Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elizabett

bez pigułek

Polecane posty

Nie bieszcie chormonów anty , bo w mojej rodzinie są 4 przypadki gdy po tabletkach stosowanych 3 lata nie mogą kobiety zajść w ciążę. teraz już 5 lat się leczą i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co z oazy
jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * * *
Nie mogą zajść, bo pewnie mają np. za wysoką prolaktynę. A to się zdarza nawet osobom które nigdy nie brały pigułek (np. mając chorą tarczycę). Po pigułkach to nawet łatwiej czasem zajść, np. od razu po odstawieniu (nawet bliźniaki :P). Zaleca się też osobom które nie moga zajść, by brały pigułki i przerwały w połowie opakowania. I co ty na to mądralo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi mnie twoje życie ale gdybyś kiedyś musiała przechodzić takie leczenie to wolałabyś metody naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayumi
moja kolezank po prawie 3 latach brania pigulek tez nie moze zajsc w ciaze i musi sie leczyc ( juz prawie 2 lata) wykonczylo ja to psychicznie i fizycznie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elizabet
jestes zacofana i sie osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje
kobiety ktore biora pigulki nie zdaja sobie sprawy z dzialan ubocznych dlugoterminowych takich jak poblemy z ciaza przyspieszenie rozwoju raka zaburzenia hormonalne tzeba o tym tez pamietac decydujac sie na tabletki bo roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje
kobiety ktore biora pigulki nie zdaja sobie sprawy z dzialan ubocznych dlugoterminowych takich jak poblemy z ciaza przyspieszenie rozwoju raka zaburzenia hormonalne trzeba o tym tez pamietac decydujac sie na tabletki bo roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshhhhhhhhhhhhh
Gdyby nie braly też by miały problemy, to pewne poprostu tak miało być i tabletki nic tu nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshhhhhhh... ma rację.Co ma być to i tak się stanie.Ja brałam pigułki i po odstawieniu zaszłam w ciąże więc Elizabett chyba twoja rodzinka ma coś w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwójkę wspaniałych dzieci i nie stosuję pigulek tylko naturalne metody które mnie nie zawodzą. Więc to nie geny.Chciałam tylko wam uświadomić ryzyko a decyzja należy do was. Chodziło mi głównie o młodziutkie dziewczęta bo niejedno malżeństwo się rozpadlo z powodu braku potomstwa. A tak wogóle jak ktoś już ma dzieci i więcej nie planuje to jest wszystko ok Nikogo nie chcialam urazić .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwójkę wspaniałych dzieci i nie stosuję pigulek tylko naturalne metody które mnie nie zawodzą. Więc to nie geny.Chciałam tylko wam uświadomić ryzyko a decyzja należy do was. Chodziło mi głównie o młodziutkie dziewczęta bo niejedno malżeństwo się rozpadlo z powodu braku potomstwa. A tak wogóle jak ktoś już ma dzieci i więcej nie planuje to jest wszystko ok Nikogo nie chcialam urazić .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwójkę wspaniałych dzieci i nie stosuję pigulek tylko naturalne metody które mnie nie zawodzą. Więc to nie geny.Chciałam tylko wam uświadomić ryzyko a decyzja należy do was. Chodziło mi głównie o młodziutkie dziewczęta bo niejedno malżeństwo się rozpadlo z powodu braku potomstwa. A tak wogóle jak ktoś już ma dzieci i więcej nie planuje to jest wszystko ok Nikogo nie chcialam urazić .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak...lol metody naturalne....
No tak...jakbym miała polegac na metodach naturalnych, to pewnie musialabym usunac ciaze, dziecko w wieku 20 lat nie jest moim marzeniem. Poza tym cos jest chyba nie tak w Twojej rodzinie...wszytkie moje kolezanki (ktore braly pigulki) + ostatnio przyjaciółka po odstawieniu pigułek zaszły w ciaze. Moze kobiety w Twojej rodzinie powinny byly najpierw zrobic odpowiednia badania zanim zabrały sie za pigułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metody naturalne to też jakieś zabezpieczenie. trzeba tylko trochę wiedzy o sobie.Jakoś nie mam niechcianych ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra
metody naturalne + prezerwatywa + globulki lub wkladka zamiast pigul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshhhhh
a jak czesto się kochasz? Wiesz mi to tam wisi nie pragneimy meić z partnerem potomstwa:) A seks lubimy:) I zgadzam sie z poprzedniczka że kobeity w twojej rodzinie no cóż ze to cos w nich bylo , ze albo coś dziedzicznie, lub poprostu jakaś przypadłośc neizalezna od tabletek. Wszystkie moje znajome po tabletkach nei miały zadnych problemów z zajsciem wrecz było to latwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak...
Elizabett - a pomyslalas, ze nie wszyscy maja czas na mierzenie temperatury? A jak ktos, jak ja, czesto choruje to juz w ogole...Poza tym pewnie kalendarzyk?? A jak mam roznej dlugosci cykle? Pigulki sa dla mnie najlepszym rozwiazaniem....Moja mama stusuje metody naturalne...z nich mam 2 lata mlodszego brata, ktory nie byl za bardzo proszony na swiat (mama kolejne dziecko chciala miec po ok 7-10 latach po mnie) ...a teraz jest tak glupim "bachorem" ze szkoda o tym poprostu mowic...Jak se pomysle, ze mialabym urodzic takie samo dziecko to w ogole wolalabym nie miec dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Elizabett
Najlepiej w ogole nie odpowiadaj na takie glupie komentarze, bo pisza ja osoby, ktore nie maja wyksztalcenia medycznego ani zadnego zwiazanego ze sluzba zdrowia , wiec guzik wiedza co sie dzieje z ich organizmem podczas brania hormonow!!! Dla wszystkich nie kumatych polecam: Traczyk - Fizjologia czlowieka. Zreszta kazdy rzadzi swoim zyciem i po co to komentujecie, skoro wiecie lepiej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegiem...
Do Elizabett - akurat tutaj sie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegiem...
do: Do Elizabett - akurat tutaj sie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do biegiem
niby w czym sie myle, bo chyba nie zrozumialam tej zawilej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegiem...
Mylisz sie, ze pisza tu osoby bez wyksztalcenia medycznego ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegiem...
Mylisz sie, ze pisza tu osoby bez wyksztalcenia medycznego ; ] tzn. jeszcze sie nie wypowiadalam, ale obserwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobena
jasne ze elizka ma racje ale nie ma sensu nikogo na siłe uszczesliwiac coraz młodsze dziewczyny zra to garsciami nie myslac o przyszłosci czy faceci sa tego warci zeby dla ich wygody i przyjemnosci kilkusekundowej truc sie miesiacami??? napewno nie Elizabeth czy to twoj maz miał depresje?? jak on sie teraz czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............
trochę racji w tym jest, ale... co to są "chormony"?? i nie "bieszcie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * *
Nowomowa jakaś pewnie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
się nie biorę tabletek dla faceta, tylko robie to dla siebie, NIE CHCĘ DZIECKA, a seks lubię, wiec dlaczego nie?? a tak na marginesie, ja, gdybym nie brala hormonów, to teraz penwie miałabym III stopień albo i gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
coś tam mi się pokręciło w tym moim poprzednim poscie, wkradło się jakieś "się" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zrobic gdy nie mozna stosowac prezerwatyw, kalendarzyk nie wchodzi w rachube bo sa nieregularne miesiaczki, sluzu obserwowac nie mozna bo jest nawracajaca grzybica i stany zapalne, latwo sie przeziebia wiec temp. tez odpada - tabletki chyba sa wtedy najlepszym rozwiazaniem? a to ze w Twojej rodzinie bylo tyle przypadkow to swiadczy jedynie o tym ze przyczyna lezy gdzies w pokrewienstwie (w genach moze?) tabletki maja i zalety i wady - jak wszystko inne, wiekszosc /niestety wiekszosc nie wszystkie/ zdaja sobie sprawe czym ryzykuja, i jkaie moga /MOGA a nie MUSZA/ byc konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×