Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

HALOO 🖐️ ;) oczywiscie wszystkim MIKOLAJA zyczenia slemy hihihi na dwa miesiaczki dla NATALKI bucha ... co do W..wa w grudniu spotkanko nie wiem czy mamo NAtalki doczytalas hmmm NESIU tylko powiedz gdzie... ??? bo ja nie znam naszej stolicy wiem tylko gdzie lotnisko hihihihihi ... i wspolczuje pogorszenia wzroku a tak wogole dla wszystkich ktore nie dostaly prezentow ... sle buziaki i tajmnicze podarki przez mIkolaja co sobie marzycie to dostaniecie ... :D :D :D :D :D Puzus to nie plesniawki tylko grzybek na jezyczku ... :D :D :D :D :D opowiem wam okolicznosci dostania prezentu ... Mikolajkowego... wiec wieczorem pucowala moj Patryczek nasze butki wystawil je..na zewnatrz ... o polnocy wola mnie i mowi ze swiatlo na korytarzu i ktos byl ... mowi do mnie slyszysz slyszysz ..a ja nic nie slysze...wychodzimy a tam w butach prezenty ...wiecie jakie bylo moje zaskocznei...Patryk mowi napewno sasiedzi...bo sa mili cos nam powkladali...bylam w nieswiadomosci ...dlugo...jak otwieralam prezent Dustiegoo to dopiero sie zorientowalam...taka nam nasz kochany tatus i maz zrobil niespodzianke ...jestem nadal mile zaskoczona robie mu mikolajkowe sniadanko... dalam sie nabrac na taki numer ...az mi lzy w oczach stanely ... ❤️ MAly spi hmmmm a ja ide do kuchni ... wszystkich sciskam i caluje tych chorych po2jnie...buziaki 😘 o budzi sie hihihi 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spacerków to my chyba rekordzisci jestesmy bo nasze spacery trwaja od 2 do 4 godzin miki tez u nas był pozdrawiamy: Krzyś ❤️ i jego mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia nasze spacerki też tyle trwają, a czasem nawet dłużej i Ulcia zawsze śpi podczas wypadów :), i czsami jeszcze z godzine po powrocie :) Wiecie co łysieje :). Włosy wypadają mi na potęgę i w końcu nic mi nie zostanie na głowie oprócz łupieżu ;). Mikołaj dziś bona przyniesie :), ale do sklepu daleko, tylko 20 km hihi. Szykujemy się na spacer, może spotkamy jakiegoś mikołaja i choć cukeraska dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. U nas też już od wczoraj Mikołaj wędruje...Oczywiście Nusia na pierwszym planie. Ale mnie też coś się dostało, mojemu M też. Ale największy prezent był dzisiaj- podpisałam nową umowę o pracę, żebym mogła iść na wychowawczy!! Czy to nie cudowne? Ale najlepsze jest to, że teściowa zostaje z małą, żebyśmy mogli wyskoczyc pozałatwiać pewne sprawy. Jak to cudownie wyrwac się z domu!!!! Spadam, muszę jeszcze pojechać do szpitala po wypis. Pa! PS. Elu, to normalne że mały nie podnosi głowy. Moja Nusia leżała 5 tygodni na plecach i to normalne że od takiego leżenia osłabła. NIe panikuj! (I kto to pisze, hihihi) Skye- dzięki! Pa, mamuśki! Bądźcie grzeczne w nocy! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, My dziś idziemy do mojej kuzynki, będą tam wszystkie moje kuzynki z dziećmi, łącznie 14 - cioro dzieci i mój kuzyn przebierze się za Mikołaja i będzie rozdawał prezenty:) Oczywiście umówiliśmy się, że rodzice wcześniej kupują prezenty tylko swoim dzieciom, aby każdy dostał jeden przezent :) Zeby nikt nie był pokrzywdzony:))) Już się cieszę, Paulinka pierwszy raz w życiu zobaczy Mikołaja hihih Porobię zdjęcia do Wam pokazę :)) :) Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ❤️ ... widze ze optymizm masz w sobie wpisany w geny... widac to po Twoim usmiechu kochana.. :D Gosiu ..rewelacyjny pomysl...naprawde..Patryk tez nim zachwycony ...przyjemnosci... dalka ...moe centrum handlowe zaraz nie powita