Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

kto jeszcze nie spimy??? gumi, nie wiem, jaki interes w zaprzestaniu Twojego karmienia ma gin... karm ile Ci się podoba! ja zwykle karmię 10. miesiący i tym razem też było ok. dziecko powyżej roku jest cwane :D i umie juz manipulowac mamusią :) pamietaj! gumijagódko, że to Ty, wybierasz moment. w którym nie dajsz cyca! nie Bartuś i nie lekarz :) dzis ciężki dzień za misiem... gdybym miała pójść w tropy Isi, podppisałabym: 1% kasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktroa z was jest z Torunia bo juz nie pamietam.Pytam bo jade tam w piątek i chce wpaść na kawke i ciasto ;););) sama sie wprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Torunia nie jestem ale wirtualna kawę mogę ci zaproponować Dominisiu:) Gruby Misiu masz racje to ja zdecyduje kiedy przestanę karmic a nie jakaś durna baba czy moje dziecko,które właśnie siedzi uwieszone przy cycusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kawa hmmm Dominisiu Pscolka jest z Torunia :) do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) podpisuje liste obecności i uciekam bo prasowanko czeka......mały usnoł ja chociaż spokojnie wyprasuje;) miłego dnia..🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliczne! Misiu! Chcemy Ciebie 100 procentowej!!! Ale podzielam Twoje samopoczucie, mój ostatni tydzień to jakiś koszmar!!!Julcia - to dla Ciebie piszę - wczoraj, przez cholerną panią sędzie u której jestem teraz na praktykach, widziałam Mateuszka przez 45 minut w ciągu dnia.....Kwadrans rano, przed wyjściem - o 8.15 i dosłownie 30 minut wieczorem, po kąpieli, bo wróćiłam do domu o 20.40......Sędzia tak mnie zawaliła robotą, że siedziałam w wydziale do 16.30 a na 17 musiałam już być u siebie w kancelarii. I jeszcze rodzaj spraw w tym wydziale jest okropny - wydział rodzinny i nieletnich - co chwila natychmiastówka o umieszczenie dziecka w placówce opiekuńczo-wychowawczej, bo przypalane papierosami, albo rodzice pijani w sztok, albo matka przez tydzień nie pojawiła się w domu. Rozboje których dokonuja 14 latkowie z nożem w ręku na dorosłych, podwyższanie alimentów, pozbawianie władzy rodzicielskiej - no KOSZMAR!!!! Psychicznie ciężko jest to znieść. Nie wiem, jak wytrzymam tam jeszcze dwa tygodnie.....Buuuuuuuuuuu Przez to wszystko wcale nie mogę nic pomyśleć o zbliżającym się roczku i uroczystości przeniesiemy chyba na następną sobotę, nie na najbliższą. Pszczółko, ja chyba jestem już ostatnia do złożenia gratulacji magisterskich! Cieszę się, że masz to już z głowy i że tak świetnie poszło - rozumiem też Twój niedosyt i rozczarowanie - ale tak już bywa z tymi egzaminami....ja pisałam pracę u śp. prof Hanauska z katedtry kryminalistyki w Krakowie - u niego obrony były naprawdę przyjemnością, ale on w ogóle był wyjątkowy - pasjonat, praktyk. TPM! Jak miło czytać Twoje literki :) Dominisiu! A może kawka w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka z Torunia ale musiała zniknac,a do Warszawy Nesiu troche mi za daleko i ni po drodze ale dziekuje za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! my po wizycie kontrolnej i wszystko ok olis wazy 9.270:)oraz ciezsza ta moja krowka :) nce zaczela przesypiacjuz normalnie bo przy chorobie to sie wiercila i budzila co jakis czas ale tez z drzemkami nie ma problemu niuninko!!!! moja maa tez przestala ladnie zasypiac w lozeczku wiec wymyslilam na nia sposob klade sie razem z nia na lozku daje jej butle z soczkiem troszke sie napije i ja przytulam i glaszcze po glowce max 10 min i ola spi wtedy przenosze do lozeczka sprobuj moze to pomoze uciekamy na basen pozdrowienia i calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Coś niecoś już mam, plan się kluje powoli w głowie. Ale jeszcze potrzebuję waszej pomocy. Nie wiem, czy planować ciepłe danko- jeśli tak to jakie??? No i kwestią zasadniczą pozostaje dekoracja stołu i pokoju. Jestem kompletnym antytalenciem dekoracyjno- estetycznym. Może ktoś znajdzie na necie jakieś fotki? Help! Gruby misiu- stawiam piwko, może to Cię choć troszkę doprocentuje... Buziaki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiawro, dzieki za rade. Masz racje, to skutkuje, juz dwa razy tak wlasnie zasnela. Upal, upal................ Siedzimy w domu bo na spacer jest za goraco. Jutro wybierzemy sie na dzialke do tesciow, to Nina pokapie sie w basenie. Ja siedze w interku i przegladam oferty mieszkan, musimy wreszcie zmienic nasze bo jest za male. Znalazlam ciekawa oferte domu, czynsz taki jak za mieszkanie. No i ten ogrod ... Marzenie!!!!!!!!! Wstawilam pare fotek na bobasy. Zapraszamy!!!!!! Obejrzalam Wasze dzieciatka, cudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestescie moze zorientowane ile kosztuje kon na biegunach ale z zabezpieczeniem, zeby Nina mogla sama siedziec? Jak bylysmy w Ikei to Nina pieknie bujala sie na tamtejszym losiu, ale miala frajde, ja juz chcialam go kupic ale mama mnie przekonala by lepiej poszukac takiego z oparciem. Patrzalam u nas w sklepie ale sa b. drogie, znalazlam tez na Ebay i chyba tam kupie. Ciekawa bylam ile kosztuja w Polsce. Mielibysmy prezent na roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko nie widziałam takiego konia z zabezpieczeniem ale taki zwykły to kosztuje około180zł . super zdjęcie z tym statkiem,aż się rozmarzyłam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu świetny ten łabędz ,gdybym miała trochę większe mieszkanie to bym sama się na niego skusiła, ale niestety dodatkowy element tylko mi zagraci chałupkę a szkoda,bo fAJNA zabawka straszna cisza dzisiaj na naszym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam żeby juz bylo po północy,ale chyba nie doczekam więc najlepsze życzenia dla Mateuszka na jego pierwszy 🌼r🌼o🌼c🌼z🌼e🌼k🌼 a dla Ninki na jej 11 miesiące też 🌼ki a tak wogóle to DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! to może mi się uda!!! dla naszej super mamy i super synka!!! sto lat! w waszą pierwszą i jak ważną rocznicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku rośnij duży i silny na pociechę mamusi!!! Wszystkiego naj, niech dzisiejszy dzień będzie piękny!