Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Buziaki! Tomuś mój pojechał 😭..odprowadzilam go na pociąg..ale trzymalam sie dzielnie i nie uronilam ani lezki...ale jak pociag odzedzal..to..😭ale nie tak bardzo..Siedze sobie..sama 😭...w akcie rozpaczy wykasowałam ponad poł ksiazki telefonicznej w komórce.. Musze jechac po Ili do Babci.ale mi sie nie chce :P..no ale mus to mus.. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollaa
unia tak ustawy sa bardziej sprecyzowane,nie ma pomylek ,przestrzegane sa prawa przez wszyskich od rzadu w dol,pracodawca nie moze tak wykorzystywac pracownika, przestepstwa sa karane zaraz,czyli caly aparat sprawiedliwosci jest unormowany,jest rozdzial kosciola od panstwa szkoly panstwowe nie maja religi kosciol nie miesza sie do ustaw mam nadzieje ze jak to sie unormuje to bedzie lepiej jeszcze-----beda sie liczyc ludzie wyksztalceni teraz u nas znajpmosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochanieńkie! wszystkiego dobrego w nowym roku!!! dużo szczęścia i miłosci dla was wszystkich!!!!! cóż, koma mi zabrali ale i tak bedę z wami. jak nie w pracy to wieczoramiw domku. a co do pracy do chyba bedą musieli dać mi jakis komp....no chyba że juz nie pragna mojej osoby i bedę zmuszona poszukać innej pracy......więc kobietki.....liczę że pomo`zecie mi znaleźć nową jak by co :) behemot, nie prowadzą u was naboru? kalia, nie potrzebujesz asystentki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu >>> no już bez takiej czarnej dziury... chyba zabranie kompa nie oznacza kopa z pracy... jak tak można??? kurczę, zostało mi niby 4 miesiące siedzenia w tej koszmarnej budzie... no i matura... ale tak po tym wolnym nabrałam już zupełnego uczulenia na to miejsce tortur...nie chcem poniedziałku!!! help! podpisano: kitty- uciekająca przed szarą rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
Majaj >. jeśli do ankiety prosze cie bardzo. mnie np. unia tak nie przekonuje. a nasze ustawy są conajmniej nieidealne, co do religi to chyba lepiej jak kościół siw nie miesza oni maja pobudowywać w nas wiare a nie rzadzic,,,,,,,,,,,, a ja np mam 2 pracowników ( których traktuje jak ludzi a nie wyrobnikow) ale nie o tym chce tylko ze urzedy poszalały na punkcie unii i wymyslaja rózne "ciekawe rzeczy jak np sanepid :: zyczy sobie 2 umywalki w jwdnym pomieszczeniu w tym jedna do mycia rąk a druga do mycia szklanek . dla mnie to absurd a znam jeszcze pare innych lae nie chce zanudzac . A jak sobie te zlewy pomylą??????? .................. iżycze wam zeby wykształcenie wreszcie wzieło gore nad znajomościami . Majaj gdzie studiujesz i kiedy obrona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry .....🌻..... jutro poniedziałek.......zaczynam sie lekko stresować.....tydzień lenistwa dobiegł końca...yyyyyyyyhhhh ależ mi sie nie chce...... ................🌻...........🌻.............🌻............ byłam w kinie na władcy pierścieni......łoooooł.....jestem pod wrażeniem...świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) znowu jestem sama, samiuśka, samiuteńka ............ buuuuuuu nawet eni chcę mysleć o całym czekającym mnei miesięcu - odrazu depresja :( to straszne - pusty dom, nikogo, do kogo mozna otworzyc usta - chyba zacznę gadac z rybkami :0 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna!!! elffik!!!!! loveme!!!!! miało być lepiej a nie gorzej!!!! ja wiem, że brak słońca, cienko z temperaturą i w ogóle świat nie zachęca by brać udział w zyciu ale na milosc bossssską DAJCIE ZYĆ!!!! jeśli wszyscy będą mieli doła to kurcze ja ze swojego w zyciu nie wyjdę!!! więc drogie dziewczeta za flaszki brać i rozweselać mi sie tu!!! choćby na siłe!!! za pieć minut chce widzieć wasze chemiczne uśmiechy i czytać wasze bełkotliwe wypowiedzi.....plisssssssssssssssssss :) bo umrę!