Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulululu

Antykoncepcja !!!!!!!!!! Liczę na was!!

Polecane posty

Gość lulululu

Jutro po raz pierwszy wybieram się do ginekologa. Rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem i chciałabym aby lekarz zapisał mi tabletki antykoncepcyjne. Chcę wiedzieć czy pierwsze badanie bardzo boli i czy lekarz bez rzadnych przeciwskazań zapisze mi tabletki. Chcę również wiedzieć czy w każdej chwili mogę odstawić tabletki i przestać je brać - bez ryzyka że mogę zajść w ciążę. I jeszcze jedno pytanie: po jakim czasie mogę już normalnie kochać sie z chłopakiem od momentu zazycia pierwszej tabletki i czy musze je brac codziennie o tej samej porze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze badanie nie boli, jesli trafisz na lekarza delikatnego Pigułki przepisze ale najpierw przeprowadzi wywiad ewentualnie zaleci badania hormonalne Jestes zabezpieczona od pierwszej pigułki, którą bedziesz musiała wziąść pierwszego dnia krwawienia przez 21 dni potem 7 dni porzerwy i 8 kolejne opakowanie Mozesz odstawić je w kzadej chwili ale następnego dnia zaczyna powracac płodność więc musiałabyś zabezpieczać sie prezerwatywa! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×