Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ania69x2
mamo natalki- jacool_akwa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Na początek zdrowka dla wszystkich chorych maluszkow❤️❤️❤️ T.P.M.Julianka🌻🌻🌻🌻🌻 ja juz dzis po pracy....padam:(ale to co muszę jeszcze siły nabrać aby zrobić pranko:) Mężuś jutro wraca z szpitala okazało się ze ma atopowe zapalenie skóry skąd to się wzieło niewiem :(jak nie urok to sraczka:( Mamo Natalki duzo wypija twoja mała:)moj Adi wyciągnie 150ml z butli jak jestem w pracy a z cycuusia niewiem ile... Akurat będę w Wawie na szkoleniu z pracy w dzien twojego slubu:Dchętnie bm go zobaczyła ale nie znam Wawy i tak boję się że się zgubie:D pozdrawiam 👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka - moj adres e-mailowy katarzynamichalik@wp.pl napisz gdzie masz szkolenie a napisze Ci jak dojechac :) ale byloby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo 🌻 MAMULKI .... zdowia dla Wszystkich malenstw ... wszystkiego dobrego ... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Iwka zdrowka dla meza !!!!!! 🌻 Mamo Natalki ... ❤️ ja tez chce byc na Twoim slubie ... bu bu bubu ... zdjecia sliczne malej ... :D a kreacje prosze tez mi przeslac ja niedlugo pewni tez bede o tym myslama choc powiem szczerze ze Twoja Aniu naprawde bardzo sliczna :D Niuninko pisalas o remoncie ja wspolczuje moim... Patryk od 2 tygodniu robi u nas to samo wali puka stuka wierci ... szelesci i .. a w pustym mieszkaniu na gloych scianach ... to naprawde slychac.. :( .. dziewczyny jedzcie witaminy ... nie mozna sie dac i opasc ze wszystkich sil bo ... nasze malenstwa sa najwazniejsze !!!! ale zdowie mamus tez!!!! jak juz Wam pisalam wczesniej chyba rosnie bo od tych kilku dobrych dni pije do 12 razy dziennie ...daje mu do tego ..kaszki ale to nie pomaga zabardzo cycus i cycus ...mniej wiecej wiem ile wypija z jednego .. okolo 120 ml Zdrowi trzymajcie sie i nie dajcie sie !!!!! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Mamo natalki-dzieki za zdjecia.No,no taki stroj to fajne rozwiazanie! Carlaa-w maju moja sukienka bedzie do kupienia,fajnie by bylo zostawic sobie ja na pamiatke,ale z drugiej strony nie mialabym jej gdzie trzymac,wiec na pewno sprzedam.-piszesz sie na nia? :-) Moj Smyk wlasnie zjadl deserek z owocami lesnymi i jak zwykle czesc wyladowala w nosie ;-)-jeszcze kiepsko mu idzie jedzenie z łyzeczki.Te deserki sa dosyc plynne i Maly zamiast otwierac buzke siorbie je z lyzeczki,tak jak czasem wciaga sobie cycusia.Smiesznie to wyglada. zmykam cos zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Mamo Natalki, gratuluje pierscionka! Ale mezus zaszalal!!! Wlasnie obejrzalam Nati na bobasach- ona jest rozkoszna!!! I ma identyczna mate jak Nina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka! Jeśli będziesz w Wawce, to na ślub możemy się wybrać razem :) żebyś sie nie zgubiła :) Co Ty na to? I co na to Mama Natalki??? To by była miła okazja do spotkania :):):) Ja mieszkam w samym centrum, nie sposób sie zgubić - Plac Konstytucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Iwka, to 150 ml, ktore dajesz butla to jest sztuczne mleko czy Twoje odciagniete? Jezeli sztuczne to jakie podajesz? Rozumiem, ze poza tym to nadal karmisz tylko cycem. Ach, Mamo Natalki, Twoja Mala ma tez bujna fryzurke czy jej tez tak sie wloski wytarly? Bo Ninie mocno i to nie tylko z tyluale tez boki. Ide kapac Ninke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natlaki Nesia szkolenie mam 21.02-24.02(niewiem jak rozstanę się z moim bąbelkiem:(:(:( ) to szkolenie będzie się odbywać na ul.Domaniewskiej a mieszkać będe w Colibrze....24.02 to oststni dzień szkolenia i będe miała egzamin ale pewnie z rana a pozniej juz będe wolna a wieczorkiem do domku:)fajnie by było iść na ślub:D:D:D Niuninko 150 mleka to sztuczne dają małemu jak ja jestem w pracy a jak mam wolne i po pracy to cycuś w sumie na dzień ktory jestem w pracy dostaje 2-3 razy butle do tego jeszcze dostaje jakąś zupkę i,jabłuszko:) daję małemu Humanę 2 :) Adrianek próbuje siadać ale się siłuje a jak go złapię za rączki to już sam się podnosi mie trzymając:) rany jak ten czas leci jeszcze parę dni a