Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myniaaaaaa

Pramolan a marvelon

Polecane posty

Gość myniaaaaaa

Mam pytanie : czy branie jednocześnie leków przeciwdepresyjnych z antykoncepcyjnymi obniża ich działanie????/??? Chodzi mi głównie o antykopcepcyjne:( Proszę o pomoc i odpowiedzi...- Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yksmenka
wejdz na forum www.gazeta.pl --> forum---> zdrowie kobiety w wyszukiwarke wpisz "pramolan" i Ci wyskoczy. podsumowując: NIE ZABURZA DZIAŁANIA ANTYKONCEPCJI podobnie jak SERONIL (flouoksetyna). Inne antydepresanty to już różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaa
nie potrafię tam wejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaa
nie potrafię tam wejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość positive
tu masz wyszukiwarkę interakcji http://www.drugdigest.org/DD/Interaction/ChooseDrugs -- zaznacz skład Pramolanu (klikając) i skład Twojej pigułki (Levonorgestrelum + coś tam) -- pod spodem WYŁĄCZ w okienku "interakcje z pożywieniem i alkoholem" (bo zawsze wtedy wyskoczy interakcja z alkoholem). aha, strona jest po angielsku PS. nie jestem pewna, ale antydepresantów raczej nie powinno się brać z pigułkami anty (tak czytałam - to jest przeciwskazanie chyba). Na pewno nie można jeśli antydepresant ma dziurawiec w składzie (herb coś tam po łacinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość positive
poprawka --> w tej wyszukiwarce skład pigułki to "Ethinyl Estradiol" + coś tam pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania kilka listków marvelonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×