Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Przepraszam za nieodpowiadanie, rzadko tu bywam... U mnie dobrze, dużo i szybko:) Jako naczelna krytykantka i malkontentka RP od dłuższego czasu czuję się szczęsliwa, więc jest to dość szokujący stan jak dla mnie ;) dzieci rosną i to jest jedyna rzecz, która mnie dobija. Czemu one tak mi przypominają, że czas upływa?? Nesiu, kibicuję Ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu,trzymam kciuki! Pszczoło,u mnie te same odczucia,czasem chciałabym zatrzymać te chwile,kiedy dziewczynki są tak we mnie zapatrzone,tak bardzo mnie potrzebują,tyle okazują czułości("mamusiu,jak pięknie pachniesz",",mamusiu,jesteś najpiękniejsza"),a jednocześnie już na tyle samodzielne,bym nie czuła efektu "krótkiej smyczy". Teraz to naprawdę taki dobry czas dla nas. Dziś byłam na siłowni pierwszy raz od lat i wykupiłam karnet na cały miesiąc,od razu po pracy chodzę ,a przed odebraniem dziewczynek z przedszkola.Taki maraton,ale przynajmniej mniej będę myśleć o jedzeniu,bo ja zajadam nerwy i to mnie gubi.Nogi mam mocne i jestem bardzo dobrze rozciągnięta,aż to zaskoczyło trenerkę,bo wcześniej widziała,jakie słabe mam mięśnie brzucha.Ten brzuch najgorszy. A w ogóle to koniec laby,ferie sie skończyły,buuuu Buziaki. PS-Nesiu,mnie bardziej podoba się Adrianna na pierwsze,ale Gumi ma rację,to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Pszczółko :):):) ależ cudowne zdanie o szczęściu i spełnieniu! Oby to uczucie trwało jak najdłużej :):):) Takie chwile, w których można powiedzieć - "sorry złota rybko, mam już wszystko" są boskie! TPM! Gratuluję decyzji o fitnesss clubie - ja przed porodem miałam indywiduanego trenera (przystojniaka) i byłam bardzo zadowolona - i z efektów i z motywacji :) Skye! Halo halo, gdzie się podziewasz? Gumijagódko, macie jakieś nowe wyniki badań lbo decyzje w sprawie leczenia? Gruby Misiu - co słychać u szalonej gromadki? Mam do Ciebie pytanie jako do specjalistki od wózków (pamiętam, że temat miałaś przerobiony jak nikt ;) chcemy wózek na paskach, ale jaki wybrać - znalazam Jedo Bartatinę i masę polskich wózków produkowanych na tym samym ateście ale o różnch markach? Carla, kawy daj jakiejś, słówko do kumpelek skrobnij - ostatnio tak mało piszesz co u chłopaków i mężusia! Elu - są jakieś wieści z Wawy? Będziecie się wcześniej przeprowadzać do wynajętego? Bo mieszkania pod Warszawą nie są znowu takie drogie - oferty wynajmów z netu są dość mylące i zawyżone. Dobre mieszkania wynajmują się w ciągu kilku dni i nie wiszą w necie, wiem, bo mam 1-pokojowe w Centrum i nigdy nie czekałam na najemcę dłużej niż dwa dni. Niuninka! Where R U??? What's uuuuup? Jak tam spotkanie Warszawskie?Jaśmina zadowolona?Proszę opisać koniecznie Julia! No i dlaczego Kasia nie wejdzie do nas nawet na słówko? Jak jej Natalka i Tymek (nie wiem, czy dobrze pamiętam imiona?) Cauję wszystkie Koleżanki! Szczęśliwych Walentynek!!!! Proszę składać relacje randkowe, kolacyjne, prezentowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
witajcie TPM ja tez sie zawzięłam i w weekendy chodzę na fitness- mam fatalnie słaby brzuch. Aktualnie z Michałkiem mamy czas dogadywania się i dobrych relacji :) Nesiu co do naszej przeprowadzki sprawa lekko ruszyła tzn mąż napisał od siebie wniosek o przyspieszenie przydziału i czekamy (mój wniosek pani z WaMu potraktowała per noga napisała że trwa postępowanie ale tylko mąż może dowiadywać się w tej sprawie. Wynajem nie jest problemem tylko inna sprawa chcemy mieć meldunek czasowy a wiem ze warszawiacy krzywo na takie meldunki- czasowe patrzą. Z Wojska mielibyśmy meldunek stały i pewność ze Michaś min. 3 lata do jednej szkoły będzie chodził. Śmieszne to że mój mąż pan major a my tułamy się no ale może coś się ruszy.Michał mówi żeby brać cokolwiek i być ź z tatusiem no ale tu musi zakończyć przedszkole- zerówkę. Ja zamierzam pracować w stolicy nie wiem jak to zorganizuję ale w domu nie chce siedzieć Mam jednak tez marzenia o 3 dzidziusiu :) czas gna a niedługo