Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ela79
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu słocizna ten Twój Michałek:) Nikt mnie nie pociesza😠 :( 😭 idę poleniuchować w rozpaczy;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
puza pomysl sobie że jak przyjdzie wiosna to wyjdziemy z maleństwami na podwórko i bedą nasze pociechy już większe i mądrzejsze,no i spacerówkami beda jezdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy od mojej przjaciolki z ktora nie widzialam sie 1.5 roku. Ona mieszkaw Poznaniu i przyjechala w odwiedziny do rodzicow.Ma sliczna 2.2letnia coreczke Luizke.To bardzo madra dziewczynka.Juz wiem co mnie czeka za dwa lata. Mała wziela z talerzyka ciasteczko pierbikowe w ksztalcie serca i podeszla do krzysia i mowi kisiu wez ciaśtećko żjdż plosie ono jrśt śupel doble dziewczayny wyobrazacie nas sobie i nasze dzieciatka za 2 lata jak z nami rozmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA czekolade Ci podaje na smutasy najlepiej hormon szczescia zaspokoic czekoladka hihihi :D albo torcik z bita smietanka ... hmmmmm a te zabki to fajnie ogladac co ..... :D ;) zaraz bedzie lepiej Julianko...moja pani pediatra powiedzialm mi abym przetrzym,ala maluszka przez zime na piersi nie dajac mu nic ...oczywiscie jesli uda mi sie wytrzymac bo na wigilie chce aby tez mial maly prezent jedzeniowy nalezy mu sie to jego pierwsa wigilia...i dlatego chce aby smakowe doznania wigilijne go nie ominely ... cosik mu tam przygotuje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Elka Michalko ...ladne zdjecia ...:D :D :D :D :D :D Dominisiu..a najcudowniejsze i nie do opisania uczucie ...bedzie wtedy kiedy poraz pierwszy uslyszysz MAMUSIU KOCHAM CIE ❤️ uciekam bo maly glodomorek wola 🖐️ do pozniej ps. a oc dzisiaj pijemy hihihi :D :D :D :D :D: D wczoraj byl http://www.hypernova.com.pl/act/szklo/drinki/szampan5.jpg a dzisiaj moze http://www.virtualbay.co.nz/totallyroasted/pics/cappucino---new.jpg hmmm ja juz pije :D :D :D :D :D :D :D albo spijam ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zakupiliśmy karuzele z misiami :), mó jak zwykle sceptycznie nastawiony do wszystkiego, maruda jedna. Najważniejsze, że małej się podoba. Od razu kupiliśmy kilka słoiczków dla małej, w końcu 4 miesiączki tuż tuż i z jabuszkiem czekać nie będziemy :). Po troszeczku i będziemy jeść wszystko :D. Nie będziemy czekać, do szóstego miesiąca :). Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki gdzie jetescie.Krzysia wlasnie wykapalismy,teraz sobie lezy w lóżeczku i bawi sie z tatusiem w kto glosniej potrafi krzyczec.OOO a terza zaczyna plakac lece.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
pytanko do mam czy wsze pociechy mają czasem spocone glowki po karmieniu? i jeszcze jedno Michałek ma trochę spłaszczoną lewą stronę glowki,jak temu zaradzić ,mam nadzieje ze dojdzie tagłówka do siebie i że to nie objaw zadnej choroby-ja jak zwykle zatroskana. Pani pediatra ciągle go oglada ja ostatnio o tym poceniu jej nie mówiłam kurcze ... zapomnialam a dodam że je mleko sztuczne-nutramigen i dostaje kropelkę vigintolu dziennie-niby już w mleku jest wit.d3 to moze o zadna krzywicę martwić sie nie powinnam? no coz sama sobiee odpowiadam a czekam na wasze rady michaś już spi dzis dostarczyliśmy mu duzych wrażeń bo ubraliśmy choinkę i wpatrywał siew nią ok 30 min hihi zatroskana ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dzisiaj rano skonczyły sie dla mnie dobre czasy.Po 13miesiacach znowu powrócil okr.. werrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu to pocenie to normalne Krzysiu tez tak ma,bo dzieci jek pija mleczko to sie spiesza pija je szybko dlatego sie poca.Moze nie kazde dziecko ale u nas jest tak samo.Główke tez Krzysiu ma jeszcze troszke krzywa,a jeden policzek miał spłaszczony a drugi wypukły.To jest od tego ,ze dziecku cały czas sie główka formuje i jak wiecej lezy na jednej stronie to jest ona spłaszczona a druga wypukła.Krzysiu tez tak miał i jeszcze troszke widac roznice.Ale kładziemy go teraz wiecej na drugim boczku i widac poprawe,wszystko co krzywe było teraz sie prostuje.Elu twoje dzieciatko pewnie ma tak samo,ale nie ma sie co martwic.pozdrawiamy Dominika ❤️ Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu nie martwiaj się, to że głowka się poci to taki urok :). Ulce nogi się pocą okropnie, nawet jak ma zimne :). A