Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

madusiu ... no wiesz ... od razu psychopaty ... :P a jaką ma miec minę, skoro byłaś niegrzeczna i nie dosć, zże imprezowałaś bez elffika to jeszcze za mało pivek piłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...pojeździjcie sobie po biednym pusi - okrusi......że piję za mało, że niegrzeczna......i co moze jeszcze swiat nie kocha??? (bo nie kocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom..to ja lece dziewczynki moje..po płaszczyk..jupii..w koincu mi nie bedzie wialo w tyleczek :)..jeszcze tylko skocze do Kiniaka i pomoge Jej sprzatac to sie szybcej uwieniemy!! Buziaki😘 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka> miłych zakupów. Madusia> wow, i to jaki z ciebie pantoflarz, bleeee, żeby tak się mężczyźnie podporządkować, wstydź się! Widziałaś, ja się nie martwiłam o której i w jakim stanie wróce. I co mi to dało...? Tomasz i tak później dotarł to nawet nie widział jak wtaczam się do domu :D Buuu.... Blink wczoraj spędził 8 godzin na dworzu bo uciekł. :) Dobrze mu tak skoro głupi jest. Ale czekał zmarźnięty pod drzwiami hehe... :D Może za misiem zatęsknił, bo raczej nie za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty! ja jeszcze jestem.....ale idę zaraz na faja, potem siku i cóz do domku.....odpokutować za pijaństwo......zrobię na obiad...............coś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że dzisiaj więcej z Wami tutaj popiszę sobie, ale nie udało się, zawalili mnie robotą i cóż nie było wyproś. No to pa dziwwczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku! Ja też kofam. Baldzutko! i wszystkie kofam dziefcynki. Inguś - nie mogę odpisać- przykro mi. Mam nadzieję , że jest lepiej. Umnie martwa cisza- od tamtej pory - nie robię kroku-. Może zdejmą tą blokadę - wiesz- chcialam napisać osobiście. Pozdrawiam kochanie Ciebie , rodzinę i Oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku! Ja też kofam. Baldzutko! i wszystkie kofam dziefcynki. Inguś - nie mogę odpisać- przykro mi. Mam nadzieję , że jest lepiej. Umnie martwa cisza- od tamtej pory - nie robię kroku-. Może zdejmą tą blokadę - wiesz- chcialam napisać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie! nIE BĘDZIE MNIE TYDZEŃ. Wszystkiego dobrego! Przepraszam za nieobecnoć ! Madusia będzie - tak tak a co ona ma w serduszku do was to i ja! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia> no to kofamy i kocamy itd. się obydwie ;) Ale nie za dobrze ci z tym tygodniowym wolnym? :( Zazdrość to straszne uczucie ;) Systkie dziefcynki śpiewają: Pada śnieg, pada śnieg, Dzwonią dzwonki sań.... :D Zaznaczam: Nic nie piłam oprócz herbaty i mleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty > ty weź mnie wredny babsztylu nie pogrążaj ;) Ja i tak dzisiaj cierpię, zwłaszcza, zaznaczam, zwłaszcza z niewyspania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaaaaany..... wstałam dzis o 8 rano!!!!!!!!!!! 8 RANO!!!!!!! W SOBOTĘ!!!!!!!! ponieważ moj szanowny puszek -okruszek sprawuje taka funkcje a nie inną w swojej kochanej firemce......szalałam dzis w smyku na piętrze z zabawkami i szukałam prezentów dla 12 małych wredziochów czyli dzieciaczków pracowników firemki tomusia...... fajnie...........tylko dlaczego razem znami było tam jeszcze 8 milionów ludzi!!!!!!??????? tak wiec zakupiłam dla tych małych burżuji [no nie ja firma]: - 4 lalki barbie z ,,ksiezniczki ze skrzydełkami z jeziora łabedziego,, - komplet lego - samochodzik - małego pluszaka z pozytywka - olbrzymi żółto - czerwony spychacz...... :) - 2 milusie misie polarne w niebieskich sweterkach z mydlaną kulka musująca.........:) - 2 mega komplety puzzli - kolorowe coś dla niemowlaka......... cóz elffik mnie natchnęła.....normalnie guci by mnie to obchodziło czyjeś tam dzieciaki których na oczy nie widziałam..... mimo, iz to rozpieszczone bachory bogatych rodziców cóz....to tylko dzieci.... w poniedzialek tomek ma wigilie w pracy i mają być rodziny......wystepuje w roli rodziny u Tomka :) :) :) :) cóż dostane winko i big czekoladę! jak kazdy dorosły.....fajnie by było, gdyby to byli jacyś normalni ludzie a nie prezesi i dyrektorzy i inne tam dupowate buraki..........chlip....co ja z nimi bedę robic.....? cóz drogie dziewczynki.... :) mam juz choinkę...bez bombeczek i łańcuchów ale za to piękną i pachnącą...... :) chyba jutro ze szkoły zwieje.....no w cos trzeba ubrac choinke! nie? [kitto - ja karpia uśmiercę! do wanny w której bedzie pływał wrzuce działającą, starą suszarke :D :D :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiare kochane kobietki, że dostałyscie swiateczne karteczki od madusi !