a hihih ide ze swoim bonem hahahah ... co do spacerow..nasze czasem tez trwaja po trz godzinki ...ale nie zawsze ...pogoda na to pozwala wiec spacerujemy po cenrach handlowych tam tez spacer maly spi choc czasem daje nam popalic hihihi glodomor jeden :D :D :D :D :D :D do poniej lece obiadek Mikolajkowy robic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka charakterystyka Mikołaja: imię: Mikołaj nazwisko: nieznane pseudo: Święty zawód: roznosiciel zabawek pochodzenie zabawek: nieznane obywatelstwo: nieznane - niby z Laponii, ale czy ktokolwiek widział jego paszport? znaki szczególne: gruby, w czerwonym wdzianku. Lata zaprzęgiem reniferów - to jest coś! znani wspólnicy: elfy znane sposoby działania w terenie: wchodzi przez komin i \"zostawia towar\" w skarpetach wszystkie dzieci go uwielbiają okres wzmożonej działalności: od 4 aż do 24 grudnia zobaczcie ta stronke tam jest wiecej :D :D :D :D :D :D :D :D http://www.vulcan.edu.pl/biblioteka/inne/gazetki/gazetki017.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Czy tylko ja tutaj pracuje😡 dzis wyjątkowo jestem wcześniej w domku, bo mikołajki i dzieciaczki miały w szkole swięto i wcześniej poszły do domku:) więc ja też zabrałam swe manatki i pędem do Marlenki:) Marlenka już bez problemu obraca się z pleców na brzuch. Carlunia z tego co ja wiem to pleśniawki, a grzybek to to samo, ale mogę się oczywiście mylić, bo moje dzieci tego nie miały;) Ja już padam. Nie mam czasu na nic. Teraz biorę się za zaległe pranie. Opiekunka już poszła, więc będe latała między Marleną, a robotą w domku. Ostatnio tesć tutaj zajrzał i mówi do mnie\"widzisz jak ta Isia ma problemy, a Ty narzekasz\" no tak zdrowie dzieci jest najważniejsze, dlatego Irenko podziw dla Ciebie, ze trudno to wyrazić🌼 Teraz jeszcze planujemy ten wyjazd na świeta. Mam nadzieję, ze się uda. Dziś mężą siostra dowiedziała się, ze ją zwolniono, zostali z długami, kredytami i szkoda pisać, więc trzeba im pomóc i nie wiem czy nie zrezygnuję z wyjazdu:( no ale rodzinie trzeba pomóc No u mnie pewnie dopiero przyjdzie Mikołaj, mam nadzieję:p Maciej za to w przedszkolu pewnie świętuje Mokołajki. Idę bo jeszcze tyle roboty, a zmęczona jestem już, kawkę se trzasnę z mleczkiem z cukrem;) Marlenka mi zaczyna marudzić, no nic do roboty:p A to dla Was kobitki kochane:D:D:D i 🌼 i jeszcze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: jak maszynowo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz troszke prezentow...porozpieszczajmy sie a co ...tam :D :D :D :D :D usmiechu nigdy za wiele hihihih Kochany Święty Mikołaju ! Dawno nie pisałem Stary, wybacz, ale to dlatego, że jakoś straciłem do Ciebie zaufanie. Pamiętasz, jak chciałem kolejkę elektryczną, klocki LEGO i duplikat klucza do tej szuflady w ojca biurku, gdzie trzymał Playboya A Ty przysłałeś mi szalik, encyklopedię i reklamówkę słodkich obrzydliwości! Myślałem, że coś Ci się popierniczyło ze starości i pomyliłeś zamówienia. Odczekałem trochę i dałem Ci drugą szansę. Zamówiłem nowe wiązania, płytę Zeppelinów i randkę z Agnieszką z IV c.