Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milutka80

Czy to możliwe?

Polecane posty

Gość Milutka80

Wiem ze pewnie jestem głupia, histeryczka itp. ale poprostu się boje. Niedawno z chlopakiem rozpoczelismy wspólżycie. Jest cudownie. Ale panicznie boje sie ze mogłam zajść w ciąze, lub że zajde. Za pierwszym razem użylismy gumek,a potem już gumki + globulki. Boje sie. W ogóle wybieram się bo recepte na tabletki. Bo teraz komfort jest no nie powiem ze zły ale...A na pigólkach czulabym się pewniej. Ja wiem ze ze dzieci nei biorą sie z powietrza , ani ze nie jestem wiatropylna;/ Ale lek wciąz jest- nie planuje dzieci ani teraz ani nigdy i partner także to była by katastrofa wiec. Jak sadzicie mozliwe ze jestem? Teraz jestem non stop przemeczona i praktyczni mieszkam w lodówce:) REakcja psychologiczna- Nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu znajdzcie odpowiednie dla siebie środki anty :) A i może czas pomoże się uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telepizza
w lodówce i mikrofali coś trza przgrść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka80
Kiedy ja robie tylko dwie rzeczy jem i śpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie
wysterylizuj albo zaloz spirale na kilk alat skoro nigdy nie chcecie iec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka80
Heh jutro ide do gina:) Spirala? Jakoś mi nie odpowiada, a sterylizacja no cóz w polsce zabroniona. A poza tym musze uwazac bo jestem w pierwszej grupie zagrozenia nowotworami wszelakimi ;/ Sterylizacja była by najlepsza , moge przekazac tylko obciazenei genetyczne i to spore z mojej strony i ze strony partnera także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka80
Przyisał mi Triquilar ;/ Zna ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×