Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Gość sidney

witam was serdecznie,na wstepie opisze wam jak to bylo na lotnisku-wiec rano droga LIL D wylecialam z chaty jak burza,bo nie chcialam sie spoznic,tak naprawde to mialam nadzieje,ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba oszaleje opisalam cala podroz,a wszystko sie skasowalo,dlaczego???jescze raz-ale juz teraz to tylko w telegraficznym skrocie.wiec w atlancie byly problemy z samolotem,bo byl sztorm i tornado gdzies na trasie do domu.odwolali moj lot musialam czekac bardzo dlugo cudem zalapalam sie na ostatni lot do shreveport.na lotnisko dotarlam w ciezkim stnie jak w agoni..na dodatek bobi sie spoznil,bo w ostatniej chwili jak to on zawsze robi pojechal kupic mi kwiaty i balonika.dostalam od niego przepieknu=y bukiet roz,a desi dala mi balonika.powiecmy,bo na lotnisku bylo bardzo wietrznie i iatr porwal dziecku balona,nawet nie zdazylam ja zlapc.taki fajny ogromny balon z napisem i love u.hm..nie rozpisuje sie,bo poprzednia wiadomosc mi urwalo zupelnie nie wiem czemu?czekam na wasz kontakt.napisze wiecej jak tylko sie odezwiecie.ps:chyba na walentynki nie przylece,bo bardzo boje sie tych sztormow i tornado znowu moze sie powtorzy a ja nie zamierzam sama spac na lotnisku!!!postaram sie wrocic na 1marca to zostane dluzej i zrobimy imprezke na dzien kobiet..kocham was bardzo koniecnie ucalujcie jessice.❤️i kaczorka donalda👄czekam na wasz kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..pewnie dzis to juz nie zajzycie,napisze cos jutro ide poogladac tv,bo sie troszke ztesknilam za tym...czekam na kontakt❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..pewnie dzis to juz nie zajzycie,napisze cos jutro ide poogladac tv,bo sie troszke ztesknilam za tym...czekam na kontakt❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..pewnie dzis to juz nie zajzycie,napisze cos jutro ide poogladac tv,bo sie troszke ztesknilam za tym...czekam na kontakt❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tu jestem,a od was zadnej wiadomosci:( co porabiacie?gata pewnie siedzisz w domu,lub u lil d.napiszcie co z jess i brightem,czy sa jakies nowe wiadomosci?pozdrowcie anettke p jagodke.❤️znikam...............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata 18 i LiL D
czesc kochanie!!!!na pierwszym planie pozdrowienia od kaczora ktory dokucza wszystkim!!!!!!!!u nas nic nowego,u jessie wszystko ok-tylko rogi ma jeszcze wieksze niz zawsze!!!!!!!dlugi prawdopodobnie dostanie hajs ktory ukradl mu adwokat.nie wiemy co ci mamy napisac po jest tu taki halas jak w nowym yorku na manhatanie.daj mi znac czy podoba ci sie plytka.spodziewaj sie codziennych wiadomosci bo zakladam sobie we wtorek internet w domku.bardzo cie kochamy i strasznie tesknimy.najwiekszym prezentem jaki moglabys nam zrobic jest to nagranie malutkiej na kasete wideo i wyslanie nam jej.jak gra na organkach mozarta.pozdrowienia.trzymaj sie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!❤️🖐️to fajnie,ze odpisalyscie.hm..mam jedna kasete video-troche na niej urodzin tego malego(siostry syna)troche ze swiat,i cos jeszcze...sama nie wiem co.wysle ja wam,ale wy musicie jakos skombinowac to duze opakowanie ,bo ta tasma to jest mala,taka jak do kamery.totalne nudy juz zaczelam sie obzerac,trawienie mam dobre,bo przy okazji odwiedzilam ubikacje juz 3razy.hi hi hi:pmala pchelka juz spi-dzieki bogu!ona niestety tylko by siedziala i bawila sie,nie to co maly kaczorek!spioszek z niego wielki!!gatka!sluchalam cd-cool:classic_cool:-dzieki!tez ci cos nagram,ale w poniedzialek,bo w weekend to nie bede miala za wiele czasu!zaraz ide pisac list do ciebie i mamy,licze ze odpiszesz..........!hm..po za tym to nic ciekawego o czym mozna by bylo pisac.to fajnie,ze