Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An.

Do tych,które już w ciąży

Polecane posty

Gość An.

Po ilu dniach (tygodniach) od zapłodnienia wystąpiły u Was bóle piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Ból piersi wystąpił u mnie tak po ok 7-9 dniach...jeszcze jak test ciążowy wychodził negatywnie. To własnie po cycuszkach wiedziałam że jestem w ciąży...:)...Hup...Siup...w samym środku cyklu...a potem ból piersi podobny jak przed okresem, no ale przeciez to nie czas na miesiączkę....::)..więc to musi być ciąża....::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola-Bialystok
U mnie tez szybciutko zaczely bolec piersi i juz wtedy poczulam, ze to pewnie maluszek, po czym zrobilam tescik i rzeczywiscie nosze w sobie mala fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiva 77
To chyba najwcześniejszy objaw był. Jeszcze mi przez myśl nie przeszło, że jestem w ciąży a już sobie myślałałam "co mnie tak do cholery cycki bolą jak nigdy?!?!?" Mama na to: "a może ty w końcu w ciązy jesteś?" No i jestem cholera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An.
Dzięki dziewczyny za odp. Więc chyba nie jestem w ciąży.Bo z tego, co piszecie, to jakiś tydzień temu powinny mnie zacząć boleć piersi.A tu nic z tego. Więc jedynym objawem jest brak miesiączki, co akurat mnie trochę dziwi, bo miesiączkuję regularnie. Mój chłopak śmieje się, że można ode mnie zegarki nastawiać, bo zawsze wiadomo kiedy przyjdzie @...:-) No nic, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 20 dzień cyklu (całość 35-37 dni). Od tygodnia boli mnie brzuch. Szczególnie rano i wieczorem, chociaż dzisiaj już coraz mniej. Piersi chyba za chwilę eksplodują - takie mam wrażenie. Bolą i wszystkie żyłki wyszły na wierzch Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Zrobiłam dwa testy (każdy inny). Pierwszy 4 dni temu, drugi dzisiaj. Oba negatywne. O co chodzi??? Kto mi pomoże wyjaśnić zagadkę co to wszystko oznacza??? Wspomnę, że 2 tygodnie temu byłam na zwykłej wizycie kontrolnej u mojej pani gin. i wszystko jest w jak najlepszym porządku...Nigdy wcześniej tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zalczely bolec piersi normalnie tydzien przed okresem tzn myslalam ze przed bo tak zawsze mialam ale okazalo sie ze okres sie spuznia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie... Okres dosteje się 2 tyg po jajeczkowaniu, i mnie z reguły jakieś 3 dni po jajeczkowaniu zaczynały pobolewac piersi i bolały aż do okresu. Podobnie tym razem, tyle że okres się nie pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik062007
mnie wogole nie bola (23 tyg) piersi, tylko sa bardziej wrazliwe na dotyk meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×