Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

powinnam dzis komus skladac zyczenia??? bo nie moge znalezc zadnej tabelki😭 i jeszcze mnie gonia zebym wylaczala kompa😭 to na wszelki wypadek wszystkiego najlepszego wszystkim wodnikom:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa:), strona wcześniej (220) jest tabelka... setunia🌻, więc może podasz nam dane do wodnikowej tabelki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pamiętacie mnie jeszcze? ja się tylko po cichu przypominam - 17 lutego urodzinki. Poddaję taki temat, co mnie i dręczy. Czy sądzicie, że tu na necie bywają na wszelakich topikach, czatach osoby z dezelowaną duszą, osobowością, które w rzeczywistości nie czują się poniekąd kompletne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEDEMNASTKA LUTOWA!🌻, a witaj, witaj po tak długiej nieobecności... Takich osób jak piszesz jest aż nadto na forum. Jestem o tym przekonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wrzucam tabelkę: Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. śląskie :classic_cool: Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 26 lat, Elbląg :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Kasiu: Dziś obchodzisz urodziny, składam Ci więc z tej przyczyny życzenia szczere i gorące z czystej sympatii płynące. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym tylko marzysz, byś pogodne miała dni z głębi serca życzę Ci 😘😘😘😘 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan, u Was tylko 15 stopni?? Mało!! U mnie rano było jakieś 23!! I przez cały dzień trzymało w granicy 15. Obłęd, dawno czegoś takiego chyba nie było. Siedemnastka --> oszołomy niestety wszedzie docierają, ale chyba jedyna rada to nie dyskutowac z takimi, bo to i tak nic nie da. W kółko i obsesyjnie będą uwracać o tym samym, ty jedno a ci znów to samo, to jakaś schiza, nie dajmy sie zwariowac i tyle. A w tabelce narazie jesteś :) Isa ---> walcz o miejsce przed kompem, no co oni sobie myślą?? Ty też masz prawo poprzeglądac sobie ulubione topiki i złożyć zyczenia koleżance - krajance:) Setunia ---> przyjemności w szkole i miłych urodzin :) A nastepne do życzeń to Gofra i Benia. Ale znów sobie posłodzimy :D:D:D:D To narazie tyle, miłego popołudnia, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana❤️ Twoje rady jak zwykle mądre, a słowa jasne i przejrzyste, tabelka na czas, więc wszystko na swoim miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 \"Dziś są Twoje urodziny, mimo złej pamięci wiem. wybacz że nie spiewam \"sto lat\", ale cóż, z moim głosem lepiej nie. dziś są Twoje urodziny taki ważny, zwykły dzień może razem pomilczymy parę chwil o tym że nam nie jest źle Pomilczymy na \"tak\" o nadziejach i łzach aby nasz mały dom miał więcej dobrych stron Dziś są Twoje urodziny Ktoś zadzwoni przyjdzie ktoś ale zanim wielki hałas zrobi świat tak zwyczajnie ze mną w ciszy badź Niech Twe życie Cię nie zdradzi No bo ludzie... sama wiesz może razem pomilczymy o tym, by.... jeśli ma być źle, to trochę źle Dziś są Twoje urodziny o czym milczę? powiem Ci milczę o tym aby całe życie Twe zawsze tak pachniało jak te bzy\" wszystkiego naj jakaja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz cześć wszystkim :) rano było -17 stopni a teraz jest -20:(:( JA CHCĘ WIOSNY!!! Ever---> \"miasto aniołów\" ogladałam dwa razy i dwa razy płakałam. uwielbiam Nicolasa Cage\'a. chyba wszystkie filmy z nim oglądałam ( tylko nie pytajcie o tytuły :P ) dzisiaj oglądałam rosyjski film \"9 kompania\" jestem pod dużym wrażeniem. film na faktach autentycznych o wojnie w afganistanie. polecam. szuwcia--> normalnie