Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dzisiaj dzień pełen wrażeń dla moich dzieci,tatuś całodobowo obecny, i rowerowy debiut Bartusia,posadziłam go w foteliku rowerowym ,JUlka na swoim i jazda ,ale miały radoche:D no i nareszcie trochę chlodniej się zrobilo,jaka ulga jutro wybieramy sie na zakupowe szaleństwo:) narazie sie nie żegnam bo trochę posiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie Was czyta!!!!!! Rzadziej ostatnio pisze ale czytam regularnie.Dzieciatka na bobasach tez omarane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to dość stare, ale może kogos rozśmieszy kojarzycie tę reklamę karty kredytowej? To mała przeróbka :) gumofilce - 15 zł grabie - 45zł przerzucanie gnoju.....bezcenne i jeszcze jeden Jadą hydraulik, elektryk i informatyk samochodem. Nagle samochód zaczyna szwankować, dławić się. Na to hydraulik - to z pewnością pompa Nie, rzecze elektryk - pewnie nie ma iskry, coś z zapłonem A informatyk - a może wysiądziemy i wsiądziemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawały niezłe nesiu arbuzik mniam mniam skorzystam bo uwielbiam ale nie ma to jak poranna kawka z mleczkiem na okropiczny bol głowy,ktory dopadł mnie nad ranem Krzysiaczek jeszcze smacznie spi ach bedzie miał humorek jak sie wyspi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .kawusia już gotowa Dominisiu buziole dla twojego małego Krzysztofa z okazji jego imienin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Wszystkiego naj dla jubilatow ... k=Krzysiu z okazji imieninek 😘 🌻 i Michalek z okazji 11 miesiecy :) Elu mam nadziejej ze wszystko dobrze i odpoczywasz sciskam Was mocno Gruby Misiu kawusia z mleczkiem pychota :) u nas cycoholizm w pelni Julka a jak u Was :) pracujaca dziewczyno :D Isiu jak pzygotowania nic nie piszesz :) Pscolko ❤️ Nesiu ale sie usmialam jak to mowia stare ale jare !! :D do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyś dziekować za życzenia ;) Michałku wszystkiego naj naj naj na 11 miesiaczków Upał mamy dzisiaj niesamowity,na termometrze brak skali Mam ochote wskoczycdzisiaj do jakiegos zimnego jeziorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Wszystkim! Caarla,to całkiem mozliwe z tym pragnieniem,trochę mnie pocieszyłaś,że Nati nie jest jedynym cycoholikiem,a ja jedyną karmicielką na forum.Masz rację,Gruby Misiu,ja teraz czuję się psychicznie uzależniona od karmienia i , szczerze mówiąć,ni bardzo wyobrażam sobie odstawienie,choć wiem przecież,że prędzej czy później to musi nastapić.Gumijagodo,świetnie musieliście się bawić! Nesiu,przeprowadzki nie zazdroszczę,za to potem,na tej dużej powierzchni aż odżyjecie! Wiesz,co Natalka też przestawia się na jedną drzemkę,tzn.dość długo,bo np.do 10 wyleguje się rano przy piersi,a później idzie spać dopiero ok 13.30 i śpi mniej więcej do 15 i potem do wieczornej kąpieli juz pełne szaleństwo i pilnowankie na każdym kroku.Wczoraj byliśmy z wizytą u 13-miesięcznej Nikoli,tamta dziewczynka,mimo że już samodzielnie chodzi,nie ruszała żadnych szuflad,szafek,dreptała spokojnie,a za rozrywkę wystarczyło jej obserwowanie mojej Natalki poruszającej się z prędkością światła.Moja w siódmym niebie szalała wśród zabawek,które namiętnie odbierała Nikoli,rechotała w głos i robiła kompletny bałagan.Dochodziło do tego,że tamta dziewczynka już sama oddawała zabawki na widok raczkującej w jej stronę Natalii.... A ja patrzyłam na tamtą małą,jak na zjawisko,choć jej mama mnie pocieszała,że to jej Nikola jest wyjątkiem,a nie Natalia,bo większość dzieci to właśnie takie ciekawe świata żywiczki. Na moją Natalkę najlepszy sposób na nudę to zapewnić jej towarzystwo dzieciaków. Jeśli chodzi o ząbkowanie,jesteśmy sześciozębne. Na koniec-najlepsze życzenia dla Michałka.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM!!! Napiszę Ci tylo tak - jak się jedzie wybierać szczeniaczka małego, to wybiera się tego, który jest najbardziej skory do zabawy, psotny, rezolutny i ciekawski. Są sposoby, żeby to sprawdzić. A wybiera sie takiego, bo takie zachowanie jest GWARANCJĄ, że piesek jest zdrowy, wesoły i bardzo mądry. Natalka zachowuje się tak, bo jest ciekawa świata, nowych wrażeń i ludzi. Będzie bardzo mądrą dziewczynką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest niby wszystko można kupic towaru multum a jak ja sobie coś upatrze to zawsze mam pecha bo akurat braknie:( za to dzieciom coś kupiłam- pociąg z fisher price,super zabawka ,dzieci zachwycone, Bartuś na czworaka ściga lokomotywe. jestem strasznie zmęczona więc chyba już się z wami pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Michałka z okazji kolejnego miesiączka:) Adi też przestawił się na jedną drzemkę ale to tylko jak jest z mamą w domu śpi mi tylko ok.12 i tylko godz. a jak jest z tatusiem potrafi spać 