Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzień dobry :) no i u nas po śniegu :( co nie karaaniu :( już się robi chlapa - ależ sie nacieszyliśmy białą zimą - cały jeden dzień :0 w sumie to wpadłam tylko się przywitać - dziś pewnie cały dzień spędzę na pisaniu planu na metodologię ćwiczeń logop. ..... no cóż - sama sobie jestem winna - miałam na to prawie 4 tygodnie a robię w ostatnmi dzień :P Majaj :) miło, ze wreszcie jesteś :) Czekam na mailika :) Inguś 🌻 chyba doszedł nocny mail ?? :) i chyba przy nim nie usnęłaś :P aha - musze się pochwalić :) będę miała pieska :) :D :D Ma 2 miesiace, jest zwykły kundelkiem (teraz śliczny - ale wyrośnie na pospolitego kundla juz to widzę :P ), jest okropnym rozrabiaką i jest słoooodddkkiiiiiiiii :) Nareszcie będę miała z kim pogadać a nie tylko rybki i ja :P Całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś, Elffiku Elffiku kochaniutki, mailik doszedł i wcale przy nim nie usnęłam i nawet już Ci odpisałam. Ja też myśłałam, że może coś dzisiaj sobie w wolnej chwili popracuję nad taką swoją jedną pracą zaliczeniową, ale niestety wzięłam dane na uszkodzonej dyskietce i nic niez zeobię. W domu Oliwka nie moż patrzeć jak siedzę przy komputerze, bo od razu krzyczy, czy dane mi będzie wreszcie popisać te wszystkie prace? U nas nic odwilży nie zapowiada, wręcz wciąż sypie śnieg i trzyma mrozisko, prawdziwa zima. Efciusiu zyjesz jeszcze gdziesik tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, ejjjjjjjjjjjjj, co to ma być? a gdzie behemot? madusia? no bez przesady...będę ryczeć....[chlip, chlip, chlip i jeszcze raz chlip] madusia co z tym opium, bo by mi się kasa przydała, im szybciej interes rozkręcimy tym lepiej.... a orientujesz się w cenie połączenia lotniczego do tybetu??? jakieś zniżki dla sfrustrowanych uczniów i studentów? zajrzę później... i żeby mi to było ostatni raz! do wakacji jeszcze daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...musze sie wykrzyczec!!!!!! Bede miala na semestr dwojke..jedna jedyna dwojke z fizyki..koles jst straszny!!!Co za cymbal...do tego nazwał mnie OSZUSTKA!!!!Ja tego tak nie zostawie...jutro ide do pani dyrektor!!! oczywiscie nie sama...poprze mnie conajmniej pol klasy!!!! Jak mi nie zmieni oceny to zobaczymy...a wiem ze moge wygrac...!!! Jezu.... To jest nienormalne!!! Dorosli wymagaja od nas rzebysmy zachowywali sie w porzadku..zachowywali jak na doroslego czlowieka przystalo...a oni sami zachowuja sie jak nie powiem kto!!! Oczywiscie nie generalizuje...Ale niektorzy to przechodza samych siebie...naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki >>> for all !!!!!!!!!!!!!! 👄 ........... ( szukam wolnego czasu ........gdzie go znaleźć ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka >>> podobnie jak leticia szukam wolnego czasu... a raczej świętego spokoju i trochę snu... cóż, chyba mam baaardzo zapracowany styczeń... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty..ech..takie czasy..:(.. Kurka..od ponad miesiac serduszko mnie boli..wczesniej robilam ekg...i bylo nawet ok..cholerka..ja mi sie znow cos zacznie i przez to zawale natsepny rok to sie potne chyba!...bo cos czuje ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to juz nocka, to znaczy nocna zmiana :-) Musze sie poprawić tak nawaliłam tekstu, że jak to dzisiaj zobaczyłam to samej odechciało mi się czytania, a Wam to zaserwowałam. Przepraszam!! Dzięki za miłe powitanie, juz sie chciałam wczoraj rozkręcać, pisac zaległe e-maile, a tu nagle okazało się, że na osiedlu pękła rura, zostaliśmy bez wody. Nie dość, że nie miałam sie jak umyć, to jeszcze herbatki też nie było jak wypić. Ah, i calutką noc maszyna do dziurawienia podłoża walczyła z problemem, do siódmej rano. Zał było mi tych panów, taki mróz tutaj, chyba z minus osiem. A mnie sie nawet pisac odechciało. No i znowu to robię, nie zrobiłam przejrzystej przerwy. Malutka, co z Twoim zdrówkem? to coś powaznego? pozdrowienia dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, to miało być, że zabrzmiało powaznie, z sercem zawsze jest powaznie, ale czy to bardzo dla Ciebie groźne? trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane dziewczyneczki! ..........................😘......................... juz nie mam swojego gabinetu!!! buuuuuusiedzę na oczach ludzi w chlip rejestracji!!! fakt, że jest wesoło, ale....nie moge tak często do was zaglądać! chlip! w sumie wy też ty nie zaglądacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie zagladamy???/ przychodze i widze ze nikogo nie ma to zapodaje jakis smutny wierszyk i ide dalej do roboty.....:( Dzien dobry jestem z kobry na do ......widzenia dam cos do.... jedzenia.... Milego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niet czasu wiela hałasu pracy od chuja nfz kawał zbója! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :* Majaj..nie wiem..kiedys mialam takie nerwobole..tak mnie kuło w sercu i nie mogłam złapać oddechu..Ake teraz czuje tak..jakby mi je coś sciskalo..jakby chcialo sie rozkurczyc..ale nie moglo..nie wiem..ostatnio jak mi mama mierzyla cisnienie to powiedziala ze cos mi serce nierowno pracuje..ALe czasem potrafi mnie tak bolec nawet przez 10 min..moze panikuje..ale...ech...nie wiem..boli i juz...może to z miłosci? hihi A ja do szkoly ide..z wielka checia! lekcje mam skrocone..:)...super...skoncze gdzies o 12 :)..musze pojechac po butki zimowe..jakies kozaczki :P..Trzymajcie sie cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :* Majaj..nie wiem..kiedys mialam takie nerwobole..tak mnie kuło w sercu i nie mogłam złapać oddechu..Ake teraz czuje tak..jakby mi je coś sciskalo..jakby chcialo sie rozkurczyc..ale nie moglo..nie wiem..ostatnio jak mi mama mierzyla cisnienie to powiedziala ze cos mi serce nierowno pracuje..ALe czasem potrafi mnie tak bolec nawet przez 10 min..moze panikuje..ale...ech...nie wiem..boli i juz...może to z miłosci? hihi A ja do szkoly ide..z wielka checia! lekcje mam skrocone..:)...super...skoncze gdzies o 12 :)..musze pojechac po butki zimowe..jakies kozaczki :P..Trzymajcie sie cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zapracowane Kobietki! Malutka dbaj o swoje zdrówko i pokaż na co Cie stać temu gostkowi od fizyki! Maduś, zaglądaj do nas jak tylko w poblizu nie będzie nikogo. 👄 dla Was, a gdzie podziała się reszta naszych dziewczynek, co nawet listy obecności nie podpisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejejejejejuuuuuuu... zaraz umrę...tu jest zimno jak w ........piekle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduś to ja już nie wiem czy masz zimno czy ciepło w pokoju, w każdym bąź razie u mnie jest taki wygwizdów, że ręce mam całe zsiniałe i nogi jak sopelki lodu. Muszę w poniedziałek przynieść termometr i zmierzyć temperetrę tutaj w pokoju, bo to nieludzkie trzymać mnie w takiej lodziarni. Tutaj jest chyba zaledwie ze 12 stopni, jakis kocyk by się przydał. Oj zizu, ziuziu, Maduś trzymaj się i nie dawaj się czy to zimnu czy też ciepłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się cosik zacieło i niema mojego wpisu. Co za czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamm :)) Podpisuję listę obecności :P Coś ostatnio jakby nasz topik stracił na ilości wpisów ... hejj dziewczęta co jest !!!!! Znowu weekend w szkole - ale fajnie :P chociaż zajęcie bedę miała i od kompa się oderwę :) Wiecie - to chyba trzeba leczyć - nikt sie nei cieszy, że jedzie na uczelnię tylko elffik :P :D Inguś 👄 pozwolisz, ze odpiszę Ci na mailka po weekendzie oki ? :) Majaj 🌻 no i gdzie obiecany mailik ?? Co do Uni - ja sie nie wypowiem - nie mam o tym zbyt dużego pojecia (wiem wiem wstyd ...) ale jestem nastawiona sceptycznie - nikt nam niczego za darmo nie da jak sugerują coniektórzy całuski dla reszty dziewczynek 👄 🌻 madusia - nie pracuj tyle :) szkoda zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam
w nosie taka pogode i serce mi peka , ze sa tacy ludzie i takie zwierzaki, które marzną i umra z powodu tego mrozu. Panie Boże skoncz juz to, proszę, moze stąd mnie usłyszysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr znowu nie pokazuje wpisów wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale dlaczego tylko an naszym topiku ?? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno..brrrryyyyy, nie wiem po co te szyby w oknach i tak firanki fruwja!! unia...tak bo; jak? banda biurakratów i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka.. No i zostane z jedna dwoja (z fizy #^%#%#^%) na semestr...brr..ale ejstesm wsciekla!!!ale poprawie na koniec roku..moze nawet 4 bede miec :P...nom..musze sie wiac do roboty..i pokazac temu kretynowi na co mnie stac :)!!!! U mnie hm...cieplo...tzn..mam cieply polarek..wiec mi cieplo jak wychodze.. Juz weekend..jej ale fajnie Slyszlam ze maja zlikwidowac NFZ...hahah....to ja jestem ciekawa co teraz wymosla..kompletna paranoja..zeby tylko gorzej ni bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu powinno powstac cos anystrsowego..mam ochote cos rozwalic!!!!wrrr... sssssyyyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziefczynki........ jestem u kumpelki i moge sie po poludniu wpisac....milego wieczorku zycze......moze niedlugo bede miala neta w domku...bosheeeee..przeciez nasz moderatorek zwariuje...hihihi....bede tu non top....to grozba..... Z wieczora jest taka pora ze wszyscy lubimy wypic i sobie pogaworzyc... Madusiu dzis pije twoje zdrowko...hikhikhik...pyszszszne winko...... Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U nas tez zimno, ale nie tak jak u Ciebie, Inga (tylko -6) i spada, ale to na noc. Elffik, e-mail jest nadal w fazie przygotowania, postaram sie go skończyć jak najszybciej, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuszka
a ja rozwale cos z malutka . K>>>> wszystko jest do dupy łeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj jestem pierwsza. Podpisuje listę obecności i chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Malutkiej!! gratulacje z okazji dołączenia do pełnoletnich... teraz zobaczysz jak szybko będzie leciał czas.... :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×