uczyć Ci sie nie chciało tylko amory we głowie były co?? kurde musze sie wziąć za Ciebie ;):P Alan---> aleś musiał zajść za pazurki kobiecie? łapówkę od niej wziąłeś i sie nie wywiązałeś czy jak??? :D:D:D wiesz...kobiecie jak sie odmówi to tak później jest...a zwłaszcza desperatki tak mają;) ech.... nie może pojąć babsko że w ten sposób nic nie zdziała;) do alana pola----> weź ty sie odstosunkuj od faceta bo on i tak cię nie chce:P to było jedyne i ostatnie zdanie do ciebie a teraz tak jak reszta towarzystwa udaję że cię tu nigdy nie było:P lutek---> mój łeb ewentualnie głowę mogę z Toba zamienić ale jest jeden problem.... moja głowowbólka nie daje mi żyć:( kurde przeszczep by sie jaki przydał albo cóś setunia witaj :) i nie świętuj za mocno bo wiesz...kacyk w srodku tygodnia to nic przyjemnego ;) Isa---> no kurde killer haba jedzie porządek zrobić z tygrysem:D:D:P siedemnastka---> trafiłam na kilku takich zdezelowanych. bardzo długo się ukrywali z tą swoja dysfunkcją mózgowo-duszyczkową :( znowu po raz kolejny sie \"przejechałam\" na takim delikwencie. no ale cóż...życie trwa nadal i nie będę już płakać. nie są warci tego:) jam jest królik i jak przyjdzie taki dzień do dostana po ryju:D:D Kigana 👄 Koli👄 Paula👄 Jo👄 Benia----> ozwij sie w końcu kobieto!! 👄 Gofra 👄 Socha 👄 Joe 👄 a co mi tam;) Polak 👄 najwiekszy całus pod słońcem:D:D zdrowyś juz? jak temperaturka u Ciebie? pisz!! miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D no no no widzę, że tu niezła imprezka same całusy, ale temperatura za oknem wyjaśnia tą sytuację Haba 🌻--> dzięki za chęć pomocy w temacie łeb, ale tak doszłam do wniosku,że to jakoby kolejna z cech wodniczych ;)--> częste mózgobóle no i nie dziwota przeca, bo jak tyle się do komputra wrzuca, to i styki się przegrzewają :P, no a tłumacząc obecną pogodą, to ból przy rozruchu, niczym fijata 120 a nawet 6, po tygodniu na 20 stopniowym marozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZCZULIŁAM SIĘ Miałam już tu nie dziś nie wchodzić. Dziecko wróciło z tygodniowych wojaży i od rana pełne ręce roboty. Uprać, poukładać, ugotować - ot taka codzienna proza życia, tylko ciut większa niż zawsze. A tu na kafe - niespodzianka. DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!!!!!!!!!! ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 I choć za oknem -25 to w sercu maj:) Haba - to bardzo, bardzo ... coś napisała. Alan - choć prawie się nie znamy ( jakoś nie mieliśmy okazji - jak ja tu często urzędowałam, Ty zniknąłeś, a teraz prawie odwrotnie:) )- to dziękuję za trzymanie ręki na pulsie:) Lutek - jak zawsze w odpowiedniej chwili, z odpowiednimi słowami :) Kiganko - Tobie w szczególności - za to prawidłowe już mnie oznakowanie!:):):) Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ponownie ja:D Widze ze 24 stycznia w tabelce jeszcze nie ma:) lat 22 skoncze za dwa dni, chociazjuz dzisiaj jadlam urodzinowego torcika i szampana pilam , bo kochana rodzinka mi niespodzianke zrobila, a we wtorek nie bedzie mnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymysliły - mózgobóle :D:D:D:D dobre ...ale zawsze można na coś zrzucic winę ;) , że jestesmy roztargnieni, ale ponoć każdy geniusz chodzi z głowa w chmurach, nie?? A taki strumień świadomości pzryszedł mi do głowy, jak włączyłam sobie płytę z hitami z lat 80-tych. Pamietacie moze takiego gościa co sie nazywa Peter Schilling? W jednej piosence śpiewa o całkowitym oderwaniu od Ziemi, poszukałam coś bliższego o nim i co się okazało? Oczywiście - jest Wodnikiem :D:D:D z 28 stycznia i kończy w tym roku okrągłe 50 lat. Haba ---> piękny wierszyk, a drugi wpis to