(tej z warkoczykami) A Ty co?! Słownik dwutomowy i krawat, a na Sylwestrze przystawiała się do mnie pijana Marta. Przegiąłeś Stary!!! Postanowiłem jednak dać Ci ostatnią szansę. Do trzech razy sztuka. Żebyś więc znowu czegoś nie pokręcił zamawiam jeden towar! Ma być Kobieta!!! Żywa i jak najbardziej namacalna. Ale nie taka pierwsza lepsza, która Ci pod sanie wpadnie. Nie mam wielkich wymagań, ale powinna chociaż mieć poczucie humoru, stałe przebłyski inteligencji oraz odróżniać Bacha od Maybacha oraz CCR i CCS od CCC i CCCP; Williama James\'a od Jamesa Bonda; Ardeny od Elizabeth Arden - a przynajmniej wiedzieć, że te pierwsze są OK, a drugie to tandeta. - Powinna lubić piwo i niech jej wystarczy kwadrans by ubrać się i do filharmonii i na koncert rockowy (i niech przy tym nie pyta, co ma na siebie włożyć oraz czy to, co akurat włożyła jest ok.!!!). - Niech choć trochę gotuje, zna się na obsłudze urządzeń high-tech (pralka,odkurzacz, żelazko itp. gadżety nowoczesnego faceta). - Może piszczeć na widok myszy ale nie powinna na widok koleżanki, z którą się rozstała dziesięć minut temu. Niech potrafi czytać. Najlepiej książki ale nie same romanse z wiadomej serii a z prasy nie tylko kolorowe tygodniki. - Niech ma ograniczone słownictwo - zarówno w ilości jak i jakości. Wykasuj z jej pamięci wszelkie misiaczki, koteczki a także inne żabki i ropuszki. Wydelejtuj też zwroty typu \"Ja taka mała, nic nie umiem, na niczym się nie znam, więc musisz ty; (że to niby ja... Kapujesz?). Bądźmy szczerzy Stary - wygląd nie jest bez znaczenia. Niech ma ładny uśmiech, kawałek foremnego biustu i widoczne wcięcie w talii. To na razie tyle. Z resztą sobie sam poradzę. Nawet z bólem głowy. I proszę - nie spieprz ostatniej szansy jaka Ci daję. Bo przestanę w Ciebie wierzyć! Na wesoło: Piotruś pyta Krzysia: - Dlaczego chcesz, aby św. Mikołaj przyniósł ci dwa komplety kolejki elektrycznej? - Bo ja też chcę się bawić, kiedy tatuś jest w domu. Przed świętami św. Mikołaj rozdaje prezenty na ulicy. Jasio po otrzymaniu jednego z nich mówi: - Święty Mikołaju, dziękuję ci za prezent. - Głupstwo- odpowiada św. Mikołaj- nie masz mi za co dziękować. - Wiem, ale mama mi kazała. Marcin pisze list do św. Mikołaja: - Chciałbym narty, łyżwy, sanki i grypę na zakończenie ferii świątecznych! Rozmowa przedszkolaków: - Jaką masz choinkę? - Sztuczną. - A był u ciebie Święty Mikołaj? - Był, ale też sztuczny. a tutaj cos dla starszakow ...dzieci moga napisac list do Sw.Mikolaja http://mikolaj.biz/www/index.php?option=forum&task=viewpost&catid=1&post_id=103&Itemid= buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 A to dla Ciebie niech każdy znajdzie tu czego szuka sciskamy mocno pomocniy Mikolaja Dustinek Patryk Carlaa ZOBACZ KONIECZNIE http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tapetyyy/swiateczne/1024-768/prezent.jpg ❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Nie piszę wiele, bo Natalka płacze caly dzień... Mamo Natalki, chyba sierpniówkom 2006 poradzę,żeby tego imienia dla córek nie wybierały, bo mpja też tak długo po terminie nie chciała wyleźć, a jak juz to zrobiła,to tak mi daje popalić,że tęsknię za nią w brzuchu. Oj. znów ryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
My juz po spacerku Adrianek jeszcze spi:)ja juz zdąrzyłam obiadek zjesc:) Dzis bede miała malowane łazienki kobieta ktora zalała nas 3 miesiące temu az tak długo do nas idzie zebu pomalować troche smrodu będzie adi powędruje do teściów dwa piętra wyżej:) dostał dzis mój malec paczuszkę od sw.Mikołaja nawet z mojej pracy:)muszę powiedziec ze fajna bo jest to taka zyrafa z klockami z Fisher Price ktora przy wrzucaniu klockow gra:):):) Carluniu dzieki za prezencik:)❤️ T.P.M 🌻 Puza ja tez od piątku do pracy to pewnie bede rzadziej zaglądać buziaki miłego popołudnia idę kawkę sobie zrobić moze ktoras sie napije?zapraszam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po spacerku Widzę , że strasznie mikołajkowo się tu zrobiło :D. My żadnego po drodze nie