Dawidowi głowa po nutramigenie też się pociła :). Główka do normy powinna wrócić. Pewnie mała więcej czasu spędza na tym boczku i dlatego jedna strona wygląda trochę inaczej. Ulka ma teraz nadmiar pieluch :).dostała dwie jumbo paki pampersów od wujka na gwiazdkę :).Teraz może walić w pieluchy, bo w końcu 180 sztuk to sporo, no i jeszcze babcia ma jej dac na gwiazdkę pieluchy, ale złożyliśmy zamówienie na większy rozmiar, bo ja sama niedawno kupiłam wielkąpakę czyli w sumie mamy 240 pampersów. Pełna rozpusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu ja juz mialam dwa razy @... pierwszy koszmar drugi polaczony z grypa ....ciekawe co teraz :D :D :D :D :D :D :D nasz maly tez wykapany ..tatulek go wlasnie usypia...gosc juz poszedl sobie do domku ... chata nasza jak maly usnie :P oczywiscie hihihihihi Dalka mlemu tez sie nozki poca a tak ladnie smierdza :O hihih ...o te pieluch pieluch ...maly dzisiaj tak susial ze przebieralalm go dwa razy teraz do kapieli .. jak go kapie to czuje sie tak jakbym kapala jakiegos egipskiego wladce :D w mleku i olejkach ....o tem jaet taki slodki ze mam go ochote zjesc... aaaa mam pytanie do Was pieczecie pierniki ?????? moze jakis przepisik macie ???? 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla może tu znajdziesz coś prostego i dobrego http://www.kuchnia.com.pl/DiD/pierniki.html Ja dostałam dziś od mamy do zrobienia ciasteczka kruche Małe conieco. Mamy z Dawidem foremki w różnych ksztautach z zestawów ciastoliny więc zaszalejemy :). Nawet ma tam mały wałek do rozwałkowywania ciastoliny, więc on też się pobawi i porobi ciasteczka :).Dobrze, że uszyłam mu fartuszek to będziemy się bawić, a Ulcia popatrzy z leżaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka dziekuje ... znalazlam ta sama stronke... ale mam jeszcze jedno pytanie mozesz masz jakis przepis z ktorego pieczesz i wiesz ze sie udaje .... i jeszcze znalazlam taka stronke... i chyba te jutro bede piekla :D :D :D :D :D :D :D http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt.php?id_o=27 tak apetycznie wygladaja mnuiam mniam mniam mlask [oblizuje sie] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piekłam piernika, ale moja siostra tak z jakiejs starej ksiazki kucharskiej :) przepisu nie znam :). Carla metodą prób i błędów hihi próbuj co wydaje ci się najłatwiejsze ja zawsze tak robie i przeważnie się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla ja mam pare przepisów na piernika ale jeszcze nie wypróbowanych.Jutro tez bede z jesnym z nich eksperymentowac.W wolnej chwili napisze ci. Pozdrawiam wieczorowo!! Dobranoc Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi dokladnie Dalko...taka metoda nauczylam sie piec duuuuuuuuuzo rzeczy :D jutro kolejny test sprawnosci ....;) bedziemy mieli niezla zabawe z mezem w kuchni ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te robiłam 2 tygodnie temu KLASYCZNE PIERNICZKI Składniki na ok 40 sztuk,a mi wyszło 74 -300g mąki -1 łyżeczka proszku do pieczenia -100 gram zmielonych orzechów laskowych (ja miałam tylko włoskie wiec dodałam je zamiast laskowych) -odrobina startej skórki z cytryny -1 łyżeczka cynamonu -1 łyżeczka przyprawy do pierników -2 jaja -150 gram miodu -150 gram cukru pudru -2 łyżki soku z cytryny lubsyropu malinowego (ja wzięłam syrop malinowy) To teraz przygotowanie: 1)Mąke przesiać z proszkiem do pieczenia,dodac orzechy,skórkę z cytryny,cynamon i przyprawe do piernika,wbić jaja,wlać miód i wyrobić na gładkie ciasto.Zostawic je na noc w temperaturze pokojowej. 2)Piekarnik rozgrzac do temp.180 stopni C.Ciasto rozwałkować na posypanej mąką stolnicy,na placek grugości ok 1 cm.Za pomoca foremek wykroić ciasteczka i położyć na blachy przykryte pergaminem.Pierniczki piec ok.25 minut. 3)Z cukru pudru i soku cytrynowego lub malinowego przygotowac lukier i oblac nim pierniczki. A tak od siebie dodam jeszcze ze nie czekałam na drugi dzien z tym ciastem i piekłam je od razu.Na polewe wziełam sok malinowy zeby uzyskac różowy kolor na ciasteczkach.Jak na pewno zauwazyłyście w przepisie nie ma zadnego tłuszczu,dlatego po upieczeniu pierniczki robia sie lekko twardawe.No ale piernik musi byc twardawy-prawda. Jeżeli któraś sie skusi na ten przepis ,to życze smacznego?? Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz ja tez zmykam spac... powoli ... maly slodko spi dokarmiony teraz wtule sie w mezulka i zasniemy ... aaaaaaaaaaa ... ta niedziela taak juz pachnie tym poniedzialkiem dobranoc mamulki 😘 slodkich i slicznie pokolorowanych ❤️ do jutra 🖐️ 🌻 [ucieka do meza]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooo ja sie chyba skusze....Dominisiu ... 🌻 jak upieke to opowiem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za zaszczyt mnie spotkał jeszcze dzisiaj wieczorkiemze zaczełam nastepna stronke naszego topiku.Znów jedzn bliżej tej 150. Jutro napisze jeszcze przepisy te niewypróbowane.A teraz juz na prawde lulku ide ,bo az mnie oczka bola od patrzenia w ten monitor. Dobranoc Dominika ❤️ i śpiący Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny!!! Dziękuję za miłe słowa tutaj i przychylne komentarze na bobasach :))) Puza, a Tobie dziękuję za prześliczne gratulacje ząbkowe :) U Marlenki teraz pora na górne ząbki :) Napisz, jak tylko się pojawią!A tak w ogóle, to kiedy dzieci przestają się tak ślinić??? Uśmiecham się do Was tą nocną porą i życzę miłego jutrzejszego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odwiedziłam wszystkie nasze dzieciaczki na bobasach! Jejku, ale mamy cudne dzieci!!! Dziewczyny!!! Naprawdę!!! Ile to radości, że takie zdrowie i śliczne. I oglądałam też inne zdjęcia i powiem Wam, że nasze dzieci są w absolutnej czołówce!!! Najładniejsze bejbiki na bobasach i tyle!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
czesć podpisuje licte z ran my już nie4 spimy. Moj maluszek znowu ćwiczy obrot na boczek i na brzuszek,a ja popijam poranną kawę.dominisiu już zaczelismy 134 stronę niezle co pozdrawiamy,te dzieciaczki ktore dzś konczą 4 miesiące🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,my juz szalejemy od 7.30 Dzisiaj zaczynam gruntowne przedświąteczne porzadki.ąle chwike czasu na pewno znajde zeby napisac co sie u nas dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZECHOWE CALUSKI Ciasto -250 gram masła -100 gram cukru pudru -1 łyżka cukru waniliowego -250 gram mąki ziemniaczanej -75 gram mąki(może być na tortowa) -30 gram kakao -1/2 łyżeczki przyprawy do piernika Nadzienie i dekoracja -100 gram masy marcepanowej -250 gram cukru pudru -1 żółtko -2łyżki rumu -ćwiartki orzechów włoskich Przygotowanie 1)Zagnieść wszystkie składniki ciasta,uformować je w wałek i włażyć na 30 minut do lodówki. 2)Piekarnik rozgrzać do temperatury 200 stopni C.Wałek ciasta pokroić w 1-cm krążki.Mase marcepanową zagnieść z 50 g cukru pudru i żółtkiem,uformować kulki i nasadzić na krążki ciasta.Pierniczki ułożyć na blasze przykrytej papierem do pieczenia.Piec ok.20 minut. 3)Utrzeć cukier puder z rumem,posmarować nim pierniki,udekorować ćwiartkami orzechów. W przepisie jest napisane ,ze porcja ciasta powinna wystarczyć na ok 50 szt ciasteczek. SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ukochana kruszynka dzisiaj kończy 4 miesiące!!! Jednocześnie płyną życzenia dla dzidziolka Skye.... Idę, bo mała Plujka krzyczy... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Isia 🌼 ❤️ dla maleństwa :) Nesia cholercia silnego masz maluszka jak już staje :). Jej kiedy nasze bejbiki będą siadały, to będzie jeden kłopot z głowy hihi, rzuci się zabnawki, posadzi i maluch ma zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo mamulki 🖐️ dla Wszystkich 12 stek konczacych 4 miesiace ... 😘 Pulinka Weronika i Nalia ... sliniace sie buziaki 😘 od Dustiego 🌻 ek oraz [bezzebny usmiech] :) mamulki my tez liste podpisujemy :D :D :D :D :D :D :D my tez od rana warjujemy hihihi ale my te poranne wariacje to w lozeczku z tatulkiem i malym uskutecznialismy hihihi fikolkow tylko nie bylo :D :D :D :D :D :D :D Nesiu masz absolutna RACJE !!!! Dominisiu kto jak kto ale Ty przepisami jak kawalami powinnas ...dziekuje za kolejne ..dzisiaj napewno cosik upieke hihihi szkoda ze maly jeszcze taki maly ale juza rok dwa bedziemy razem w kuchni make rozzyspywac a ja bde mila wieksza kuchnie hihihihihi do sprzatania... sciskam porannie i Elu moze druga kawke hmmm bo ja dopiero 1 :D :D :D :D :D :D Dalka ..hihihi Ty to juz wiesz jak to jest prawda ...ja nie powiem ze nie moge sie doczekac ale ten czas leci a czasem chcialabym aby maly byl taki maly aby nim sie caly czas opiekowac... buuuuuuu sciskam jeszcze raz porannie poniedzialkowo mam nadzieje ze wiadomosci sie Wam spodobaly hihihi ide sobie 🖐️ do pozniej hihihi :D :D :D :D :D :D :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×