Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Carlaa kofana jesteś👄dziękuję za życzenia:) tobie życzę miłego wypoczynku i samych dobrych wrażeń:D BYłam z Bartusiem na bilansie i waży w tej chwili 8100g na 71cm,pani doktor powiedziała,że nie czepia się wagi pomimo ze nie sięga nawet 3centyla. Wszystko jest oki. Kupiłam mu książeczke ze zwierzątkami i ciągle szuka tylko psa i kota i pokazuje oko:D pozatym robi się z niego starszak bo od kilku dni nie doi smoczusia!!! Pozdrawiam wszystkie sierpniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Carla miłego wypoczynku i wracaj do nas szybciutko:) Gumijagodko malutki Bartuś co?ile ważył jak się urodził? a co to za ,,inteligente panie \'\' zaglądaja na nasz topik:p:p szkoda waszego czasu ...hihi :D Dominisiu fajowe zdjęcia:) Gruby misiu rodzinka jeszcze nic nie wie;)??? już widzę że imionka wybrane:)mocne uściski dla was🌻🌻🌻 mały śp a ja uciekam się kąpać bo padam na pyszczek:( miłej nocki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, bedzie Cie brakowalo :-) Bawcie sie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach, w przyszly weekend jade w \"nasze\" strony :-) :-) :-) Gumi, a ja myslalam, ze Ninka jest drobniutka :-) Caluski dla Bartusia!!! Ciekawe co u Julki i Jasminki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły misiek z mojego synka;) jak się urodził to ważył 3500g,a moja Julcia 2850g i w okolicach roczku ważyła 7900g . Niuninka a twoja córeczka ile waży? Ja bardzzo lubię takie drobinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Spieszę donieść, że moje dziecko jest po szczepieniu na odrę, świnkę, różyczkę i na pneumokoki. Waga 13700 gram, wzrost 82 cm. Zastrzyki bolały, Mati się popłakał. Pielęgniarka powiedziała, że spojrzał na nią ze strasznym wyrzutem....stwierdziła, że teraz już jej nie będzie lubił. Szybko wrócił do siebie i spowrotem adorował pozostałe panie w gabinecie. Zębów mamy już 14, przed nami dolne trójki, już wyłażą. Mój krzyż napieprza mnie tak konkretnie, że w końcu poszłam do lekarza, zrobiłam rtg i mam straszne skrzywienie kręgosłupa, a zawsze byłam prościutka, mam też jakieś przesunięcie w biodrach po porodzie no i będą mnie rehabilitować i podobno mam też jedną nogę o centymetr krótszą!!! Jak to usłyszałam to do teraz jestem w szoku, wychodzi na to, że mąż wziął sobie kulawą, hihiihi.Dostałam bardzo mocne proszki przeciwbólowe i przeciwzapalne.Jak mnie przyjaciel badał (jest ortopedą i osteopatą) to z bólu płakałam. Makabra!!! Ale dzięki Bogu, że to nie wypadający dysk ani nic w podobie. Poza tym ciut niezręcznie było mi w bieliźnie przy Piotrku...niby lekarz, ale badał mnie tak pierwszy raz. Uspokoił mnie też, że większość ludzi ma jedną nogę krótszą, ale takich różnic się nie widzi wcale, za to dla kręgosłupa mogą być fatalne w skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...13.09....82cm.........13700 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...14.09.........71cm........8100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 Dziewczynki!!! Uzupełniaćtabelkę po szczepieniach!!! NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu właśnie miałam uzupełnić tabelke ,ale nie zdązyłam :)Bartuś też zaszczepiony. Ale ubawiłaś mnie z tą kulawą żoną:)bez obrazy{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave... Carla buziaki no to mój Michaś to klucha co czuję... Nesiu szybkiej i efektywnej rehablilitacji a ja juz od dziś siedzę w książkach od ...historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogę skopiować tabelki wpiszcie dane Michasia waga 10,5 wzrost 81cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżanki córeczka roczniak waga-8000! głowa do góry!-Gumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina na poczatku lipca wazyla 8,5 kg i mierzyla jakies 72 cm. Teraz pojecia nie mam. Gumi, ja tez uwielbiam takie drobinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimxtaiv
Dziewczyny czy bedac w 5 dniu ciazy powinnam miec wyzsza temperature czy niekoniecznie. MAm 36.2 i mam wielka nadzieje ze dolacze do grona oczekujacych.Mdli mnie troszka i czesto sikam ale ta temperatura mnie niepokoi.Bardzo pragne dzidzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki !! Jaka tu cisza i powaga panuje na tym topiku. Przepraszam jesli kogos obrazilam po moim ostatnim wpisie ale jak czasami czytam to co wypisujecie to chce mi sie smiac, bo nie wiem czy pisza tu dojrzale kobiety czy nastolatki zakochane po uszy.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniko czy tez olu czy jak ci
jestes po prostu żałosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Dzieciaki dalej zasmarkane i zakaszlane. Kurujemy się i siedzimy w domu yyyy. Zapowiada się fajny weekend w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartusiu! 🌻 sto lat!!! gumi, przynajmniej łatwiej Ci nosić Swój skarb... mój niby też do ciężkich nie należy, ale ostatnio \"nabrał masy\" ;) i już ~10kg. waży... komu kawy? komu???lody też się znajdą jak kto lubi :) lepiej być jak niedojrzały nastolatek, niż jak zrzędliwy tetryk :p ej! nie szkoda lata na choroby? kurować się szybciutko!!! pszczoła! ćwiczyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy u lekarki no i Michas ma zapalenie oskrzeli.....przyszla jesień i choroby do Nas zdrówka życzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, lato jezcze, ale pogoda raz do du.... raz słonecznie. Nie wiadomo jak dzieciaki ubierać, bo Ulke to ja kontroluje, ale Dawid sam już wychodzi i biega po dworze, spoci się itp. Ech, dajcie zime, śnieg i sanki :D. Dziś w menu smakosza pomidorówka na specjalne życzenie mojego największego dziecka co ciężko zarabia na rodzine :D. Zdrowia dla zasmarkanych i Zyczonka dla pominiętych :) ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no tak sklerozo Twoje dziecko dziś zaczyna pierwszy miesiąc po roczku ;) Ulci, Olci i Bartusiowi buziole :D ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wściekła net mi dziś nie działa zbytnio... (już żaliłam się mężowi... i zmieniamy operatora, a ten blue conect niech sobie w zadek wetkną...) i nie mogłam się na allegro dostać 😭 aukcja przeszła mi koło nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiowi 🌻 Gruby Misiu-ćwiczyłaś, ćwiczylaś, a teraz zakwasy mam:P Przynajmniej wiem, ze dobrze się wysiliłam!Carlaa, dzięki za wsparcie, potrzeba mi go, bo leń we mnie siedzi potworny...oby mi się tak chciało, jak mi się nie chce, to bedzie gut:D Monika, mi jak chce się smiac, to sie śmieję:)a nie pisze o tym na forum:P:P Chciałam, zeby mi Truteń w końcu przywiercił półeczki, roletki, powynosił graty do piwnicy-a oni kończą projekt i zapowiada się weekend w firmie... Mały śpi, zaraz pobudka i korzystamy z ostatków lata-słoneczko grzeje, życ nie umierac. Uciekam, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartusiowi - najserdeczniejsze życzonka i moc buziaków, słodkich niczym miód :):):) Carluś! Jesteś kochana!!!Dzięki!!! Odpocznij na wczasach i wracaj do nas szybko!!!! Bo będziemy tęsknić!!! Gumijagódko :):):)Wychodzi na to, że mój mąż ślepy, bo wziął kulawą i nie zauważył. Gruby Misiu - znowu będziesz gruby!!!!! Ciągle o tym myślę, a ilekroć myślę, to się uśmiecham :):):) strasznie się cieszę :):):) Eluś, dzięki za życzenia zdrówka, dzisiaj już mi lepiej odrobinę, po prochach i ćwiczeniach :) I tak, przyznaję, jestem w swoim mężu zakochana niczym nastolata, kocham go szczenięcą, ckliwą, do obrzydzenia lukrową i wielką miłością. Wiem też, komu się to może wydawać śmieszne - komuś kto takiej miłości nie zaznał, kto nie jest do takiej miłości zdolny albo kto nigdy nie kochał z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witajcie Kochane! Bartusiu-najlepsze życzenia od Natalii i jej mamy! Nesiu-ale mnie zmartwiłaś tym kręgosłupem! No,z tym to nie ma żartów.Dobrze,że będą Cię rehabilitować i że nie opuszcza Cię poczucie humoru! Mnie też plecy non stop nawalają i9 ostatnio prawa noga.Śmieję się,że mi ją utną,jak mojemu dziadkowi,a Jaro na to,że za mało seksu.On ostatnio wszystkie moje narzekania kwituje w ten sam sposób. Moje dziecko nie zostało,niestety,zaszczepione,więc nie mam ostatnich wymiarów laseczki.Jeszcze chrypi,ale po wczorajszej kontroli pani dr orzekła,że jest na pewno w lepszej formie niż ja.Właśnie idą,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×