mistrzostwo świata :) Masz duży talent do sprowadzania rzeczy na ziemię i nadawania im konkretnego wymiaru. No i nie mówiłam, że zaczyna się słodzenie?? ;) Miłych snów i trzymajcie sie ciepłó 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jakaja 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji urodzin :) zdrówka, szczęścia, spełnienia absolutnie wszystkich marzeń 🌻 Setunia - witaj :) Zmykam juz... zainformatykowana jestem od dwoch dni :( dpbranoc wodniki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj chyba zaszalałam za bardzo:( zdołowana wodniczka piła alkohol a to dobrze nie wróży:D:D dobrze przynajmniej że w fajnym towarzystwie;) grałam w karty.....całe szczęście ze nie na kasę bo biednie wyglądałby mój majątek ;) chyba powinnam iść spać:D:D dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa KIgana!! wodniki z 28 stycznia są the best ;):D:D i niestety to nie mój tekst napisałam Jakaji:( może w przyszłym roku opublikuję swoje wiersze:D:D a tekst piękny jest i dlatego kocham Jacka Cygana i Rysia Rykowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jakaja - spóźnione ale szczere najserdeczniejsze życzenia urodzinowe-oby spełniły Ci się wszystkie otrzymane życzenia 🌻. Setunia - witaj Lutek- no to ja sie dołączam do tych mózgobóli, tez na to cierpię :(, a mój mąz twierdzi: szkoda, że rzeźnie w Czechowicach zamknęłi bo tam by mi wymienili na świńską - dowcipniś ;) Na razie tyle, papap i miłego tygodnia. U mnie mróz dzisiaj -25 stopni, ale dotarłam do pracy w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco w ten już prawie słoneczny, z pewną dozą nieśmiałości już siem przebija:) u mnie wg rtęcia za oknem -27, no i fajnie, że człek może się upewnić czy termometr dobrze działa we wszystkich kierunkach skali :o miejmy nadzieję, że żadne dziwy natury, paranormalne zjawiska meteorologiczne oraz niezidentyfikowane obiekty, nie pojawią się w okolicach 18 lutego w okolicach Torunia :o ciekawe jak u was praca i obowiązki na okoliczność temperatury? czy może okolicznościowe płatne wolne dni ?;) ciepełka i dobrego nastroju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkich! Od razu składam spóźnione ale najserdeczniejesze życzenia pierwszemu wodnikowi, a raczej wodniczce na tym forum..czyli 🌻Jakaji🌻... mimo tego wielkiego chłodu życze Ci przede wszystkim ciepła w sercu i uśmiechu na twarzy...bo tym można ogrzac nawet najchłodniejszą i zmarzniętą bliską twarzyczke:):):)... Nie miałyśmy jeszcze przyjemność się poznać...ale wszyscy tu sa tak mili i otwarci że myśle że nikt się nie obrazi jak mu złoże życzenia tymbardziej że mam na to ochote..(przynajmniej mam do kogo\"japke otworzyć\":):):) nie licząć moich potworków kochanych:):):) lutek--- wiedziałam że sie nie obrazisz, przeciez wodniki nie sa obrażalskie... a nawet jak czasem sie im zdarzą jakieś fochy to mijaja w mgnieniu oka:):):) A ja dziś chyba MUSZE podkreślam MUSZE zrobić coś na co by żaden normalny i szanujący się wodnik chyba dziś sie nie targnął... na samą myśl mam dreszcze:P:P:P mam na myśli coś gorszego niz zbrodnie:P:P:P MYCIE OKIEN!!! ale jeszcze się waham... echhhh... No nic na razie życze wszystkim ciepłego dzionka... buziaczki... zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie...:):):) Jak nie wróce to znaczy że sie w bałwana zamieniłam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym na ostatnią chwilę trafiła z życzeniami dla jakaji - będzie bez wierszyka, ale prozą napiszę prozaicznie: szczęścia! kigano, moze nie zawsze coś napiszę, ale często tu wpadam i poczytam co tu u wodników, więc pamiętaj zawsze o mnie:) habanerko w realu i też się można przejechać i to nieźle a co do tematu o zdezelowanych to po analizie różnych tekstów różnych ludzi to wydaje mi się, że 80 proc. ludzi na necie wyrzuca swoje problemy w sposób jawny czy to bardziej ukryty - sama nie wiem powinni tu zatrudniać chyba więcej psychologów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastka lutowa--- masz racje w 100% ludzie czasem maja ochote się uzewnętrznić i porozmawiac o swoich problemach więc może tacy psychologowie by się przydali:):) ja jestem ZA!