3 godz.:)i nieraz jeszcze jedną popołudniową drzemkę od 1,5 do 2 godz:)nie mam pojęcia jak on to robi:) Roczek wielimi krokam nadchodzi a ja mam jakoś stresa oby wszystko wyszło ok:) u nas duchota ledwo chodzę chyba zaraz pójdę spać....jutro rano do pracki na 6.30:(:(:( już mamy kupiony rowerek Adiemu na roczek planowałam go dziś złożyć ale mi nie wyszło;)zostawię dla mężulka jak rankiem wróci z pracki:) kolorowych snó życzę papatki🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBRY!!!!!!! położyłam się wczoraj o przyzwoitej porze,bez nocnego siedzenia przy kompie więc i z rańca wstałam :) dla Adrianka od Ani69 serdeczne życzenia z okazji pierwszego roczku🌼 a dla Jaśminki na jej 11 m-cy też 🌼uszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08...18.07......72cm.........9270 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Dziendoberek :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Michalka, Jasminki i Adrianka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc calusow!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam serdeczne życzenia dla Adrianka, naszego trzeciego już ROCZNIACZKA!!!! Rośnij zdrowo na pocieche rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldamy najserdeczniejsze zyczenia dla kolejnego roczniaka Adi ... stofka :) badz grzeczny i dobry ... :) Jasminko 🌻 ki dla Ciebie i usciskaj mamulke :) my sie basenujemy na balkonie bo uczulenie na trawe mamy :( kropeliki do oczu i odczulanko .. tylko w ten upala spacery poranne i basen na balkonie ... ale damy rade .. :) przed wczasami maly ma test ;) pisaku tylko nie mmy :D zapraszam na kawusie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D zapraszam na kawe .. u nas wczoraj popadalo jest o wiele przyjemniej :) Asia z okazji urodzin ... wszystkiego naj 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) znowu miałam koszmarną bezsenną nocke :( na dodatak męczy mnie alergia i kicham... Asiu dla ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼 dziewczyny wam życzę miłego dnia[Carlla daj trochę chłodu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Zaległe życzenie dla Wsztstkich małych i większych solenizantów - moc serdeczności! Gumijagodo-łączę się w bólu-u nas też dziś nieprzespana noc,chodzimy jak neptyki,tylko jedna osoba od rana pełna energii-wiadomo,która... Nesiu-fajne to porównanie do szczeniaczka.Ty,jak coś napiszesz,to jakoś tak cieplutko się robi w sercu i uśmiech wypełza na zmęczoną twarz...Chyba nie było tak żle,bo dostałyśmy zaproszenie i jeszcze 2 razy odwiedziłysmy Nikolę i jej mamę. Dziś,jak orzekł mój mąż,znów haczymy szczeną o parkiet,ale nie damy się! Pozdrawiam wszystkich,życząc chłodnych kąpieli,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upal!!!!!!!!! U nas nie popadalo Carla a szkoda. Wlasnie wrocilam z Nina z badania okresowego, wazy 8,5 kg mierzy75 cm. Myslalam, ze jest ciezsza, ale doc nie powiedzial, ze to za malo. Czas pakowac sie do wyjazdu...Jutro na noc ruszamy do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Marta ... ale masz dobrze ;) pozdrowenia dla Mamci :D a do nas przyjedzie za tydzien cala rodzinka .. hihi no prawie cala .. :) roczek bedziemy obchodzic w gronie prawie calo rodzinnym a na gorace dni wymyslilismy z Dustim buziaki z klimatyzacja ... nie potrafie Wam opisac jak wygladaja ale sa efektowne ... :D :D :D :D :D :D :D: D :D :D dlatego przesylam Wam klimatyzowane buziaki Dustiego mam nadzieje ze Wam pomoga :) TPM masz racje co do opisow Nesi ❤️ Gumi TPM ... dla Was najwiecej przez ta nieprzespana nocke :) :) Isia .. co u Ciebie nic nie piszesz to upal czy tesciowa ???? .haloo wiesci z frontu od Julci ???? Fiona znow wyjechalas Skye a Ciebie dlaczego nie ma tak dlugo bo zacczynam sie martwic !!!! Sisi na s zostawilas tak bez slowka oj nieladnie nieladnie choc tutaj sie tlumacz !!!! Dalak kiedy wracasz brakuje Ciebie !!!! Ela ...moze maz cos napisze jak tam u Was ???? Gruby Misiu gdzie jestes ??? Mamo Natalki pewnie odpoczywacie :D Dominisiu jak bylo w Toruniu nic nie pisalas :) Iwka jak przepisy slalatkowe :) Puzus .. 😘 😘 sciskam mocno do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa jak miło ze ty o wszystkich pamiętasz:) TPM u mnie bywało podobnie jak zJulka chodzilam do mojej koleżank ktora miała b.grzecznego synka,kiedy moja rozrabiała on patrzyl na nia jak na jakieś dziwne zjawisko.:) kurcze -nie mam z kim wypić kawy,mąż zajęty,a goście przyjdą za godzinę dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldujemy szczęśliwy powrot z gor do domu. Kuliś chasała po wszystkich szczytach :) i nawet zwiedziła Prage :D. Zdjęcia i szczegóły wycieczki po powrocie do domu, bo teraz zachaczyliśmy o teściów. Życzenia spóźnione dla wszystkich dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×