Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Chce wyrazić sprzeciw moderatorze!!!! Nie wiem czemu usuwasz wszystkie posty Karaani? Nie było tu żadnych niekulturalnych jej wypowiedzi. Zawiodłam się na was :( Może i to wytniecie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sprawia satysfaction
ale nie chcialam naszego topiku tak okaleczac ....lepiej juz sie nie odzywam bo caly topik zlikwiduja...ja naprawde nie wiedzialam ze tu takie faszystowskie metody stosuja..... sorki...nie gniewajcie sie na mienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria schodzi na psy!!! To już jest przesada. Może niech moderatorzy sami sobie na tym kafe siedzą jak wszystkich wytną? Myślałam że usuwane będą tylko wulgarne lub obraźliwe posty, a nie posty osób które im na odcisk nacisnęły albo prawdę w oczy powiedziały. Dziwna jest ta ich satysfakcja. Kto stworzył to forum? Może niech ktoś z redakcji coś zrobi bo wszyscy zrezygnują z kafe i już... :( Karaani> chlip 😭 napisz maila, i umówimy się na spotkanie w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie to wkurzyło... zajrzę później, chyba że skasują całą kafeterię... albo powycinają połowę innych rzeczy... nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde mi
przykro dziewczynki ze wzgledu na nasz topik...i na was nie zasluzylyscie......a ja naprawde uwazam, ze oni sie szarogesza i nie maja prawa decydowac za innych co chca czytac a co nie......no i doszedl do tego okres i wyzwalam moderatorke...a ona oczywista sie uniosla i...no juz nic nie pisze...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> nikt nie ma do ciebie żadnego żalu. Szczerze mówiąc wściekłam się właśnie na Moderatorkę. To już chyba drobna przesada. Ale ty wogóle byłaś obraźliwa, czy jak? Bo jak nie to nie było podstaw do wycięcia. Bardzo mi smutno z tego powodu. nie wiedziałam że aż takie rzeczy się dzieją. :( Gdzie mogę \"spotkać\" \"twoją\" Moderatorkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylambyalam
obrazliwa....ale ona tez nie grzeszy subtelnoscia....... a jest na topiku....cos tam o pomaganiu w moderowaniu tygrysowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam. Bardzo kulturalnie spytałam czemu zostały wycięte twoje wszystkie wypowiedzi skoro w tym topiku nie było ani jednej niekulturalnej albo obraźliwej. Bo to że sobie dużo wirtualnie popijałaś z Madusią nie jest grzechem :) Nie opuszczaj nas. Zżyłam się już z tobą. Odzwyaj się! Przynajmniej mailikami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKI BEHEMOTKO
wesolych swiat dziewczynki.....papa i jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gupia Karaani ;) Zrozum że nie masz za co przepraszać!!!! Też życzę Ci wesołych świąt i nie upij się za bardzo. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
Behemotko za wsparcie.....nigdy nie zapomne ze mi pomoglas.....kofana jestes.....opisze ci na mailu jak wroce o co chodzilo.......pozdrow dziewczeta....... WSZYSTKIM DZIEWUSZKOM ZYCZE WESOLYCH SWIAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że o nic się nie gniewamy, bo nie ma o co... karaani wróć proszę... ten topik to także twój udział, zresztą zgodnie z tym co powiedziała behemotka... pozdrawiam cię bardzo bardzo... też życzę wesołych świąt... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo że ponoć zachowywałaś się Karaani skandalicznie :D jestem za tym że postępowanie moderatorów było niesprawiedliwe i zdania nie zmienie. :( Kitty> co u ciebie słychać? Kiedy przyjeżdzasz do Warszawy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no do warszawy to nie wiem... kurcze daleko...buuu stoczyłam dziś więlką bitwę z świąteczną sałatką, na szczęście wygrałam... a rodzina się dopytuje czy ja przypadkiem nie wyprawiam imienin... buhahahaha, no rozśmieszyli mnie do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Powiedz że wyprawiasz i po to robisz tę sałatkę ;) Może wspólnie zrobimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Powiedz że wyprawiasz i po to robisz tę sałatkę ;) Może wspólnie zrobimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to jest myśl, możemy zrobić mini imprezę przedwigilijną...oczywiście naszym starym sposobem - sześciopak na stół, bądż pół litra pod stołem... to jak, która wersja lepsza?...a może masz jeszcze lepszy pomysł behemotku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo sześć sześciopaków :D Życzę wam wszystkim wesołych, miłych, zdrowych świąt. I do \"zobaczenia\" w poniedziałek. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co!?!!! Jak to wycieli wszystki posty Karaani?!!! Ja sie nie zgadzam!!! Wrr...komu mam dowalić?!!! Niech no tylko dostane w swoje rece..Zeby mi to było ostatni raz!!Nik nie bedzie wycinal Karaani postow..WRRR!!! Karaani...Ty sie nie martw nic..bo nikt tu na Ciebie nie ejst zly!!Co najwyzej na moderatora!! Buziaki..i trzymaj sie cieplutko! 😘 A co tam u was Dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przeciw
