Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Paula 🌻 gratulacje , tym wieksze ze ...ja... ryknelam smiechem:P i to na slowach o wiernosci lub byciu razem do konca zycia;) w kosciele:P:P:P na zdjecia sie zapisuje tez:D bo mi sie na placz zbieralo;) i Tygrys i Ksiądz zaczeli takie glupie miny robic ze nie wytrzymalam:P Kigana teraz mnie dopadlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Isa ---> no to, oby Cię jak najszybciej opuściło :) Czyli to była tzw. głupawka? Wszystko możliwe w takiej chwili. Wszyscy pewnie zamarli w oczekiwaniu - co dalej ;) Mnie się płakać chciało i ledwo co tę przysięgę dokończyłam :o ło matko, nigdy więcej :o Miłego dnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D moj syn dostal jakies \'tamagoczi:P\" to wariuje ciagle, chyba na smietnik to wyrzuce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, biednego pieska czy kurczaczka na śmietnik?? ;) :D O kotku juz nie mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,teraz to nawet już robociki i transormery karmią:D a najnowszy wypas to można na zasadzie walkie-talkie synchronizować ze sobą,szaleństwo:)),ale dzieciaki zajmujące pozdrawiam:) Isa, a co Cie drażni? złodziejstwo czasu czy dźwięk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde, to \"nasze\" mozna widac zsynchronizowac, jakos sie laczą i razem bawią i to jest chlopiec, albo dziewczynka, w zaleznosci co sie zrobi po restarcie:P wkurza mnie dzwiek, bo pijawa i tak o tym zapomina i nie karmi tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Isa to chyba długo się nie powkurzasz skoro zapomina...2dni około jak chodzi na okrętę to bateria siada i ..spokój:D zero dźwięku.Piszę akurat z koleżanką z małopolski i tam słoneczko!😠 a u mnie chmury suną po niebie,takie ciemne chmury i straszą deszczem.Niby w niczym mi to nie przeszkadza...,ale inna motywacja by była gdyby slonko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wybrałam się po raz pierwszy od wielu lat na Polagrę. Fajnie było, młody wzbogacił się o kolejne 100 długopisów ;) i zadowolony wrócił do domu :D Lubi po prostu gromadzić materiały piśmiennicze - potem po kolei zabiera je do szkoły i pisze nimi. Pogoda była i jest przepiekna, więc nie musieliśmy kryć się pod parasolami i marznąć. Cóż, niedziela się kończy, jutro do pracy ... Zaczarowana ---> a dlaczego "niby" najfajniejsze?? Po prostu najfajniejsze!! hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie wiem co pisać:( moze tak..... padam na pysk, mała bawi się ze spaniem w mamusię :o nie sypia od 3 nad ranem ...skowroneczek kurza twarz:D Isa---> moja pijawa miała bodajże kurczaczka i zagłodziła go biednego na śmierć. w sumie to nie wiem co pierwsze zdechło, bateria czy biedne kurczątko:D:D Kigana---> darmowe art. piśmienne nie są złe zwłaszcza jeśli piszą ;) dzisiaj było piękne słoneczko, jutro też na nie liczę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Dziś poniedziałek, 1 października 2007 roku. Słońce przebywa w znaku Wagi, a Księżyc w znaku Bliźniąt. Imieniny obchodzą Danuta i Remigiusz. Urodzeni 1 października są zdolni i wytrwali. Łatwo zdobywają nowe umiejętności i są cierpliwi. Mają zdolności przywódcze, potrafią też sprawiedliwie ocenić postępowanie innych. Cenią tradycję, nie ufają nowościom, przestrzegają prawa. Przykładają wielką wagę do spraw dobrego zachowania. Mają niewielu przyjaciół, ale zawsze mogą na nich polegać. W miłości są wierni i szczerzy. Szczęśliwa cyfra: trzy. Kamień szlachetny: diament. Sprzyjający znak zodiaku: Koziorożec. Zapowiada się bardzo ciekawy i udany dzień. Już od rana będziemy czuć się bardzo aktywni i silni. Powodem wielu decyzji będą emocje, podejrzenia i jeszcze niesprawdzone wiadomości. W miłości bądźmy dziś ostrożni i pamiętajmy, aby bliskim osobom powiedzieć kilka komplementów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> mała już teraz ćwiczy twoją cierpliwość i sprawdza na co może sobie pozwolić ;) :D 🌻 w piątek zaszalałam i postanowiłam zaktualizować swojego tlena :O chciałam zobaczyć co nowego :) jak już dokonałam tego to się okazało że nie mogę się zalogować do komunikatora :O ani nie mogę wyłączyć kompa nie resetując go :O przeżyłam horror odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz :) i znowu to samo :O dopiero na jakiejś stronie z programami znalazłam tą starą wersję tlena i powrócił mój spokój ducha :D nie warto się łaszczyć na tą nową aktualizację :P 🌻 u mnie dziś super pogoda :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> no piszą, nawet bardzo ładnie :) A z tym spaniem ..... no szczerze współczuję :o nie wyobrażam sobie takich nocek, zwłaszcza, że rano ledwo się z wyra zwlekam :o Może niedługo ureguluje się jej tryb dzienno - nocny i będzie ok. Przecież mała jest jeszcze malutka, nie? :) Gosia ---> gratulacje :) że swego dopięłas. No i masz tlena w końcu dla siebie. Gofra ---> nie zgodze się z tym horoskopem na dzień dzisiejszy :o wcale nie mam energii do dzialania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam zerową energię do czegokolwiek..ale już nie zamieszczałam żadnego horoskopu,bo podobne bzdury były.No widzisz jak to jest,gdy się zamieszcza niesprawdzone horoskopy:D:D:D Dziś u mnie pogoda pod zdechłym azorkiem.szaro, buro,mglisto i pada...Zeby wykrzesać z siebie jakiś w miarę pozytywny nastrój muszę użyć wspomagacza dobrego nastroju:) Za takowy dzisiaj posłuży mi radio azjatyckie ,stacja Bombaj:D Pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> na tej stronce pewnie nie zmieniają horoskopów :o Chociaż dziś miałam na tyle energii, by zlikwidowac pokłady prasowania, które zalegały u mnie od jakiegoś czasu w ilościach dość pokaźnych. Może dlatego miałam siły, że dość wcześnie przyszłam z pracy. U nas też szaro, buro i ponuro :( chociaż ciepło. Gdzieś bym pojechała sobie ..... a tu siedź i pracuj w rytmie dzwonków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gapy
czy wodniki sa szczegolnymi znakami zodiaku? :) ambitne, niezalezne, tworcze, pomyslowe i szalone- inne tez sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano są szczególne ;) jak i pozostałe znaki :D Dawno dowcipów nie było: Siedzi sobie wedkarz nad rzeka i lowi ryby. Nagle cos mu sie tak zdalo, ze z daleka-daleka slyszy cichutkie \"spieeerdaaaalaaaj.....\". Chwile sie zastanowil... nie no wydawalo sie, nie ma co zawracac sobie tym glowy. Siedzi dalej i nagle troszeczke glosniej \"spieerdaalaj...\". Troche sie tym juz zdenerwowal, rozejzal sie dookola... cisza.... Nic to,lowie dalej - pomyslal... Po kilku chwilach jeszcze wyrazniejsze... \"Spierdaaalaj\". Zerwal sie zdenerwowany na rowne nogi... ale coz to znow cisza.... Ech, co to czlowieka na stare lata spotyka, pomyslal znow, siadajac i zarzucajac wedke... No niestety znow po paru chwilach, teraz juz glosno i wyraznie slyszy \"SPIERDALAJ\". Zerwal sie, serce mu wali, już mial uciekac, gdy nagle zobaczyl cos dziwnego: Rzeka plynie kajakiem koles, ale zamiast wiosel ma w rekach patelnie i nimi odgarnia wode... Wedkarza to troche rozbawilo, wiec zagaduje do goscia: - Panie, a nie wygodniej wioslami? - SPIERDALAJ!!! Dziadek ciagle narzeka, ze koszty zycia strasznie wzrosly w dzisiejszych czasach. Mowi: - \"...pamietam kiedy bylem mlody - mama mi dala 5 zlotych na zakupy, a ja wrocilem do domu z pelna reklamowka - wedliny, mleko, chleb,ser, maslo, konfitury. A teraz co?!! Wszedzie te lustra, te kamery!!\" Siedza sobie ziec i tesciowa w pokoju. - Jakie to zycie krotkie - tesciowa zamyslila sie na glos - ledwo sie czlowiek urodzil, a tu juz umierac pora... - Pora, pora - przytaknal ziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo miłego :D ;) 🌻 u mnie wczoraj też było paskudnie :O i w ogóle cały dzień był do niczego :( rano poszłam oddać krew i dostałam 8 czekolad i właśnie jedną się właśnie obżeram :P i to chyba nie był dobry dzień żeby to zrobić, bo po raz pierwszy czułam się paskudnie :( przez cały dzień było mi słabo co wcześniej się nie zdarzało :O no ale przez następny rok jeżdżę na bile ulgowy :P 🌻 dzisiejszy dzień był zdecydowanie lepszy i nawet słońce świeciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam zapytać jak wam się podoba określenie Bartoszewskiego \"dyplomatołki\" :D ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Bartoszewskiego kocham;) wiec jego wszystkie okreslenia mi sie podobaja:D :P taka spaczona jestem:D ide sie czegos napic bo mi w gardle zaschlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×