stuknie mi 33 lata Julia jak tam wasze spotkanko z mamą Natalki. Carlaaa bywasz czasem w Polsce?? Gumijafgodo.. całusek a nasza Pszczoła wyjrzała z ula dobrej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Skye bywasz czasem na gg???? ❤️ czekam wieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiu kochana, zupełnie nie interesowałam się od lat wózkami! nie mam rozeznania w nowościach! nasza wiekowa, bo kupiona dla wojtusia emmaljunga, była też wózkiem maćka, jest mikołaja i będzie ani bądź kajtka- jeszcze za wcześnie, by wiedzieć kogo ;) wciąż, świetna, niezniszczalna :) trochę kiepsko się czuję, ale ściskam Was serdecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Misiu co z Tobą choroba cię bierze? Przy 5 dzieciaczków ciężko chorować a jeszcze gorzej poleżeć w spokoju ja też szukam fajnej spacerówki by wiosną 7 mies dziecko w nią przesadzić a gondolę mam po michale fajna była ..ale stawiam ją na klatce iu ktoś mi napy od kosza na zakupy pozrywał i już nie mam kosza. u nas śnieżyca mam nadzieje ze śnieg przestanie padać. To pierwszy śnieg tej zimy na ziemi łódzkiej . o 14.30 mam wyjść po Michałka i po chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Misiu doczytałam że ty w 6 ciąży gratuluję ... gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :D Jestem jestem czytam Was :D Nesiu Ada mi osobiscie sie podoba ---> ale jak juz mowily dziewczyny ....decyzja Twoja :D szczerze to mialabym nielada klopot z wybraniem imienia dla dzewczynki ;) i jesli juz mowa o dzieciach to Misiu ogromne gratulacje i chyle czola kochana nasza Matka Polka !!!!!! Elus jetem w kraju tak czesto jak sie da ----> Dustin jest teraz w pierwszej klasie i nie mozna tak go sobie zabrac na kilka dni jak to bylo w przedszkolu ;) Wozki :D heheh jak ja dawno nie pchalam wozka ... u nas sprawdzalo sie qunny bylo uniwersalne bo mozna bylo i maxikosi wlozyc bo byly tam tez adaptery do nich i z auta na stelarz bylo to bardzo wygodne bo stelarz lekki a pozniej tylko mielismy qunny zappy jesli chodzi o pakowanie do auta szybko sprawnie i wygodnie ---> na tym mi zawsze zalezalo zapakowac szybko Dustina do auta , potem maxi kosi z Nicolasem i spakowac wozek i zakupy hehehe Dustinowi wypadly trzy zeby i na miejsce tch trzech rosna narazie dwa ma ciagle paluchy w buzi choc wie ze nie powinno sie tak robic to grzebie po tych dziaslach ;) W piatek mamy bal przebierancow chlopcy beda przebrani za lwa i ninja .... sciskam mocno :* cdn Bucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Od 3 mc chlopcy sami zasypiaja nie wiem jak mi sie to udalo ale poprostu wyszlam z ich pokoju i tak sie zaczelo ... zamienilismy sie pokojami bo nasza sypialnia byla duza a ich pokoj okazal sie za maly dajemy sobie buziaki przytulamy sie mowimy paciorek z Babunia przez telefon i .... ide sobie czasem zasypiaja od razu czasem sa wedrowki ludow ... jednak okolo 2 wszyscy jestesmy w tym samym miejscu w naszej sypialni ;) Dustin w szkole radzi sobie dobrze wiecej klopotu mamy z jego emocjami jednak to jest za szybko dla dzeci 6 lat nie podoba mi sie to ale nie mam na to wplywu w jego klasie sa juz 7 latki o glowe wieksze i glosniejsze , na szczescie nie jest jedynym dwujezycznym dzieckiem w klasie. Jedyne z czym mamy teraz klopot to sylaby ----> moze macie jakies rady ?! Nicolas od nastepnego tygodnia bedzie mial wizyty u logopedy, testy sluchowe wypadly zle ale upatruje winy w katarze zreszta logopede juz mamy wiec musi byc dobrze ...mlody gada jak katarynka on potrafi opowiadac mojej mamie 10 minutowe historyjki i piosenki wymyslac na zawolanie ... jak mu sie cos nie podoba to kopie zazwyczaj mnie , cieszy sie z drobiazgow uwielbia jablka i kocha wszystkie "kinkinki " czyt. dziewczynki :D Mamulki nie przynudzam sciskam mocno wszystkie na wakacjach i nie ;) my dopiero 31 marca mamy dwa tygodnie wolnego aaaaaaaaaaa sklamalabym teraz mamy poniedzaialek tez wolny a w sobote mamy rocznice slubu ;) sciskam mocno spokojnej nocy i buziole w brzuszki :* 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Carlaa optymizmem powiało z twojego postu. Co do zębów Michałek miał mleczaki równiutkie jak perełki teraz wypadły mu dwa a stałe idą już krzywe i bardziej żółta kość. Na sylaby jedyne co mogę poradzić to rutyna czyli ciągle ćwiczenie i dzielenie na sylaby tzw mimochodem Dziś wraca wcześniej niż zamierzał mój mąż z warszawy... 