Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sffet

Alkohol i antykoncepcja

Polecane posty

Gość Sffet

Mam pytanie. Martwie sie, moze niepotrzbnie. Mialam taka sytuacje, ze wziela tabletke antykoncepcyjna jak zwykle regularnie o 21 (Logest) potem po 22 wypilam pare lampek wina. nastepnie kochalam sie ze swoim partnerem, ktory na koniec zdjal prezerwatywe i spuscil mi sie na brzuch i okolice (na brzuch i wyzej) wiec nie na lono i nizej. Nastepnie poszlismy pod prysznic. I martwi mnie to, że niby wyczyscil mnie ładnie mydełkiem, ale cos sie moglo stac, gdy splywalo to wszystko. Czy nie ma mozliwosci zajscia w ciaze, gdy wypilam pare lampek szampana, a potem pod prysznicem, seprma z ciala splywala mi po ciele? Czy tabletki dzialaja nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przy pigułkach nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac i możesz odbyć stosunek do końca z wytryskiem w sobie jesli masz oczywiście staego partnera..... A jesli uzywałas prezerwatywy, lepiej bo unikniesz chorób przenoszonych drog płciową... przy zmianie partneró Nie masz czym sie martwic, nawet jesli serma sie dostała chronią cie tabletki!!!! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fika4789
Mam podobny problem....Ostatnio bylam na weselu. Pierwszy alkohol jaki wypilam, to byl szampan. Pozniej wypilam pare kieliszkow wodki (ok.4) i dopiero na nastepny dzien kochalam sie z chlopakiem. Pozniej nastepnego dnia na poprawinach tez pilam alkohol (mniej wiecej tyle samo) i tez wspolzylam dopiero na nastepny dzien. Czy taka ilosc alkoholu moze spowodowac ze tabletka nie zadziala? Pigulki biore juz ponad poltorej roku, bez przerwy i nigdy nie nie zawiodly (nawet jak kiedys wymiotowalam, ale na szczescie zdarzyly sie wchlanac do organizmu, bo to bylo ok.5-6 godz. od polkniecia). Prosze o odpowiedz, czy jest wieksza sznasa na zajscie w ciaze w takiej sytuacji? - oczywiscie zpytam ginekologa w tym tyg. ale wczesniej chce poznac wasze zdanie:)- z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×