Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

pogoda się popsuła i już nie jest jak w czterech porach roku:(,ale to nic! pozdrawiam jesiennie,duży cmok do zimy:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię słuchac Bartoszewskiego - ma cięty język i trafne określenia :) i nie boi się publicznie wypowiadać swoje zdanie. Za dużo pewnie przezył i teraz takie matołki moga mu nagwizdać :P Gofra ---> dzięki za Vivaldiego :) zawsze coś fajnego wynajdziesz na tych jutubkach ;) Też czasem czegoś tam szukam, ale chyba jeszcze sobie nie zdaję sprawy z bogactwa tego serwisu. U nas dziś złota, polska - póki co. Ale coś wisi w powietrzu, sama zresztą zmęczona jestem potwornie - jakkolwiek wyniki badań podstawowych, które robiłam w pracy mam modelowe niemalże. Łącznie z cisnieniem - nie było syndromu białego fartucha :) Ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) mam nadzieje ze bedzie bo wczorajszy nie byl:P poklocilam sie z wychowawczynia malej pijawki jak uzyla argumentu ze wypracowanie o cebuli trzeba napisac innymi slowami bo za duzo slowa cebula jest w tych zdaniach to mnie zamurowalo. Wydawalo mi sie ze jako osmiolatek wykazal sie niezłym "opisem" Do tego okazalo si ze zdanie ze cebula jest prawie okragla jest bez sensu. Powiedzialam pani ze nastepnym razem podyktuje dziecku co ma napisac i nawet w komponuje sie to w jej schemat pracy z dziecmi czyli ... od pracy z dziecmi sa rodzice... To na co kurwa ta szkola? Moj syn przychodzi do szkoly z nieodrobionymi lekcjami bo nie zapisuje co jest zadane a potem nie pamieta... To sie pytam kto ma dopilnowac tego zeby on zapisal na lekcji wszytko... i czego sie dowiaduje? R O D Z I C E!!! a... i jeszcze sie dowiedzialam ze na nia naskakuje kiedy spytalam od czego w takim razie ona jest i sie obrazila jak jej powiedzialam ze moze najwyzszy czas zrobic cos zeby dzieci zainteresowaly sie lekcja i sie dowiedzialam ze chyba mnie ktos nastawil przeciwko niej /widziala jak rozmawialam z tata jednego z uczniow ktory cwiczy ją awanturkami regularnie;) / wiec jej odpowiedzilaam ze jestem dorosla osoba i sama sobie wyrabiam opinie... nauczycielka dno... zawsze uwazalam ze nie radzi sobie z dzieciakami... w sumie moze dojdzie kiedys do tego jak to zrobic, szkoda tylko ze doswiadczenie pierwsze zdobywa na m.in. moim synu.... /uczy dopiero drugi rok - czyli zaczela od klasy Olka/ no i sie pozalilam:D mam nadzieje ze nasze nauczycielki topikowe maja nauczycielskie powolanie:P i tylko mi nie pisac ze rodzice sa do pracy z dziecmi:D bo u mnie w szkole okazuje sie ze i w szkole tez powinnismy siedziec:P ech .. naczytala sie nauczycielka ksiazek;) a poszlam tylko dowiedziec sie co jest zle ze cale poskreslane... bo nie wiem co tlumaczyc dziecku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ na poprawę humorku:) jedna kobitka jedzie pociągiem i klnie jak szewc ludzie odwracają się krzywo patrzą na nią a ona klnie dalej wchodzi konduktor i pyta czemu pani tak klnie panie męża wioze od kochanki, córke wioze ze skrobanki, sama ku..wa nic nie jadłam i jeszcze nie w ten pociąg wsiadłam...... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak minął dzień? Isa - był lepszy od wczorajszego? Temat nauczyciele - rodzice i odwrotnie to rzeka .... Bo i nauczyciele sa różni i rodzice. Twój Olek, Iso ma chyba panią, która być moze zbyt idealistycznie podchodzi do pracy i dopiero lata praktyki być moze nauczą ją, jak ma wyglądać wypracowanie, czy opis napisane przez dziecko w I- III. A jesli nie ma swoich dzieci w tym wieku, to moze być jej trudno pewne rzeczy zrozumieć. Mój bratanek w IV klasie jest i narysował samodzielnie rysunek na plastykę, to pańcia mu powiedziała, że sam tego nie narysował, tylko mu mama zrobiła :o łapy opadają, bo na moje oko - nie plastyczki, widac było, że narysowało to dziecko z IV - V klasy. Bez komentarza :P Pani od angielskiego powiedziała pewnej klasie, że się na nich wyżywa, bo ma problemy w domu :o rownież bez komentarza. I tak by można było dawać liczne przykłady z tej pozytywnej strony, jak i negatywnej. Samo życie, tylko że ten pierwszy etap jest chyba najważniejszy dla dziecka. Ale co tam, weekend sie zaczął, jedziemy z Postrzeleńcem jutro do Berlina, mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze :) Gofra, wierszyk dobry ;) Ło matko, już mam dosyć tej polityki :o nawet dziś u nas na Rynku agitacja :o bo w niedzielę wielka impreza, czyli pra ...... wybory :P Taa ..... miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) temat nauczyciele-rodzice...... fajna rzecz:D lubię szkołę mojej pijawy bo wszystko można załatwić przez pana dyrektora. konkretny facet. za to moja koleżanka ma przewały z katechetką. kobieta za bardzo przejęła się swoją rolą. dzieci nie odrabiają tak długo lekcji z żadnego innego przedmiotu jak z religii. kazała im napisać jakieś wypracowanie ale nikt nie wiedział o co jej chodzi, więc koleżanka poszła po prośbie do znajomego proboszcza. on stwierdził ze ok, spoko napisze bo to dla niego nie problem. synek koleżanki dostał 3+. szok! kumpela polazła tam i powiedziała jej kilka słodkich słówek i kto napisał wypracowane. usłyszała że \"nie na temat było\" mam sąsiadkę nauczycielkę. Boże broń nasz przed takimi pedagogami!! :Dwięcej nic nie powiem:P ze spraw szkolnych to moja pijawa została wytypowana na konkurs interdyscyplinarny (zakres:matma, polski, przyroda kl. V-VI) Gofra--> szperasz na jutubikach to ja poproszę o Nigela Kennedyego. mam w jego wykonaniu \"cztery pory roku\" super!! na dzisiaj to tyle bo mała mimo że lubi dźwięk klikania to zaczyna się niecierpliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja pani nauczycielka pomysli ze sie obrazilam bo w srode nie pojade jako dyzurna mama na basen:P /co tydzien jezdze jak moge bo sie nikt nie rwie:P / ale za to jade do Kolonii:P /albo na Kolonie jakby Olo powiedzial/ a propos plastyki - nasi wspolnicy to artysci - ich corka ma talent po nich, w szkole kazali namalowac ikone, no wiec rodzice dali deche, powiedzieli jak dobrac farby, ze jajem trzeba pomalowac itp itd - no fachowcy... dziecko namalowalo i ... rodzice zostali wezwani do szkoly, bo praca niesamodzielna:D to naprawde wygladalo jak z cerkwii ale ja widzialam jak malolata to malowala:D no i rodzice na haslo ze nauczycielka jeszcze nie widziala nigdy zeby dziecko tak malowalo... no to uslyszala to wlasnei pani zobaczyla:P dobra, qniec zali bo i tak mi dzis zle zupelnie z innego powodu:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lubię Berlin :) To taka konkluzja odnośnie wczorajszo - dzisiejszego wyjazdu. Haba ---> no, no, jestem pod wrażeniem zdolności pijawy :) A mała będzie klik klawiatury zapewne bardziej lubiła, jak pozwolisz jej samej te dźwięki produkować :D:D:D Isa ---> to moze czas, by inni rodzice włączyli się w życie klasy :P ;) A co do malowania ikon - to ambitna pani od plastyki w tej szkole jest - nie ma co:D Tylko mogła dzieciom wytłumaczyc, jak te ikony się robi - chyba :o Nie wiedziała, że ma tak zdolną uczennicę - dobre. No chyba, że młoda się nie ujawniała ;) Gofra ---> fajne :) daj więcej. A wiecie, że w niektórych sklepach w Niemczech można kupić już świąteczne słodycze i kalendarze adwentowe?? Dla mnie szok normalnie :o Uważam, że to mocna przesada :o Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że aniołki które wysłałam poprawiły wam nastrój w ten pochmurny dzień :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołki są fajne :) Ale wysyłac ich dalej dziś nie będę :P Isa, to idź sie wyśpij, kochana :) Ale dziś chyba ciśnienie było jakieś dziwne - u nas przynajmniej. Ja dziś zapomniałam, że się z kumpelą umówiłam .... no cóż, trzeba wszystko zapisywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge isc spac, rozliczen kupe musze porobic:( zanim \"na\" Kolonie pojade:D swoja droga Berlin tez lubie... ale jakos nie mam okazji tam pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, by pomoc teściowej przy przeprowadzce? - Wykluczone! - Bardzo dziękuje, wiedziałem że mogę na pana liczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurcze, ale mam katar :o i zawalone gardło :( W akcie desperacji posmarowałam nos amolem - może pomoże :o i tak jakby ten katar się zatrzymał. Isa ---> to po drodze możesz się zatrzymać w Berlinie :) U nas piękne słoneczko, skończyłam dziś wcześniej pracę i jest ok. mimo kataru itp. Lubię wtorek w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> na ból gardła najlepsza surowa cebula :D przetestowałam na sobie kanapki z w/w :O szkoda kasy na paraleki