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KU WSPOMNIENIOM, WPIS PRAWIE SPRZED ROKU: Cześć Kochane!!! No, ciocia Caarla się spisała!!!!Czujna :) Jesteśmy już w domu. Urodziłam w środę o godz. 10.12. Bejbiś miał 3670 gram, 54 cm długości i 10 pkt w skali Appgar. Poród siłami natury, ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. O godz. 24 we wtorek odeszły mi wody płodowe. Za dwadzieścia pierwsza byliśmy w szpitalu (zdążyłam wziąć prysznic i torby). Pierwsze badanie, kolejne chluśnięcie wód płodowych, na razie żadnych skurczy. Delikatne bóle zaczęły się gdzieś tak od 2.30 w nocy. Parcia było wszystkiego 4 skurcze po 3 parcia i mały był na świecie. Znieczulenie to błogosławieństwo dziewczyny. Poród miałam jak z bajki. Położna też była super i mąż się spisał na medal. Ostatnie bóle przed założeniem znieczulenia naprawdę baaaardzo bolesne. Znieczulenie założylo mi o 8 rano. Dawka działa 1,5 - 2 h. Gdy poprosiłam o kolejną dawkę (zgodnie z zaleceniami anastezjologa - czyli gdy zaczęłam znowu czuć skurcze) przyszła położna, stwierdziła - poczekaj jeszcze dwa skurcze i rzeczywiście, już zaczełam czuć parcie. Położna mną posterowała i myk, po wszystkim Cięcia nie czułam wcale, na szycie i rodzenie łożyska dostałam drugą dawkę zzo. Nic a nic nie bolało. A dziecko - no moje drogie, nie ma większego szczęścia na świecie. To najpiękniejsza sprawa w życiu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku sto lat rosnij zdrowo:) ninko buziaki wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjj my nie spimy od 5:( tyle roboty mnie czeka pranie sprzatanie jutrojedziemy a ja nic nie mam jeszcze przygotowanego:(((((pomozcie misu kaweeeeeeeeeeeeee bo widze ak kret!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszku ❤️ W dniu tak pięknym i wspaniałym Życzę Tobie sercem całym Zdrówka szczęścia pomyślności By spełniły sie życzenia By się ziściły marzenia By uśmiech często gościł na Twej twarzy Byś zdobył w życiu, szczyt swoich marzeń Wszystko co chciałbyś By się zdarzyło Wszystko czego pragniesz By twoim było... Sciskamy mocno nasz formumkowy Supermenie :D Dustin z rodzicami :D :D :D :D :D :D pamietam ... jak zobaczylam opis na gg Nesi ... az mnie zatkalo ... az lezka splynela Nesiu jeszcze tylko dwa tygodnie i odpoczniesz !!! wysylam dobre fluidki 😘 jak ja sie ciesze .... yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mati sto lat sto lat sto lat ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ Ninko 😘 moc buziakow na ta 11 :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mateuszku wszystkiego naj naj..... z okazji ROCZKU:D:D:D 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Ninka 🌻 ki z okazji kolejnego miesiączka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Mały usnoł idę więc gotować obiad dziś mam taką wielką ochotę na zupę pomidorową;) buziaki miłego dnia🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ KOCHANY MATEUSZKU ❤️ W dniu 1urodzinek życzymy Ci wszystkiego dobrego,wspaniałej imprezki urodzinowej,super gości i multum prezentów ;) oraz byś tak jak dotad był słodkim szkrabkiem i ❤️ mamusi i tatusia. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻ki dla CIEBIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj przez pare godzin luzy i nie wiem jak mam ten czas wykorzystac.Tescie porwali mi dziecko,teraz pewnie kapie sie w swoim baseniku,albo stawia babki z piasku w piaskownicy no i jest rozpieszczane,bo to przeciez pierwszy wnuk i prawnuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Data urodzin..............Data imienin...........Miasto Pszczoła........28.04.........................10.06...............Toruń Isia...............20.10.........................20.10...............Krosno Dalka.............21.04.........................30.04...............Szczecin Julianka..........25.06............................................Pyrlandia Carlaa............22.09..........................05.07 .........Zimbabwe. Gbury Miś........02.06.........................29.04..............Warszawa Mama Natalki... 22.06.........................29.04 Warszawa pod Piasecznem Sisi................17.07..........................03.11..............Gliwice Ela.................19.06........................................................... Dominisia........04.02.........................06.07...............Więcbork Asiawroc.........27.07.........................21.08...............Wroclaw. Nesia.............25.12..............................................Warszawa Skye..............15.07................nie obchodzę ............Katowice Gumiagoda......17.05........................04.12...............ZLotoryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×