Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

SToo lat dominiko !!!!!!!! dla malej natalki moc buziaczkow rosnij zdrowa!!!!! my wlasnie wybiermy sie na basen tk goraco nie bede oli meczycw domku mamy blisko brodzik wiec na piechotke to 10 min :) zdam relacje po przyjezdzie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąco :(. posiedzieliśmy na dworzu 2 godzinki i uciekliśmy. Po obiedzie wybieramy się pomoczyć nogi w fontannie, choć ja bym wolała na basen się wybrać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika🌼 Natalka❤️ Jutro moja Marlena kończy 11 miesięcy!!! za miesiąc roczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwspanialsze dla Dominisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat sto lat dla Natalki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nina troche marudzi, chyba upal jej doskwiera albo gorna jedynka... Pojechala teraz z babcia na spacer. Jak to cudownie miec mame u siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chwilo trwaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon: - Słucham - Dobry.....kciołem podać,że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuanę. - Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy sie tym. - Kolejnego dnia zjawiają się na podwórku u Przepustnicy spragnienii sensacji agenci CBŚ, rozwalają drzewo, rąbiąc każdy kawałek na 2, ale narkotyków nie znaleźli. Wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy \"przepraszam\" i odjechali. - Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniący telefon, idzie odebrać: - Słucham - Cesc Jontek....Stasek godo. Byli u Ciebie z cebesiu? - Byli, tela co pojechali - A drzewa Ci narąbali? - Ano narąbali - Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin,hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAAARDZO BAAAAARDZO DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA!!! JESTESCIE WIELKIE! nawet rodzona matka zapomniala.... :( misiu jestem bardzo zaskoczona, hihi agresor jest i u mojej... czasem sie wstydze na sklepie jak zaczyna drzec sie potwornie bo nie chce jej czegos dac... i nie wiem co robic... wydaje mi sie ze ona jeszcze nie kuma ze ja sie gniewam czy cos... nie wiem co robic... u nas remont trwa- nie mam gdzie mieszkac.... samochod sie rozlecial - nie mam czym podrozowac.... ciazy nie ma raczej- chce mi sie zygac..... nesiu - za Twoja rada zrobilam na krew i nic... poszlam do lekarza- usg- nic.... jak sie przez tydzien nie pojawi, to mi beda hormonalnie wywolywac... to juz 50 dni... a juz sie zdazylam przyzwyczaic do tej mysli ze to dzidzia... eh... trudno.... dziewczyny mam do Was ogromna prosbe- wiem ze juz o tym pisalyscie, ale nie moge znalezc, poleccie mi jakas cicha, odludna miejscowosc nad morzem, gdzie nie ma ludzi... nie kurort- jakas wies czy dzika plaze... bede wdzieczna za namiary- adresy telefony... musze wyjechac bo cos kiepsko z moja kondycja psychiczna, a chcialabym w miare tanio i odludnie... z GORY BARDZO DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzalam na to co napisalam- eeee, nei jest tak zle- gorzej wyglada na papierze.... ale rzeczywiscie potrzebuje szybko wyjechac bo zwariuje... a aby powiedziec tez cos optymistycznego - poltora tygodnia jestem na diecie (hihi- za duzo powiedziane)... zadna tam dieta, po prostu odstawilam weglowodany- zero chleba, ziemniakow, kasz, ryzu, kluch.... no i slodyczy i smazonych zeczy... poza tym do woli.... mieska gotowane, pieczone, warzywka, owoce, nabial ile wlezie, jaja nawet w majonezie- i w tydzien -4 kg.... a zapomnialam - ale wszystko do 17- potem to juz tylko piwko ;) jestem zadowolona... oby tak dalej, bo ja nie umiem tak z tymi katorzniczymi dietami....zreszta one bardziej wyniszczaja organizm niz pomagaja.... a tu zrezygnowalam po prostu ze swinst... i spada... i obym w tym wytrwala, bo wiele mnie to nie kosztuje (no moze te ziemniaki to mi pachna za bardzo, ale.......