moj szkrabek będzie miał pół roczku:)a pamiętam jak w ciąży byłam :)ten okres wspominam cudownie:):):):) buzka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka- domaniewska jest ulica prostopadla do modzelewskiego, na ktorej ja mieszkam :) jakies 5 minutek :) a niedaleko mnie jest kosciolek, wiec bedziesz miala rzut beretem nawet na piechotke :) Nesia- jak najbardziej zapraszam!! Ale dziewczyny- po slubie prosto jade do zakopanego wiec kiepsko z tym spotkaniem o ktorym mowi Nesie (chyba ze chcecie jechac ze mna :) ) wiec mam propozycje- skoro bedziesz tak blisko, a nie znasz Warszawy (wieczorami chyba nie masz szkolenia? ) to moze dalabys znac np 21- 22-23 kiedy bedziesz wolna i spotkalybysmy sie na jakiejs kawie? Nesia co Ty na to? Moze zeby daleko nie odchodzila to w Galerii Mokotow w ktorejs z kanpek? Co Wy na to dziewczeta? Nesiu- wytarly, ale nie zawiele.. ciagle ma dosc bujna czuprynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE ZE PO 21 NIE MAM SZKOLEN:)MOŻE UDA NM SIĘ JAKOŚ SPOTKAĆ;) JESZCZE MIESIĄC MAM NADZIEJĘ ZE NIC SIĘ NIE ZMIENI:)CHOĆ NIE CHCE MI SIĘ JECHAC BO Z TĘSKNOTY ZA MOIMI FACETAMI TO JA TAM PADNĘ:) UCIEKAMY ZARAZ SPAĆ BO RANO POBUDKA...😴A I ADRIANEK ROBI POSTĘPY INIE CHODZI SPAĆ O 24 TYLKO JUZ PRZED 2 2 :D:D:D:D MIŁEJ NOCKI I KOLOROWYCH SNÓW🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja jeszcze spac nie ide ale kompa wylanczam, wypadaloby czasem pobyc z mezem... Spijcie spokojnie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wy to fajnie macie ,moze niedlugo sie spotkacie i na ślubie bedziecie-ja tez bym chciała?? Apropo spotkań Carla kiedy przyjezdzasz do polski??Bo jak nie przyjedziesz to my wpadniemy do Ciebie,w lipcu lub sierpniu planujemy tygodziowy pobyt w niemczech.No i przy okazji chcialam ci sie zapytac czy jakies dokumenty musza miec takie bejbisia jak Krzysiaczek zeby nas przepuscili na granicy???? Zaliczylam dziś aerobik z bolacym gardlem i paluchem,było super.Ciało od razu sie lepiej czuje po takich ćwiczonkach. Miłych snów ,ja jeszcze spac nie ide.Pogram sobie w makao (uwielbiam) na necie.Może jeszcze tu zajrze. pa 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Za chwilke ide wygrzac sie w wanience.Moze mi sie troche nos odetka,bo w ogole nie moge oddychac. Maly wlasnie wyszedl z kapieli i mam nadzieje,ze lada moment pojdzie spac.Słodkich snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka- wydaje mi sie ze nie tylko mate, ale ze zdjec na bobasach wnioskuje ze i kanapy mamy identyczne, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuck Norris zadziwił naukowców rozbijając kopem z półobrotu diament. Ich zdziwienie trwało ułamki sekund bo niesamowitość tego kopa doprowadziła do eksplozji ich mózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamusie, No i cześć Chuck Norris hihih, komus się w nocy nie chcialo chyba spać:)\\My nadal kompuetr zepsuty, działa tylko na pół gwizdka:) Ja robię sobie pyszną kawusię, z mleczkiem, kurde tylko cukru nie mam :( zapraszam więc na gorzką :) Całuje wszystkie i lecę (bo chcę!!!!!!:) ) do mojej małej marudy, Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
hej, no niestety Maly ma gile po pachy! zarazil sie jednak od mamusi 😭 jest pogodny,ale ma strasznie zapchany nosek-gruszka przystapila do dzialania juz w nocy.Kaszelek tez go dopadl.Mam dosyc zimy!!! Wlasciwie cale dnie w domu, chorobska-zadnych plusow buziaki dla wszystkich Maluchow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,witamy wszystkich i liste podpisujemy nocka oki ,dzisiaj tylko 4 karmienia były kaszka juz zjedzona teraz odpoczywamy a za chwilke ,o juz jest i sie pobawi z synkiem a mamusu\\ia zrobi poranna toalete i zje sniadanko apropo jedzenia jem coraz mniej i dobrze sie z tym czuje,słodkiego coraz mniej owocow i warzyw wiecej,no i co najwazniejsze od poczatku stycznia schudlam pol kilo,moze to nie duzo ale dla mnie to jest juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ kochany Michałku wszystkiego dobrego na te 5 miesiaczkow,badz dla rodzicow wielka radoscia i rosnij zdrowo ❤️ życzonka od 🌻 🌻 🌻 kuzyna Krzysiaczka i cioci Dominiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×