Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -----

ile kosztuje Nizoral?

Polecane posty

Gość ok 35 zl za buteleczke 60 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoszo
dobry jest ale po paru tygodniach jesli uzyjesz tego w saszetkach to i tak dolegliwosci wroca bo to krotkotrwala kuracja. no chyba ze kupisz cala butelke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPYTAJ W SKLEPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
Nizoral kupuje się w aptece a nie w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POPRZEDNIKA
NA JAKIEJ TY WSI MIESZKASZ? W SKLEPIE TEZ SA! I CO MOZE JESZCZE POTRZEBA RECEPTE? HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do tej pory
mieszkałaś w slumsach? Ahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliq
Hej, weź lepiej kupo sobie DENOREX tez w saszetkach ) 6 ml ok 1,80) ma takie samo działanie, tylko jest tańszy. Nawt farmacetua odradził Nizoral i powiedział, ze Denorex to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaaa
25-27 zł butelka , a 2,90 saszetka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaaa
Dopiszę jeszcze pare słow..weszłam na to forum przypadkowo ,ponieważ własnie zakupiłam w mojej aptece 2 saszetki nizoralu i szukam inforacji jak stosowac ...po licznych zabiegach fryzjerskich podczas karnawału nabawiłam sie łupiezu suchego od czestego mycia i modelowania wlosów..W aptekach kilku są te szampony po 27 zł - butelka i tak jak ja dzisiaj zaplacilam za zaszetkę po 2,90...Więc nie przesadzajcie z tymi cenami ...Są w 100 % skuteczne i nie ma lepszego lekarstwa na łupiez!!! Już kilka lat temu podobny łupiez wyleczyłam w tydzien własnie nizoralem i żadne inne firmowe szampony nie pomogły i tylko wyrzucona kasa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario-net-ka
kosztuje obecnie ok. 28 zł i nie sa to pieniadze wyrzucone w błoto, zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżutka
Gdzieś w necie widziałam za 25. Nie wiem czy tu warto tak każdą złotówkę liczyć bo jest to bardzo skoncentrowany środek i starcza na długo. Mi wystarczył, żeby się łupieżu pozbyć, a potem jeszcze profilaktycznie nim pomyc głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Martyna...
To prawda, że Nizoral należy stosować tylko raz na 2 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
Jeśli profilaktycznie to 2 razy w tygodniu. Jak jesteś w czasie kuracji to zdaje się, że częściej. On i tak jest tak skoncentrowany i do tego bierze się go troszke, zatem i tak wystarcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuuuuulka
Ja też go sobie juz kupilam dzisiaj za ok. 28 zl mam nadzieje że mi pomoże. Stosuje się go 2x w tygodniu przez 2-4 tygodnie ;( troszke dlugo ale co robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Martyna..
Czyli w pozostałe 5 dni tygodnia mogę myć włosy innym szamponem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówkazielona
Spokojnie możesz używać równolegle swojego ulubionego szamponu. Warto wytrzymać te parę tygodni bo efekt jest murowany. Jak jeszcze nie zapomnisz go stosować zapobiegawczo to już możesz zapominać powoli o łupieżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliniasta
Ja już zapomniałam, ale było nie miło. Śmiało polecam Nizoral i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhuk
Czasem są różne promocje, albo tak jak ktoś pisał w necie można taniej kupić. Tylko nie dajcie się nabrać na te podróby. Tańsze i niby ten sam skład, ale z jakiegoś powodu tylko Nizoral jest lekiem i ma taką znakomitą opinię. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giga cytryna
Ja tam za 28 kupuję. Nie widziałam taniej. W sumie to mi to nie przeszkadza, tak rzadko się go kupuje. Poza tym nie ma co żałować kaski na święty spokój od łupieżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospośka
Nie ma co szukać. To tak dużo te parę złotych? Mi to nie przeszkadza, nie jestem dziana, ale przeciez jak raz na parę miesięcy zapłacę te 28pln za swój ulubiony szampon, to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbbinna
A wy ciągle i wszędzie promocji szukacie :) 28 to nie taka fortuna, raz na te 2 miesiące czy nawet dłużej to się można szarpnąć, a chyba warto mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapika
Żałujecie kaski na tak szczytny cel? To się szczerze mówiąc dziwię, a jak przyjdzie co do czego i jest ciśnienie to wtedy królestwo za działający środek krzyczycie. Ech... Nie ma co oszczędzać na Nizoralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkarazy
A jak?! Weźcie nie przesadzajcie bo to jest święty spokój, a on jest wart o wiele więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitezzzz
Niech oszczędzają. Potem będą się pytali jak najszybciej się pozbyć łupieżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-psik
Na zdrowiu skóry jeszcze nikt nie zaoszczędził. Może zapłacicie mniej, ale cena za ewentualną wpadkę może być naprawdę wysoka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba mariola
ja place te 28 zyla, ale to jest raz na kilka miesiecy (wlasciwie to nawet nie pamietam dokladnie co ile go kupuje). kiedys, jak walczylam z lupiezem to owszem, czesciej sie to kaske wydawalo, ale to i tak nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×