3 noce i 3 dni razem jak się cieszę. Powiedział święty Bartek że dziś Tłusty Czwartek... pączki posmażone???? u nas dziś będzie śniegowo i Pączkowo Carla twój mężulewk to chyba Bartek :) .. Pozdrawiam z kawą w kubeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
ups Carla z tym imieniem coś mi się zapomniało Twój M .to Patryk a synek Gumijagody to Bartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestes niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Carla, co z tymi sylabymi? Nina jest dopiero w zerowce. B. jestem ciekawa jak to bedzie w pierwszej klasie. Mloda jest ciagle b. niepewna, mysle, ze ma to takze zwiazek z jezykiem. A jak niemiecki Waszych chlopakow? Julia jak spotkanie???????????? Co do naszych walentynek, przygotowalysmy z Nina pizze i torcik bezowy z owocami. Obzarstwo!!! K. byl wniebowziety, uwielbia slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu! Dopiero, co sobie żartowałyśmy o tym 6 a tu proszę!!! GRATULACJE! Potrafisz zrobić wrażenie na koleżankach!!! Jak patrzę na Twoją gromadkę, jakie śliczne dzieci, to bardzo się ciesze, że kolejne w drodze :) Poza tym, jak się doliczyłam, w Waszej pięknej, nowej kuchni 8 miejsc przy stole, także odpowiednio :):):) Carla, na sylaby najlepsze zabawy, piosenki-klaskanki takie niby nic ale kilka - kilkanaście razy dziennie i bez nacisku, że to jakaś nauka :). My wszystko dzieiliśmy na sylaby z inicjatywy Matiego - był taki czas! Teraz już o tym zapomniałam, ale mój mąż się nawet "wściekał" na nas :), bo nie umiał brać udziału w tych zabawach. Ale klaskanie i rytm to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. BYł tłusty czwartek :D a dzis tłusta niedziela u mnie bo mi sie oponek zachciało. MISIU!!!!!!!!!!!! Gratuluje i zazdroszczę jednocześnie :) I faktycznie te 8 krzeseł w tej pięknej kuchni będzie cudownie wyglądało. Pozdrawiam serdecznie. Nie pamiętam czy pisałam ,ale znów musze iśc z Bartkiem na badanie hormonu wzorstu bo za małlo o jendak uróśł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Jestem, jestem ale jak zwykle nie mam czasu na komputer:) Elu - już dawno zapomniałam jakie mam hasło na gg więc niestety nie korzystam już wogóle. Misiu - gratulacje Kochana po raz kolejny.Jak się czujesz? mam nadzieję, że już lepiej, zazdroszczę Ci bardzo i głaskam brzusio:) Uciekam spa, całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaa79
Pozdrawiam poniedziałkowo.. kolejny wysyp ciąż w 2012 roku- moja siostra też jest w upragnionej drugiej ciąży termin na październik...:)))) Misiu a Ty w którym mies ciąży jesteś idziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu - gratulacje dla siostry. Ja nadal w dwupaku. Już mi bardzo ciężko chodzić. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Moja znajoma jest w ciazy z trojaczkami, wlasnie polozyli ja w szpitalu bo moze w kazdej chwili zaczac rodzic a to 27 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosna Dziewczyny! Jak pięknie na dworze. Słoneczko :) Bajka! A ja czekam i czekam. Już sie niecierpliwię. Wszystko gotowe, a dzidzia ani myśli wychodzić - już ją zachęcam, rozmawiam z brzuchem, pertraktuję - bez efektu. A Mati tak mnie zaskoczył, urodził się 3 tyg przed terminem. Mała odmiennie, już 3 dni do terminu a Ona się trzyma mocno. Może to kwestia płci - no nie wiem, jak to sobie tłumaczyć, przecież cykl mi się nie zmienił! Buziaki Kochane! Kawka na stole plus ciasteczka na zachetę do pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosna Dziewczyny! Jak pięknie na dworze. Słoneczko :) Bajka! A ja czekam i czekam. Już sie niecierpliwię. Wszystko gotowe, a dzidzia ani myśli wychodzić - już ją