Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Niuninka
TPM - dziewczyno trzymaj sie!!! zastanawiam sie dlaczego Twoja dzidzia tak sie zachowuje ale niestety nic mi do glowy nie przychodzi. Moja Ninka jest b. kochanym bejbikiem ale troche czasu potrzebowalam by dobrze ja poznac, ja i jej przyzwyczajenia. Poczatkowo myslalam, ze jak ja wykapie o 18.00 i nakarmie to ona zaraz zasnie. I niepotrzebnie zmuszalam ja do lezenia w lozeczku, bo "pora spac". Dopiero po ilus tam dniach stwierdzilam, ze nie warto jej i siebie denerwowac, ze jej godzina zasypiania przypada na ok.22.00. I od tego czasu bylo coraz lepiej. Teraz mala zasypia wczesniej, niekiedy sama niekiedy musze dac jej smoczka, poglaskac czy chwile pospiewac - ale o tym juz pisalam. W dzien tez jest juz coraz lepiej, Nina naprawde malo placze. TPM, wyobrazam sobie jak musisz byc wykonczona,Ty i Twoj maz, ze puszczaja Wam nerwy i niepotrzebnie sie klocicie. Dziewczyno, wytrwalosci!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
zjadlo mi poprzednieego posta zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Dziewczyny, Wy wszystkie piszecie, ze Wasze pociechy zaczynaja gurzyc, ze glosno sie smieja, ze przewracaja sie z brzuszka na plecki itd. Moja Nina tego nie robi. Troche mnie to poczatkowo zmartwilo ale mysle sobie, ze pewnie nie jest jeszcze na to gotowa, kazde dziecko rozwija sie inaczej. Ona wogole w porownaniu do Waszych dzieci jest drobniutka. Szczerze jednak przyznam, ze juz sie nie moge doczekac jej glosnego smiechu!!!!!! Co do planow swiatecznych, ja chyba tez w tym roku nie spedze swiat z moja rodzina (po raz pierwszy) i jak sobie o tym pomysle to chce mi sie ryczec. Ale wizja 8-godzinnej podrozy do domu rodzinnego, niewiadomo przy jakiej pogodzie na zaledwie 2-3 dni, z malym dzieckiem nakazuje mi rozsadek. Wiem, ze bede to b. przezywac, ja i moja rodzina. Czyli tegoroczne swiata spedzimy u tesciow, przynajmniej oni beda szczesliwi. Dobra, narazie o tym nie mysle bo juz dostalam kluche w gardle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ❤️ 🌻 ki dla Wszystkich Niuninka 🖐️....to gdzie Ty mieszkasz ???? aaaaaa i nie widzilam Twoich danych aby do tabeleczki wkleic wiec podawaj 😘 Carla i Dusti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
mały spi poprzedniego posta mi zjadlo więc piszę ponownie.\u nas jest róznie-aktualnie nienajlepiej maly od kilku dni marudzi,sam nie wie czego chce. co do uśmiechów i chichotania to robi to ale rzadko do mnie tylko do męza te wswoje dziasełka wystawa.dziuś sam przekręcił sie z plecków na brzuszek a ma 2,5 mies no i grzechotkę to już trzyma w raczku ze 20 min ale do pozytywki rak nie wyciąga.wczoraj pisalam ze malo mowi,bo faktycznie tak jest.Dzis rano z mezem, moim sobie porozmawiał a do mnie ani slowa!byliśmy na krótkim spacerku bo pada,a teraz pewnie bwęde go nosiła do nocy. We czwarkek na 2 tyg jade z malcem do rodziców i mama mam nadzieje wyreczy mnie troszkę,a ja odpoczne maż wyjezdża na kurs a sama bym w domku nie podołala,Rozuymiem tez przyszła mamę bo mamy podobne dzieci-łaczliwe i niespokojne no cóz trzeba przetrwać,chce by był już sierppień 2006 by maly już popokazal o co mu chodzi.pozdrawiam cieplutko z sieradza papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
