Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linia63

wpadka w Niemczech

Polecane posty

Gość linia63

stalo sie wpadlam, nie mam wyksztalcenia, pracy poprostu nic...jestem skonczona pozostalo mi albo samobojstwo albo usuniecie. na pomoc rodziny nie mam co liczyc juz od dawna. teraz przebywam przez jakis czas na terenie niemiec...czy ktos sie orientuje czy i jak moge to zrobic tu w Niemczech?...jeszcze sie nie zdecydowalam ale chcialabym wiedziec...POMOZCIE...nie krytykujcie mnie i tak mam zaduzo wyzutow sumienia...tylko napiszcie jak to zrobic w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszka
Zastanow sie b dobrze zanim podejmniesz decyzje .Ja na Twoim miejscu wrocilabym do kraju i jeszcze raz sprobowala porozmawiac z rodzina.Jezeli nie ulegna to sa przeciez domy samotnej matki tam na pewno znajdziesz wsparcie.Po porodzie pomoga Ci znalezc prace i moze staniesz jakos na nogi .Usuniecie ciazy pozostawia blizny na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zeczywiscie nie masz innego wyjscia...Radze ci poszukac jakiegos lekarza w polsce.Przede wszystkim taniej.No a co z ojcem dziecka?Jestes pewna ze on tego dziecka nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zeczywiscie nie masz innego wyjscia...Radze ci poszukac jakiegos lekarza w polsce.Przede wszystkim taniej.No a co z ojcem dziecka?Jestes pewna ze on tego dziecka nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Niemczech
Z tego, co ja wiem, to w Niemczech jest legalna aborcja farmakologiczna w pierwszych tygodniach ciazy. Poczytaj na necie, wpisz aborcja farmakologiczna w google, jest tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia63
ojciec mi nie pomoze...ma mnie w glebokim powazaniu. Czy to prawda ze w niemczech do 3 miesiaca usuniecie ciazy jest legalne? jak to zrobic? ja poprostu nie mam innego wyjscia. rodzice juz zapowiedzeili ze jesli taka sytuacja bedzie maial miejsce trace wszytko. no i stracialm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Niemczech
jest mozliwosc anonimowego oddania dziecka tuz po urodzeniu jest to tzw. baby-klappe Jesli mialabys mozliwosc pozostania tam do urodzenia maluszka, byloby to dobre rozwiazanie aborcja wiaze sie z ryzykiem bezplodnosci!! moja siostra przed tygodiem zostala mama... gdy patzr na tego maluszka... nie potrafie sobie wytlumaczyc dlaczeg kobiety usuwaja przemysl to... dziecko to nie zawsze koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjbjbjbjjjbj
z toba dziewuszko??? Najpierw zasypujesz nas pytaniami a potem nie dajesz znaku co zrobilas, co postanowias :( linio63 - odpisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbjbjbjbjjjbj
z toba dziewuszko??? Najpierw zasypujesz nas pytaniami a potem nie dajesz znaku co zrobilas, co postanowias :( linio63 - odpisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×