Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

czesc czolem kluski z .................do wyboru wróciliśmy wczoraj cali i zdrowi news jest taki ze Tymianek chodzi samodzielnie !!!!!!!!!od ponad tygodnia. Na wsi dostał nowe buciki z twardszą podeszwa i to chyba skłoniło go do chodzenia bo poczuł ze jest stabilniejszy w pionie..Sprawę miał utrudniona bo teren nierówny ale co to dla młodego.Na dzien dzisiejszy potrafi swobodnie przejsc nawet 15 metrów .Przestał zupełnie raczkowac tylko chodzenie i chodzenie go kreci .Zakrety tez juz opanował.Nie spodziewałam sie tego po nim bo co prawda sie przymierzał ale nigdy wczesniej nie próbował az tu pewnego dnia wystartował bez ostrzezenia i w długą jak strzałka Oki , teraz poproszę o streszczenie najwazniejszych info z cafe bo przerazenie mnie ogarnęło jak zobaczyłam ten ogrom postów .Nie mam teraz czasu na czytanie więc jakby któraś mogła tak w telegraficznym skrócie........kto co jak i z kim .............:-P.....................please Co do wypadu na wies.......................było ciężko.Jestem wykonczona psychicznie.bez nerwów się nie obyło. Pozdrawiam Timi & Mati& Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam chętnej do wspólnego piwożłopania!!! wreszcie @ przyszła i męczy mnie z siłą wodospadu :o ałła! 😭 i Wojtuś miał ciężki dzień... (giga zaparcie):( a jutro wycieczka wszystkich stworów do lekarzy :o (zwłaszcza dentysta dziewczynek...) u nas do roczku daleko... na razie nie myślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! gruby misiu i gdzie topiwko:) poprosze z lodowki!!!!!! unas dzien marudzenia mam nadzieje ze to nie kolejny zabek bo jeszcze nie odpoczelam po ostatnim Zaczelam rozgladac sie na allegro za sukienka na roczek:) i znalazlam par fajnych mozemi doradzicei pozniej wysli linki musze zalatwic to przed wyjazdem bo w pitek jedziemy iwracamy dopiero 30 a pozniej juz nie bedzie na toczasu wlsnie dzis Sisi ma urodzinywszystkiego naj naj !!!!!! uporalam sie juz z kuchnia i z pokojem to teraz czas sie brac za siebie ide kapu :) a w czwartek wkoncu do fryzjera juz mam takieeeeeeeeeeee odrosty ze az wstyd:P pozdrowienia i calusy dobrej nocki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lodówki! lech lite, lech zwykły i tyskie... duże flaszki! i za zdrowie sisi też wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie LECHA .... ;) ten z pyrlandi na Julki czesc :D Gruby Misiu skad TY wiesz co wlasnei po glowie ... 😘 a ja wlasnie sie pasta cukrowa staram depilowac ;) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIONA Babo witaj ... !!! 😘 streszczenie hahahah oj kochana dzialao sie u nas oj dzialo a Ty napisz czy tesciowa cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Fiona małpolud sie pojawila.... witaj krolowo.... u nas do roczku jeszce dalej... misiu, barrdzo spragniona jestem.... my dzis ostatni raz, bo w koncu nad to morze jedziemy jutro, choc nie mamy jeszce bladego pojecia gdzie... bedziemy szukac na miejscu... postaram siie przed wyjazdem wrzucic jeszce kilka foto na bobasy... mala dzis mnie wykonczyla... ganiala sie ze mna po domu... rozsuwala drzwi szafy suwanej i wyciagala z neij wszystko.. jak ja za nia i chowam te rzeczy to ona do szuflad i koszy i stamtad wszystko wywala... jak ja tam, to ona apiać spowrotem do szafy... jak na nia krzyczalam to traktowala to jako zabawe i smiala sie z tego co robi do rozpuku... jestem wykonczona... porusza sie juz w takim tepie ze nie moge za nia nadazyc... taki perszing maly.... trzeba bedzie wszystko poblokowac.... i wywalic polke z ksiazkami bo ja sobie na glowe zwali...eeehhh... ciekawe jak jej sie spodoba duza wanna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu oczywiscie ze duzy leszek poprosze skonczylamgotowac pomidorowke na jutrodla mojego smyka i dla mezula bo tez lubi ja oczywiscie a diecie jem warzywa