wiecie co - przeciez to co piszecie jest głupie ! Jeśli są inni za chamstwo wycinani , to czemu akurat karaani nie ? Bo co - bo to jest wasza koleżanka ? Najlepiej sie czepic moderatora - nie ?!!! A wiecie co karaanii napisala ? Bo ja to widziałam - to był szczyt chamstwa , ja bym dała takiemu komuś bana na tym forum . Nie jestem za moderowaniem , bo tak to właśnie wygląda tutaj . Kogoś bawi pisanie bzdur , a Moderator to ma wycinać i jeszcze wybierać komu by się nie narazić . Patrzę na to od paru dni - i to jest nierówna walka jakichś tam ludzi którzy oczyszczają to forum ze spamów i chamstwa z tymi , którym się wydaje, że wszystko im wolno. Do d... z takimi ludźmi co to nie maja za grosz samokrytycyzmu !!! Ja często tutaj w nocy zaglądałam i widzę co się dzieje - wiązanki takie lecą , że szok - wątpię , żeby kogoś to bawiło. A Moderator wycina te chamskie spamy bardzo szybko . Parę dni temu jakiś idiota , pod różnymi nickami pozakładał chyba z 15 tematów i powpisywał na nich ze 100 wypowiedzi - chamskich to mało powiedziane ! To kto ma tą dobra zabawę - moderator ? czy wy ? A co robiła karaani jak jej nick usuneli ? Widzieliscie ? Bo ja widziałam ! Normalnie chamstwo do obłędu . Jak o czyms nie wiecie - to nie oceniajcie .Qrka - ja widziałąm i wstydziłabym się takich słów użyć . Jak się kogoś osądza - to trzeba mieć podstawy do tego ! Behamotka - nie pisz , że postępowanie Moderatorki jest niesprawiedliwe , jak nie wiesz co tam było napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze przestańmy już, ok? moderatorzy są i nic tego nie zmieni, ja się na nikogo nie rzucam, na pewno wywalą jeszcze nie jedną osobę tylko dlaczego - >> jestem przeciw, wpisujesz się na pomarańczowo, brak ci odwagi do takiej dyskusji? mnie się tu też wiele rzeczy nie podoba, nie widziałam większości wypowiedzi karaani, ale usuwanie dosłownie wszystkich jej postów uderzyło nie tylko w nią... to w pewien sposób zniszczyło ten topik, a nic nie zrobiłyśmy... zgadzam się, chamstwa tu co nie miara, ale bez przesady...co dla ciebie bedzie nie w porządku moderator szybko ominie... osobiście wkurzają mnie topiki o orgazmach, pedofilach, kochankach, narządach itd.. ale czy ktoś to akurat usuwa? nie... i dlatego droga jestem przeciw nikt tu nie będzie zadowolony... może gdyby forum przestało być miejscem popisów własnej wspaniałomyślności i urażonego ego sytuacja byłaby inna... ja się na nikim nie wyładowuję... pozdrawiam cię jestem przeciw i mam nadzieję, tak samo jak ty, że forum znormalnieje, myślę, że wszystkim nam to potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - chciałaś czarny - jest czarny . Widzisz , niby wszyscy są przeciw jakiejkolwiek \"rejestracji\" i wielu tutaj pisze : \"a ja chcę być pomarańczowa , i co - nie wolno?\" To tez jest niekonsekwencja . Albo, albo . Albo chcemy normalności na tym forum , i wtedy zamiast pisać w ordynarny sposób z kim ma sie za przeproszeniem \"stosunkować\" moderatorka , warto zastanowić się co samemu można zrobić pisząc na forum. Widzisz - Tobie się nie podobaja tematy o analu, narządach etc ... Ale zobacz co się dzieje jeśli taki zostanie usunięty ! Powstaje multum podobnych , albo gorszych śmieci - i wszystko to jest tylko na złość robione moderatorom . A w rzeczywistości , to to się odbija na nas wszystkich - uczestnikach tego forum . Oni są tylko ludźmi , tez mają jakieś uczucia - i mają prawo oczekiwać , że jeśli nikogo nie znieważają to i ich nikt znieważał nie będzie . Mają tez prawo zdecydować jakiego rodzaju sposób na taką wulgarna osobę zastosują . A prawda jest taka , że ktoś , kto tutaj pisze na forum nie ma prawa obrażać nikogo . I to nawet pisze w regulaminie serwisu \"o2\" . Jeżeli uczestnicy forum zamiast reagować negatywnie na wpisy które im się nie podobają , na chamstwo , na brak kultury w wypowiedziach , na tematy typu \"lubie z pieskiem\" - schowaja jak strusie głowy w piach a zrobia aferę , że zniknął topik typu :\"kto chce w trąbę\" - no to sorry z tego forum niewiele zostanie . I nawet 100 moderatorów mu nie pomoże . Ja mam do wszystkich propozycję - zamiast się pastwić nad ludxmi , którzy społecznie próbuja pozbyć się śmieci , to może lepiej im pomóc wskazując tematy lub posty do usunięcia i hamując chęć bluzgania chamstwem bez zastanowienia . Bo to co się ostatnio