Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ellllaaaa
Witajcie Misiu gdzie Ty mieszkasz ??? My dalej na Białołęce w wynajętym mieszkanku... mieliśmy propozycje 4 pokoje w Legionowie slużbowe, ale tak przenosić Michała do szkoły , nowe podręczniki, nowa opiekunka. jakby to było w sierpniu to wzięłabym to. Ostatnio mam trochę problemów z rożnych dziedzin. Dalej pracuję uczciwie od rana do nocy a nic nie udaje nam się odłożyć. opiekunka bierze 1800 zl za miesiąc- i to jest pani która bierze 10 zl za godzinę tylko bo są i droższe. Jak Wy sobie w Warszawie z finansami radzicie. my komunie mamy dopiero za rok na szczęście.Wojtek jest bardzo fajnym ale maksymalnie żywym i psotnym 2 latkiem. Michał ma swojej zainteresowanie piłkę nożną i to pochłonęło go bez reszty. Tak jak kiedyś chorował 2 razy na miesiąc tak teraz w ogóle tfu tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy koło Podkowy Leśnej. Czyli zupełnie z drugiej strony. Wojtek ma już termin, kiedy ma przyjąć pierwszą komunię, ale jeszcze będziemy rozmawiać z proboszczem, czy nie udałoby się chłopców obydwu przygotować równocześnie. Maciek wydaje się dojrzalszy w wierze niż Wojtek, a i tak sama z mężem zajmuję sie ich katechizacją. Jak macie opiekunkę za 10 zł, to naprawdę nieźle trafiliście. Choć w wymiarze pełnoetatowym już to inaczej wygląda... Kazdego dnia jestem wdzięczna za to, że nie muszę naszych dzieci powierzać opiece obcych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
http://lustfullatinawebcamb***hes.gq/#2727 free japanese adult show,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Dziewczyny ,czy ktoś mnie jeszcze pamięta?Nasze dzieci pokończyły już w sierpniu 10 lat!Piszę,bo wczoraj zrobiłam test i jestem w kompletnym szoku-jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jazda, nie znam cie ale gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już 42 lata-dwie odchowane córki .Chyba zaczynam się cieszyć,ale to dla mnie kompletne zaskoczenie.Pisałam tu cały czas aktywnie na tym forum 11 lat temu.Dziękuję za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×