Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Znowu mi zeżarło wpis. Wstrętna kafe!!! :( Załamana. Ale czemu mu to nie pasuje. Tłumaczył to? Madusia> jak minęły ci twoje wolne dni? O ty niedobra na tak długo nas zostawić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaale faaaaaajnie byyyyyło!!! leżałam, jadłam, tyłam, bzykałam, piłam było łłłłłłłłłłłłłoooooo! bosko! :) a jak u ciebie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
Zaczął coś kręcic, ze boi się, ze mi sie nie spodoba i nie będe chciała już więcej z nim, albo ze zrobi mi jakąs krzywde.....:(( bleee....takie gadanie faceta ....ma do mnie dzisiaj przyjsc to poważnie z nim pogadam i napisze Wam jak przebiegała rozmowa:)).....a jutro sie wszystko wyjasni prawda Madusia, hehe..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszszszszsze.....żebyscie to słyszały............efciusia....to małe , drobne,słodkie dziewczątko, z małym ryjkiem o duzych oczach własnie zrobiło: BEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż firanki zadrżały.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
Apropos okresu to też tak miałam kiedyś, byłam u lekarza i powiedział mi, ze albo za dużo mam stresów, albo wcinam za mało witamin i ogołnie za mało jem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LoveMe...👄 dzisiaj jest taki dzien kiedy wszystko zmienia sie jestem mila albo nie ale zawsze ciesze sie raz jest dobrze raz jest zle wejdz na kaffe rozgrzej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups......sorki załamana....cóz za nietakt z mojej strony...........a propos tego bzykania..... :) wiesz.....na perseniku jestem....yh yh yh yh hrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
Nie ma sprawy Madusia, hehe nic sie nie stało:)) ....a teraz niestety musze mykać, bo jakiś obiad trzeba przygotowac i zakupy porobić, bo w domu nic nie ma, ech......a potem czeka mnie jeszcze rozmowa z moim facetem, a na koniec dnia stresy na uczelni, ech...co za cięzki dzień....3majcie sie cieplutko bo teraz to chyba jest z -10 na dworze, brrr strasznie zimno...jeszcze raz dzieki za pomoc...do jutra...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bossssshhhhheeeeee jak milutko was miec...mordule moje kofane...my dzisiaj wszystkie jakies nacpane.......no i wpisy tak sie smiesznie ukladaja....ja moj wyslalam ze2 godz po tym jak napisalam no bo mi ktosik wpadl do pokoju i musialam zajac sie robota.... Behemotko...strrrrasznie mi przykro ze sie zle czujesz..mam nadzieje ze bedzie lepiej i cie w naszej sluzbie zdrowia - - w ktorej przyszlo mi pracowac...dobrze podlecza...heh...🌻 - - dla ciebie Madusiu.....kofanienka tybet...to moje marzenie ....no i ja pije wiecej niz Behemotka...no dobra zabierz nas dwie najwyzej bedziesz musiala nas niesc...hehe Inguniu rozumiemy...praca to praca....👄 Zalamana - -nie lam sie zagladaj do nas bedzie lespiej No dobra przyznam sie dzis koncze 26 lat....uuuuu ale jestem stara..... czas sie zalac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusiu👄...czesc dziewczynko bekajaca...... napij siem szampanika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! moja sliczana sto lat!!! moja dziel;na dziewuszka! szczęścia, zdrowia, duzo wódy!!!! spełnienia marzeń!!!! ...🌻..... sto lat, sto gram, sto buziaków!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! słońce moje!! ...................😘.............. wypiję dzis za twoje zdrówko!!!!......😍........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy dzieuszkii :)) 🌻 karaani słoneczkoo !!! wszystkiego naaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 👄 kwiat] spełnienia wszyyystkich marzeń itd. 🌻 STO LAT 🌻 STO LAT 🌻 STO LAT 🌻 wiecie co - muszę wybrać się do lekarza bo cuś mi się widzi, ze Olivka będzie miała siostrzyczkę/braciszka :p takią rpzyszywaną ale zawsze :P to narazie patykiem na wodzie, ale..... jeśli nie to - to chyba jestem poważnie chora - wiecie 45 dni bez comiesiecznej przypadłości .... :classic_cool: tylko kto mnie zmusi do wstania rano i wybrania sie do labolatorium :P ehh coniektórzy oszaleją ze szczęścia jakby co :P ale moze to fałszywy alarm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu! Znowu pijecie beze mnie. Niedobre. Karaani> no niech cię słoneczko ucałuje! To co się nie chwalisz??? Napiję się Picolo za twoje zdrówko bo przy antybiotyku nie mogę innych trunków :) (Madusia> do czasu wyjazdu do Tybetu już będę mogła :D ) 😘 😘 😘 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 -wstaw sobie kochanie do wazonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> :classic_cool: jeszcze nie gratuluje, ale... daj znać jak już będziesz pewna. No to będziemy miały co opijać :) wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane 🌻... chociaż wiem, ze wpadam tu ostatnia... behemotku >>> oj, mam nadzieję, że już z tobą dobrze, jak ja nie cierpię szpitali...brrrr! madusiu >>> słuchaj, ja się rękami i nigami podpisuję pod tym opium w tybecie! cholernie fantastyczny pomysł! jadę z tobą! leticia, karaani, ewciusia, inga i wszystkie inne dziewczynki, których moja sklerotyczna główka tu nie zapisała >>>>>👄 słuchajcie...muszę wam coś powiedzieć: z racji, że nie ma się co oszukiwać, zostały mi 4 miesiące do matury, pracy na umór, jeszcze więcej nerwów przez tych głupich $%^&^%$$$... czasami mogę tu się nie pojawiać, ale mam nadzieję, że weźmiecie mi tego za złe...i tak będę zaglądać kiedy tylko mogę...(chyba, że już my z madusią chodować będziemy opium, same rozumiecie...w tybecie ciężko o neta...) pozdrawiam was bardzo gorąco...(bo co, jak co, ale w gdyni mamy -8...dajcie żyć!) kitty - druga babcia opiumowa (pierwszą jest madusia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellfiku....sssskarbie...moj ty najmilejszy...alez ci zazdroszcze.....idzta siem przebadac kofana...bo jak to to co myslisz...to czas zaczac o sieobie dbac w szczegolny sposob....noooo Dziekuje slicznie za wszystkie zyczonak...ktora nastepna???? a ktora jest starsza ode mienaia?????? pocieszcie co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuu........ elffffffffk!!!!!! ale fajnie!!!!!!!! jeju, jak juz bedziesz pewna to mam wiare, że się pochwalisz!!!! jejejejejejejejejuuuuuusiuniusiuniu!!!!!! co do tybetU; goraco zapraszam.....damy sobie popalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna! przestaje pić!!! i mnie dopadły omamy wzrokowe nie widzę tego co przed chwila napisałam.....jejeu jak zobaczę stado białych myszek, to rzucę i to opium...... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×