Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość no wejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitto! no tak mi przykro, ale to nie sezon na wiosne...może za 2 miesiączki...:D chociaż...u mnie +11, słoneczko właśnie wyjszło...:) cóż...pięknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, gdzie ty widzisz słoneczko, u mnie tak ciemno, że byś pomyślała, że wieczór... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! $#%^**((^%$$#@#$&**((!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest...o! jaki sliczny promyczek :)...o! czarna chmurka :) i kawałek błękitu.... :) i cosik świergoli za oknem wesoło :) wiosna w lutym..... hyhyhyhy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Słonka moje :):):):):):):):):) Behemotku > Matko > utulę i POLEJĘ !!!! zaliczyłam gramatykę !!! :P... Karaani > a mi podobają się obrączki ze zwykłego złota , tylko takie cienkie :) nie za duże . Inguś > tx za kwiatki :) a Oliwka rośnie rośnie ..... i cudowna dziewuszka nam urośnie ...... :):):):D......... Malutka > ale czad !!!!!!!!!!!!! Czy ja już Ci mówiłam , że zazdroszczę ❤️ ? Kombinuj , .........jej .....ale siupeeeeeellll .............:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Leticia - moje ❤️ ze mną w domq - to znacyz role się odmieniły i ja pracuję a on siedzi w domu - na szczęście chwilowo ;) ma tzw. przymusowy urlop - w środku zimy :0 gratuluję z powodu gramatyki - wiem jaka jest trudna - miałam jej co nieco na obecnych studiach .... inguś 🌻 zaraz cosik skrobnę na gg - jak swoje włączysz to Ci wyskoczę ;) :P całuski dla Olivki i nie przesadzaj z ta praca mgr - i tak ją obronisz :) a w pracy - no cóż moę Ci tylko życzyć ogromu cierpliwości i nerwów na postronq - inaczej w końcu tam nie wytrzymasz .... biedactwo :* Kitty - no popatrz .... tak mi dzień zleciał, ze nawet nei zauważyłam, ze jest szaro :) chyba rozjaśniałóy mi go uśmiechy maluchów :) a co do wiosny - słyszałam, ze gdzieś w naszym kraju już bazie są - wiec wiosna nie :P marisko - 4-latki są przesłodkie ... ale najbardziej jak jest ich powiedzmy 5-cioro - bo jak już blizej 20-stki to sprawa się komplikuje ;) a z tym moim jednym maluchem to sprawa neico bardzije skomplikowana - ale nie bedę sie tu rozpisywać - poza tym tajemnica zawodowa nie :P a tą wodę z trawą - jak najbardziej - tylko z sokiem jabłkowym poproszę :) malutka - jak Ty to robisz - luksusowy hotel i 35 zł za dobę ?? ja za taki średniej klasy płaciłam ostatnio 60 zł .... katina - fajna stronka :P madusia, behemotq, robalu - i cała reszta dołkowiczów 🌻 -szki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Wszyscy szczesliwi,a ja dzis mam totalnego dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! juz w pracy. Mam straszne nudy, i za to marna pensje. Bo ze mna bylo tak: dlugo pracowalam w jednym miejscu. Praca byla ciekawa, ale malo pieniedzy i ciagle szukalam gdzie dorobic. Znalazlam nowa za duzo wieksze pieniazki. 8 godzin, ale wytezonej pracy. Niestety po trzech latach nastapila reorganizacja, polaczenie instytucji i wbrew wszelkiej logice zrezygnowano ze mnie. Na szczescie w starym miejscu przyjeto mnie z powrotem (na poprzednie pieniadze), ale do innego dzialu, gdzie jest nudno, praca wtedy kiedy jest cos co nikt juz nie chce robic, a kolezanki w pokoju nie lubia mnie (nie wiem dlaczego) pala w pokoju chociaz nie wolno a ja mam sily sie klocic wiec do pracy chodze niechetnie chociaz z drugiej strony ciesze sie ze mam cokolwiek robie bardzo nudne rzeczy nic nowego sie nie ucze chyba ze sama dlatego czesto grzebie sie w internecie i ciesze sie ze komus cos sie udaje caluski dla tych zadowolonych i tych nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusia uszki do gory .pryznajmniej pracujesz.a moim nadrzednym zadaniem jest SPRZTANIE ..w domu oczywiscie .. to jest prikaz meza mego .. gorsze to niz szef wrr.t sprzatanie to cel zycia podobno bo jak tak hihi nie uwazyam malutka ja zazdroszcze tez