co robić z dzieckiem ok.12 tygodniowym: śpiewaj rytmiczne piosenki z powtarzającymi sie słowami odgrywaj scenki przy śpiewaniu piosenek wykonuj proste ćwiczenia (zginać kolanka, podnosić rączki) dawaj zabawki o różnej fakturze i ciężarze, polewaj je wodą przesadnie chwal umieszczaj nad nim przedmioty (miękkie), do których będzie mógł sięgać zaglądaj w oczy i mów akuku baw sie jego paluszkami tak by to widział powies nad łóżeczkiem ruchomą zabawkę, a w wózku rozwieś zabawki do pacanie rączką baw sie w "sroczka kaszkę warzyła" otwierająci rozdzielając paluszki masuj dłonie i palce baw się trzymając go w pionie, to zwiększy jego poczucie rownowagi cd. pomysłów na zajmowanie się 4-miesięczniakami wzmacniaj jego poczucie humoru, żartuj,śmiej sieę dawaj zabawki o różnych kolorach, kształtach, fakturach,przeznaczeniu, niech niektóre wydają dźwięki! opowiadaj dokładnie co robisz, co widzisz, o każdym przedmiocie i czynności urządzaj zabawy zmuszające do obracania na boki np. "a ku ku" wołaj z boku, by musiało sie obrócić miekkie zabawki umieść tak, by dziecko musialło po nie sięgać śmiej sie z dzieckiem gdy zdobędzie upragniony przedmiot nasladuj odgłosy jakie wydaje w sposob wyolbrzymiony jak najczęsciej nawiązuj kontakt wzrokowy-mimika i gesty powinne być przesadne buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Moja Marlenka kończy dziś 3 miesiące:D:D:D wielka baba z Niej;) Śmieje się dużo pokazując szczerbate dziąsełka;) Przy jedzeniu jabłka strzela minki nie do pobicia przez nikogo:p zamiast tylko jeść to Ona gada, rany ile mam stresu, że mi się zadławi zaraz :o Oj reaguje na pogodę . Lepsza jest od prognozy pogody;) Święta różnie spędzamy, raz u jednych raz u drugich rodziców:) Nie mają co się obrażać, w końcu to normalne, że nie rozdwoimy się:p prawda:D Chociaż jakieś wąty czasami mają:o brzydale;) I tak idę do rodzinki, a naszykuję się żarełka sama...że hooho. Zobaczymy jak będzie w tym roku:) Maciej dalej ryczy w przedszkolu i zastanawiam się czy Go nie zabrać. Męczy się biedak bez mamci;) No dziewczęta dla Was:D:D:D TPM, Elu :D będzie dobrze:) zawsze są w życiu cieżkie chwile, ale też i dobre, tylko mniej ich niestety dostrzegamy:( szkoda prawda..... 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba nie będę miała internetu przez jakiś czas:( bo coś będą robić:(:(:( ale jeszcze zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Puzus... ;) Puzus ... tylko napisz kiedy to nastapi bo wiesz potem co sie dzieje na kafe... zamartwiamy sie .... :) moc buziakow dla Marlanik iiiiii a Dusti jutro.... oczywiscie w poszukiwaniach .... gry i zabawy ...niemowlakow ... apropo Elus 🌻 ek dla Ciebie !!!! znalazlam stronke http://www.lmm.pl/porady/karmienie/noworodek.html http://www.lmm.pl/porady/karmienie/index.html http://www.babyboom.pl/dzieciecy_swiat/posluchaj_poczytaj/ksiazki_czasopisma/gry_i_zabawy_z_niemowlakami_jackie_silberg.html wlasnie sie zaczytuje ...jak macie jakies ciekawe rzeczy o zabawach prosze pisac...ja jak ubieram malego hihih a tego nie lubi to zanim zaloze mu cos przez glowe rozciagam to i mowie mu przez dziurke a KUKU... hihih a ona tak sie smieje wlasnie sie pobawilismy i zasna nie wiem na jak dlugo .... :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kto zna jak leci sroczka kaszke... poprosze...moze byc bez melodii ;) sciskam buziaki 😘 do pozniej 🖐️ Carlaa i jak narazie spiacy Dustinek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Mieszkamy w Hamburgu. Co do danych do tabelki- Nina ur.20.08, obecnie mierzy 59 cm, wazy 4935 g. Pozdrowionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