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu >>>> słonko, z całym szacunkiem, ale jak można się czuć po ponad dwóch tygodniach błogiego lenistwa, wstawania o 10, miłych pogawędek, spacerków, pyszności w lodówce... przecież jutrzejszy dzień to tragedia! wstaję o 6 (doprawdy nie wiem jak to zrobię...), nie jestem przygotowana na zajęcia KOMPLETNIE! i szczerze ci powiem, że aż się boję pomyśleć co mnie czeka... tak więc, w tychże zaistniałych okolicznościach nawet spić się nie mam humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu słonko 👄 wariacie kochany :) juz sie usmiecham specjalnie dla Ciebie :) w sumei mam jeden malutki powód do radosci - mam wreszicę nową wersje anno domini :) i mogę grrać ile wlezie bo nikt mie kompa nie zabiera :P tylko kto za mnie napisze plan pracy z dzieckiem głuchym na piątek :P jak ja sie wciagnę :p staram sie nie podłamywać ale: po 1 - przytyłąm 2 kilo i nie moge ich zgubić po 2 - moje kochanie wyjechało po 3 - nei wiadomo kiedy wróci po 4 - najszybciej za miesiac 😭 po 5 - jak po 9-ci dniach bycia razem przed 24 na dobe odnaleźć sie w pustym domu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki koffane !! :):):):):) .......👄......... Zima , zima , zima pada , pada śnieg ......... Jadę na uczelnię autobusem .......... ........z przymusem .........:( ........😠...... No i tak - to , co dobre szybko się kończy i teraz trzeba wracać do obowiązków - Dziewczynki pracujące - łączę się z Wami w tym bólu stawania .......... Kitty , Malutka >> uczennice - z Wami tymbardziej - bo nie dość , że trzeba wcześnie wstać , to jeszcze potem od nas czegoś wymagają .....:0................. Pozdrawiam Was tak na kilka dnie od razu - z racji tego , że znowu całe dnie na uczelni i kompuś będzie radke przyjemnością :( Całuję i życze miłych pogawędek :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po strachu! oddali mi tego zarzyganego kompa!!! w sumie to go nawet wyczyścili....nie wiedziałam, że moja klawiatura jest taka...hmmm jasna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.....czesc kofaniutkie moje dziefczynki...Madusiu no barrrdzo dopsze ze ci tego kompa oddali bo ja bym tam przyjechala i im pokazala co nieco......hehe...patrzac na to ze w ciagu ostatniego mies przytylam ze 3 kg noooo to by nie bylo mile...hehe.....ciesze sie ze jestescie znow i znow mozemy sobie pogadac...Madusiu mialas mi cosik napisac..... buziaki na dziendoberek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! skarbie ty mój!!!! obiecałam, obiecałm..ale kurna ni mam czasu....w pracy zapier...l :) w domu tom.... yyyyhhh..napisze, napisze...albo opowiem jak przyjedziesz, nieeeeeee? no to mów tu szybciutko madziuni kiedy nas tu odwiedzisz w śmierdzącej warszawce :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja, słonko, a kim jest uroczy przymus ? :) :) nowy wielbiciel? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh...jaki dzis melancholijny nastroj mnie dopadl.... moze to wszystko wina pingwina za to ze lubi zime nie ma sloneczka tak wiec aneczka smutna ma dzisiaj mine Leticia👄 A GDZIE RESZTA EKIPY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam taki zachrzan, że zdazyłam zjeśc tylko 4 kanapki a co dopiero na kafe sie poudzielać....karaani! złociutka ty tu nie wierszykuj, tylko date przyjazdu podaj...wredoto ty jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loveme! miło