bedziesz miec internet.bo w western to zimno,glosno i drogo!ale zjadlabym cos slodkiego...nic nie mam w domu tylko jakies skaltoskie ciastka-mietowe z czekolada,na dodatek nie moje tylko tescia.no mam jeszcze desi herbatniki,ale nie bede dziecku jesc.nie dzis!!na dworze pochmurno ale cieplo,mysle,ze jest ze 20 c.maly siostry oglada tv.postaram sie nagrac kilka teledyskow to tez wam przesle i sezamkowa dla kaczorka.moze jutro wieczorem wybiore sie na miasto to kupie jakies plyty dla dzieci z piosenkami.mam nadzieje,ze bede mogla przyjechac w marcu to zaszalejemy.szkoda,ze nie w lutym ale serio,bardzo boje sie tych burz itd...straszny ze mnie dygusek!!a po za tym to nic ciekawego spac na lotnisku!!mysle,ze do marca wszystko troche sie unormuje!kupimy bakardi i bedziemy robic drinki!!!!LILD obiecaj,ze nie bedziesz tak trzepac tego biednego kaczorka!!uwazajcie na jess.pozdrowcie koniecznie ode mnie kevina-to bardzo mily chlopak.wszystkie moje ciuchy smierdza papierosami,cala walizka przesiaknieta.ten moj sie pytal czy przez ten czas to nie mieszkalam przypadkiem w popielniczce!?jak ja za wami tesknie..................:(BARDZO!wcale tu nie chce byc!!!w poniedzialek w stanach swieto wiec kolejny nudny dzien,we wtorek z rana lece szukac pracy...bardzo potrzebna mi kasa-same widzialyscie jakie ciuchy nosze,a to moje najlepsze to sobie wyobrazcie reszte!:).jutro niedziela wiec tu nie zajrzycie.moze w poniedzialek???napiszcie mi wtedy jak mina weekend/co u jagodki??czy jess czuje sie lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie poklocilismy:(-nic nowegoa mialo byc inaczej w 2005-niestety nie jest.czy kiedy kolwiek sie zmieni nie wiem?motyw-pieniadze,moja rodzina,bright...............ufffff-zygi baby jagi!!ciekawa jestem jak tak dlugo wytrzymam????dlaczego zawsze mi sie nie wiedzie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata 18 i LiL D
hello suprise!wreszcie jestesmy!na internet ma czekac jeszcze tydzien wiec znowu jestesmy w western.jessi ma sie ok i reszta tez!zaczelam dbac o jessie uczesalam jej wlosy i ladnie ubralam.w domu nic sie nie zmienilo dalej kupa ludzi.mozna oszalec!jesli chodzi o mnie to sie pomodl bo mi sie spoznia okres!!!!!!!!!!!!z dlugim tatusiakiem jest ok zabiera mala i babe co drugi dzien.jessie chyba niedlugo pojdzie do przedszkola.widzialam okularnika kazal cie pozdrowic.frajer!!!!!!!!!!!!!!bardzo cie kochamy i tesknimy a najbardziej kaczorek,ktory co wieczor macha do twojego zdjecia u mamy w pokoju.buziaki pozdrawiam.napisz co u malej.nie kloc sie z czopkiem!!!!!!!!!!!a teraz ja gagata u mnie nic ciekawego jak zwykle,czyli ciagle burdeliki w domku.to sa jak bitwy na ringu.goda w jednym narozniku a strus w drugim.znalazlam prace do opieki dzieciakow.narazie tylko w soboty wieczorami na 3 godz.ale lepsze to niz nic.zobaczymy jak to bedzie.misia trzymaj sie.ucaluj malutka i nie kloc sie z twoim.a dasiek nic nie robi tylko macha facetom!!!!!!!!bardzo cie kocham i tesknie.masz pozdrowienia od gody jagody.jak tylko bede miala internet to bede pisala codziennie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super,ze sie odezwalyscie.zagladajcie tu chociaz raz w tygodniu to bedziemy sobie zdawac relacje z zycia codziennego.u mnie totalne nudy,obzeram sie jak tylko moge.chodze spac bardzo wczesno okolo 20.juz zasnelam na fotelu.teraz jest14:45 moj maz wciaz spi,mala siedzi pod stolem i sie bawi,teraz to gryzie mnie w noge.strasznie tesknie juz chcialabym by byl marzec lub kwiecien,bym mogla do was przyjechac,tak sobie mysle,ze jesli przyjade w marcu to juz nie bede mogla w kwietniu na jes urodziny,wiec moze troche poczekam i przyjade w kwietniu,bo luty to na pewno odpada,boje sie tych sztormow i tornada...lil d co ty kombinujesz-jesli okaze sie ze