Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Wpadam się pożegnać. Około 14 mamy pociąg-na samą myśl mam ucisk w żołądku, ale jakoś musimy przez to przebrnąć:) Nesiu, dzięki za te słowa otuchy, potrzebuję tego, bo naprawdę czasem wątpię w to co robię...Ja się nie wstrzeliłam w czas międzyząbkowy, bo odkąd mały zaczął ząbkować (od stycznia) miał jedną może dwutygodniową przerwę...A tak non stop...I pewnie te zęby i brak smoczka tak mu dokuczają, a ja wysiadam:( Ale jak się powiedziało A trzeba powiedzieć B-przezyliśmy już półtroa tygodnia, musimy jechać dalej. Buziaczki wszystkim, nie wiem kiedy będę znów, więc na zaś składam zaległe życzenia urodzinowe wszystkim 🌻 Jak ten rok zleciał, matko! Nesia, a Ty nie miałaś testować jakoś niedługo? Ja czekam aż do powrotu, czyli pod koniec tygodnia, ale okres miał być już w piątek-póki co ani widu, ani słychu.Fajnie by było, jakbyśmy znów razem chodziły w ciąży, i to z Misiem...Pomarzyć dobra rzecz:D Życzę więc dwóch kresek Tobie, Misiowi (którego nie ma) i wszystkim innym, które chcą (Carlaa, a ty???;) ) Zmykam, jeszcze full rzeczy do załatwienia mamy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comativer
tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko :):):) masz rację, trudno takie myśli ubrać w słowa i jeszcze jak człowiek na nie patrzy na minitorze to czasami wyglądają zupełnie inaczej niż w wyobraźni i może to też ma terapeutyczny wpływ, że jak się napisze, to dochodzi się do wniosku, że nie jest aż tak źle. Pszczółko, ja nie będę się spieszyła z tym testowaniem, poczekam na Ciebie! Moje doświadczenia są takie, że test siusiany przy Mateuszku nie wyszedł mi ani razu (a były trzy próby), więc podchodzę do tego sceptycznie. Ja się jeszcze nie spóźniam, bo @ ma być 16-18, mam długie cykle. Byłoby super, gdybyśmy znowu we trzy wspólnie nosiły fasolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia Krzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 Nesia Mateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama ZuziZuzia.......11.08...28.03........76cm.........9700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki! Wybaczcie, że nie piszę, ale od dwóch dni męczy mnie migrena.. Uprzedzając domysły-to nie kac! Fotki urodzinowe na bobasach, zapraszamy! Wracam do pozycji poziomej, wtedy zdecydowanie lepiej... pa! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:D oto niedobra ja;) czy ktoś tu mnie jeszcze potrzebuje? wreszcie,pierwszy raz od tygodni mam dostęp do netu:) buzi dla wszystkich mamuś i roczniaków:) j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka!!!!!!!!!!!! Kochana Ty moja wiedźmo!!!!!!!!!! Dawaj pyska natentychmiast!!!!!!! Stęskniłam się za Tobą!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ A wracając do poprzednich tematów, to proponuję jako wieczorną godzinę zlotu ustalić 22:00... Może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe mam zaległosci ... 🌻 ki dla Krzysia :D na 13 stke :) 😘 😘 potzebuje ??? hmmm JUlcia .. ciesze sie ze wracasz :) WIELKI KISS dla Julci ... ;) mam tyle do napisania ..czasu brak ... w telegraficznym ... ;) roczek super sie udal ... ;) rodzina wyjechala :( Dusti malo wazy ... musze skonczyc go karmic ... on nie chce nic inego jak piers .. sado maso oral w pelni zabkowanie .. doradzanie ... bleeeeeeeeeeeeeee z tego tez powodu mam kilka pytan .. ale to na spokojnie :) znow Was bede meczyc 😘 czyli standar normal ... jakbym chciala to ... ay nie napisze ... !!!!!!!!!!! wrryyyyyyyyyyyy Psczola kochanie chcialabym a teraz sie boje !!!! przyjemnosci wyjazdowych Nesiu ❤️ Isia 😘 dobry pomysl 22.00 ;) a foty no no :) Dominisiu niezle kawaly Dalka to juz jutro :) Mamo Natalki ❤️ TPM ... :D :D :D Elus odezwij sie :) Gruby Misiu :D :D :D Iwka :) Fona gdzie jestes ???? Puzus 😘 Nuninko mam inny numer pislaam Ci na gg ??? dziekuje kochana :) Mamo Zuzi :D Sisi :D odezwij sie :D Asia :D Skye ..zagladaj kochana moja czesciej .. 🌻 telegraficzny ... z bolacymy cyckami ... do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w trakcie przygotowywań do jutrzejszego dnia. Z racji, że sklepy pozamykane, to tort leży jużw lodówce :, a wyszedł im zaje...... . Teraz smażenie kotletów, sałatki itp. Najeździliśmy się po sklepach jak głupi, teraz siedzę z teściową w kuchni przy garach. MOże jutro uda mi się zdać relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej już 15 więc najserdeczniejsze życzenia pierwszourodzinowe dla OLI i ULI rośnijcie dziewczynki rodzicom na pociechę, życzę radosnego i beztroskiego dzieciństwa. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy na miejscu..dziewczyny, ta podróz to był horror i to wcale nie przez Tobisia, po prostu wszystko sie sprzysięgło przeciw nam-od pociągu po odbiór z gdyni samochodem. Dojechalismy 3h później, ale żyjemy. Jest słonce, ciepło, i nawet zbliżający się okres ma swoje plusy-mogę pić i palić do woli:D Zmykam, bo dzieciaki (mój plus dwoje tutejszych) włażą mi na głowę. Buziaki!!!!! Julia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 Wszystkiego najlepszego dla Uli i Oli z okazji PIERWSZYCH urodzin spełnienia marzeń, pięknych chwil, uśmiechu o poranku, cudowności radości i milości co krok ... całuje Was prosto w nosek ;) :classic_cool: Dustin z rodzicami :D 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka urodzinowe dla Oli i Uli.Żeby zawsze na waszych małych buziach był uśmiech, żeby każdy dzień byl pełen radości a wasi rodzice mieli z was same pociechy.Pozdrowienia i buziaczki Zuzia z mamą i tatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla OLI i ULKI najserdeczniejsze zyczonka na pierwsze urodzinki🌻 wszystkiego dobrego dziewczynki🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko kazdemu moze sie zdazyc ;),co dzisiaj robicie,pogoda ładna to pewnie na plaze sobie mykniecie :) ale fajnie tez bym chciała !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Dziewczyny,był śmiech,a teraz są łzy.Mój dziadek-najwspanialszy dla mnie człowiek na świecie,który mnie wychował ,wczoraj znalazł się w szpitalu,dziś go operowano-wykryto nowotwór z przerzutami,jego stan jest bardzo ciężki.Ciagle płaczę,nie potrafię sobie wyobrazić,że on może odejść i tylko Natalka trzyma mnie przy życiu i wsparcie Jarka. A jeszcze parę dni temu wspólnie z nami świętował roczek swojej prawnuczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM bardzo mi przykro z powodu choroby twojego dziadka, żadne słowa nie pomogą ,mogę napisać tylko tyle żebyś znalazła teraz dużo siły w tym trudnym okresie. ciężko się z tym wszystkim pogodzić, ta bezsilność..... i oczywiście zyczę jeżeli to możliwe zdrowia dla dziadka jakoś to nieciekawie napisałam ale trudno się wyrazić jeżeli chodzi o taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM bardzo ci współczuje i jestem z toba,mnie tez dziadkowie wychowali i tez sa najwspanialszymi dla mnie ludzmi na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez nich,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM przykro mi z powodu twojeo dziadka. Mój leży w szpitalu już trochę w szpitalu i raz z nim gorzej ra trochę lepiej. Co do roczku, to właśnie zdążylismy posprzątać po ostatnich gościach :). Torciacho zrobiło furrore. Prezentów troszke dosała w tym krzesło do karmienia, wózek z lalką :D i karuzele z kulkami fiser preisa czy jak mu tam. Jak przyszło do słynnego wybierania z pomiędzy kielonka pieniędzy, różańca itp, to moje dziecko było niezdecydowane. Raz do kluczyka od auta, raz do nożyczek krawcowej ;). Jedzenia jak zwykle nazostawało ( poco się tak męczyłam z teściową ) i rozdawaliśmy na odchodne sałatki i ciacho. Teraz Kulin siedzi z dziadkiem i bawią się karuzelą, a teściowa sprząta po moim wspaniałym piesku na balkonie, bo jej z doniczki ziemię i kwiatki powyrywała. Wznoszę toast szampanem bezalkocholowym za Olę i Kulina roczek i za kolejny miesiączek Bartusia :D. A od jutra wiadomości z lini frotu przeprowadzkowego. Już jutro dostajemy klucze i zwozimy pudła, a w sobotę od rana meble. Tak więc jak zniknę tzn, że już na swoim i czekamy na podłączenie neostrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą dziękuję za życzenia dla Bartusia,właśnie dotarło do mnie że za miesiąc mój maleńki synek kończy rok i muszę powoli myśleć jak zorganizować mu małą uroczystość. Dalka fajnie że wam się udała impreza i życzę wam samych miłych chwil na nowym miejscu,chyba nie doczytałam[mieszkanie czy domek?] pozdrawiam\'\'\' sierpniowe\'\' mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo nowe mieszkanie :D. z 11 piętra spadamy na 4 piętro :D. Kawa ciacho dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka no to obniża ci się poziom:D ekspresowej przeprowadzki życzę i jeszcze szybszego rozpakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległe życzenia dla Oli i Uli i dla Bartusia, ostatnie przedroczkowe. KOchane dzieciaczki! Bądźcie zawsze uśmiechnięte, zdrowiutkie jak rybki i kochane dla swoich rodzicieli :):):) Pszczółko!!! U mnie jedna kreska :( też mogę pić i palićdo woli, chociaż ja w te testy nie wierzę, poczekam na okres. TPM!!! Ogromnie współczuję......strasznie mi przykro....trzeba mieć nadzieję....wspieraj dziadka modlitwą, to lepsze niż płacz i pomaga!!! Tak trudno jest czytać o nieszczęściu...tata Łukasza nie świętował z nami roczku Matiego, bo zmarł, zanim się zebraliśmy do zorganizowania przyjęcia....mam do siebie o to straszne wyrzuty.... Całuję Ciebie i trzymaj się mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×