cie.......poznać.mieszkam w bezklimatowej, bezpłciowej, pozbawionej charakteru stolicy. mam na imię..........magda :) , niedługo 23 latka szczesliwie ukończę..... pracuję w zasyfiałym szpitalu i studiuję na podejrzanej uczelni. w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roku licencjata z rachunkowosci mam zamiar napisać.....ale chyba rzucę to wszystko w cholerę i pojade do tybetu opium chodować....mój tomek to tomek i sie.....kochamy :) trzymaj sie kochanieńka i nie daj sie pozreć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
ALe mam doła Boze tragedia....wiecie jak mój facet zareagował na to jak mu powiedziałam ,ze jestem dziewicą:(( blee:(( był w szoku, zachował sie tak jakby zobaczył ducha i dodał później "szkoda, ze jesteś dziewicą, ja tak nie chce, dlaczego nie jesteś po" :(( masakra nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim:(( ...jeszcze mówił, ze Ty nie wiesz jak to jest nie wiesz jakie to uczucie, nie wiesz od czego zacząć i na czym skończyć..:((......jezu!!!!!!:(( i podobno mnie kocha....???....CO Wy na to??? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, nie mam dzisiaj czasu na spędzenie z Wami tutaj chwilki. Widzę, że wszyscy zdrowi zabrabli sie ostro do pracy w nowym roku. Witam LoveMi nie wiem czy dobrze napisałam, ale witam 🌻 Nio niestety zaniedbam Was bardzo w styczniu i pewnie jeszcze w lutym bo sesja i pisanie pracy bleleeee. i jeszcze kupa papierów w pracy. Nie zapominajcie o mnie, będę zerkać w każdej wolnej chwilce do Was. Załamana to jakaś podpucha, ja pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana> to nie jest żadna ściema? Jakoś dziwne to dla mnie. Jeżeli jemu to przeszkadza to go zupełnie nie rozumiem. Faceci są dziwni. Jedni mają pretensję że ich kobieta miała kogoś przed nimi, inni że nie miała. I weź zrozum faceta :O Postaraj się z nim porozmawiać. Spytać co przeszkadza mu w twoim dziewictwie. Wyjaśnij że chyba lepiej że czekałaś aż będziesz gotowa i na odpowiedniego faceta, a nie staciłaś z kimkolwiek tylko po to by pozbyć się dziewictwa. Nie rozumiem twojego faceta :( Kobietki> dzień dobry. Miałam fatalny weekend. W sobotę bardzo źle się czułam. Proszki nie pomagały bo i tak wymiotowałam. Ok. 1 pojechaliśmy do nocnej pomocy lekarskiej i dostałam skierowanie do szpitala bo podejrzewali wyrostek. W szpitalu zrobili mi badania i dali w żyłę przeciwbólowy ( co to była za ulga). Okazało się że to nerki. Dostałam antybiotyk i silne proszki przeciwbólowe. I nawet całkiem nieźle się dziś czuje tylko mi się od proszków w głowie kręci. jeszcze badania kontrolne mnie czekają. Madusia> bardzo się cieszę że jesteś 😘 stęskniłam się :) Zabierz mnie do Tybetu. Obiecuję że będę grzeczna i dużo będę pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal się moje nie pojawiają!!! Wrrrrrrrr...!!!!! Grrrrrrrrrrrrr....!!! Buuuuuuuuuuuuuuu..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jestem! :) I jak dużo moich postów :) No, trochę sie uspokoiłam. Ale gdzie wy się podziałyście? :) Ingusia> 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik się pierdoli na szanownej kafe....widze w spisie, że wpic na buuu z godz 11;41, wchodzę, a tam ostatni wpis z 11;06.......... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś...pamietamy...jesteśmy wyrozumiałe..............😘.......no stresss! :) behemuś! irytujace prawda? :) witajcie moje kochanieńkie! tęskniłam... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
Dziękuję za pomoc :))...ale niestety z przykrością stwierdzam, ze to nie jest ściema:((.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×