Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mickiewiczówna

co za bzdury wypisujecie jak mozna byc w ciazy i miec okres?????

Polecane posty

Gość rebeka1234
no to bardzo ciekawa teoria bo zreguly dni plodne sa wczesniej a tuz przed miesiaczka sa nie plodne wiec teoretycznie nie ma szans na zaplodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Witam !!!naprawde nie wiem co mam zrobic !!czy jak mam teraz miesiaczke to czy jak bym zrobila test ciazowy to cos wyjdzie bo juz jeden robilam z 10 dni temu i wyszlo ze jestem w ciazy !!!a tu dostalam bowiem miesiaczke wiec juz nie wiem co jest!!bo do lekarza ide w poniedzialek 25.02.2008 ale od soboty mam brac znowu tabletki !!wiec nie wiem co mam zrobic zeby nie zaszkodzic prosze niech mi ktos rosonny odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie! ale gdyby tak bylo to metoda kalendarzykowa nie byla taka zawodna(na 100kobiet 17 co roku zachodzi w ciaze). Po pierwsze nie zawsze okres jest regularny. Po drugie należy zwrócić uwagę na to że plemniki w drogach rodnych potrafią przeżyć nawet 7-14 dni(różnie podają źródła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
ale napewno niemożeliwe jest to ze dzien przed okresem bylo jajeczkowanie i zostalo zaplodnione.Przykro mi ale ta teoria jest jakas kiepska.Jezeli byly by dni plodne to na drugi dzien nie byloby okresu,a dlaczego dlatego wlasnie ze okres powstaje ze zluszczajacej sie scianki macicy razem z ktora wychodzi jajeczko ale skoro jest zaplodnione to co ma sie zluszczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
To co jak myslicie co mam zrobic ten test ciazowy bo ja naprwde nie wiem co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
zrób test ciazowy a dla pewnosci idz do lekarza cie przebada i sie dowiesz bo na forum jak juz wczesniej mowilam kazdy ma swoje teorie spiskowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Ok zrobie dzieki za info nio do lekarza ide w poniedzialek i zobaczymy co mi powie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś czytalam, że nie które kobiety mają macice przedzieloną ścianką z błony na pół i myślę, że wtedy kobieta może mieć okres z jednej części i osadzony zarodek w drugiej części. Dla mnie także jak dla wielu tu wypowiadających się kobiet jest to nielogiczne! Przecież jak się złuszcza błona śluzowa to razem z jajeczkiem by została wydalona.. Troszkę logiki koleżanki. Owszem może byś plamienie, które się leczy, lub poronienie samoistne gdy kobieta dostaję normalną miesiączke. Niewierzę w to co nie które piszą. To jest nie możliwe:o Mi moja Pani Ginekolog (A przy okazji moja Ciocia) powiedziała, że pierwszymi objawami ciąży są: - w 3-4 dniu po zapołodnieniu wymioty i biegunka spowodowane dzieleniem się komórek zarodka - oraz brak miesiączki. Chyba niektórzy ginekolodzy nie powinni być dopuszczani do swojego zawodu, skoro pieprzą takie głupoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
ygadyam sie y koleyanka powzyej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
zgadzam sie z kolezanka powyzej przepraszam za bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można mieć normalne bóle miesiączkowe i być w ciązy? Za chwile ktoś tu napisze, że macica wybiera sobie ten kawałek gdzie jest jajeczko zagnieżdżone i tego kawałka nie złuszcza, a reszta zostaje złuszczona, to chyba sikne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armina z tego co mi wiadomo, to owulacja występuje w środku cyklu, a nie na końcu... Zapytaj lepiej swojego gina kto mu dał pozwolenie na wykonywanie swojego zawodu, skoro wie mniej od przeciętnej nastolatki... No chyba, że kupił sobie świadectwo zdanych studiów na giełdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
to co niektore dziewczyny tu pisza to jest paranoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