owoce mieso duszone i pije wode min:) mamnadziej ze wkoncu spanie to dodkowe 12:( do juterka tylko nie schlac mi sie tym piwkieod grubego miasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a streszczenie- coz.... wszystkie baby tutaj rozrabialy naokraglo... mowie Ci- zyc sie z nimi nie da... na zmiane cos zmaluja.... nic tylko przez kolano i wlac w pupe.... a! i jeszcez jakies ekscesy tu odchodza... strach pisac... tak cnotliwa niewiasta jak ja nie porusza takich tematow... ale mowie ci - jakis mis na jakiejs pralce.... jakas pscola - anal-oral..... jakas carla i obowiazki malzenskie... az sie kolana uginaja od przesytu perwersji.... no i jeszcze Isia, ktora w ulamkach sie tu pokazuje.. a raczej pokazywala, dopoki ortopeda nie wymowil zaklecia, ze z bioderkami wszystko OK!!!!! do tego pierwsze przyjecia urodzinowe z okazji roczku i przygotowania do nastepnych, urlopy, wyczyny maluchow, troche smutasow, jakies psy i tesciowe wykanczajace porzadnych ludzi, zeby, zeby zeby... powroty do pracy, pijanstwa, rozpusta itd.... no i julka, ktora sie na nas wypiela- grrrrrr, najwiekszy potworek cafe! pewnie sporo pominelam, ale wieczor pozny, pragnienie meczy a i meza brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabellka
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo jestes bardzo spostrzegawcza ale to ne jest przeoczenie te skarpetki słuza tylko do spania a ich pary przepadły gdzies w praniu,podejrzewam ze spadły z balkonu w czasie suszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fionko🌻 pszczółko wiedziałam ze sobie poradzisz🌻gratulejszen mamo natalki-udanego wypoczynku nad mozem zyczymy[do jakiej miejscowosci sie wybieracie??] ciesze sie ze zdjecia sie podobały teraz Nesia niech pisze o przygotowaniach do roczku Mateuszka czas na lu lu lu lu lu .. .. .. .. dobranoc BABY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisiu- nie wiem :( jedziemy w ciemno.... chcemy jakas pusta plaze znalezc, wiec na wschodnie pomorze, bo tam nie ma tylu kurortow i ogolnie jest tam pusciej... poszukamy... a jak nie znajdziemy to do karwienskich blot.... obaczym... a co reszta- pospala sie?? oj bo wkleje jeszcze raz tabelke!!!! notabene natalka wzy juz 10,5!! i mierzy 75cm! :) to z 30.06.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! spoznione gratulacje dla pani magister!!!!!!!!!!!!!! Przyjecie naszego pierwszego roczniaka urocze- zdjecia super!!!!!!!!! Nina w dzien kochana, zaczal sie jednak problem z zasypianiem, w dzien tylko na spacerze, wieczorem zwykle usypiala pijac mleko, teraz jest ryk, i obrona rekami i nogami przed polozeniem do lozeczka. To nie jest wesole... Ide do lozka, ostatnio czuje sie strasznie zmeczona... Spijcie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak ja siedze, to se poszly :( a misiek jest najbardziej be- zaproponowala piwo i kimnela... buuuu :( wrzucilam zdjatka na bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) zapowiada się kolejny upalny dzień,no ale w końcu mamy lato czeka mnie dzisiaj ciężkie wyzwanie-wyprawa do doktora,podwójny stres bo idę do ginki i niestety muszę wziąć dzieci ze sobą ,nie wiem jak ja to przeżyję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWY .... gdzie te wazoniki i nocniki JUlka wracaj !!!!! Gumi .. powodzenia na wizycie napewno dasz sobie swietnie rade 😘 Mamo Natalki swietne zdjecia .. :D :D :D :D a streszczenie godne pulicera ... ;) Dla Majeczki 😘 choc Ewcia juz nie zaglada ;) buziaki Nuninko 🌻 na lepsze noce :D milego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Jak zwykle nie nadążam za biegiem najważniejszych wydarzeń na tym forum,spóxniając się z życzeniami,gratulacjami itp. Tak więc Pszczoło-moje ogromne gratulacje Pani Magister.A jeśli chodzi o niesmak,to chyba normalka,że my przeżywamy,a dla komisji to zwykły magiel.Pamiętam,jaka ja byłam zaskoczona