Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy

Jaki lekarz moze wypisac postinor

Polecane posty

Gość pomocy

prosze o pomoc nie wiem kto moze wypisac postinor czy moga mi ja wypisac na pogotowiu?? gdzie sie z tym udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Koziełło p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
ale czy moze ja wypisac tylko ginekolog jutro niedziela prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba
Każdy lekarz moze ci wystawic taka recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie Koziełło
to dr Lubicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizajka
widze ze zmadrzalas po przespaniu sie z bratem:) na pogotowiu tez powinni Ci go przepisac, a jesli nie to migiem do najblizszego szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
mieszkam w małym miasteczku wiec nie wiem co z tym szpitalem czy to musi byc koniecznie oddzial ginekologiczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze trzeba było sie zabezpieczyć zanim ?? teraz stres najlepiej isc z tym do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
jest niedziela juz wczoraj wiekszosc obdzwoniła niestety dupa nie chce wpadki na jaki odddział mam sie zgłosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr jekyll
a może dr frankenstein Nie rozumiem jak można być takim bezmyslnym a potem rozpaczać. Małolaty nie powinny brac się za seks!!! Do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinka
ja tez kiedys mialam ten sam problem! Bo wpadka byla w sobote w nocy i musiala,m jakos w niedziele zalatwic recepte! I pojechalam na pogotowie i mnie przegonili stamtad jak sie dowiedzieli ze przyszlam po recepte na postinor (coz za chamstwo)!! POjechalam na kolejne pogotowie i skierowali mnie na oddzial ginekologiczny (bo jak mi powiedzieli tylko tam mogli mi przepisac recepte) i babsko wstretne z pogotowia powiedizalo mi ze recepta kosztuje 50 zł:((((( i ze jak chce zeby mi ja wypisala to musze zaplacic bo jak to okreslila TO NIE JEST NAGLY PRZYPADEK I MAM 72 H NA WZIECIE TABLETKI!! a juz minelo kilkanascie godzin!! A wiadomo ze im predzej sie lyknie postinor tym mniejsze szanse na zajscie w ciaze!! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
no ja juz mam z pogotowia tez mnie przegonili lekarz powidział ze to lek wczesnoporonny i on takich nie wypisuje choc moze zapytałąm gdzie ma isc co robic itp. a on ze to nie jego problem w koncu przyjaciółka wzieła numer swojego ginekologa i poszłysmy (po uprzednim zadzwonieniu) recepta kosztowała mnie 50 zł ale przyznam ze warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona
Wejdz na stronkę www.wpadka.pl , tam znajdziesz listę rekomendowanych lekarzy, którzy przepisują receptę bez problemu. Zawsze też możesz poszukac w ksiażce telefonicznej ginekologa, który przyjmuje prywatnie - za kase wszyscy Ci dadzą receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej lekarz wererynarii.Jednocześnie cię wysterylizuje abyś nie miała dalszych problemów.Innym wyjsciem jest obróbka mechaniczna skrawaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×