Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIBI18

Do mam dobrego serca

Polecane posty

Gość BIBI18

Bardzo prosimy o pomoc :(nasza obecna sytuacja jest straszna :(mamy 2 dzieci 3 letniego i 3 miesiecznego mąż niema pracy ja tez nie pracuje ledwo starcza nam na chleb :(:( niestac nas na podstawowe rzeczy:(potrzebujemy żywnosci jak ubran dla dzieci i dla nas:( potrzebujemy srodków czystosci jak kosmetyków dla dzieci :(:( błagamy o pomoc dla nas liczy sie kazda jedna rzecz .Bedziemy wdzieczni choc za jednego pampersa ,kaftanik czy makaron bardzo prosimy ,błagamy pomózcie tu wiecej info : [url]http://www.mamydzieci.pl/viewtopic.php?t=694[/url] mój gg 2428377 Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmnnn
Ale na internet masz dziwne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendyyy
hejho hejho do pracy by sie szło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendyyy
stracza wam na chleb? jakto starcza skoro nie macie ani grosza dochodu? chleb kradniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Jakie cuda masz Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
no właśnie, a internet to za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo chetnie pomoge... nie ma mnie niestety w Polsce wiec za duzo nie jestem w stanie przeslac.. ale moze chociaz jakies ubranka dla malych.. podaje mail : sanara4@wp.pl Jesli chcesz zostaw adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie... dajcie sobie spokoj z tymi beznadziejnymi tekstami.. byc moze pisze od znajomych , itd... nie powinno Was to w ogole obchodzic.. do tej osobki co twierdzila , ze chleb kradna-->> sa roznorakie dofinansowania , ale jesli sie orientujesz ciezko nawet z nich wyzec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
od znajomych... ta i pewnie na gg też do znajomych przychodzi sorry, ale nie jestem naiwna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie pomogke
bibi a gdzie mieszkasz? podaj miasto albo chociaz wojewodztwo. mam duzo ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
poza tym pierwsze co to się szuka w lokalnym środowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeeee-->> jesli temat Cie irytuje , nie wypowiadaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszytsko
do znajomych przychodzi w srodku nocy zeby pisac na forum i ma gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z poprzedniczka... dzisiaj internet to zaden luksus.... nawet w bibliotece mozna skorzystac za darmo albo u znajomych... do autorki: ja tez chetnie bym pomogla.... nie bardzo wiem jak mieszkam w angli ale napewno bede w polsce w lipcu i jesli dasz znac to postaram sie cos zorganizowac przypomnij mi sie na email albo wyslij adres domowy aneczkammsl@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:31 -->> to topik sprzed 5 miesiecy... i nikt sie wtedy niestety nie odezwal.... dlatego tez stronka jest nieaktualna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
GGGabi - temat mnie nie irytuje, za to irytuje mnie a. naiwność ludzka, b. nieuczciwość, i niekoniecznie w takiej kolejności :) ja chętnie pomagam, owszem, ale gdy mam pewność, że tą pomoc otrzyma na pewno odpowiednia potrzebująca osoba (i było tak wielokrotnie) przykro mi, zbyt wiele razy spotkałam się ze zwykłym cwaniactwem i oszukaństwem, żeby nie być sceptyczną na wszelkie "nie mamy na nic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
DO AUTORKI - gdzie do tej pory szukałaś pomocy i czy/jaką otrztymałaś? bo rozumiem, że usunięty topic dotyczył tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
hm... zaskakująco szybko temat się wyczerpał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet - żadne, ale to żadne Dziecko na miano bachora nie zasługuje - choćby nie wiem jakich rodziców miało!!!!!!! Co do internetu - skąd wiesz skąd autorka pisze????? może poprosiła kogoś o udostępnienie kompa? być może jestem naiwna, albo mam zbyt miękkie serce, być może potrzebująca Mama nie jest tak potrzebująca jak pisze, ale......mam to gdzieś - być może pomogę, dam coś od siebie Jej Dzieciaczkom, jeśli nie - jeśli jest naciągaczką - to Jej sumienie, Jej życie, które - wierz mi - nieomieszka Jej się podwójnie za ewentualne oszustwo odwdzięczyć. Jeśli jednak stać mnie na to by pomóc - czemóż nie? - być może kiedyś i ja będę zmuszona o pomoc błagać? być może i Ty będziesz fdo tego zmuszony? chciałbyś wówczas by ktoś pisał o Tobie w sposób w jaki Ty ocenisz ludzi???? zastanów się nad tym..........i przemyśl to, czy chciałbyś by twoje Dzieci ktoś kiedyś okre slił mianem bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też przyszła - już obecna mama-->>nie warto sie denerwowac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
też przyszła - już obecna mama - ależ się uniosłaś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×