z apteki :P a dziś w jakiejś gazecie wyczytałam, że cebula odchudza ;) :D :D :D :D: :D 🌻 u mnie dziś pogoda fantastyczna :D oby tak było do zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zaczne sie cebula odzywiac:D Kigana to zupelnie nie po drodze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :* Oj długo mnie nie było, ale mam już wszystko załatwione z mieszkaniem - tylko się przeprowadzać, ale to dopiero w listopadzie. W tej chwili patrzę na meble, jak by je ustawić w mieszkanku i prawie już obmyśliłam. Nareszcie dostałam część zdjęć i zaraz je wam prześlę, na niektórych wyszłam strasznie ;) No i dzisiaj zaczęlam odchudzanie, ale już mi się skończyło niepowodzeniem, bo koleżanka z pracy przyniosła ciasto ślubne, no i nie mogłam odmówić. Dobre było :) Przez ostatnie kilka miesięcy przytyłam dobre 5 kilo, z czym się bardzo źle czuję, no ale trudno się mówi. Dobra lecę robić segregację do wysyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ----> serdeczne dzięki za zdjęcia :) Co do przytycia. Niestety mam to samo, a pani dyrektor nawet spekuluje, że jestem w odmiennym stanie :o oczywiście mi tego nie powiedziała, tylko mojej kumpeli :o ło matko :( i też mi z tym źle. Poza tym się nienajlepiej czuję i jak tak dalej pójdzie, to wybiorę się do lekarza po zwolnienie. Zobaczymy jutro. Dziś na podwórko u moich rodziców przyplątał się mały jeż. Zasmakowały mu orzechy włoskie :) A znalazła go ich kotka, która się na niego zaczaiła :D Pewnie myslała, że to mysz. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula🌻 cudne zdjecia!! i czy Ty bys chcialabys byc wychudzona panna mloda i mloda zona?? i co ? mezus do kosci ma sie przytulac?? NIGDY W ZYCIU!! poza tym nigdzie piec kilo mi nie wystawalo:P ja to mam problem !! 10 kg i dwa zlamane paznokcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Paula---> suknia zaje.fajna:) normalnie cudeńko!! wygladałaś ślicznie, co zreszta zostało obgadane z Jo:P Paula, Isa--> Wy macie problemy? 5 kg, 10 kg i 2 złamane paznokcie?? a co ja mam powiedzieć? schudłam już chyba z 15 kg, mam połamane paznokcie, nie mam czasu się czesać wiec chodzę zaczesana \"jak złapał i wsadził\" pachnę dzieckiem i tylko dzieckiem!! zasypiam na stojąco o 19.30, wstaję o 4.30, dobrze przynajmniej że mi broda nie rośnie bo wyglądałabym jak Rumcajs:P licytujecie dalej:>? :D:D Kigana---> idź na zwolnienie, odpoczniesz, zregenerujesz się. dzisiaj coś moja starsza pijawa nie wyglądała za wyraźnie (a nie miałam rutinoscorbinu:P) jutro chyba go nie puszczę do szkoły. odizoluję i niech siedzi w swoim pokoju i nie wychyla nosa ;) zaserwuję gorące mleko, czosnek i pod kołderkę na 2 dni:) sprawdzone!! ok idę zjeść jakieś dzikie śniadanie i może zdążę sie zdrzemnąć odrobinkę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdjęć nie dostałam :( nie to nie :P ja dopiero przymierzam się - od jakiś 4 miesięcy coby zrzucić ze 4 - 5 kg :O chociaż jak ostatnio oddawałam krew to zostałam zważona i ważyłam mniej niż się spodziewałam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA-->KIECA MARZEN!!wygladałas bosko wrecz zaobserwowałam brak tych 5 kg hahahhah wszystkiego naj!!🌻 A co powiecie na moj brzuch który tak wisi ze mozna grac nim w noge,włosow mam całe 3..reszta na dywanie i w wannie oraz EVERYWHERE!!!!!!!!!!!boczki a`la boczek..koszmar!!!no i która madrzejsza???????? Poszły foty mojego dziecka z reakcja \"oczy mam jak 5 zł w reakcji na lampe błyskowa\" pozdrawiam! Jutro ide sie zatrzasnąc w solarium. A Majka..lubi leżec na cyckach?wieeeeeeeecie?hahahahaahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cieszę się, że zdjęcia się podobały, Gosia do ciebie to chyba mam złą pocztę, bo mi zwraca ;) jak przyślesz świeżą to dostaniesz. To nie była kiecka tylko gorset i spódniczka i jak się tak porządnie ścisnęłam to rzeczywiście mało wychodziło, ale jakie to było poświęcenie z mojej strony ;) W pasie przytyłam 10 cm a w biodrach 3 cm, a od wtorku tylko chrupkie pieczywko i jogurcik naturalny :) no i zupę kalafiorową na obiad w ramach odchudzania. Paznokcie też mam 2 złamane, ale powoli odrastają . Jo jak cię tu dawno nie było, ile to twoje maleństwo już ma? A teraz jak wszystkie grzeczne dzieci idę spać, dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×