O takie dane chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I Dominisia❤️Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g......54cm Ania69x2❤️Adrianek......26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm Iwka26❤️Adrianek........30.07..godz..17.35....3760g.......57cm Karin ❤️ Oliwia Wiktoria 02.08.godz. ...22.25..3450 g .....57 cm Puza❤️Marlenka...........07.08..godz.21:55....4460g.......58cm Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..godz.08.34......3525g......55cm Rika❤️Lena................09.08..godz.23.05......3550g......56cm Arkadia❤️Nadia .........11.08...godz.19.20.....3350g........55cm Skye❤️Paulinka...........12.08..godz..8.30....3100g..........53cm Isia❤️Weronika...........12.08..godz.15.00...3900g..........54cm TPMama❤️Natalia........12.08. godz...17.30.....3900g.......54cm Karolka❤️Partyk..........14.08.godz.12.45.....3630g.........53cm Dalka❤️Urszulka..........15.08.godz............3150g..........53cm Asiawroc❤️Ola............15.08.godz..19.30....2700g........51cm Ewca22❤️Majeczka......18.08.godz...11.45...3300g.........52cm Niuninka❤️Nina............20.08.godz............................. Pszczola❤️Tobiasz........22.08.godz.11.35.......3780g.....56 cm Ela79❤️Michalek..........25.08.godz...17.15....3900g.......55 cm Fiona79❤️Tymoteusz...28.08.godz..11.00......4300g........58cm no i od razu lepiej .... hihih to dziela nas tylko 4 godzinki autostrada :D moja psiapsiolka mieszka tam .... pozdro... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III na dzien 05 listopada …….. :) ;) Dominisia❤️Krzysiu.......13.07..5.11.....75cm........7100 Nesia❤️Mateuszek........20.07..26.10.........?........6600 Ania69x2❤️Adrianek......26.07..26.08 Iwka26❤️Adrianek........30.07..4.11.......70cm......6450 Karin2005❤️Oliwia Wiki 02.08...02.09......60 cm......4800 Puza❤️Marlenka...........07.08..07.09. Carlaa❤️Dustin Alex......08.08..03.011......65 cm......6240 Rika❤️Lena................09.08..09.09.......59cm.......4800 Arkadia❤️Nadia .........11.08..11.09......................6410 Skye❤️Paulinka...........12.08..12.09.......62cm........5300 Isia❤️Weronika...........12.08..12.09.....................5820 TPMama❤️Natalia........12.08 ....9.10........58.........5200 Karolka❤️Partyk..........14.08..14.09 Dalka❤️Urszulka..........15.08..15.09........57cm.......4350 Asiawroc❤️Ola............15.08..15.09 Ewca22❤️Majeczka......18.08..18.09 Niuninka❤️Nina …………….20.08………………… 59 cm……… 4935 Pszczola❤️Tobiasz........22.08..22.09 Ela79❤️Michalek..........25.08..25.09........?.............5760 Fiona79❤️Tymoteusz...28.08..28.09.........60cm........5575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś usłyszałam \'\' kupuj tylko ciemny ryż, bo on ma witamin po ugotowaniu\'\'. no jak ja lubie takie rady :). A co do świąt to my robimy chrzciny w pierwszy dzień. Tak więc wigilia w domu, na drugi dzień chrzciny i imprezka u rodziców.Jak spędzimy sylwka?? Nie wiem. Może coś się wymyśli. TPM nie poddawaj się. Roczek szybko minie. Ulcia rano jak wstaje to ma tak dobry humorek, że grucha sobie do mamusi i braciszka. Wierzga nóżkami, śmieje sie do wszystkich i jest urocza :). Zastanawiałyście się nad prezentem pod choinke dla dzieciaczków?? Ja zamierzam kupić małej klocki fisher prices.Tak one wyglądają . . http://allegro.pl/show_item.php?item=71167151 Powinny ją zainteresować :). pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Do tabelki I: Ninka ur. sie o godz.16.42, mierzyla 52 cm, wazyla 3100. Spokojnej nocki!!!!!!!! Oby nasze Szczescia dlugo spaly.Czego Wam i sobie zycze -a w szczegolnosci Tobie TPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dzisiaj w nocy wróciliśmy z mężem z teleturnieju o ktorym wam juz wczesniej pisalam GRASZ CZY NIE GRASZ.Niestety nie udalo sie nam nic wrgrac,ale za to świetnie się bawiliśmy.Nagranie trwało bradzo długo,bo od 18stej do 22.20 cały czas na siedząco a na dodatek na tej sali było chyba 50 stopni ciepła.Prowadzący to bardzo miły człowiek,lubi pozować do zdjęć,my również zrobiliśmy sobie z nim fotke. Pan ,który dotarł do finału zdołał wygrać aż 5złotych ,ja wcale nie rzartuje koleś 5 złwygrał,a jego żona Eliza na koniec programy otrzymala od prowadzacego waciki. Także jak bedziecie widzieli kolesia w bialej koszulce ktory wygrał 5 zl to przypomnijcie sobie o mnie bo ja tam do was machałam. Dokładnego terminu kiedu puszcza to nagranie nie znam ,bo nie podali,ponoć sami nie wiedza kiedy to puszcza. Teraz musze siedziec przed tv i ogladac wszystkie programy hihi Postaram sie tez wdostac do gry Krzysztofa Ibisza GRA W CIEMNO,moze tam mi sie bardziej poszczesci. Mój kochany mezulek ma dzisiaj wolne z czego sie bardzo ciesze,musze zmykac bo zaraz kopiemynaszego małego BOBASKA-GRUBASKA-BĄBASKA hihihihihihihihihihi piszcie laseczki Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie ponownie! Moj okropny bol głowy nie przeszedł :(dobrze ze adrianek grzeczny:) Dominisiu szkoda ze wam sie nie poszczesciło no ale sprobowac warto było:) uciekam zaraz spac😴 pozdrawiam buziaki milych snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamulki....dlaka ale fajowe te klocki musz je obczaic fajny prezencik hihihihi a znam juz ten wierszyk o sroczce hihih :D Dominisiu ...GRATULUJE czarnego nicka !!!! 🖐️ no a ja jeszcze nie doczytalam o tym turnieju ale superowo ...prosze o nagranie kopie dla mie bardzo ladnie prosze 🌻 ek dla Ciebie Iwka sloneczko ... ja Ci te dobre super dobre fluidki przesylam a sio bol glowy mija :D :D :D :D :D sciskam Was mamulki 😘 y na dobranoc od nas czkajacy Dustinek i mamulka ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześć kobietki,ja jak zawsze melduje sie z rana. Dałam mezowi chwilkę pospać i z wózkiem przemieściłam sie do drugieego pokoju-oczywiście nniuniek nie spi były dzis pobudki nocne o 24 i o 4-tej no a teraz to juz spać nie zammierza zainteresował się halogenami na suficie i juz z 215-min usilnie je ogląda. Mam nadzieję ze dzisiejszy dzionek bedzie lepszy od wczorajszego koszmarnego i że pójdę na spacerek taki długi godzinny tak mi sie marzy bo już dawno nie chodzilam z malcem dłużej. Dominisu fajnire że dobrze sie bawiłaś. Carla jak dobrze pamiętam dziś ok 8 rano Dustin kończy 3 miesiące,pamiętam jak sie od Patryka dowiedziałam smsowo że urodziłaś-gratulacje dla synka.Michas ma dziś dokładnie 2,5 miesiącaale już spory z niego chlopczyk-marzeniem moim jest by zimowe-chłodne dni mijały szybko i przyszła ciepła wiosna tak by biegać na spacerki w spacerówce hihi. zdrówka życze wszystkim a ja bedę walczyła z małym by troszke się przespał jeszcze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski! Carla dziękuje za fluidki ból głowy przeszedł:)to dla Ciebie🌻🌻🌻🌻 Dzis jade do pracki wypełnić podanie o urlop wypoczynkowy bo