Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

no napis w ramce :D i ona uciekała po całym monitorze. do tego jeszcze pioseneczka i wszyscy naokoło mnie zaczeli się dziwnie przyglądać mi i mojemu monitorowi. a ja biedna podchmielona ;) nie mogłam tak szybciutko tego wyłączyć.. wysłałam dinozaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napis w ramce :D i ona uciekała po całym monitorze. do tego jeszcze pioseneczka i wszyscy naokoło mnie zaczeli się dziwnie przyglądać mi i mojemu monitorowi. a ja biedna podchmielona ;) nie mogłam tak szybciutko tego wyłączyć.. wysłałam dinozaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He fajne co nie hahahaaa;) ide do sklepu cos na obiadek kupic bo to ja musze dzis gotowac dajcie jakiegos pomysła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałam kiedyyś coś fajniejszego niz to od robala :P przez jakieś 5 minut wyskakiwały coraz to nowe komunikaty - i nie dało sie ich wyłączyć - jak znajdę to podrzucę Wam link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingus a ode mine ucalowalas Oliwke??? Bo ja juz jej slub planuje..hlip...hlip...a nic...tylko nie pamietasz, ze od cioci masz jej duuuuzo buziaczkow dac...nio!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś, Karaani> dostałam maila że nie dostarczono dinozaura do was.. :( buuuuuuuuuu........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> nie dostałaś? to może do ciebie też nie doszło :( wysłałam ci teraz na elffik@tlen.pl narazie nie ma komunikatu to może przejdzie :O Buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik i znowu info że nie możliwe wysłanie. :( będę jeszcze próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeejuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! WÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓDKIIIIIIIIII DAAAAJCIE!!!!! ludzie!!!!niech mnie ktoś dobije bo się męczę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, kurcze, co tu się dzieje? jakieś problemy natury wirtualnego kontaktu? hehe... elffik -> ja wiem, ze matura to nic wielkiego, tylko moi nauczyciele raczej nie... trują niemiłosiernie... można zasnąć... behemotku -> jasne.. mhm... już ja ci wierzę, że się kolegami zajmowałaś, lepiej się przyznaj ile zgarnęłaś za to opium? madusia -> czy ja cię mam pod stołem szukać, czy źle widzę? robal -> to było wredne, proszę nie rozpijać moich koleżanek, tydzień abstynencji mamy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> humanitarnie walę cię w łeb łopatą!!! ;) Kitty> jak to nie wiesz ile zarobiłam??? przecież ze mną to opium przehandowałaś ;) łi tam... tydzień abstynencji ... he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot jakie tam łiiiii??? proszę mi tu w tej chwili odłożyć butelki... zakorkować, zakapslować, zakręcić... co to ma być? madusia -> wyłaź spod stołu, ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia> przesuń z łaski swojej swoje zwłoki bo chcę się koło ciebie położyć bo Kitty zwariowała i jeszcze mi krzywdę zrobi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip.....chlip...na nic nie mam czasu!!!...chlip!!....smarrrrrrrk! padaczki mozna dostać.....oczy na wierzchu, piana na ustach, włos rozczapirzony, jęzor wywalony, czerwono-zielonkawa skóra. oto ja w dniu dzisiejszym.....buuu.. kitto - szukaj mnie pod stołem...hik!.......hik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemotku....specjalnie dla ciebi...miejsce pod stołem, od scieny...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behmot
Dzienki serdeczne dzienki Madusiu! tylko czemu wszystko tak wiruje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienki serdeczne dzienki Madusiu. Tylko dlaczego wszystko tak wiruje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej!!! Gdzie moje wypowiedzi??? pod stołem???? nie ma ich ...buuu.... wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło......wiem że coś piszecie...ale kurcza nie wiem co się wzięło i się nie pojawiło......ściśle tajne, czy jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie pokazuje wypowiedzi .... czy tak bedzie z każdą nowa stronką ?? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnalazłam się!!! hip hip hurrrrraa!!!!! Madusia my tu konpirujemy jak sprzedać opium za twoimi plecami, dlatego nie możesz czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziaki
kurde jak mi zle i jakas niespokojna jestem i sie trzese cala ze zlosci, moze stluc szklanke zeby sie wyzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty Jane nie chciałem zeby to było wredne tak wyszło po prostu ;) co z moim obiadkiem??? co mam zrobic.... bo juz pozno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiziaki a moze wystarczy jakies miłe ,dobre ,ciepłe słowo przemysl to ,po co od razu szkody wyrzadzac,przeciez szklanka nie odda;)masz u mnie wsparcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki... Dzisiaj jakos bez humorku..:(... Robal..mam coś dla Ciebie: http://www.hlava.iglu.cz/ Z pozdrowieniami od malutkiej :) Ale tu dzisiaj sie działo... Czarusia...może jakoś uda się Wam dogadać i bedziesz miała pieska? Kiziaki..a może pojdziesz pobiegać?Mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziendoberek:) Wstajemny dziewczynki...juz po 8:) Ide do szkoly... I do grzebalca...wcisne sie bez kolejki :P...trudno..nie mam wyjscia :P Jestem okropna :P Miłego dnia moje Skarby 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×