a tak zeby bylo smiesznie to cos wam opowiem:kiedys czytalam w brawo o dziewczynie: kochalam sie niedawno z chlopakiem a teraz mam niewielkiego guzka pod kolanem czy to moze byc ciaza pozamaciczna?:) hehe i takie glupoty ludzie pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąć, to znam lepszy przypadek. Miałam chyba z 12-13lat miałam starszą od siebie o 4 lata chyba koleżanke. I niewiem tak jakoś zaczęłyśmy temat miesiączek. To co ona mi powiedziała rozśmieszyło mnie bardzo. A więc według jej teorii : - Błona dziewicza jest nie na wejściu do pochwy, tylko na końcu przy wejściu do macicy i jest całkowicie zamknięta.. ŻAL To ja się jej pytam w takim razie jak wypływa krew miesiączkowa, skoro jest szczelna. To odpowiedziała mi, że: - Od jajników (!!) idą bardzo cienkie kanaliki i przez nie płynie krew miesiączkowa (Nie wiedzialam, że to jajniki się złuszczają, a nie błona macicy !! :D ) ŻAL... - I te kanaliki idą tak, że omijają tą grubą, nie przepuszczalną błone dziewiczą i wpadają do pochwy skąd wypływa krew.. Jak to opowiedziałam wujkowi i ciotkom (Wujek-Gin, Ciotka-Gin, Druga Ciotka-Położna) to mieli z tego ubaw na każdej imprezie rodzinnej. Niewiem, jak można być tak mało pounformowanym o własnym ciele?! I w dodatku takie bzdury.. Po prostu szkoda gadać.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
jasne ze mozna miec okres i byc w ciązy.Moja znajoma miala okres normalnie przez 3 miesiące,poszła do ginekologa bo zle sie czuja a on jej pogratulował i powiedzial , ze jest w 3 miesiącu ciązy...i teraz ma synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
ahhhh niektore dziewczyny tutaj to mnie rozbawiaja do lez..typu mam ochote na ogorki kiszone czy to ciaza? nie mowie ze jestem super specjalista ale cos nie cos wiem ja niemam w rodzinie zadnego lekarza a juz nie mowiac o ginekologach ale lubie cazytac na takie tematy wiec troche wiedzy teoretycznej mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alussia a może zapytaj czy miała podzieloną macice ? Bo to jest jedyna możliwość. Kurwa zero logiki! Chyba przestane się udzielać na tym forum... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Porostu ludzie sa naprawde nie powazni!!!chyba to dzieci pisza a nie dorosli jak takie bzdury wypisuja !!!a naprawde nie ktore kobiety chca sie tu czegos dowiedziec!!!to lepiej niech tu nie pisza takich bzdur !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
miała normalnie miesiączke byla w szoku ze jest w ciązy mimo miesiączki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli miała miesiączke to po co poszła do gina? Coś mi tu śmierdzi alussia. Żadna kobieta, u której jest wszystko OK nie idzie do ginekologa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
naucz sie czytac! zle sie czuła!raczej normalne w ciązy co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
O boze co tu ludzie wypisuja za bzdury naprawde !!!niektore z nas maja naprawde problemy a tu jeszcze takie pisza beznadziejnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Nie ciebie nie mam na mysli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka1234
w 3 miesiacu ciazy to juz chyba dziewczyny sie az tak zle nie czuje:)najgorzej jest na samym poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Wogole jak czytam tu to forum to normalnie rece opadaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
jak sie kobieta czuje zalezy indywidualnie od organizmu kazdej kobiety!! i dla ciebie informacja,, opowiesc z zycia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
sawana mi tez juz powoli odechciewa sie tego forum, zadają pytania jak człowiek odpowiada to wtedy naskakują , ze kłamie . Ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZaPoMNaNa dlaczego nie czytasz uwaznie?Pisalam ze na poczatku ciazy kobieta ma bole brzucha i piersi tak jak podczas miesiaczki-i kazdy to potwierdzi to sa pierwsze z objawów i sa identyczne jak objawy napiecia miesiączkowego.Nie wiem po co ta agresja ja specjalnie nikogo nie wprowadzam w blad tylko pisze co mi sie przydazylo i przez to dowiedzialam sie o ciazy dopiero w 8 tyg.!!!To co mialam po 5 dniach od zaplodnienia w dokladnie 28 dniu mojego cyklu OKRESEM NIE BYLO bo przeczy temu logika-i nie twierdze ze wydalilam niezaplodnione jajeczko mialac drugie zaplodnione bo bylabym szalona-pisze jedynie ze mialam krawienie nie mal identyczne z okresem-i wiele kobiet moze z nim go pomylic i przez to nie wykryć szybko u siebie ciazy -to wszystko.Pisze to nie po to by naskoczylo na mnie grono kobiet ktore myslą ze sie im wciska kit -bo mi sie nudzi-tylko zeby osoby stosujace kalendarzyk zdaly sobie sprawe z jego zawodnosci a takze z tego ze zdarzają sie krawienia bardzo podobne do okresu szczegolnie na poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arminia ja Cię wcale nie atakuję, tylko powiedziałam, że dni płodne są na końcu... Bardziej mnie martwi to co opowiada alussia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×