zachęcam, rozmawiam z brzuchem, pertraktuję - bez efektu. A Mati tak mnie zaskoczył, urodził się 3 tyg przed terminem. Mała odmiennie, już 3 dni do terminu a Ona się trzyma mocno. Może to kwestia płci - no nie wiem, jak to sobie tłumaczyć, przecież cykl mi się nie zmienił! Buziaki Kochane! Kawka na stole plus ciasteczka na zachetę do pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu wiosne to ja miałam wczoraj a dzis jesień niestety ;) Tobie kochana zyczę szybkiego porodu:) MOje oboje dużo po terminie sie urodziły więc sprawdzonych sposobów na przyspieszenie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu wiosne to ja miałam wczoraj a dzis jesień niestety ;) Tobie kochana zyczę szybkiego porodu:) MOje oboje dużo po terminie sie urodziły więc sprawdzonych sposobów na przyspieszenie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Mamulki :* Nesiu teraz juz jest po lutym ;) Pozdrawiam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Miałam dziś bardzo zły dzień i nawet chyba nie mam weny na pisanie,wpadłam Was poczytać(jak dobrze),powitać ,pozdrowić ,pogratulować(Misiu!) i potrzymać kciuki(Nesiu!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, przytulam mono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POmaga? My juz czwarty dzien siedzimy w domu. Nina miala problemy zoladkowe. A od poniedzielku mamy dwutygodniowe ferie. Mysle czy nie pojechac do mamy. Dawno nie bylismy. Ostatnio spotkalismy sie wszyscy u mojej siostry. Ciagnie mnie jednak do domu rodzinnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, NESIU kochana gratulacje ogromne dzielna Kobietko. Masz już przy sobie malutką kruszynkę i waga urodzeniowa ho ho porządna, ale dałaś radę. Doczytałam na forum marcowym o Twym szczęściu. WITAMY NA ŚWIECIE:) A co u reszty Dziewczyn? Elu, Carluniu, Gumijagódko, TPM, Julcia, już po urodzinkach Małej, jak było??? Niuninka do zobaczenia:) Mój Michaś od wczoraj chodzi do prywatnego przedszkola, teściowa nie chciała się już nim zajmować, musi odpocząć, rozumiemy i w sumie się cieszymy bo mamy swoje mieszkanko znowu tylko dla siebie. Ale Miś jak na razie jest mniej szczęśliwy, mocno płacze rano i potem trochę w ciągu dnia. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczai. A 24.03. skończy 2 latka, szykujemy małą imprezkę:) Miłego wieczoru Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu Gratulacje i usciski dla Was .... :* Witaj na swiecie mala ! Nie taki straszny ;) heh :* Sciskam mamulki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dziś myślałam o Nesi i wczoraj też(miała związek z jedna moją decyzją,ale o tym za chwilę),a tu-proszę,Nesia ma już córeczkę!Dołączam się do gratulacji innych dziewczyn dla Nesi, Młodej mamie i córeczce,a także wam wszystkim, Dziewczyny ślę w Dniu Kobiet moc najlepszych fluidów,zdrówka,radości z macierzyństwa,spełnienia marzeń,a przynajmniej ich posiadania i wszelkiej pomyślności. A teraz jaki wpływ miała na podjęcie przeze mnie wczoraj decyzji Nesia...Otóż wczoraj musiałam zdecydować,komu wynająć kawalerkę-czy pracownikowi,któremu płaciła firma budowlana na zasadzie mieszkania służbowego,bez kłopotów i większych wymagań(na takiej zasadzie wynajmowałam przez ostatnie miesiące firmie mięsnej),czy też dziewczynie,która ma termin porodu za 3 tygodnie i chłopaka w delegacji.Mój mąż już umówił się na termin podpisania umowy z facetem,a ja odmówiłam dziewczynie,a potem coś mnie tknęło,pomyślałam o Nesi,jak czeka na córeczkę,o tym,jak sama wiłam gniazdko przed urodzeniem dzieci i...zadzwoniłam do dziewczyny,że jednak decyduję się na nią.Mąż powiedział,że w sumie to chyba dobrze zrobiłam,bo miałby wyrzuty.Wiem,że mogę tego żałować,że dziewczyna może po miesiącu zrezygnować(mieszkanie jest na 3 pietrze i nie ma balkonu),a ja będę mieć znów kłopot,bo trzeba będzie szukać kolejnego wynajmującego,ale "czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko..." O tym co u nas nowego napiszę następnym razem. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×