macierzynski konczy się 10.11 buuuuu:(:(:(a po wypoczynkowym wracam do pracy czyli od ok 15.12 postanowililismy z mężulkiem ze nie damy Adrianka narazie do żłobka bedziemy probowali wymieniac sie ze jak on bedzie w pracy ja w domu i na odwrot a jak wyjdzie ze bedziemy oboje w pracy to tesciowa zostanie z malenstwem......zobaczymy czy tak damy rade Moje malenstwo jeszcze spi:)słodki ten moj aniołek:)pogaworzył i sie zmęczył wiec usnoł:):):) pozdrawiam buzka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Carlaa ucałuj Dustinka, życzymy mu kolejnych pogodnych miesiączków. ❤️🌼 Pogoda się u nas psuje :(, jakoś tak ponuro na dworze i jak tu dziś wyjść. Wiecie co, zauważyłam u małej odruch terrorysty. Jak zaczyna płakać to póżniej jest takie rozżalone kłeeeee i sprawdzanie czy ktoś reaguje. Jak ją pożałuje to dalej zrobi kłeeee i sprawdza czy to dalej działa. Komedia. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oczy mi się zamykają:) za mało śpię :) pozdrofionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Miłego dzionka:D Carlunia❤️ dla Dustinka Dalka:D Dominisia ;) gwiazdeczko tv:) U mnie pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOO MAMULKI ..... 🌻 ki dla Was 😘 o d Dustinka ... ktory dzisiaj koczy 3 miesiace... tak tak Elusdziekuje :D :D :D :D :D :D :D :D o 8.34 zlozylismy mu zyczenia bo jak co miesiac maly sie budzi na specjalne buziaki :D :D :D :D :D :D :D :D :D Iwka ciesze sie ze juz go nie ma zawsze do uslug ;) specjalne buziaki dla obecynych i nieobecnych .... 😘 muzyka tego goscia o ktorym wam pisalam czyni cuda wprowadza harmonie w naszym domku ... jest cicho cieplo przyjemnie rodzinnie nastrojowo przytulnie milo ... uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D :D :D :D :D :D dobra mamulki to my idziemy iprezowac buziaki dla WAs ..... 😘 🖐️ Carlaa i 3 mc ... DUSTINEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra!!! Może też spędzę miłe święta w fajoskim miejscu nad morzem:):):) ale nie zapeszać lepiej;) Byliśmy tam z męzem bardzooo dawno temu jako para głuptasów, młodych i w ogóle...takie tam:p hihihi Dzieciaki pod pachę weżmiemy i byłoby super.... No, ale jeszcze się zobaczy i optechniczy wszystkie warianty;) To szykuję się na spacerek, bo przestało padać:) Dalka chyba każdy dzieciaczek jest w pewnym stopniu terrorystą:D hihihihi Ale też mnie głowa poboluje:( ale pogoda tragiczna, az się ryczeć chce😭 .............Ja chce wiosny!!!! słoneczka:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc my juz po pierwszej czkawce dzisiaj i herbatce koperkowej.Krzys wlasnie sie obudzil z krotkiego przedpoludniowego snu,teraz sobie gaworzy i probuje odgryzc misiowi nos hihihi. u nas na dworze szarowa ale i tak zaraz po obiadku smigamy na parogodzinny spacerek. ktoras pisala ze idzie na wypoczynkowy urlop,u mnie to wyglada troszke inaczej,z dniem ostatniego pazdziernika skonczyl mi sie maciezynsik,teraz calu listopad jestem na urlopie zaleglym,a od pierwszego grudnia przechodze na urlop wychowawczy ,ktory bedzie trwal do 30listopada 2007 roku. pozdrawiam Dominika PS.Carla dzieki za spostrzegawczosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciarla! Gratulacje dla Dustinka :):):) Zrozumiałam, że nie znasz już sroczkę i nie trzeba recytować :) A propos wspominania listopadowych wieczorów - ja najmilej wspominam końcówkę października, tj. dokładnie 28....hihihihi, bardzo owocny dzień, OWOC właśnie