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochani :) u mnie teraz -8 :) ale w nocy to sie działo... epoka lodowcowa (a propos - kto oglądał? :D ) madlen... ----> całkowicie rozumiem Twoje uwielbienie do mycia okien ;) Na szczęście teraz nie mam tego w planach... zresztą obecne warunki atmosferyczne skutecznie hamują moje zapędy w tym zakresie :D juz widze oczami wyobraźni jak dyndam z parapetu w postaci sopelka :D:P SIEDEMNASTKA ---> ciekawy temat poruszyłaś :) jednak myślę, że na szczęście większość internautów uzewnętrzniających sie na forum czy czacie, to nie są wcale jakies zakompleksione osobniki z mnóstwem problemów i obsesji (choć tacy oczywiście też się zdarzają...) Chyba wszyscy po prostu dążą do kontaktu z drugim człowiekiem, może czują się samotni, być może potrzebują się wygadać, oderwać przez chwilę od codziennych spraw, może szukają bratniej duszy, kogoś kto wysłucha (przeczyta) tego co maja do powiedzenia, a nawet sie zainteresuje, poradzi coś, podpowie, pochwali... Ale oczywiście trzeba ostrożnie poruszać się po zakamarkach netowego świata, bo w końcu nigdy nie mamy pewności kto klika z drugiej strony ;) habcia ---> :D :D pozycja na allegro świetna... Mój profesor na proseminarium często porusza temat ojca R. i jego działalności ;) własciwie częściej dyskutujemy o szeroko pojętych moherowych beretach niż o prawie konstytucyjnym :D :P Kurcze, ale bym chciała do Torunia z Wami :( Ehhh...nie wyspałam się dzisiaj... znajomy z roku obudził mnie w środku nocy - tak gdzieś ok 8:15 - sesemesem \"Jeśli będziesz wiedziała coś o odwołanych zajęciach to daj mi znać\" ehh.. wyobrażacie sobie?! Ani \"cześć\", ani \"jak sie spało?\" tylko wymagania ma, sklerotyk jeden... a dobrze wiedział, że do środy nie ma mnie w Łodzi! :P;) ... ale nic to... mam większy problem.... rachunek za telefon przyszedł :( :P zmykam więc obmyślać genialny plan ucieczki ;) miłego dnia wszystkim :D - u mnie śliczne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czołem zaraz chyba padne z mozołem.... Dzisiaj podobno jest najgorszy dzien w roku,taka zabawa! Mnie juz ta niska tempratura to dobija,pogłupieli czy co?Moj biedak umeczony,zapracowany,szkoda słow-oby do wiosny. W pracy to ja dzisiaj energia wielka to sie nie odznaczam...od rana sie martwiłam ze bede musiała tu przyjsc i ...udawac ze mam co robic :-P a to najciezsza praca ;-)) jaka znam... Kigana-jak tam mieszkanko,kiedy sie wprowadzasz? ;-)) Mama zalała sie rzewnymi łzami troche wczoraj,pytała kto o mnie bedzie dbał,jak ona sama wytrzyma w domu z Tata-ze chyba osiwieje,az musiałam udawac ze mnie to gadanie mamowe nie rusza;-))Mi tez bedzie jej brakowało-pewnie nie raz zapłacze za herbatka i nalesnikami do łozka...No ale czas juz na mnie. Widzeiliscie migawki z \"Tylko mnie kochaj\"?Tamała tojest moje marzenie i jak ma pieknie na imie-........... Michalina ;-)))) Wiecie co,ta głupia wrozka co mi to wrozyła Boski lajf-w jednym trafiła,ze na poczatku przyszłego roku (czyli tego-byłam u niej 13 maja ;-)) bede znowu szykowac mieszkanie i ze bede strasznie szczesliwa razy milion!!!Tego drugiego nie