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras robila baklazany z miesem??? Probuje znalezc przeppis i nic. Jak cos macie to dajcie prosze znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dominisiu wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻 Dla Natalki 🌻 ki z okazji ukończenia kolejnego miesiączka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Mamo Natalki ja też się odchudzam ale w dwa tyg.spadłam 4 kilo;)oby tak dalej bo ja mam bardziej tendencję do tycia niż do spadania z wagi:( Adi juz sobie śpi był dzis z tata na spacerze i troszkę poliki opalił:)ja też zaraz uciakam 😴 duchota straszna że nie idzie wytrzymać:( buziaki miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj opóżniony zapłon ,dla wszystkich którzy mają dzisiaj swoje małe święto przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje za zyczenia[kwiat www.pensjonat.poddabie.prv.pl tu mozecie sobie pojechac polecam ok uciekam rano znow do sklepu lulu lulu lulu .... ....]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki To mój ostatni lipcowy wpis..dziś znów wstaliśmy o 5 tej przy czym pobudek nie zliczę...Wieczorkiem jedziemy do rodziców ponad 300 km na szczęscie mamy nocleg u tesciów w połowie drogi,to duży plus tej podróży. Ciesze się, że ktoś czasem zajmie się małym i da mi nieco wytchnienia bo mały to typ depresyjny(podobnie jak ja),ciagle ostatnio jeczy sam nie wie czego chce-to pewnie te upały. Roczek robimy właśnie z rodzinką a wracamy pod koniec sierpnia,może uda nam sie wyjechać nad morze ale to tylko wówczas gdy mały bedzie chodził pewniej za rączki bo inaczej to nie damy rady kluski nosić ,a wózek u nas już poszedl w odstawkę bo on tam nie chce siedziec podczas spacerów. Nauczył sie klaskać w dłonie,robi kosi-kosi łapki i coraz pewniej chodzi za dwie rączki-to jego ostatnie dokonania. Póki co papa,ani pokazywania o co mu chodzi rączką lub główką jeszcze nie ma a szkoda bo wtedy by może szybciej wskazał o co mu biega bo ja jakoś malo domyślna jestem... Dla Marlenki ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ zajrzę do Was jeszcze dziś na pewno,bobardzo cięzko będzie mi sie z topikiem rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ela 🖐️ zaglądaj do nas przez ten czas co cie nie będzie.....:)choć czasami:) My już nie śpimy od 6.45Adi juz najedzony umyty bo zrobił juz wielka śmierdzącą sprawę ;)i teraz sie bawi a ja popjam kawunie:) Adrianek juz za jedną rączkę idzie całkiem niezle:)już nieraz nie chce mi dać rączki a jak go puszcze to stoi i nie wie co robić:) Dla Marlenki🌻🌻🌻🌻🌻 Rany znowu u nas sie taki ukrop robi a ja na plaże nie mogę bo do pracy śmigam:(niewiem czy w to lato się w ogóle opalę:(będę nadal bladziutka...... buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Eluś fajnie masz :). Ja tam nie odpocznę w górach, bo moi rodzice będą mieli 3 wnuków na głowie :). Co do nerwusiska, to Kulin też potrafi :). Jak nie skutkuje dayyyy to wtedy jest łeeeeee na cały głos :). Tak samo jest jak przez sen chce zatankować :). Wczoraj wyciągłam męża na spacer ( o ja wredna, w taki upał ) i przeszliśmy się na aleje fontann :). Dawid wszedł do wody i zaczął biegać, aż się przewrócił :). Tak mało potrzeba dziecku do szcz ęścia, wracać zmoczony przez miasto do domu :). No i namówiłam tatusia na wypad z synciem na \'\' ani mru mru \'\'. Młody miał radoche, zdjęć porobili, plakat do nowego pokoju jest :) i radocha ze wspólnie spędzonego wieczoru :). No i może uda się sprzedać bestię zwaną psiulem :). Wczoraj zostaliśmy zaczepieni przez pewnego pana który z chęcią by kupił huskiego i jeśli mamy namiar na tych ludzi co od nich mamy psiula to coby mu dać znać. Po odejściu mówię do mojego, że możemy mu naszego sprzedać. W końcu to ja siedzę z tym psiulem cały dzień, choć był niechciany przezemnie :). Czas na kolejny duszny dzień. 