znowu.....jestes.....to mnie tez poinformuj.zastanow sie dobrze jaka decyzje podejmiesz.ale mysle,ze wszystko bedzie dobrze!to pewnie hormony i stress,poza tym mysle,ze ty masz anemie i to tez ma duzy wpyw na te sprawy.powodzenia,ale tak to bywa w swiecie doroslych.pozdrow ode mnie jessi i babcie.koniecznie ukochaj kaczorka.jutro postaram sie wam wyslac listy.hm...witaj gagusiu na szczescie u ciebie troche lepiej sie uklada,gratuluje nowej pracy-zawsze jakies pieniazki!nawet na papieroski i internet!hi hi:)aleeeeeeee nuuuuuudy.dobrze,ze mam ten internet,bo pewnie bym oszalala.zadzwonie tylko nie wiem jeszcze kiedy,jak bede sama w domu.u nas cieplo,dosyc cieplo...-hej lil d ukradlam ci budynie z kuchni,ale mam nadzieje,ze mi wybaczysz,bo tu takich nie ma a ty sobie kupisz u moniki.hm..co jeszcze?gata badz dla lil d dobra-ona ma teraz tylko ciebie.nie kloccie sie!:classic_cool:czy wieska wciaz siedzi wam na garbie???hej ,,d,,powiec mamie by czasem uzywala tego kremu twojego od zaczerwien,do przewijania pampersow-no wiesz dla jes.co jeszcze na razie wam nic nie nagralam,zadnych teledyskow nic-sorrki.ale obiecuje,ze to zrobie.w poludnie leca bardzo fajne video clipy na pewno cos nagram,tylko nie wiem kiedy,bo jak tu jestem to tylko o jedzeniu mysle:).kochane siostry pozdrawiam was-koncze,bo des marudzi okropnie:(napisze cos jutro.ps-prosze koniecznie pozdrowic jagode!!!i ucalowac ja mocno ode mnie i des.👄kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wstalam bardzo wczesno postanowilam,ze bede dobra zona i zrobie mezowi sniadanko i podam mu do lozka.zrobilam mu jajecznice podsmazylam szyneczke,dzemik,dwie grzanki,dotego soczek mango-przepyszny.tak przygotowane sniadanko zanioslam mu do lozeczka,niech sie cieszy!:)potem zabralam des do pokoju i ogladalysmy bajki,ulice sezamkowa,barneya....az sie znudzilam i postanowilam ,ze chwilke do was napisze.u mnie cieplo,pogoda zupelnie nic nie mowi,ze to zima.zaczyna sie szalony okres z paradami.beda zucac cukierki korale i kubki.ja mam ich ze 100 z poprzedniego roku to wam kilka przesle.bedzie super zabawa.w nowym orleanie zeby dostac piekny sznur korali dziewczyny musza pokazac cycuchy!!!:)snoop dog jest tam czestym bywalcem!hm..co jeszcze oprocz sniadanka zrobilam budyn ten co cichaczem ukradlam z domu.waniliowy-pysznosci:P nawewt mi wyszedl dobry!koncze.czekam na wiadomosc od was.🖐️czesc caluski dla jes i spioszka.kocham was bardzo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do was-okolo 19-waszego czasu.gata jak zwykle tim,u mamy wind-extra:( chcialam wam powiedziec jak bardzo was kocham❤️ i zlozyc babie zyczenia z okazji DNIA BABCI-(w imieniu des\")ale macie telefony powylaczane,wiec sobie nie pogadalysmy,a szkoda bardzo was prosze przekazcie anettce ten bukiet kwiatow w imieniu moim i des\"🌼🌼🌼🌼 zapomnialam dodac,ze od dzisiaj sie odchudzam,maz kupil mi leki wspomagajace odchudzanie,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do was-okolo 19-waszego czasu.gata jak zwykle tim,u mamy wind-extra:( chcialam wam powiedziec jak bardzo was kocham❤️ i zlozyc babie zyczenia z okazji DNIA BABCI-(w imieniu des\")ale macie telefony powylaczane,wiec sobie nie pogadalysmy,a szkoda bardzo was prosze przekazcie anettce ten bukiet kwiatow w imieniu moim i des\"🌼🌼🌼🌼 zapomnialam dodac,ze od dzisiaj sie odchudzam,maz kupil mi leki wspomagajace odchudzanie,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do was-okolo 19-waszego czasu.gata jak zwykle tim,u mamy wind-extra:( chcialam wam powiedziec jak bardzo was kocham❤️ i zlozyc babie zyczenia z okazji DNIA BABCI-(w imieniu des\")ale macie telefony powylaczane,wiec sobie nie pogadalysmy,a szkoda bardzo was prosze przekazcie anettce ten bukiet kwiatow w imieniu moim i des\"🌼🌼🌼🌼 zapomnialam