Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jogurcik

Dieta jogurtowa

Polecane posty

Hej co taka cisza? No chyba nie porzucilyscie diety? Ja czekam na jakies sprawozdania, na razie mam spokoj ale w poniedzialek sie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma napisane co mozna pic ale zazwyczaj na diecie jest to woda i herbatki ziolowe. Ja i tak nie pijam zwyklej herbaty i kawy, wiec mi to obojrtnr. Zeby Ci cos polecic kup sobie herbatki vitax, teraz sa takie nowe w opakowaniach po 10 herbatek. Bardzo dobra jest relaksujaca i enegizujaca. Ja pije oczyszczajaca i zniknely wszystkie pryszcze. Pewnie dlatego, ze ma w sobie rumianek, no ale ta nie jest za pyszna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo robie ciasto cytrynowe...ale bedzie pycha. Tylko ta wizja diety nie daje mi spokoju. Jogurcik, ja musze zaczac diete od 3 stycznia bo nie dalabym rady przerwac jej na Sylwestra i pozniej znowu do niej wrocic. Ale zycze powodzenia...i udanego Sylwestra, ja tez ide na bal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciuch
a ja wlasnie zjadlam chipsy ... ojej...ale tez sie przylacze ...dobrze, ze kocham jogurty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurcik
Aneciuch, zapraszam. Olenko, dietka jest naprawde smaczna, nie wymagająca wiekszego wysilku, widze ze nastawilas sie na wielkie katusze, uwiez mi, nie bedzie tak :-) Pierwsze 2, gora 3 dni najgorsze, potem jakos leci. No i nie musisz jadac dokladnie tego co jest tam napisane, ale nie zmieniaj rowniez za bardzo. Troszke namieszalam ale mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :-) Obiad staraj sie jesc taki jak jest zalecane. Reszte mozna troszke pozmieniac ale jak mozwie nie do przesady. Pozdrawiam i rowniez zycze Tobie i pozostalym kobitkom na jogurtowej udanego sylwestra i szczesliwego, szczuplejszego nowego roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam diete. Niestety musze ja troche zmodyfikowac ale raczej jej kalorycznosci przekraczac nie bede, wiec zobaczymy jak pojdzie. A Wy jak sie trzymacie. Zlecialy jakies kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciak
Hej kobitki!!! ja tez uwielbiam jogurty i tak mysle, że pora zacząć sie odchudzić. niedługo mąż wyjeżdzą do pracy, więc nie bedzie widział jak się siłuję z dietą. zaczynam od jutra!!!! trzymajcie za mnie kciuki i piszcie jak tam wasze postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurcik
W dalszym ciagu uwazam ze dieta jest rewelacyjna. W pierwszym tygodniu zlecialo 2 kg, drugi dopiero co sie zaczął. Zobaczymy jak bedzie. Jakbyscie kochane kobitki mialy jakies pytania to piszcie tutaj na forum. Pozdrawaiam i zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurcik
W dalszym ciagu uwazam ze dieta jest rewelacyjna. W pierwszym tygodniu zlecialo 2 kg, drugi dopiero co sie zaczął. Zobaczymy jak bedzie. Jakbyscie kochane kobitki mialy jakies pytania to piszcie tutaj na forum. Pozdrawaiam i zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurcik -> jakie efekty? Czy przebrnęłas do końca diety? Jestem bardzo ciekawa! Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurcik -> jakie efekty? Czy przebrnęłas do końca diety? Jestem bardzo ciekawa! Odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dieta
jest do d..y. Jadłam wszystko zgodnie z zaleceniami. Zero słodyczy. I co? I nic!!! Nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwerka
Ja jestem na diecie jogurtowej drugi dzień.Myślę że schudnę bo kiedyś mi po niej zleciało 5kilo w ciągu dwóch tygodni.A ja uwielbiam jogurty.Ktoś się przyłącza?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkan
Hej!! I jak wasze rezultaty po dietce jogurtowej ile schudlyscie pochwalcie sie ;))) chyba i ja ja zaczne ale jakos niemam mobilizacji :(( juz mam nie jesc ale zaraz zobacze cos pysznego w domciu i odchudzanie idzie na drugą polkę :(( co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii93
no witam. mam taki mały problem.. nie przepadam za jogurtami naturalnymi wiec jem owocowe.. a słyszałam , ze od nich sie tyje.. ;| juz niewiem co ja mam jesc. rano jem dwa kubeczki jogurtu codziennie inne.. na obiad surówke z kapusty pekinskiej pomidor ser feta mieso jakies chude../ ryż zalezy raz z warzywami raz z miesem gotowanym albo cos innego ;) .. na kolacje staram sie nic nie jesc a jak zjem to kubeczek Activii albo Danona.. około 80-90 kcal.. jak myslicie schudne ? jestem juz 4 dzień na tej diecie (troche jest mi słabo) ale sie nie poddam. aa i dodam ze jeszcze nic nie schudłam ..;| juz sama niewiem.. pomózcie ! aa ii jem owoce jeszcze ;) mysle ze ta dieta jest zdrowa i pyszna , najwazniejsze ze nie chodze głodna ;) ii pije duzo czerwonej herbaty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZostawWiadomosc
Czesc Dziewczyny ! Ja rowniez sie do Was dolaczam.Dodam tez ze nigdy na dietce jogurtowej nie bylam wiec efektow nie jestem pewna ,ale bardzo chetnie sprobuje. Pozdrawiam goraco i trzymam kciuki za Nas wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistery
Witam, jestem na tej diecie od 3 dni i cieszę się że nie jestem sama. Ustaliłam sobie że będę spożywać max 1200 kcal (taka ilość mi wystarcza). Na razie nie widzę większych efektów poza płaskim brzuchem :) Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ta dietka, przeczytałam jadłospis i bardzo mi się podoba, od jutra zaczynam, jeszcze muszę zrobić większe zakupy ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kilku
I jakie efekty diety????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jest dobra. Uwielbiam jogurty i rybki:). Dzis leci 4 dzien i juz 1.5 kg mniej:) moze byloby wiecej gdyby nie moje grzeszki:) skusilam sie na dwie babeczki, wczoraj na 4 czekoladowe cukierki no i na nieszczesne domowe frytki. Ale efekty sa zadowalajace:) dam znac jaki efekt po 2 tygodniach bedzie:) waga poczatkowa po dwoch ciazach 83 kg przy wzrosvie 171 cm. Teraz waga 68 kg:) jeszcze 8 i figura sprzed ciazy wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjogojago
Jutro 2 tydzien. Nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzagafs43
Jest sporo środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beska
Potwierdzam , niedawno wypróbowałam dietę jogurtowa 5 kg mniej po 2 tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5kg
Hej, ja zaczęłam dietę trzy dni temu, czuję się super, 1 kg na minusie już teraz :) Powiedziałam sobie, że dotrwam do końca, ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×