Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange

pomylka

Polecane posty

Przez pomylke wzielam dwie tabletki na raz... moze to sie wyda glupie ale to skomplikowane zeby wytlumaczyc jak do tego doszlo. Jak myslicie czy moze to miec jakies negatywne skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
mialam potem plamienie do konca opakowania, a jak plamienie to zero sexu, a jak zero sexu to zero wpadki, wiec ci nie powiem jak to jest z bezpieczenstwem po takiej pomylce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalo sie nie odstanie... kontynuuj ale pamietaj antykoncepcja nadal trwa 21 dni i 7 ni przerwy, musisz miec opakowanie z którego wezmiesz jedną pigułke i odłóż takie \"niepełne\" na bok na wszelki wypadek i po 7 dniach zacznijj brac kolejne opakowanie 21 pigułek ps. nie powinno byc skutków ubocznych, ale sie obserwuj, jak by co do gina! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje, ze mozesz po prostu wziac opakowanie do konca, ale przerwe skrocic do 6 dni, a potem nastepne opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orage
To wtedy wyjdzie 8dniowa przerwa a nie 6dniowa... no jakos to bedzie :) A na dodatkowe opakowanie tabletek nie mam za bardzo kasy...:/ Dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to 8 dniowa? Nie rozumiem... Po prostu po skonczeniu opakowania przez 6 dni nie bedziesz brac pigulek, a nie przez 7. Przerwe zawsze mozna skrocic, ale NIGDY nie wolno jej przedluzac, bo moze nastapic owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bOJKU COI wY MÓWICIE, JEŚLI MA SIĘ PLAMIENIA TO ZERO SEKSU?Dlaczego tak, tzn. ze tabletki juz tak nie działają????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak dobrze bo się już wystraszyłam a jestem w trakcie trzeciego opakowania, gdzie przy grudim były małe plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dwa wyjścia: 1) Tak jak napisała renika... czyli bierzesz z zapasowego opakowania (które dobrze jest miec). Wtedy przez 21 dni bierzesz pigułki i potem 7-dniowa przerwa 2) Jesli nie masz zapasowego opakowania to wybierasz normalnie wszystkie do końca tabletki (tyle ze to będzie 20 dni ich przyjmowania wtedy) i robisz normalnie 7-dniową przerwe (podkreślam 7 dni) i zaczynasz nowe opakowanie. Przy tym wariancie okres możesz dostac o jeden dzień po prostu wcześniej POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO SKRACAĆ LUB WYDŁUŻAĆ PRZERWY!!! TO MUSI BYĆ 7 DNI (nie 6 ani nie 8) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaa
JAk to nie można skracać przerwy między braniem tabletek??????Można przesunąć dzień brania pierwszej tabletki z opakowania, ale tylko do tyłu czyli zamiast np. w piątek to wziąć w czwartek, ale nigdy odwrotnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×