spotkaliśmy ( chyba wszystkie mikołaje siedzą tu na forum ), ale kupiłam sobie kilka krówek i bedęsię pocieszaćna słodko. Dawid oczywiście wyciągnął mnie do hipermarketu, bo przecież kasy mu troche zostało i trzeba było ją wydać. No ale żeby wydaćto najpierw trzeba znaleźć coś odpowiedniego, a to już trudniejsza sprawa, zważywszy na te stosy zabawek, poukładane, że nie ma jak się z wózkiem przecisnąć. Ale po niespełna godzinie, a może i krócej wybrał sobie motor :), a może to ja mu bardziej zasugerowałam jaki ma sobie wziąść. Inaczej byśmy nie wyszli ze sklepu przed wieczorem. Mgła na mieście taka, że nie widać nic . Jak po drodze zawsze widzieliśmy wszystko przed nami, to teraz hmmm może widoczność na 20 metrów hihi. W drodze powrotnej już tylko na 10 metrów, ale się nie zgubiliśmy. Ulcia pospała, ale oczywiście miała odruchy małego szpiega i co jakiś czas sprawdzałą czy to jeszcze ja ją pcham, czy zostawiliśmy ją po drodze. No i teraz to zostało mi już tylko odpocząć chwilkę i dalej to samo co codzień. miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
O nas tez Mikolaj pamietal. B. bylam zaskoczona bo moj M-ikolaj strasznie zapracowany i zalatany. Nina dostala taka zielona, piszczaca maskotke z Fisher Price. Ktoras z Was pisala, ze jej dzidzia dostala kule z woda i zabawka. To jest b. fajne, kupie to malej na gwiazdke. Nina tez zrobila nam dzis prezent mikolajowy - przespala 10 GODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do kupek to ciagle polplynne. Spacerki od trzech dni zawieszone - pada i wogole jest b. zgnila pogoda. Taka jest chyba najgorsza by zalapac jakies chorobsko wiec siedzimy w domku. Robie malej jedna drzemke przy uchylonym oknie. W tym tygodniu czeka nas kolejne szczepienie. brrrrrr!!!! Obejrzalam wszystkie dzieciaczki na "bobasach", sa rozkoszne!!!!!!!!!!!!!! Ja dzis postanowilam troche sie "odchamic". Nie paraduje jak co dzien w dresach lecz w "lepszych" ciuszkach, pod tymi ciuszkami seksowne majteczki ( i stanik dla matek karmiacych -rewelacja! :-) ), zrobilam sobie makijaz - to nic, ze nie ruszam sie z domu, przynajmniej fajnie sie poczulam, no i mezulek bedzie mial cos milego dla oka. Pozdrowionka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
"odruchy malego szpiega" - swietne!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze Dalka, ze nie pobladziliscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Dodalam pare zdjec na "bobasach" jezeli macie ochote obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Do mnie zaden zarośnięty grubas w czerwonym serdaku nie dotarł :-(, nawet złamanego kijka nie dostałam nie mówiąc o rózdze. Oko małego szpiega u nas zwie się "oko patrolowe" Pozdrawiam serdecznie bobasy i ich mamuski, ide się walnąc na chwilke bo wszystko mnie boli pocieszam sie ze jutro mam wolne ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Rany , zapomniałam Tymek dziekuje na komentarze na "bobasach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Właśnie wpadł mój ojciec..................na starość mu sie odwidziało i zainteresował sie wnukami, choc do własnych dzieci (sztuk 2 ) nie żywił zadnych uczuc rodzicielskich choc jest człowiekiem na poziomie. Przeznaczył 500 zł na rehabilitacje Mateuszka.szok. A propos pomocy w rodzinie ........... Mój wujek który z natury jest baaaarrrddddzzzooo oszczędny dał tak poprostu 1000 zeta na zaległy czynsz a w dodatku zasponsorował wymiane wszystkich okien w mieszkaniu (koszt bagatela 4600).I to wszystko gest ludzi po których bym się w zyciu nie spodziewała.Natomiast Ci którzy powinni wspierac ciągle zawodza i to na całej linii.Live is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo mamulki...ja mam dwa pytanka do WasFIONA no no no 🌻 ki dla darczyncow hihihihih ....... oko patrolowe ........ hihih Puzus osobiscie wydaje mi sie ze to dwie rozne rzeczy ale ja sie nie znam hihihi ;) czy smarujecie kremem Wasze malenstwa jak wychodzicie na dlugie spacerki ...jeli tak to jakim ... a drugie.... dziewczyny WYPADAJA MI WLOSY GARSCIAMI.... Dalka Ty tez o tym, pisalas...nie wiem co uzywac...poradzcie cos.... slyszalam ze krzem dobry na to ale czy napewno...wizyta u dermatologa pewna...ale to lysienie poporodowe ...masakra !!! jem witaminy wszystko a wypadja az maz juz sie denerwuje co ja caly czas z nimi robie ... nie susze juz ich pozwalam samym schna ... nie czesze ...a na poduszkach po kapieli i wogole MASAKRA !!!!! do pozniej mamulki uciekam bo maz wrocil :P 🖐️ Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla- prawdopodobnie z wlosami jest tak podobnie jak z zebami... ja dzis bylam u lekarza i dentysty, bo polamaly mi sie dwa zeby w przeciagu tygodnia :( mnie wyjasnili to tak, ze poziom wapnia i fosforanow reguluja w organizmie kobiety hormony- niewatpliwie wiec ciaza i porod mocno nimi zachwialy. Nie wystarcza witaminy czy kuracje ochrone (w przypadku wlosow). Trzeba zrobic badanie krwi na zawartosc -w moim przypadku wapnia. I czesto jest to leczenie hormonalne. Na ktore notabene sie nie zgodze- bo bralam w swoim zyciu dwa razy hormony- raz antykoncepcyjne i przytylam 10kg, drugi raz z powodu dwoch poronien na podtrzymanie ciazy i skonczylo sie heca przy porodzie. Ale jak juz zrobie te badania, to moze wymysla mi co innego niz kuracje hormonalna... Polecam wiec badania i Tobie! Fiona- niewiarygodne, ze uzyskuje sie pomoc od ludzi od ktorych sie jej nie spodziewa. Masz mnustwo szczescia w tym calym nieszczesciu, ktore Cie spotyka!!!! Powtorze za Carla- wielki buuuziak dla darczyncow!!!!! Ja kiedy sie dowiedzialam przez telefon, ze w domu byl wybuch i ze tata ze zdarta skora jedzie wlasnie do szpitala - szukalam po wszystkich znajomych osoby ktora by mnie tam zawiozla (60km). Jeden byl poza miastem, inny na zebraniu, trzeci po alkoholu, czwarty mial wylaczony telefon, piaty mial tysiac spraw do pozlatwiania... dziesiaty dziecka nie mial z kim zostawic... to niewiarygodne- ale lista kilkudziesieciu znajomych szybko sie wyczerpala, a ja coraz bardziej zdesperowana zadzwonilam do czlowieka, z ktorym dlugo nie rozmawialam, bo w czasach kiedy ze mna byl, spal rowniez z druga kobieta z firmy, wiec.... szkoda gadac.... w kazdym razie desperacja byla juz duza... powiedzial ze za 10 minut bedzie, choc byl na zebraniu... potem mnie wozil od szpitala do szpitala (tate do siemianowic slaskich przewiezli helikopterem, bo mial zbyt duze oparzenia), byl ze mna przez caly czas jak moj ojciec cierpial, nie spal ze mna przez kilka nocy czuwajac i upijajac sie martini... przytulal i gadal do mnie ciagle... byl jak moj ojciec umieral... i choc dzis jestesmy znowu czyms tam poroznieni, to nigdy nei powiem o nim zlego slowa, bo byl wtedy kiedy byl potrzebny, kiedy tak niewiarygonie potrzebowalam... FIONA- liczba znajomych w komorce ulegla diametralnemu zmniejszeniu... TYLKO W TAKICH CHWILACH PRZEKONUJEMY SIE - choc to zabrzmi jak banal!