pytaniami recenzenta,świadczyły one o kompletnym braku znajomości zawartości mojej pracy.Byłam wściekła,że niepotrzebnie kułam trzy bite doby,bo równie dobrze mogłam pójść kompletnie nieprzygotowana,skoro i tak ,,ściemniałam,, zaskoczona pytaniami. Też zakończyło się to piątką i pewnym niedosytem,ale dyplom jest dyplom,uczciwie zdobyty i zapracowany.Tobie w dodatku udało sie to z dzidkiem na garbie! Fiono - gratuluję Tymiankowi nowych umiejętności. Mamo Natalki-zdjęcia super i w takich ciekawych miejscach.Ależ rośnie ta Twoja Natalia,zupełnie nie widać,iż jest dwa miesiące młodsza od naszych dzieci. Dominisiu,widać,że Krzysiu miał udaną imprezę,miło oglądać jego buźkę. W ogóle wszystki dzieci są niesamowite.Muszę ponadrabiać zaległości w podziwianiu ich pysiaczków na bobasach,przy okazji zapraszając do obejrzenia fotek mojej cholerci. My z mężem na zmianę skaczemy wokół małej.Właściwie tylko kiedy śpi,jest trochę spokoju.Między drzemkami trzeba jej nie tylko pilnować,ale i nieustannie zabawiać.Trochę mnie martwi,że ona nie potrafi dłuższą chwilę sama sie pobawić i że tak często podczas zabawy sie irytuje. Nie wiem,czy wszystki dzieci tak mają,ale chyba nie... Najlepiej jest,gdy ma towarzystwo starszych dzieci,które małpują,wygłupiają się ,by królewnę zadowolić,no ale przecież nie zawsze tak może być. Ela pewnie by skwitowała,że ją rozpuściłam.Ale sama nie wiem...W każdym razie dzięki waszym poradom na czas spania przychodzimy do domu,bo wcześniej to spała tylko na spacerach.Kosztuje to nieco zachodu,ale się opłaci,bo te dwie jej dzienne drzemki dają nam odsapnąć.To tyle o nas. Aha,fajnie,że Dustin raczkuje,a Weroniczka nie ma już tej cholernej szyny. Pozdrawiam Wszystkich,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nikogo się nie wypiełam napisałam po prostu to, co czuję, przepraszam te, które to zmartwiło, ale ja tak uważam (nesiu👄, misiu👄 ) poza tym nie przypominam sobie, żebym napisała, że przepadam bezpowrotnie, niedoczekanie:P:P:P proszę mi wytłumaczyć, że nie mogę cały dzień myśleć o małej i rozpaczać, że ktoś inny się nią zajmuje, niż ja jaśmina chodzi prowadzona za rączki i ma 7 całych zębów, tylko lewej dolnej dwójki ani widu, ani słychu:o a propos pracy, to 9 godzin dziennie siedzę przed kompem i rozmawiam przez telefon i po powrocie do domu rzygam na laptopa oraz nie odzywam się do członków rodziny :classic_cool: mała zaczyna marudzić, idę ją kąpać buziaki j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę..właśnie się dowiedzialam, że mąż zabiera pożyczony komputer. Możliwe, ze teraz przepadnę bezpowrotnie, gdyż neta też musimy się pozbyć-wywalili nas z mieszkania i do końca sierpnia musimy znaleźć nowe. Nie płaczcie, Julka doniesie wieści z frontu raz na jakiś czas (Julia? doniesiesz, prawda???w obie strony;) ) Buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śmiałam obarczać Matki dzieciom...ale będę zaszczycona mając dwóch informatorów👄 Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski własnie miałam kontrole tesciów ;) dobrze ze chociaz troszke ogarnełam mieszkanko ja wam chyba zapomniałam napisac ze Krzysiaczek chodzi juz całkiem sam nie on nie chodzi on biega po domu jak szalony zaczał dokładnie tydzien przed roczkiem,teraz jego ulubiona zabawka sa jego urodzinowe balony :) :) :) pszczółko juz mi jest smutno ze cie nie bedzie :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u ginki i kobita mnie lekko wkurzyła,powiedziała ze od jesieni będzie mnie namawiać na zaprzestanie karmienia piersią, w sumie to nawet nie wiem dlazego. ale tak się własnie zastanawiam i nie wiem jak długo będe karmić Bartusia,Julke karmiłam 17m-cy i sama odrzuciła a teraz to nie wiem. a wy ,karmiące piersią ,czy wyznacZyłyście sobie jakiś próg czy raczej jak dzieciaczki zdecydują? z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×