🌼❤️ dla Marlenki ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Zaczynam od życzeń,bo nie jestem zapominalska,jeśli o to chodzi.Wczoraj zapomniałam nawet złożyczyć życzenia urodzinowe mężowi-przypomniało mi się dopiero ok 22! Tak więc -wszystkiego,co się szcześciem zwie dla Natalki,Dominisi i Carli! Elu,szkoda,że Cię nie będzie... Nasz rowerek to piesek-może wstawię jakieś zdjęcia na bobasy,to sobie obczaicie. Ma podstawę na nóżki,obręcz,którą dla starszego szkraba się odgina ,wygrywa dźwięki przeróżych zwierząt i inne melodyjki.Natalka woli to niż wózek,bo ma bliższy kontakt ze światem-zrywa po drodze jakieś trawy,dotyka murów itp. Oczywiście,odkąd załapała chodzenie,to i rower jest na krótką metę,ale zawsze da nieco odpocząć naszym kręgosłupom. Nasze buciki mają zasłonięte paluszki i są za kostkę,na zapiętkę- Olu,to fakt,że od momentu ich kupienia mała staje na całych stópkach,nie na palcach,jak wcześniej. Dalka,u Was to się dzieje! Aż miło poczytać. Gruby Misiu-zdrówka dla Wojtusia! Też planujemy wyjazd do Głuchołaz,do teściowej- nie liczę na odpoczynek od małej,ale przyda nam się zmiana klimatu,otoczenia. Trochę boję się tej podróży,nie mamy klimy... Dziewczyny,czy Wy tak sztywno przestrzegacie tych pór niewychodzenia z maleństwami między 10 a 16,bo ja przyznam,że nie.Po prostu ciężko z małą tyle godzin wysiedzieć w domu,bo cały czas wtedy pojękuje,marudzi,na dwprze za to jest pogodna,cieszy się.Staramy się być w cieniu,no ale i tak się opaliła dośc mocno,szczególnie łapki. Nie chciałabym jej zaszkodzić.Co o tym sądzicie? Pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Buhahahaha-miało być -jestem zapominalska i to jeszcze jak!!! Dla Marlenki-najserdeczniejsze życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć ammy ósmego ząbka dolna lewa dwojka do kolekcji... TPM wstaw fotki na bobaski... z przyjemnościa lukne w jakiejś kafeterii..chyba wiem jak rowerek-piesek wygląda. Miłego pobytu... Co do wychodzenia to ja idę na spacer ok 8.30-10 i wychodze ponownie po 17 stej.Obowiązkowo zakładam czapę ktorą mały i tak ściąga..ale ja z nim walcze i koniec końca ma ja na główce-to slońce mocno prazy nawet po 17-stej. My sprzedalismy karuzelę Fisher Prica ta z misiami-pszczółkami i planujemy za tą kase nabyć rowerek-coś za coś! a miejsca i pieniędzy na wszystko nie mamy..Gdzie mozna kópic oslonki na szyby do auta?.. w jakich sklepach samochodowych czy dla dzieci? poradźcie,bo dizś musimy cos na te szyby na droge kupić... juz popakowałam rzeczy synka,kolej na moje.. Jeszcze dziś do was wrócę... czas nas kolejną kawę Carlaa.. Skye... Mamo Natalki-achoj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bony napisalam kupić z bykiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sorki ma być kupić!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mamy już nowy fotelik samochodowy basic challenger explorer-od 0-18kg kupiony za 120 zł,cena rozsądna a mały siedzi w nim sobie jak lord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Marlenki!!!!!!!!!!!!! Ja z Nina roznie wychodze, choc staram sie, jesli jest ostre slonce, unikac spacerow od 12 do 15 przynajmniej, choc ostatnio jest to trudne, Nina stala sie marudna, zlosnica. Chyba przyzwyczaila sie do dlugiego przebywania na dworze jak bylismy nad morzem. No i nie chce w domu zasypiac. B. jestem ciekawa jak wyglada ten rowerek, o ktorym pisze TPM. Czekam na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela przyjemnosci u rodzicow!!! Zagladaj do nas czasami, bo pozniej nie nadrobisz zaleglosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spokojnej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×