- \"KTO PRZYJACIEL TWOJ A KTO WROG\".... I za tych przyjaciol dziekuje Bogu kazdego wieczoru przed snem... K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY przepraszam Was za potworna dlugosc moich postow... az mi sie glupio zrobilo, ze znowu sie tak rozgadalam/pisalam... wiecznie pisze za dlugo i niekoniecznie w temacie... przepraszam Was- to jest moj naprawde odwieczny i DUZY problem, z ktorym nawet w redakcji walcza ze mna juz od kilku lat.. przepraszam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa niestety taki nasz urok że będziemy się męczyć z włosami wypadającymi. To sprawka hormonów. Siostra mi powiedziała, że to tylko dwa lub trzy miesiące i po wszystkim. Jej już nie wypadają i odrastają :). Dobra jest maseczka z apreki nie wiem jak się nazywa, ale jest w białym pudełku i kosztuje około 30 zł. Nazwe można znaleźć na zdrowie i uroda :), tam gdzieś był temat o włosach i pisały nazwę tej maseczki. Stosowanie jej z witaminami daje efekty, no i poprawia wygląd włosów. Cholercia muszę sama w końcu ją kupić :D. Ja sama widzę ile mi wypada włosów w trakcie mycia, póżniej przy pierwszym rozczesywaniu, później przy suszeniu, później p drugim czesaniu, no i nie wspominam o poduszkach, koszulkach, swetrach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SHOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małej też wiecznie musze wyjmować moje włosy z ust , zdejmować z twarzy bo przecież tak się ślini, że wszystko jej się przykleja do buźki :D. no dobra miłych senkóf ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzina mnie dzisiaj zaskoczyla,chodzi mi głównie o dziadków Krzysia.Wszyscy mieszkamy w jednym miescie,wnuka niby uwielbiaja pod niebiosa,ale mikołajka niebyło od nikogo.Mi nie chodzi o prezenty czy Bóg wie niewiadomo co??Rozchodziło mi sie o jakis urmiech,całus lub przytulenie.Atu nic martwica totalna Do teściowej nic nie mam,ale patrzała czy cos przynieslismy jej 8letniej córeczce na mikiego-totalna przesada.Nie lubie rozpieszczonych dzieci,ktore mysla ze jak juz jakies prezenty to musza dotac cos od kazdego.Ach szkoda gadac.Koniec przynudzania.Ide ogladac final miss polski,wracam po!!! Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos ogladal to co ja.Ojejku do dupy z tym jury,gdzie oni oczy pogubili.Fuj fuj fuj,to po naszym miasteczku ładniejsze dziewczyny chodza. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz powiedzial to samo ja jednym okiem...Dominisiu masz racej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu tez wszedzie pełno moich włosów,zabki oki.A najwiecej ich wypada po uyciu,to jest po prostu koszmar.Jak któraś coś wynajdzie działajacego na te kudły to niech szybko pisze oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
To jeszcze raz ja ale obiecuje ze ostatni raz..............serio serio Mi tez strasznie wypadały włosy po pierwszej ciąży i w sumie po drugiej tez ale juz dawno ktos mi polecił Wax (takie mazidło na włosy w białym okrągłym opakowaniu).Jest to taka maseczka na włosy z wosku pszczelego kupowana w aptece.Nawet kiedys fryzjerka mi to polecała .Ładnie pachnie, jest naturalna a włosy fajowe po tym mam.Troche drogie ale jak sie kupi to srednie opakowanie to nie jest tak zle i starcza na długo. Oki, ja uciekam Do zobaczyska Paszteciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla myślisz ze uda nam sie dobić do 150???? Ja w to zaczynam watpic????? Może jest nadzieja w dziewczynach,gdyby wzieły swoje sprytne paluszki na klawiature pare razy dziennie,to jest to do zrobienia!!!!! Dziewczyny zróbcie to dla mnie mam neta tylko do 28.12.05 Potem wielkie rozstanie,prawdopodobnie az do wiosny albo i dłużej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×