Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Ana22
Domisiu GG pobiera dużo pamięci i nieźle obciąża komputer, ja mam w tej chwili wyłączone GG bo nie mogłabym z wami pisać, a komp. chodzi dobrze. Antywirus też spowalnia komp, ale za to jest bardzo dobry w wykrywaniu wirusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Elu po dzieciach wszystkiego można się spodziewać, niewiadomo co wezmą w łapki i co nabroją! No cóż przypomnijmy sobie jacy my byliśmy nieznośni jak byliśmy mali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela powiedziała dobranoc a ja powiem dzień dobry:D:D:D niesamowite te wczorajsze historie-dzieci potrafią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Hej! Cas na kawkę. Oj jaka pyszna......mmmmm! Niebo w gębie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Moje małe już wychodzą do szkoły zaraz napiszę muszę się z nimi pożegnać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja już też dzis na nogach już nawet kawusię piję;)Adi ogląda bajki:) Gratulację dla bobasów stawiające pierwsze kroczki:) u nas każdy się smieje że Adi zasuwa jak stary rzadko są wywrotki;) Dziś tak mi się wydaje że jest instytut papmers w gdyni więc chyba pojedziemy na skwerek na spacerek i zobaczymy co się tam dzieje:) Narazie UCIEKAM BO aDI JUŻ JEDNAK SKONCZYŁ OGLĄDAĆ BAJĘ I JEST PRZY KLAWIATURZE:) O nawet widać:p Buzka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
hej Iwka! Puść Adiemu następne bajki będziesz miała trochę wolnego!!! Gumijagoda nocka minęła jak zawsze, z tym że do Krzysia dziś w nocy wstawałam nie co 15minut lecz co 45min. - a to już coś! Damian i Daria do szkoły wyszli już o 7,15 chodzą sami na pieszo do szkoły mają 1 km. i troszkę. Mąż mnie woła ciekawe co chce? Narazie napewno się odezwe! Dla wszystkich mam!! Pozdrowienia i buźki dla wszystkich małych słoneczek-dzieciaczków cudaczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja myslałam sobie w duchu ze dzisiaj bede pierwsza i zaprosze was na kawke,a tu juz rozmowa od prawie 6.00 sie odbywa hi hi no to uciekamy na śniadanko,kawke i sprzatanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka hmm ;) przepijemy się kiedy tą kawą. Wczoraj musiałąm kupić Ulinie wózek. Nasz się rozkraczył. Już nie musze patrzeć na zepsuty chamulec ;). Jakaś rurka pękła i wózek się kijowo składa. Wózek kupiłam z komisu, bo wychodzę z założenia, że nie warto nowego kupować, ale ten ładny z króliczkami :D. Mamunia słucha gadu radio, a córunia dupką wywija na boki. Tany robi jak cholera :D. 1`2qq1111111111111111qq - przywitanko Kuliny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja glizdolina nawet nie da poćwiczyć. Albo wiesza się na nodze, albo jak leże to wchodzi mi tyłkiem na głowe. I weź tu zadbaj o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam z historyjki, jak to mlody zaprezentowal rodzicom do czego sluzy papier toaletowy. Super!!!!!!!! Ja pakuje torbe i gotuje obiadek. Jedziemy dzis na noc, do uslyszenia w poniedzialek. Milego weekendu!!!!!!!!!!!!! Ach, i co tam Instytut Pampers zaprezentowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko-spokojnej drogi. Czas na obiadek dziś rybka...dajecie swoim dzieciom rybkę smażoną???-bo mam dziś zamiar maluchowi dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Hej kobietki! Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Ja właśnie skończyłam wybierać zdjęcia dzieci, jakie to męczące! Jeszcze muszę powsyłać te zdjęcia rodzinkom przez GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Pewnie wiele się działo,a ja dawno nie zaglądałam.Postaram się nadrobić,a tymczasem donoszę,co u nas.Niestety,nie są to dobre wieści. Ten tydzień był baaardzo trudny.Wyobraźcie sobie,że moja nieoceniona i tak wychwalana przeze mnie niania przyszła w poniedziałek i 15 min przed moim wyjściem do pracy oświadczyła,że ona jednak nie zajmuje się już Natalką!!! Napiszę później,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Jestem na GG - 619 55 79 zapraszam! Mogę wysłać też zdjęcia. Pozdrawiam!!!! Buźki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja brunet wieczorową porą zapraszam do rozmowy Gumi-czyli tradycyjny okrągły torcik dla Bartka wybrałaś? TPM-kochana jesteśmy z Tobą,czekamy na wieści. Dziś do Michasia przyszła koleżanka Nikola,zaczęli się przytulać całować w pewnym momencie w tym uściskiem upadli Michaś na ziemie Nikola na niego,ale mały był w takim szoku i zauroczeniu że nawet nie zapłakał-szkoda, że nie miałam aparatu...pierwszea miłość ❤️ Moje dziecko już w ogóle nie chce pić mleka,nabiał przemycam w jogurtach, serkach i jajkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu pasemkowa blondyna wieczorową porą:) TAk Elu -wybrałam okrągły tort z wizerunkiem Puchatka,pani w cukierni odradziła mi ksiązkę bo takie robią raczej na komunie.Bartuś wciąż na cycu,a Julka po półtorarocznym karmieniu piersią też nie chciała normalnego mleka,dopiero w przedszkolu zaczęła jeść zupy mleczne,w domu abolutnie nie chciała,teraz lubi serki homo i twarożek... a jak będzie z Bartkiem niewiadomo. Ja też nie przepadam za mlekiem. Aniu nie mam teraz gg ,ale fotki możesz przesłać na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za mlekiem nie przepadała,a teraz chętnie od czasu do czasu wypijam szklankę.. mleko kojarzy mi sie z zupami mlecznymi jakie moja mamaq gotowała codizennie na sniadanie jak byłyśmy z siostrami w liceum.Ja jadłam bo musiałam-w domu było kruchytko z pieniazkami,a jak chodizłam wołać kolezanke na stole to u niej zawsze na stole kanapki z szynką kiełbaską i jakąś sałatą-dla mnie wówczas szczyt marzeń. Ale są i pozytywy tej mlecznej diety, zdrowa cera lepsze zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Elu masz racje. Ja pamiętam ,że zawsze zazdrościłam mojej koleżance pieknie natemperowanych kredek przez jej ojca,tu chodzilo bardziej o relacje z rodzicem niż o te kredki,ale strasznie mi to utkwiło w pamięci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawołuję PSZCZOLA,TPM,Ewcia 22,Skye,Iwka,Mamo Natalki,Gruby Misiu,PUZA-hej!!!!!!!!!! ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) my dziś byliśmy tak jak pisałam na imrezie organizowanej przez instytut pampers Adi wyszalał się jak wkroczył w piłeczki to wyjść z tamtąd nie mógł:D była to akademia rozwoju dziecka można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy posłuchać jakie dzwięki dziecko słyszy w brzuchu mamy:)jaka trudna est nauka pierwszychkroczków dla takiego maluszka.... Ana a nie chcesz zaałożyć sobie stronki na obasach i wrzucic tam troszkę zdjęć??? idę zaraz spać bo trochę padam miłej nocki buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu jeestem kochana cały czas was czytam tylko nieraz mało czasu mam żeby pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu coś osłabłaś od tego nawoływania:) CZyżby wszystkie poszły spać ? Jak tak to kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×