Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Też przyszła mama
Hej! Uff,jak gorąco! Po porannym dwuipółgodzinnum spacerze byłam mokra. Nasz rowerek póki co się sprawdza.Jeśli chodzi o jakość,radzę kierować się ceną.Znajomi mają tani za 100 zł i rzeczywiście to badziewie,z którego wyskakuje co chwila rączka,choć nie twierdzę,że nasz będzie wieczny,na razie jeździmy,więc polecam. Idę zjeść obiad.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi! dziś mogę! nie zasypiam na siedząco i mam wspomaganie w postaci właśnie otworzonej butelki z egri bikaver! :) komu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko czerwone bardzo wytrawne... product of hungary :) dla mnie prawie gotowy drink, bo mieszam pół na pół z wodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ... no nie zamorduje ...takie pysznosci na wieczor no coz .... jak tego nie zjesc ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih ;) ja wciagnelam arbuzika ale chodzi za mna cos slodkiego ... i tu jak znalazl Gruby Misiu podaje mi na tacy ;) dziekuje ... Dominisiu mam nadziejej ze sloneczko bedize i pogoda dopisze ;) Nesiu a Ty gdzie jestes hmmm ???? Pszczolko :D Julcia 😘 Elus :) jak dojechaliscie :) mam nadzieje ze wszystko dobrze i juz odpoczywasz Sisi a Wy gdzie teraz jestescie ??? Skye jak malutka ??? Gumi jak maly ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę troszkę winka:) za torcik dziękuję;) Witam wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Carloo mój mały już w porządku ,laryngolog go obejrzała i jest ok. teraz śpi:D co za cudny widok---śpiące dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najcudniejszy śpiąca trójka! :D iwko, jak kilogramy? spadają??? za mną już dwa tygodnie A6W! i inne ćwiczenia też ostatnio regularne! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu śpiąca dwójka to nie to samo co trójka ale też cudo! o jakich ćwiczeniach mówicie ,też by mi się przydało zrzucić większe co nie co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorączka płacz lament, zęby chyba idą. mała się męczy bo na dodatek duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz chory :( Cały dzień dzisiaj temperatura 39,2 a wczoraj wieczorem nawet 39,8 :(:(:(:( Przesadziliśmy z basenikiem na działce chyba....no fatalnie....mamy zapalenie gardła, chrypę i katar po pas,buuuuuu a tak się ślicznie bawił i tak mu się podobało....i nie wchodził nawet do tego basenu, tylko ciągle coś do niego wrzucał i wyciągał a jak wyciągał to sie moczył - rączki i tors...ale temperatura była blisko 30 stopni, woda nagrzana słońcem....w życiu bym nie pomyślała, że tak może się skończyć ta zabawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu! czasem dzieci chorują... to nie musi być wina basenika! nasza tonia w listopadzie wlazła do stawu i nie miała nawet kataru... no... ale ona mogłaby mieszkać w wannie... :) zdrowiejcie bo... tęsknim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka buziaki i dobre fluidki dla malej 😘 to juz w poniedzialek wybywacie ??? Gruby Misiu ciekway topik .. ;) ja cwicze wieczorami tak jakos sie przyzyczailam choc wiem ze nie powinno sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Mateuszka i DLA cIEBIE nESIU .. niedlugo roczek do roczku wyzdrowieje na 100 % ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati mógł się bardziej przegrzać i dlatego może chory... temperatura, jaka nęka nas ostatnio... nie jest dobra dla ludzia! a zwłaszcza dla małego ludzia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa! ja ostatnio ćwiczę od rana do wieczora... przed śniadaniem 6. jak Wojtuś uśnie jakiś aerobik z dziewczynkami... wczesnym popołudniem... znów coś na brzuch (z dodatkowym obciążeniem, Wojtuś na mnie włazi ;) ) a przy popołudniowej jego drzemce... pilates :) i jeszcze w międzyczasie, coś na pupę i nóżki :D no... w te upały nie wychodzimy z domu... dopiero wieczorem, a tę energię muszę jakoś skanalizować... a w nocy... tez ćwiczenia... krzysztofa zamęczam... mam nadzieję, że mnie nie zostawi z powodu: odpocząć od seksu! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, Gruby Misiu - dziękuję za słowa otuchy. Masz rację Gruby Misiu, to nie sam basen tylko mix - raz zgrzany za chwilę w wodzie....zła temperatura dla małego ludzia, tak jak piszesz. Jakiś afrykański klimat się nam robi...ja mam już dość, chcę jesieni! Takie lato w mieście mogłoby być orzekane zamiast kary pozbawienia wolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtuś śpi! dziewczynki fruwają... mają skrzydła z kartek papieru... jakiś powiew powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nesiu 😘 Mati ❤️ Gruby Misiu ... 🌻 kow laczka dla Ciebie Gumi slodkich dla Was snow :) Gruby Misiu ... a dokladniej pilates ??? my upaly spedzamy na ogordzie za domkiem tam cien jest i dopiero wieczorami wychodzimy ... malego wdo auao nie zabieramy chyba ze mus .. spacery i cwiczenia powiadasz... z nadmiaru to tylko Ci przed 90 ;) ja tez powoli zmykam .. slodkich dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×