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś 😘 Zaraz sprawdze Dzisiaj Tomus przyjechal..ech..nie wiem..cieszylam sie..ale..nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wstalam o 8 rano..to ta szma#$%#% za sciana zaczela sie awanturowa i wpadla w histerie..stra ci@#%$#%#..Nikomu nie zyczej takiej wariatki sa sasiadke. Po 13 spotkalam sie z Tomusiem..polazilysmy po sklepach..boze jak tego nienawidze!!!i wogole tych świat..wszystko kant dupe rozbic..!!! Ech..no nic..jakos przezyje przy jednym stole tym burakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka...no co ty...tak bardzo sie cieszyłas.....co sie stało...serduszko nie zadrżało? ......nie było motylków w brzuchu?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś..były..ale to chyba wszystko przez ta sytuacje z Wojtkiem..dzisiaj wyjezdza gdzies do skandynawii..nie bedzie z nim zadnego kontaktu...:(..Pozatym nie lubie okresu przedsiwatecznego..sklepy porzadki...ech.. Do tego jeszcze wiem ze Ojcu i Cioci Uli (tej z Trzebini) bedzie przykro..Magda i Szara tez sie sieszyly ze bede..nie mowiac o Kasce i Adasiu i inych..Cieszyli ze przyjezdzam..a tuklops..zawiode ich..beda smutni :( nie chce swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mojej matki...żyd jeden..żydzi nawet wlasnym dzieciom na bilet autobusowy! Fałszywa świnia! Boze jak ja go szczerze nienawidze!!! Niby taki mily i wogole..wrrr!!! Poł rodziny (wlasnie od strony matki) go nie lubi..bo sie poznali na nim... ze tacy ludzi istnieja!!Moja matka chyba jest slepa!..hm..chociaz dla Niej jest wyjatkowo mily.. Zreszta to ona ma byc szczesliwa i to ona z nim zyja..ja juz na cale szczescie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mojej matki...żyd jeden..żydzi nawet wlasnym dzieciom na bilet autobusowy! Fałszywa świnia! Boze jak ja go szczerze nienawidze!!! Niby taki mily i wogole..wrrr!!! Poł rodziny (wlasnie od strony matki) go nie lubi..bo sie poznali na nim... ze tacy ludzi istnieja!!Moja matka chyba jest slepa!..hm..chociaz dla Niej jest wyjatkowo mily.. Zreszta to ona ma byc szczesliwa i to ona z nim zyja..ja juz na cale szczescie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka.......przykro mi......nie przejmuj sie....to tylko tak przez świeta jakos to przeżyjesz....dobrze chociaz że ten pan szanuje i kocha twoja mamę ...prawda... jestem z toba! trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Ty znowu szlejesz Ty się tam upokoj troszkę, nie denerwuj się tak są pewne rzeczy na które nie mamy wpływu i niestety musimy sie z tym pogodzić, przemilczeć :( A ja wąłsnie jestem w świątecnym wirze piekę, gotuje ubieram chinkę sprzątam robie tysiąc rzeczy naraz jest, kurde już tak mało czasu pozostało, a jeszcze tyle rzeczy trzeba zrobić :( Ale , co tam nie z takimi rzeczami trzeba się było w życiu zmagać, oby tylko takie miec problemy w życiu.... Madusia fiu, fiu niby z Ciebie taka łobuzica ale i po \"salonach\" też chadzasz. może jednak niebyt chętnie, ale chadzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq dziewczynkiii :) zaczynam wieeeeeelkieeee odlicznieeee jeszcze tylko 3 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tylko 3 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jedyne jedyniutkie 3 dzioneczkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i bedę miaął mojego miśka na ponad 10 dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D bosheeee - jak ja przeżyję te dłuugiew p@%&$#% trzy dniskaaa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku!!!Wytrzumasz!!!Buziaki!!!:) Jej...burze sie bo mam taki nastoj burzowy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×