Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kola_22

Czy bede mamusia?

Polecane posty

Gość kola_22

Mam mdlosci od wczoraj (calodniowe), jestem ciagle zmeczona i senna no i ostatnio bardzo czesto oddaje mocz, ale bolalo gdy oddawalam i lekarz stwierdzil zapalenie pecherza, po lekach juz tak czesto nie biegam siusiu ...a moze po prostu jestem w ciazy??Przez ok. tydzień mialam wilczy apetyt, jak cos zjadlam, to za chwilke bylam znow glodna. Glowa boli mimo, ze wzielam tabletke...Biore tabletki anty od ok.7 miesiecy, ale ostatnio po raz pierwszy zapomnialam o 1 i wzielam nast. dnia po przeszlo 24 godzinach... Gdy sie kochamy z chlopakiem zawsze stosujemy dodatkowo gume, ale czasem na poczatku wchodzi we mnie bez i po jakims czasie, kiedy "czuje", ze niedlugo dojdzie zaklada gume...Czy jest mozliwosc, ze bede mamusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest możliwość, idź do lekarza!Dopóki nie wykluczy ciąży nie powinnaś brać dalej tabletek anty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaniunia16
Witam!Ja mam ten sam problem co Ty i nikt mi nie dał na nią odpowiedzi:(Chodzę struta...Tez ma takie same objawy tylko ze ja nie biare juz tabletek.Jak bedziesz cos wiedziała to daj znac pozdrawiam papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
ja mam podobnie, nie zapomnialam ale zwymiotowalam czyli tak jakby zapomniala. I tez najpierw wszedl chwile bez gumki, Boje sie strasznie, wszyscy mowia ze ryzyko jest niewilkie ale jak widac nie ja jedna mam schize.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorka Frufru
Dziewczyny, zrobcie sobie testy a nie,meczycie sie i strasznie stresujecie...zrobicie test,fakt ze bedzie cisnienie straszne,ale po chwili wszystko bedzie jasne..a tak,pewnie niepotrzebnie sie stresujecie ... jednakze was rozumiem,tez tak czasem mam,nie wiem ile razy juz sobie wmawialam ciążę Głowa do góry,poczekajcie a jak wolicie nie chodzic dobite calymi dniami,zrobcie test.... bo do ginekologa to pewnie wam sie tez isc nie chce.3majcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaOna
Nie mam odwagi zeby kupic test... Mam teraz przerwe po braniu (dopiero) drugiego opakowania tabletek Microgynon21 ....przy 10 tabletce kochalam sie z chlopakiem i pozwolilam mu skonczyc we mnie..a 12-14 dnia zaczyna sie jajeczkowanie, co prawda tabletki sa od tego by je zahamowac, ale czy do tego doszlo to nie wiem, w koncu to byla polowa drugiego opakowania:( jestem przybita bo ostatnio dostalam okres na 3 dzien...a teraz NIC, albo nie dostane albo sie spozni chociaz nie czuje tego ze ma nadejsc a najblizszym czasie;( ...ciągle sie zastanawiam czy jestem w ciąży, czy moze okres mi sie opoznia przez to , że w tamtym tyg chodzilam pare dni pod rząd na aerobik, nawet dwa razy dziennie a pozniej nawet nie moglam stac z bolu, bylam wykonczona, a do tego chodzilam na solarium przez co mnie bolała głowa...czy mozliwe jest to zeby od tego zmeczenia i solarium opoznil mi sie okres?:( a jesli chodzi o moje objawy...hmmm czasami mi sie wydaje ze chodze czesto oddawac mocz(moze tak byc dlatego ze duzo i szybko pije??:|).. boli mnie głowa, ostatnio bardzo mnie bolały sutki, jakis czas temu mialam zgage...a temp mam prawidlową..cholera juz sama nie wiem..Kupie ten test i albo bedzie po krzyku albo i nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaOna
Nie mam odwagi zeby kupic test... Mam teraz przerwe po braniu (dopiero) drugiego opakowania tabletek Microgynon21 ....przy 10 tabletce kochalam sie z chlopakiem i pozwolilam mu skonczyc we mnie..a 12-14 dnia zaczyna sie jajeczkowanie, co prawda tabletki sa od tego by je zahamowac, ale czy do tego doszlo to nie wiem, w koncu to byla polowa drugiego opakowania:( jestem przybita bo ostatnio dostalam okres na 3 dzien...a teraz NIC, albo nie dostane albo sie spozni chociaz nie czuje tego ze ma nadejsc a najblizszym czasie;( ...ciągle sie zastanawiam czy jestem w ciąży, czy moze okres mi sie opoznia przez to , że w tamtym tyg chodzilam pare dni pod rząd na aerobik, nawet dwa razy dziennie a pozniej nawet nie moglam stac z bolu, bylam wykonczona, a do tego chodzilam na solarium przez co mnie bolała głowa...czy mozliwe jest to zeby od tego zmeczenia i solarium opoznil mi sie okres?:( a jesli chodzi o moje objawy...hmmm czasami mi sie wydaje ze chodze czesto oddawac mocz(moze tak byc dlatego ze duzo i szybko pije??:|).. boli mnie głowa, ostatnio bardzo mnie bolały sutki, jakis czas temu mialam zgage...a temp mam prawidlową..cholera juz sama nie wiem..Kupie ten test i albo bedzie po krzyku albo i nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Najprawdopodobnie nie jestescie - jednak taki stres dziala jak samospelniajaca sie przepowiednia. Dopoki myslisz o tym ( a zapewne myslisz caly czas) nie dostaniesz okresu. Zrobisz test - stres opadnie i okres pojawi sie 2 h pozniej. Jesli mas zproblem z kupieneim testu w aptece to polecam sklepy Rosmana, Nature lub supermarkety - dzial z farmaceutykami, witaminami i prezerwatywami. Mozna tam kupic test "pre - test" paskowy - cena ok 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×