goraco i slonecznie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwyl
Cześć jestem z cuxhaven szukam znajomych kto jeszcze z tąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwyl
Troszkę poczytałam wasz topik ale jest tego strasznie dużo bym musiała całą noc przesiedzieć żeby to wszystko przerobić. Byłabym wdzięczna jak ktoś by mi podpowiedział jak była tu na tym topiku osoba z tego miasta...Dzięki z góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam to - czego najbardziej sie obawialam! obydwie moje - Gwiazdy - oblaly! na prostych tematach! o dyplomach moga zapomniec! o poprawkach nie ma mowy! tak to bywa jak sie nie uczestniczy w zajeciach! sama nie wiem jak mam i co mam robic z moimi studentkami... gwiazdami... koniecznie musze odreagowac... lece na moje Flamenco ... taniec pomaga rozladowac napiecie ... pozdrawiam wszystkich!!! szczegolnie te rozmowczynie, ktore z dokladnoscia szwajcarska analizuja kazde slowo... taka mala slodka aluzja... nikogo nie chcialabym dotknac... ogolnie bo mam dzisiaj ciezki dzien za soba i praktycznie drazni mnie wiele rzeczy ... ale to nie dotyczy bywalcow tego forum... wlacze sie duzo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) dzis to popisaliscie :) hej Margot w Brukseli! Trzymaj sie dzielnie :D Antonetta piszesz totalne bzdury jako ze nikogo nie chcialabys dotknac a od pierwszego posta wymachujesz nam tu jak strasznie przynudzamy.... zdecyduj sie w koncu.... a ja wam sie pochwale ze od wakacji zgubilam juz 6 kg i zaczynam czuc sie jak laska normalnie.. :D pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny...:) Paaoolka- GRRRRATULACJE!!!!!:D Prosze bardzo zdradzic mi tajemnice jak Ci sie udalo zrzucic to 6kg?????????:) Ja sie z tym uporac nie moge...:P Margot-mam nadzieje ze szybko sie na nowo zaklimatyzujesz..:) Arnusia-ja to w sumie z Irlandii jestem ale powiem Ci ze zawsze jak wyjezdzamy gdzies na wakacje to zazwyczaj hotele znajduje na booking.com. Tam sa hotele z calej europy i mozesz sobie wybrac jaki pokoj chcesz, na ile osob itd . Po wybraniu pokazuje Ci calkowita cene za pobyt...:) Ogolnie lubie z tego korzystac:) A tak w ogole to dzieki za rade odnosnie prezentow... Chyba rzeczywiscie w tym roku to bedzie kasiorka :) bo ciocia nie ma koncepcji :P 102-ale Ci zazdroszcze tego slonca...:) podeslij troszke do mnie bo tutaj sie juz zimno zrobilo... brrrrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonetta> gratuluje sposobu poznawania nowych osob... Margolcia> na poczatku zawsze po czesku;-) bedzie dobrze aiwyl> a gdziez to cuxhaven? Paaoollka> 6 kg? no nie tu prosze sie spowiadac teraz jak sie gubi 6 kg, tylko nie mow, ze trzeba biegac codziennie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba komus podpadlam... chociaz nie ma pojecia czym? Mam wyjatkowe zdolnosci wkurzania ludzi... nawet przez internet :D No ale dosyc juz tego... w koncu \"przychodze\" tu by sie zrelaksowac i odreagowac :) Aiwyl - wydaje mi sie ze nikt z osob z tego topiku w tym miescie nie mieszka - chociaz jest szansa ze ktos czyta i byc moze sie do ciebie odezwie - serdecznie pozdrawiam :) Arnusia - przez ponad 3 lata mieszkalam w Londynie i jakies pol roku temu przeprowadzilam sie pod Londyn ze wzgledu na moja prace :) owszem w granicach £30 (czyli ok 40euro) jakis pokoj moglabys znalezc - jednak nie polecilabym ci go poniewaz jakosc uslug nie jest tu najlepsza :(. Mysle ze placac £50 za pokoj moglabys znalezc lepszy standard. Sa tu rowniez tzw hostele, w ktorych mozna znalezc miejsce noclegowe jeszcze taniej niz za 30£ - jednak musialabys wziasc pod uwage to ze dzielilabys z kims pokoj (dokladnei nie wiem na jakiej zasadzie to dziala poniewaz nigdy (w Londynie) w hostelu nie mieszkalam. Popytam sie moze znajomych w pracy i podesle ci w ciagu tygodnia jakis linki do sprawdzonych i niedrogich hoteli. :) Paaoollka - pochwal sie jak to zrobilas :D Ja juz od 3 miesiecy na silowni siedze :) i jak na poczatku waga troszke mi spadla tak teraz ani drgnie - takze kazda rada sie przyda :) 102 - dzieki za slonce- dzisiaj na prawde przyjemnie swiecilo i mialo sie wraznie ze to lato :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani- no kuuuuurcze ale blondynka ze mnie przeciez ja w pracy codziennie robie rezerwacje z booking.com!!! i nie wpadlam zeby sama cos tam znalezc!!! jakbys kiedys jechala w moje strony to zobacz Fasthotel Annecy na booking- czysto , tanio no i mila obsluga:D We speak polish:D! Kasiulenia - dzieki za informacje !! POZDRAWIAM WSZYSTKICH🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim:) 102 wyslalam Ci wczoraj wiadomosc na gg:)jak tam malutka?jak sie chowa?spi w nocy? Paaoolka gratulacje-ale mysle ze nawet z tymi 6kg wiecej bylas laska:D Ani🖐️Kasiulena🖐️i wszytkich ktorych nie wymienilam:) Mi od dzis zaczyna sie szkola:Oczas do ksiazekprzysiasc:P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Paaooollka a czym ty te 6 kg zmiotlas? samym samozaparciem? Gratulacje pewnie czUjesz sie jak piorko? U mnie z dieta i silownia kicha, od tyg nie bylam na biezni przez przeziebienie i czuje ze obrastam a poza tym jak jestem chora to ciagle cos podgryzam😠 102 - jak tam Twoja pszczolka, moze jakas podobizne pokazesz? wszystkim zycze milego bezstresowego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim...🌻 Tak sie bronilam,bronilam i mnie dopadla...:( GRYPA!!! A tu trzeba do pracy isc.... Mam nadzieje ze podolam a jak nie to sie trzeba bedzie zwolnic i do lozia...:P Zobaczymy... Milego dnia Wam zycze...:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ale odzew na zgubione kilosy :D A wiec zaczelam dieta south beach ale mi sie w koncu znudzilo i poprostu ograniczam zarcie, na slodkie pozwalam sobie w soboty no i oczywiscie cwicze, plywam, ganiam na step i sama prowadze gimnastyke ze starszymi. grubas juz bylam straszny. jeszcze ze 2 kg i dam sobie spokoj. Jutro ide do lekarza bo mi sie jakies paskudztwo w brzuchu zrobilo i chca mi to wyciac, zaczynam sie troche bac... Kasiulena nie przejmuj sie, to kolezanka A. strasznie podpada, nie znosze takich napastliwych i prowokujacych osob. Ani79 kuruj sie i nie daj grypie! Jay, Arnusia, mika1122 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez w pracy a wolalabym w lozeczku A propos pani A , jak to jest ze wlasnie tacy ludzie krzycza ze ich glowna cecha jest tolerancja( patrz \"kilka slow o sobie\") to tak jak kiedys ktos powiedzial ze jego najwieksza wada jest... przesadna skromnosc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×