Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

malutkaa 👄 łobuziaro :) musze wytrzymać - nie mam wyboru :) mam nadzieję, ze szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne będę miałą święta :( dziś zmarł mój dziadek ...... nie byłam z nim specjalnie związana, ale jednak ........ ehhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, widzę różne tu ostatnio tematy się przewijają... jakoś dziwnie na to dziś zwróciłam uwagę, bo mam dość... czasami myślę, że te całe święta do niczego nie są potrzebne... sprzątanie, zakupy, gotowanie, choinka - a w domu i tak ciagle tylko wieczne pretensje i kłótnie. po co to wszystko? rozmawiałam dziś z bliską przyjaciółką, opowiadała o świętach jak zwykle z entuzjazmem i radością, bo siostra w ciąży, brat wrócił, mama zdrowa... jakoś tak przykro mi się zrobiło, bo u mnie niby też wszyscy zdrowi i świetnie, ale co z tego?.., połamiemy się opłatkiem, wszyscy jak zwylke pożyczą sobie tego co i tak się nie spełni, najedzą, a potem włączymy tv... i po świętach. znowu będę siedzieć sobie sama przy kompie, bo co niby innego mam robić? w sylwestra też sobie posiedzę, z nudów wypiję za dużo i pójdę spać... to bezsensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) witam Was po bardzo długiej mojej nieobecności , która była spowodowana tym , że MOI KOCHANI RODZICE odcięli mi dostęp do kompa ....😠...........tylko dziś udało mi się tu wpaść - i znowu przerwa w korzystaniu z kompa - aż dopiero zajrzę tu na świętach :(....buuu .....co za życie , nie można się z ludźmi dogadać ........... Dopiero przed chwilką zaczęłam czytać zaległe stronki .....powtórzę się i nie będę orginalna , jeśli powiem , że także zazdroszczę Wam tego spotkanka .........bo spośród Dołkowiczek to najbliżej do siebie mamy Ingusia i ja .....;) Kto wie , może się spotkamy ....Fajnie macie , że mieszkacie bliziusio :):):) Ja też byłam na piwsku z kumpelą w tamten piątek :) Taki nam się nastrój przyładował , że hej ;) Trudno nam potem było grać na próbie ;) Z racji , że nie będe miała dostępu do kompa chciałabym Wam złożyć jak najlepsze życzonka z okazji Świąt - aby były trochę lepsze niż zazwyczaj .......też jestem przygotowana na nieprzyjemności ze strony rodzinki .....ale za namową mojego Kochania spróbuję być optymistką :) i tego również Wam życzę :) Życzę Wam ślicznej choinki , snacznych potraw , dobrej atmosfery , dużo miłości i przyjemnych chwil :) Bawcie się dobrze moje kochane :) Też Was koffam .......i będe za Wami tęsknić do tej pory , aż się tu zjawię po raz kolejny .......... Pozdrawiam i całuję WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaliuś 👄 dziekuję ..... dzis przwyiozłam choinkę - jednak sztucznaą bedziemy mieli - ale całkiem straciłam ochotę na jej rozkladanie i strojenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie dziewuszki! hello kitto! cóz, jestem do swiat nastawiona dokladnie jak ty...... rano burdel na maksa, darcie i pospieszanie......a potem prz kolacji.... fajnie, opłatek, srutututu, wielkie żarcie, tv króluje....a ja....jeju u rodziców nie mam dostepu do netu......... nuda i obzarstwo.....pierwszy dzień świat to samo, tylko tomek z siostra do mnie przyjedzie......na obiad....a potem jade na drugi dzień swiąt do tomka...i znowu wielkie żarcie...milusie rozmowy przed wszechobecnym tv...... kalia.....jesteś urocza z tym swoim optymizmem.....kochana z ciebie kobietka...subtelna, ciepła urocza kobietka... :) [a tam salony...to banda buraków z kiepskim żartem...najchętniej by obslinili mi biust i klepali po tylku....:O ] leticja....😘...odwagi ci życzę.jak to odłączyli cie od kompa......chlip!..tak nie mozna.... elffik! no to trochę pomiętosisz meżulka jak go wreszcie dorwiesz w swoje łapki...hihihi! to swietnie! ach to czekanie...mało z gaci nie wyskoczysz, nie? bedzie dobrze, szybko minie! a co u mnie...jeju mamy już z tomusiem wystrojoną choinke... jest ubrana w śliczne bąbki takie beżowo złote z brokatem takie sliczne mieniace sie cudeńka i drugie takie soczysto żółte w których mozna sie przegladać i całość uzupełniaja żółte malusie, gęsto rozmieszczone światełka...jest sliczna :) bedzie dobrze dziewczynki...to tylko święta...najwyżej przytyjemy jakieś 10 kilo i nasza psychika odrobinke ucierpi...ale będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Zwykle nienawidzę poniedziałków, ale ponieważ tylko dwa dni w pracy przede mną i w dodatku dzisiaj wigilia w pracy (z koleżanką robimy sobie bardziej kameralną wigilię - może w łazience :D - mam ćwiarteczkę w torebce :D ) mam całkiem niezły nastrój. Elffiku> bardzo mi przykro z powodu twojego dziadka :( Trzymaj się, jesteśmy z tobą. Leticia> to barbarzyństwo pozbawiać cię kompa i to jeszcze przed świętami :O Powiec kto ci to zrobił - pomszczę cię. Kalia> nie lubię żywych choinek co prawda, ale zazdroszczę ci jej zapachu. Ale nie zazdroszczę ci sprzątania igiełek po choince he he he :) Madusia> wpuścić chamstwo na salony ;) Cóż za samarytanka się z ciebie zrobiła.... prezenty ... dzieciom.... obcym w dodatku. Pijana byłaś ? :D Malutka> ciesz się przyjazdem Tomusia i świętami. To naprawdę cudowny okres. Po sprzątaniu i całym tym zamieszaniu robi się miło i przyjemnie jak można się podzielić opłatkiem z najbliższymi. No, tylko nudy są później jak wszyscy rozleniwieni siedzą bez sensu i prowadzą głupie dyskusje. Karaani> gdzie kochanie się podziewasz? :) Efciusia> mam nadzieję że miło spędzasz czas. Zazdroszczę ci. Kitty> ale pomyśl jak by to było bez choinki, bez dzielenia się opłatkiem, bez prezentów, bez tych samych filmów co rok :O Uśmiechnij się. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo behemotcico! cóż za długi wykład.....co sie musiało stać by twoje szare komórki się tak ożywiły.....hyhyhyhy jestem pod wrażeniem!....;) dzień dobry tak w ogóle! ...............🌻............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle nie nawidzę poniedziałków, ale ponieważ w wigilię idę do pracy...nienawidzę ich jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani...cóż za ludzkie wyznania...... matko...wy wszystkie jakieś takie.....natchnione! świeta czy co???? aneczko! jak będziesz w domku pozdrów mamusie ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku..jak nieczuła ze mnie szm..ta! elffiku, bardzo mi przykro z powodu dziadka....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, Madusiu> to może dołączcie się z nami w ....wigilijną \"zabawę\" ? Idziemy właśnie z koleżanką za chwilkę na przerwę na papieroska i po szklaneczki i colę do drinkusiów ;) Trochę może być ciężko pić w ukryciu :D :D ... ale czego sie nie robi... Madusiu> moje komóreczki są tak pobudzone zbliżającymi się świętami, ale jeszcze bardziej zbliżającym się drinkiem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sa śpią...ciążkim, chorym snem pijaka........mam dzisiaj kaca...buuuuu.. bo wiesz...pierwsza choinka z tomusiem....trzeba to było opić.....no i tak jakos..... wypijcie za moje zdrowie.....chlejusy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) dziekuję za wyrazy współczucia - jestescie kochane 🌻 tak jak myślałam dziadek miał zawał - cóż piatego z kolei raczej nikt nie przeżywa ..... ja nie będę sie rozpisywać - zaraz uciekam na pewne warsztaty - może wieczorekim cos wiecej skrobnę Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj pokłóciłam się z Tomkiem. On wściekły poszedł spać ok. 22. Ja wściekła zrobiłam sobie drinka, potem 2, potem 3... a potem strzeliłam sobie lufkę bo te drinki zaczęły mnie rozdrażniać :D Wypije wasze zdrowie. Przyniosłyśmy sobie z koleżanką filiżanki (tak jeszcze nie piłam, ale z braku laku.... ) i jesteśmy gotowe. Musimy tylko poczekać na odpowiedni moment. hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! widzę, że koleżanka nie ustaje w dążeniu do tytułu pijaka roku! hyhyhyhyhyhy! no masz duze szanse! ....😘.....a zobaczysz ...ja za miesiac przyjAdziesz to obaczysz! ...hyhyhyhyhy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w sobote kłóciłam......bo tomek chciał na ta wigilie firmową.zabrać swojego siostrzeńca...fajnie...[ja bym na jego miejscu w jego wieku wolała zabierać własne dzieci].......tylko rozwydrzony siostrzeniec miał zostać do środy! wyobraźcie sobie....ja kończe o 15 i do 19 siedze z dzieciakiem który mnie nie za bardzo akceptuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo uważa tomka za swojego ojca! potem przychodzi tomek i nie ma mowy zeby sie przytulć, pocałować, spać razem.... itp...powiedziałam NIE! afera oczywiscie, bo nie lubie jego rodziny! głupi jakis! ja chciałam po prostu spedzić spokojnie zakręcony okres przedswiateczny! ale i tak postawiłam na swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - nie myśl, że tylko z ciebie taka degustatorka, zaraz cię pobiję, mam taki \'świetny\' humor, że zrobię to bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe degustatorko!!!! :D :D :D patrz co z kittą zrobiłysmy!!!! kitta! zostaw to piwo!!!!!! jest za wczesna godzina! to tylko takie stare alkoholiczki jak behemot pija od rana w kiblu bo nie moga pracować tak im się rece trzęsą...HEHEHEHEHEHEHERECHRRRRECHHHHRHRHHHRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święty spokój tak? to ja już nic nie mówię.... biorę piwo i zasnę w fotelu - to będzie święty spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę być opiekunka dla dzieciaka który mnie nie akceptuje bo zabrałam mu ukochanego tomusia! ja chce mieć SWOJE dzieci!!!!!!!! spokój z tym piciem.....a jak nie to ................chociaż sie podzielcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> ty, ty...ty.... wrrr!!!! stworzyłam potwora :D pijemy pierwszego drinusia i nie w kibelku ale przed kompem. żałujcie że nie widziałyście jak sobie wlewałyśmy nie wyjmując butelki z torebki co by zbędnego zmieszania nie zrobić. Jesteśmy uzbrojone w gumy by chuchem naszym nikogo nie zabić. zastanawiam się jak my będziemy pracować dzisiaj :D :D :D Jestem też degustatorką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imię madusia. mam 22 lata i jestem wirtualna .....degustatorka. zaczęło sie to mniej wiecej od....odkąd zawitała u nas karaani.i trwa do dziś... mam nadzieję, że jestem juz na tyle silna by przerwać ten nicny proceder i wrócic do świata trzeźwych, by wieść żywot zdrowego człowieka, członka naszej zdrowej społeczności... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczną od jutra! dziś jeszcze z kitty jane sie napije.... lodówko!!!! lodóweczko a gdzieżeś ty się schowała!...hik!.....hik!.......hik!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×