na tym forum dzieje , tego nawet anioł by nie wytrzymał . Pozdrawiam - również z nadzieją , że wróci na forum normalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee karaaaniuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cos Ty narobiła, że tak sie naraziłaś ???? :( :( :( coś mi się właśnie jak tu wchodziłam liczba stronek nie zgadzała :0 i teraz czytam ..... :( nawiązując do powyzszej dyskusji - nie wiem co zrobiła nasza kara - ale pewnie nic aż tak srasznego ..... żeby od razu wycinać wszystkie posty ????? chyba sie zgłosze na moderatora .. i niech no mi ktos spróbuje podskoczyć - mało - neich no ma odmienne poglady od moich .... to smieszne - patrząc na coniektóre topiki nieźle się mające na tym forum ja przepraszam - razi mnie dyskusja o kochankach - to nieetyczne - proszę o wycięcie wszytskich wpisów wszystkich osób, które cokolwiek napisały w tym temacie ... i co ?? pstrryykk i forum nie ma ..... ehhhhh teraz czekam na moje kochanie - nie wiem, o której bedzie - ale na pewno nie przed północą ... myślałam, ze z kimś sobie tu pogadam - a tu pustki :( i jeszcze taka wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee karaaaniuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cos Ty narobiła, że tak sie naraziłaś ???? :( :( :( coś mi się właśnie jak tu wchodziłam liczba stronek nie zgadzała :0 i teraz czytam ..... :( nawiązując do powyzszej dyskusji - nie wiem co zrobiła nasza kara - ale ..... żeby od razu wycinać wszystkie posty ????? chyba sie zgłosze na moderatora .. i niech no mi ktos spróbuje podskoczyć - mało - niech no ma odmienne poglady od moich .... to smieszne - patrząc na coniektóre topiki nieźle się mające na tym forum ja przepraszam - razi mnie dyskusja o kochankach - to nieetyczne - proszę o wycięcie wszytskich wpisów wszystkich osób, które cokolwiek napisały w tym temacie ... i co ?? pstrryykk i forum nie ma ..... ehhhhh teraz czekam na moje kochanie - nie wiem, o której bedzie - ale na pewno nie przed północą ... myślałam, ze z kimś sobie tu pogadam - a tu pustki :( i jeszcze taka wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee karaaaniuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cos Ty narobiła, że tak sie naraziłaś ???? :( :( :( coś mi się właśnie jak tu wchodziłam liczba stronek nie zgadzała :0 i teraz czytam ..... :( nawiązując do powyzszej dyskusji - nie wiem co zrobiła nasza kara - ale ..... żeby od razu wycinać wszystkie posty ????? chyba sie zgłosze na moderatora .. i niech no mi ktos spróbuje podskoczyć - mało - niech no ma odmienne poglady od moich .... to smieszne - patrząc na coniektóre topiki nieźle się mające na tym forum ja przepraszam - razi mnie dyskusja o kochankach - to nieetyczne - proszę o wycięcie wszytskich wpisów wszystkich osób, które cokolwiek napisały w tym temacie ... i co ?? pstrryykk i forum nie ma ..... ehhhhh teraz czekam na moje kochanie - nie wiem, o której bedzie - ale na pewno nie przed północą ... myślałam, ze z kimś sobie tu pogadam - a tu pustki :( i jeszcze taka wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrr
czemu nie mogę nic wysłać ??? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a na innych topikahc mi szło normlanie buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co tu się nawyrabiało? na parę dni was zostawiłam, wracam i nie poznaję topiku? Ktos tu chyba narozrabiał - Karaani Ty taka łobuzicą? ;) No nic trudno stało się i już trzeba się z tym niestety pogodzić... Dziewczynki życzę wam wszystkim pogodnych, serdecznych, \"cieplutkich\", rodzinnych, radosnych (długo by jeszcze wymieniać jakich ... :)) swiąt, fury prezentow od przystojnego mikołaja, a w nowym roku spełniły sie wszystkie marzenia i żebyśmy mogły powtórzyć nasze topikowe spotkanie w pełnym składzie :) :) :) Ps padam z nóg od dwóch tygodni pracuje na dwóch etatach i moja doba trwa po około 18- 20 godzin i powiem wam, że mam już dośc tych \"świąt\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss - ale narozrabiałam - ale to nie ja - to kafeteria tak ... a jak mnei teraz wyrzucą ??? za zśmiecanie ekranu na przykład :P co ja narobiłam .... kaliuś słonko 👄 Tobie też wszytskiego naaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wymarzonych wysnionych prezentów, spełnienia wszystkihc wszystkich marzeń - także tych ukrytych gdzieś głęboko, na dnie serucha i oczywiscie radosnych, rodzinnych świąt :) oczywiscie róznież najlepsze życzenia dla reszty dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo co i od kogo!! .....😘.... ps. co za chmstwo!!!!! 15 stron nam wycieli!!! ocipieli czy jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×