dodac,ze od dzisiaj sie odchudzam,maz kupil mi leki wspomagajace odchudzanie,zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlugo tu nie zagladacie...............hm nie macie czasu mnie odwiedzic..............wyslalam valentynke dla dzieci-czy doszla?mala pchelka bardzo chora,bardzo!!jest bardzo rozpalona,ma wysoka tem.jutro z rana ide z nia do lekarza.czy panna brajtka\" byla u lekarza?jesli nie to dlaczego???:( lil\"d-blagam pomoz mi zalatwic ta sprawe!!pewnie wciaz nie chodzi do przedszkola-jak wroce to pewnej osobie dostanie sie po gebie-nie zartuje.dlaczego anita nic dla mnie nie chce zrobic??dlaczego ona jest taka wredna??? lil\"d chociaz ty miej litosc nade mna{smutny] gata z ciebie to dopiero szczesciara=nie maz takich problemow🌼 jak tam moja jagodka? co ze stusiem pedziwiatrem??prosze go pozdrowic! czy wieska wciaz mieszka z anita? co u panna b\"?koniecznie napiszcie o wszystkim!!!!koncze........lece dalej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️kocham was mocno! kiedy jagoda ma urodziny-pamietam,ze w pierwszym tygodniu marca,ale nie pamietam daty? ukochajcie ja ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️kocham was mocno! kiedy jagoda ma urodziny-pamietam,ze w pierwszym tygodniu marca,ale nie pamietam daty? ukochajcie ja ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz 10dni nikt tu nie zaglada.........:( obrazilam sie😠 juz o mnie zapomnialyscie😡 dobrze dobrze!wiedzialam,ze tak to sie skonczy:( nie bede plakac it\"s cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz 10dni nikt tu nie zaglada.........:( obrazilam sie😠 juz o mnie zapomnialyscie😡 dobrze dobrze!wiedzialam,ze tak to sie skonczy:( nie bede plakac it\"s cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moja kochana siostrzyczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie obrazaj sie wiesz mialam straszne klopoty z komputerem technik trzymal mi go 2 tygodnie razem z telefonem i dlatego nie moglas sie dodzwonic teraz jest ok i nareszcie siedze w domku na internecie jem czekolade pije herbatke i siedze sobie w cieplutkim domku nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!goda lezy sobie u mnie na lozku.biedna zrobila sobie cos z nozka i nie moze chodzic.pozdrawia was wszystkich i mocno caluje!!!!!!!!!!!!tak pozatym to u nas ok moja praca jest super.chyba jutro wieczorem tez ide do dzieciakow.bylysmy dzisiaj u lekarza z kaczorkiem i jessi.z joystica wszystko ok ale lekarz przepisal jej kropelki do nosa zeby jej sie lepiej oddychalo.donia chyba sie nie zorietowala ze pozyczylas sobie troche budyniu.ale pewnie nie ma ci tego za zle.u nas jest troche zimno ale dajemy rade.ja tez mam diete chrupkowo czekoladowa z dodatkiem coca coli.mowie ci pychotka.jak tak dalej pojdzie to chyba bede musiala poszerzac dzwi.co tam u ciebie,malutkiej destinki i czopka.doby pomysl z tym sniadaniem-rob tak czesciej.z lil d falszywy alarm przyjechala do niej ciotka czerwona panda.goda urodzinki ma 2 marca.mam nadzieje ze mi szybko odpiszesz zajrze tu pozniej.mam abonament na internet od 18 do 8 rano.baaaaaaaaaaaaaaaardzo cie kochamy i strasznie za toba tesknimy.ucaluj baaaaaaardzo mocno malutka destinke.trzymaj sie.twoja goda i gata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nikt nie wie jak ja sie ciesze,ze napisalas❤️juz myslalam,ze wszyscy o mnie zapomnieli:( u mnie stare nudy.,,maly,,kupil mi z chinskiej resteuracji ryz i jakies tam robaki morza....:Pnawet to bylo dobre......teraz zasiadlam przy komputerze,,mala ,,d,, lezy u mnie na kolanach i spi.jest bardzo chora ma kaszel i goraczke prawie 40C to duzo jak na takie malenstwo.bierze leki,ale jakos jej nie pomagaja za wiele,bo kaszel wciaz sie utrzymuje. ale sie ciesze,ze masz internecik:p super:) tylko nie siedz za dlugo:P w poniedzialek postaram sie wyslac ci list valentynke tak wiec zagladaj czasem do skrzynki,jutro jak wszystko dobrze pojdzie ide sobie kupic nowe spodnie,pewnie nic ciekawego,bo maz podarowal mi tylko 20$ale czasem i w tej kwocie mozna kupic cos firmowego...zobaczymy dzisiaj dowiedzialam sie,ze pan b znowu pojechal na wakacje-tym razem moga byc jego ostatnie w tym kraju.pomyslalam,ze jesli on z tad zniknie to ja wracam,bo bardzo tesknie:( tylko,ze potem znowu bede bardzo tesknic za ,,d,,-jak ja mam to wszystko pogodzic????????????????????