Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Drugi toast: za nasze dzieci!!! To sens naszego życia... Cząstka nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu! zupełnie SAMA pijesz... ja już nic nie mam :p tzn, z tych nielicznych rzeczy, które pijam... ale chętnie towarzystwa dotrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie same, jestem z wami tylko tworze Zuzi stronę na bobasy.pl i chwilowo mnie to pochłania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja jeszcze napisze coś o sobie....Mam na imię Kasia,jestem ze Śląska nie pracuję caly wolny czas poświęcam Zuzi i mężulkowi Dawidowi nie wiem wystarczy chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu!!! Właśnie przeczytałam o Natalce.....Kasiu! Trzymajcie się dzielnie, wracajcie szybko do domu!!!!! Kurde, dziewczyny, jakie życie jest kruche....przez śmierć teścia ciągle o tym myślę, jakieś lęki mam, że coś się stanie mężowi albo Matiemu, albo mnie....bo jeszcze wczoraj się okazało, że mój przyjaciel serdeczny z Krakowa umarł w wieku 30 lat. Nie wiadomo na co, stracił przytomność, reanimacja bezskuteczna...nie ma go, zostawił żonę i 6 miesięczną córeczkę.....a w piątek dowiedziałyśmy się z teściową o śmierci syna jej koleżanki z pracy - chłopak 24 lata, skakał ze spadochronem i się nie otworzył ani jeden ani drugi zapasowy i nie żyje a jego mama została całkiem sama, bo to był jej jedyny syn.... Ma ktoś wódkę? Bo ja tylko piwo, którego nie lubię....ale piję....mój toast za śmierć....niech się trzyma z daleka ode mnie i moich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... nie same nie same ;) :P ciesze sie ze jestescie ❤️ i witam Mame Zuzi ;) do nas zawitala rodzinka yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pijemy za Nas kolejny toast :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, przez to wszystko zapomniałam przywitać Cię bardzo serdecznie na naszym topicu! Cieszę się, że jesteś z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) oj widzę że tu wesoło:D:D:D Dla Natalki na 10 miesięcy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zdrówka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Mamo Zuzi witamy🖐️ narazie uciakam dziś głowa mi pęka taka pogoda nijaka:( idę obciachać mężulka :):)ogolę go chyba na łyso hihi:) bo tak średnio co 2 tyg. go strzygę;) nie rozpijcie się za dużo miłej nocki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu? A jak samopoczucie? Bo ja jak słyszysz piwo piję....mimo, że wczoraj mąż poprawił, to co zaczęliśmy. Ale jeśli się nie udało, to ja jeszcze trochę poczekam....no nie wiem, ten strach przed śmiercią mnie sparaliżował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wypada się pytać ale zaryzykuję...Jak już pisałam nie przeczytałam całego topicu więc dokładnie wszystkiego nie wiem ale jeśli można wiedziec to co się stało tej Natalce bo widzę już kolejny wpis i widzę że was to bardzo porusza i jeśli można to chciałabym też wiedziec co się stało.A może pisze to tu gdzieś to dajcie tylko nr stronki to sama przeczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu.. ztego co wiem to Kasia z Natalką są już w domu... Miś o tym pisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie staram się nie myśleć ;) będzie co ma być... chwilowo sen z oczu mi spędza... jak nas i 1001 drobiazgów w samochodzik wepchnąć :o jak @ w niedzielę się nie pojawi... się sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co się tak rozpisałyście ???? jak zbiorowisko to malibu ze sprajtem stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi! Bo my fajne dziewczyny jesteśmy, gościnne....no i w ogóle piękne,młode,mądre.....i skromne na dodatek, hihihihihi Dobrze, że tu jesteście, już mi się trochę nastrój poprawił :):):) Carla, roczek tuż tuż, rodzinka z Wami już, odświętne ciuszki włóż i przyjm bukiecik róż :) taki poemat dla Ciebie na prędce ułożyłam.... Isiu! Polej polej kochana i coś napisz o....ty wiesz o czym, wszak był ktoś, kto do Cię maślane oczy robił, cosik kiedyś pisałaś-to ten sam temacik??? Ciekawska Neśka pyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×