Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qrcze

jestes w ciazy? nie wiesz? IDZ DO LEKARZA!!!

Polecane posty

laski czy Wy juz calkiem na glowe poupadalyscie?! jak czytam teksty typu: bola mnie piersi- czy jestem w ciazy?? mam okres, ale czy mzlwie zeby mbyla w ciazy??- to po prostu rzygac mi sie chce!! a niby skad MY to mamy wiedziec?! czy Wy naprawde myslicie, ze my piszac \'alez oczywiscie, ze nie jestes w ciazy\' wiemy to na pewno?? czy Wy po prostu tak sie boicie tego- ciazy- ze tylko TYLKO na taka odp czekacie?! bo przeciez my NIEjestesmy w stanie udzielic Wam dobrej odp!! tak, jestesmy kobietami, ktore sa az tak PODOBNE, za az ROZNE!!qrcze no pomyslcie czasem, to naprawde nie boli...idzcie do apteki, kupcie test. .zrobcie go.. idzcie do lekarza, bo tylko on moze Wam powiedziec, czy jest ta ciaza czy nie do jasnej cholery!! jak my mamy wam odp?? lekarzami nie jestesmy, a tylko on ciaze potwierdzi- badz tez na szczescie dla Was wykluczy!! bylyscie na tyle odpowiedzialne, zeby sie bawic sperma badzie na tyle odowiedzialne i dorosle by isc do tego lekarza i pzrestac zadreczac nas no i przede wszystkim siebie!! z tego co wiem, to forum jest po to, by wymieniac sie dosiadczeniami, informacjami, by udzielac porad.. ale nie po to by robic badania ginekologiczne... no sorry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa romana
a ty glupoty gadasz myslisz ze lekarz to jaki cudotworca czy co, zrobilam test wyszedl pozytywnie poszlam do lekarza ten mnie obejrzal i powiedzial ze nie moze wykluczyc ciazy ale mam przyjsc za miesiac dla upewnienia i mnie rzygac sie chce od tekstow 'idz do lekarza' puscilam baka - idz do lekarza dupa mnie swedzi - idz do lekarza oko mi drga - idz do lekarza a realia swoja droga- kolejki terminy ceny a co tam - idz do lekarza a teraz wszyscy razem refren: 'idz do lekarza, idz do lekarza lekarz cie zbada i moze oslucha zajrzy do dupy zajrzy do ucha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka
Poaz tym lekarz Ci owszem powie ale dopiero po jkakimś czasi a Ty do tego czsu zdążysz zjeść wszyskie paznokcie i oblać egzaminy... Wsparcie kobiece bardzo pomaga. I chociaż lekarz niezbęny rady innych kobiet są bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×