odczuwam az tak :-P zart ...ale moze ona taka głupia nie była? W kazdym razie-wszystko jest in black and white.;-)) To tyle mam do powiedzenia przy poniedziałku. Si ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho!! byłam u pani doktor i zapłaciłam \"tylko\" 108 zeta za maścidła:( i jeszcze dowiedziałam sie ze mojej przypadłości nie można wyleczyć a jedynie zaleczyć:( no kurde całe życie mam wyglądać jak 16-latka?? no i spełniłam dobry uczynek:) wyobraźcie sobie ze moja rzeka zamarzła a tam pływały kaczuszki i przymarzły:( no i haba supermenka zadzwoniła do straży miejskiej i pany zawołały strażaków a oni zrobili co trzeba:D:D jezdem z siebie dumna:D mam dwa małe głodomorki w domu wiec muszę obiadek zrobić teraz trzymajcie się cieplutko jeszcze sie odezwę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jo ja widzialam caly ten film;) a ta mala rzeczywiscie jest zabojcza:D mialam romantyczny weekend z tygrysem i ciagal mnie po romantycznych filmach w kinach:) Haba jak ja poszlam z taka przypadloscia do lekarza to..... wydalam pare tysiecy bo to jednak da sie wyleczyc.... no i naprawde nie wygladam jak szesnastolatka:D ale to co przezylam jesienia.... klelam pana doktora we wszystkich dostepnych mi przeklenstwach, bo twarz chciala mi odpasc..... i drugi raz tej kuracji bym nie przeszla.... zreszta moze Ty masz inna dolegliwosc niz ja:P:D Alan ja tabelki nie znalazlam bo mialam tylko tyle czasu zeby zajrzec na ten jeden topik, szybko cos skrobnac i ..... do kina:D Kigana dzieki za kolejna tabelke:D a o wieku z tabelki moge tylko pomarzyc.... ale i tak sie nie przyznam do prawdziwego:D w koncu do niedawna wygladalam jak szesnastka:D to teraz moge byc dwudziecha:P /matko ale sie rozmarzylam;):P/ ever ja tez bym chciala z nimi do Torunia:D siedemnastko - ludzie tu wyrzucaja problemy bo mysla ze sa anonimowi.... i nawet nie wiedza jak sie myla:D:D:D:D:D madlen🖐️ lutek🌻 rany!! jak ja nie lubie zimy!!! snieg to ja poprosze w gorach jesli bede na nartach!! w piatek zamarzla mi woda w kranie!! ciepla woda!! makabra!! na szczescie pan hydraulik to odmrozil i wszystko zabezpieczyl i moze zime jakos przetrwam.... do przeczytania jesli nie zamarzne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa też się zgadzam co do tej nieanimowości:) powiem wam coś, że ja mam u siebie wmontowanego dyskretnie i niedyskretnie rzec można szpiega, który to sobie każde kliknięcie myszką a choćby zamierzenie rejestruje i jeśli ktoś tu z was ma pojęcie jak pozbyć się tego intruza to proszę o radę błyskawiczną. a propo to naruszenie prawa do prywatności i zdaje się evergreen konkretne naruszenie z art.24 k.c. a i w ogóle coby na to Europejska Konwencja o podstawowych prawach i wolnościach - pewnie by się załamała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedemnastka:D:D:D:D:D ja nie mam pojecia jak sie czegos takiego pozbyc:D i do tego mam wrazenie ze ja cos takiego tez mam:D:D:D:D i zeby bylo jeszcze fajniej mam w kompie cos takiego jak VNC czyli .... na kazdym kompie jakim sie w biurze zaloguje /albo w domu, albo w drugim miejscu pracy/ to .... hmmm.... po nr ip mozna mnie odnalezc i sobie patrzec spokojnie co ja pisze:) no chyba w ten sposob wyjasnilam Wam i usprawiedliwilam swoja nieobecnosc w necie... bo naprawde nic przyjemnego jesli kazde zdanie jest wylapywane a potem trzeba sie z tego tlumaczyc nawet czasami nie pamietajac co sie mialo na mysli ...... no coz.... podgladaczom milego poniedzialku zycze:D:D:D:D sama jestem w szoku ze tak szczerze to napisalam:D:D:D:D:D:D i znow bede sie tlumaczyc:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×