/jak ulozyc te klocki,by kazdy byl szczesliwy??bardzo kocham ,,jes,, kocham ,,d,,-co ja mam robic?tak mi szkoda lil d.biedactwo meczy sie bardzo. a poza tym to brakuje mi was-zawsze ty i twoja mama bylyscie dla mnie jak rodzina❤️-bardzo was kocham.czesto plakalam tu i wspominalam was.pyszne obiadki twojej mamusi,strato...........ty i ja na dyskotece.hm...nawet zapomnialam o tych drinkach gigantach,dopiero ty mi przypomnialas.kurcze tak marzyla mi sie super imprezka-niestety mialam tylko tydzien,tysiac spraw do zalatwienia-wybaczcie mi!!!nawet sie nie pozegnalam z jagodka,ale ja wroce....jak najszybciej!zrobimy impreze,drinki,jedzenie i balanga do rana!!obiecuje.na razie o przyjezdzie to nie ma mowy,bo sa tornada i sztormy a ja sie tego bardzo boje:(ale w marcu to przylece na pewno!!!:)moze to i lepiej,bo dzien bedzie dluzszy i bedzie cieplej itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gata 18 i LiL D
Nasza składnica kloców została zdobyta przez wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam przerwac na chwilke,bo maz sie wepchal do pokoju i zagladal gdzie ja tak bardzo zaciekle pisze....... o rany ale piernelam glosno:p az sie dom zatrzasl.........hi..hi..to po tej chinszczyznie,fuuu ale smierdzi..........😠 okay co by tu jeszcze napisac??aha-wiec masz domowy nr telefonu to fajnie,musze go miec,bo z tym tim\"to straszne problemy nigdy nie masz lini- dzis gadalam z patyczkiem,ale to kretyn...az szkoda moich tzn...pieniedzy tescia za telefon,az 5minut gadal i nie chcial sie zamknac,a ja zadzwonilam tak na chwile.chce byc z nim w kontakcie to moze znowu pomoze mi i mnie zabierze z lotniska jak przyjade nastepnym razem.w sumie to nie wiem???bo ma znowu popsuty samochod......chyba zapomne o nim,moze gruby pasqualone mi pomoze.tak sobie mysle,ze wszystkie salvatore to dupki-patyczak i okularnik sa tego przykladem! dobra tyle ode mnie a co u ciebie???wiesz tak sobie mysle,ze ty to masz bardzo silna osobowosc i dobry charakter.zawsze pracujesz,potrafisz kupic sobie cos fajnego,dobre kosmetyki,super ciuchy,zawsze masz fajnie zrobione wloski...itd...moze czsem i jestes zamknieta w sobie i malo wylewna,ale to chyba taka cecha kobiety barana.pamietaj,blagam cie bardzo szanuj jagodke,bo to wspaniala osoba!!!❤️ hm..tak sobie mysle.ze jutro piatek,pewnie gdybym byla to juz bym namawiala na dyskoteke i szukala niani dla jess.z jednej strony to te dyskoteki to byly fajne,a czasem to mam wqyzuty sumienia,ale czlowiek powinien za mlodu sie wyszalec!:classic_cool:hmm..lil d teraz musi siedziec w chatce i bawic kaczorka........kazdy liczy tak bardzo,ze to anka w.zaliczy pierwsza wpadke,a tu niestety niespodzianka gata ty sie trzymaj i nie szalej!!!!jeszcze masz na wszystko czas!!!!:) nie wiem co mam jeszcze napisac??/u mnie teraz wieczor 20:32-ide ogladac tv napewno tu cos napisze jutro-teraz mam chociaz pewnosc,ze to czytasz,a nie jak wczesniej zawsze taka glupia niepewnosc,ze pisze i pisze sama do siebie................:P wiec bede znikac🖐️ koniecznie pozdrow jagodzianke❤️ strato:) tysiac caluskow dla ciebie kochana siostro👄 jesli spotkasz jutro lil d i big j to tez je pozdrow kocham was bardzo❤️ :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×