na spacerku z Tatusiem. Dominisia, ale to zabrzmiało, 2007 r. wow....Już bardzo dawno nie myślałam dalej niż jutro, albo wieczór, jak nocka przejdzie i tak dalej. Jestem mocno onieśmielona tak odległą datą, odwykłam od planowania. Fajnie masz, że będziesz w domku z Krzysiem. Dzięki Bogu moja praca pozwala mi spędzać dużo czasu w domu, bo gdybym miała wychodzić codziennie i zostawiać mojego Skarba na 8-10 godzin to chyba zatęskniłabym się na śmierć. Nigdy nie zostawiłam go na dłużej niż 3 godziny, a i wtedy tęsknię strasznie. Prawdę mówiąc, jak za długo śpi, to tez chodzę wokół niego wyczekując, aż w końcu otworzy te swoje śliczne oczka :):):) Na którym programi i o której godzinie nadają ten teleturniej e którym brałaś udział? Nie chcę przegapić!!!Wiem, że nie znasz daty emisji, ale ja nawet nie wiem, która to stacja nadaje :( Puza, no genialnie z tym wyjazdem, trzymam kciuki, żeby plan się powiódł :) to będzie tez taka nostalgiczna wycieczka, skoro byliście tam jako niespodziewająca się takiej przyszłości młoda parka :):):) Ciagle martwię się o Irenkę!!!! Weronisia już napewno pod dobrą opiekę, mam nadzieję, że w końcu trafiły do odpowiedzialnych, rzetelnych lekarzy, jak sobie radzą? Isiu, napisz choć słówko.... Skye, a Ty gdzie się podziewasz, halllooooo, halllooooooo!!!! Dziewczyny! Pewnie już wszystkie macie kombinezony!!! Jakie kupiłyscie rozmiary? Ja, w związku z pogodą, nadal używam takiego jesiennego, który kupiłam na 74 i jest bardzo oki, a zimowego wciąż szukam i wciąż się waham, czy nie kupić raczej 80....bo przecież zakłada się pod to różne rzeczy, no i musi starczyć tak pewnie do marca, czyli jeszcze 4-5 miesięcy. Numeracja tych ciuszków jest straszna, co firma - innaczej szyje, co model, inaczej wygląda i się mieści. Ostatnio po zakupach, wymieniałam połowę (!!!) ubranek.Najlepsza metoda to jednak kupowanie na oko i nie sugerowanie się tymi rozmiarami. No ale kombinezony powykupowane, i nie ma jak porównywać!!!! Kończę, po zaczynam nudzić bez składu i ładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
hej hej malec spi wieć piszę do was. Dominisiu podziwiam Was że mozecie chodzic na kilkugodzinne spacerki! mój Michas max to godzinke na dworku przebywa-teraz chlodno a do zadnych centrów handlowych nie chodzimy bo u nas ich po prostu nie ma! A ten program grasz czy nie grasz to na tvn? Dziś mąż na sluzbie wraca jutro wieczorem tak wiec ja z malcem aż sie boje tej nocki z terrorystą. No juz wasze maleństwa mam na mysli nesi i Dominisi no i dziś Carli mają po 3 miesiączki-gratulacje Nesiu ja bedę kupowała miesięcznik mamo to ja-wydaje mi sie najfajnieszy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Elka zapomniałaś o mojej Marlence:(też ma 3 miechy:) Wyobraźcie sobie, że Mój teść bardzo lubi Was czytać:) oczywiscie najlepiej mnie:p co tam wypisuję ciekawego;) cieszy się na wnuczkę jak dzieciak:D A ten program jest na polsacie, chyba leci w soboty wieczorem:)trzeba przejrzeć gazetę z programem to poznamy szczegóły tego Wielkiego teleturnieju, który stał się sławny dzięki naszej Dominisi:):):) Ja nie kupuję żadnej gazety, bo myślę, ze piszą tam nie za bradzo ciekawie:p chyba teoria idzie inaczej z praktyką....w sumie trochę tam wiedzy jest, ale....... :) mądrala ze mnie co nie:p Nesia z kombinezonami to rzeczywiście numeracja różna, chyba musiałabyś kupić na oko:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×