Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Mam pytanie do mistrzyni od tortów:) jakie teraz są w modzie ? Te tradycyjne ,prostokątne czy jakieś wymyślne? Muszę zamówić i chciałabym ,żeby był wyjątkowy jak mój synek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! no wlasnie gdzie reszta???ja polewam likierek...choc sama dzis nie piję pewnie juz wszystkei śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki dziś dzień trzeźwości (czytaj mąż piwa nie kupił) A Mama Natalki to utknęla gdześ pod Wrockiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wracaj i opowiadaj o torcikowych hitach i kitach!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela jak zwykle masz rację:) w sobotę Bartek zaczął smarkać i z nosa mu leciało ,że hej-zaaplikowałam mu niezłą dawke witaminkiC i multisanostolu i jest prawie git. Do noska używam wody morskiej i jak tylko zobaczy opakowanie to spierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Witam wszystkie mamusie! Mam 28 lat. Jestem mamą trójki rozbrykanych dzieciaczków. Mimo, że dzieci nieźle dają w kość jestem bardzo szczęśliwą mamą. Moim zdaniem powinnaś zamówić tort w kształcie SERCA. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Witam wszystkie mamusie! Mam 28 lat. Jestem mamą trójki rozbrykanych dzieciaczków. Mimo, że dzieci nieźle dają w kość jestem bardzo szczęśliwą mamą. Moim zdaniem powinnaś zamówić tort w kształcie SERCA. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Witam wszystkie mamusie! Mam 28 lat. Jestem mamą trójki rozbrykanych dzieciaczków. Mimo, że dzieci nieźle dają w kość jestem bardzo szczęśliwą mamą. Moim zdaniem powinnaś zamówić tort w kształcie SERCA. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Przepraszam, ale nie wiem z jakiego powodu ukazały się moje trzy wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu, ale się opuszczasz!!! Wkleiłaś nieaktualną tabelkę- bez nowych danych Matiego i Bartusia. Mamo Natalki- przykro mi. Najlepszy sposób na zajście to nie myślenie o nim. Wiem, że to łatwiej napisać niż zrobić, ale pamiętaj, że kibicuję Wam nieustannie i trzymam kciuki za następny cykl :):):) Elu! Zdrówka dla Michasia i gratuluję zmiany pracy :) czy teraz będziesz bliżej męża w tym wojsku? I czy będziesz wykładaćpoborowym? Bo to niezła gratka by była, pod warunkiem, żepoborowi przystojni a Ty miałabyś nad nimi władzę :):):) Napisz coś :) Niuninka - w Wawce pogoda wzorowa - sympatyczne rześkie powietrze i dużo słońca, przynajmniej na razie. Dobra, znikam moje drogie !!! Gruby Misiu! Where R U? Carluś się wczasuje już pewnie, ale jej zazdroszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunijagódko! Oj...czytam, że Bartuś też podziębiony:( buuuuu, dobrze że szybko wkroczyłaś do akcji, może na tym katarku się skończy. Anna - witamy serdecznie na topicu!!! Pisz często i dużo a na początek napisz w jakim wieku masz dzidziusie. Pozdrawiam je wszystkie a Tobie przesyłam powitalną lampkę szampana :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Nesiu bardzo serdecznie dziękuję za lampkę szampana. Dzieciaczki mam : syn Damian 8 lat, córka Daria 6 lat, i syn Krzysztof 9 mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Gumijagutko pozdrawiam Cię serdecznie. Dziękuję. Najmłodszy synek ma imię po swoim tatusiu. Mężowi jestem bardzo wdzięczna, gdyż ja jestem po rozwodzie i zaakceptował z pierwszego małżeństwa Damiana i Darię. Pozatym bardzo marzyłam mieć męża i syna o imieniu Krzysztof. Napisz co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo jak to o tortach to było do mnie to moge ci napisac jakie najczesciej klienci zamawiaja dla chłopca w kształcie:samochodu{najczesciej jest to wóz policyjny},samolot[najczesciej wojskowy i krokodyl zielony[trzysmakowy w środku} dla dziewczynki: tradycyjny tort okragły z lalka barbi w srodku w sukience z kolorowego kremu{krem oczywiscie do jedzenia],w kształcie barwnego motyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam mieć synka Krzysztofa ,bo to brzmi tak fajnie,ale mojemu mężowi nie podobało się ,chciał ,żeby był Marek i wtedy to ja się nie zgodziłam:) Tak więc mam Julię i Bartosza. Fajnie,że układa ci się teraz w nowym związku bo niekiedy partnerzy nie potrafią zaakceptować dzieci, u mnie jest trochę inna sytuacja bo to mój mąż ma dziecko z poprzedniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki Dominisiu :) Zastanawiam się nad sercem lub samochodem:D Jutro zrobię rekonesans po cukierniach i obczaje sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak na roczek proponowałabym tort w kształcie ksiażki z jednej strony ze zdjeciem a z drugiej z zyczeniami ,swieczka lub osiagnieciami maluszka które poczynił przez pierwszy rok swojego życia i ja sie wcale nie obijam a za tabelke przepraszam ale tam tez były złe dane Krzysiaczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domonisiu ,pomysł z książką jest chyba najlepszy !!! A tak orientacyjnie ile by kosztowało takie cudo 3kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... no no jakie cuda torcikowe Dominisiu dobrze że jesteś-ekspercie Nesiu-moja nowa praca (o ile się na nia zdecyduję ) to referent d/s mediów Julio dlaczego ise nie idzywasz Isiu,Ewciu22-tęsknię za waszmymi opisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Tak to prawda! Mamy prawie takie same doświadczenia. Twoje dzieciaczki " cudaczki " mają bardzo ładne i orginalne imona. Ślę dla nich całuski!!!! Domisiu miło Cię poznać! Koleżanki synek jest bardzo wyjątkowy i myślę, że tort w kształcie SERCA z pięknie wypisanym jego imieniem będzie wyglądał SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Elu gratuluję nowej pracy. Pozdrawiam Ciebie i dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Dziękuję! Wzajemnie! Czasami nie nadążam za Wami pisać moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się i skasowało mi się :( idę spać bo się znerwowałam Mam nadzieję,że jutro pogadamy:) Acha Elu pisałaś ,że będziesz ciocią -ja też !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×