kce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć....mam lekkiego kacurka, ale to nic...i tak dam się poganiać i wykorzystywać moje dobre serce do do pracy która prócz z satysfakcji że ludzkości trochu pomogę nic innego mi nie daje.... :) pieprzonA S.Z.!!!!!!!! za oknem +10 , słonecznie, bezwietrznie......lutowa wiosna niepokoji i wprowadza uczucie zagubienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusia, marisa 😘 a ja chlip....charuję ja wół w pracy...chlip... a potem jeszcze w domku...bo Tom ma sezon i późno wraca z pracy więc wszystko spada na mnie....jeżuuuu!!! wykończę sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dziś cudowny poranek .......może nie z powodu pogody , bo nie ma słoneczka , ale dziś spałam przez całą nocke i obudziłam się wypoczęta , a poza tym za oknem mi jakieś ptaszki śpiewały .......jejku .....czułam się jakby to już była wiosna ........:) A tak bymm już chciała wiosnę ......( bujam właśnie w obłokach ....:D) Elffik >> masz rację gramatyka daje popalić .....a babka szczególnie ....ale dziwne że jak mnie pytała i potem wpisywała tę ocenę , to była niesamowicie miła .............heh...ludzie są dziwni ...... Magdusia , Marisa >> trzymajcie się ciepło mimo wszystko , jeszcze zobaczycie , zmieni się na lepsze :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu kochana >> nie płacz , nie martw się , może teraz jest chwilkę źle, aby potem było lepiej ??? Czasami tak właśnie jest 👄🌻 ..... A ja dziś i mam się z czego cieszyć i nie .Cieszę się bo mam dziś próbę orkiestry i zaczął się weekend i mam tydzień wolnego :) A nie cieszę się : bo nie wiem czy się zobaczę z moim Kochaniem , a poza tym ma teraz sesję i musi pracować i uczyć się i w rezultacie nie ma czasu ....buuuuuuuuuuuuu.......kiedy się z nim zobaczę ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry...boshe jakiwes ptaszyska dra mordy pode moim oknem...az pracowac nie moge...;)........... Madusiu bidulko....nic w domku nie rob niech zarosnie brudem...ale bedziecie mieli radoche jak sie z Tomusiem bedziecie szukali wsrod tych zwalow...ja chyba tez tak zrobie bo mi sie nic nie chce a w niedziele moi rodzice przyjada to sie z nami poganiaja...a cio!?!?;) Leticia...ja tez lubie obudzic sie wypoczeta:) Behemotku❤️ Kitty...buziaki Magdusia..❤️ Elffiku...misiaku jak tam pracka...jeszcze cie dzieciaki nie wykonczyly?? Efciusiu❤️ Ingus...moja Oliwka kofana niedlugo roczek skonczy hlip....dziewczynka duza hlip....i cio ciocia zrobi jak jej cukiereczek dorosnie i za maz wyjdzie hlip??? ❤️ i 👄 Kalio..lio...io...ooooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N Oi gdzie to słoneczko ? Słoneczko nasze rozchmurz buzię ............. ..........bo nie do twarzy Ci w tej chmurzeeeee.............. Ale nie pada i to jest plus :) 🌻kwiat] dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach....karaani.....dawna madusia nie dośc , że by nie sprzatała to by jeszcze trzasła drzwiami i rzuciła wszystko w cholerę......ale ta nowa madusia...cóz...zamienia się w swoja matke.......yyyyyhhhhhh zawsze się tego bałam...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja.....chodz tu weź se te słońce! weź je bo mnie wkurza!!!! świeci mi prosto w oczka!!! wściekło się czy co?!!! beszczel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia > 🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄 👄👄👄👄 🌻🌻🌻 👄👄👄👄 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 👄👄👄👄 👄👄👄 na usmiech na twarzyczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezmę to słoneczko z dużą ochotą..... A korzystając z tego , że siedzę w domu -> będe robić moje ulubione naleśniczki i wtedy Was poczęstuję i będzie Wam słodko i humorki się poprawią :D mam nadzieję :) Jjejku .....Maduś .......przyszło to słoneczko ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaanii, Oliwka skonczy roczek dokładnie za 8 dni o 9.55. Szybko zleciał ten roczek, ale jeszcze tak szybko nie dorośnie, jeszcze czekają nas dlugie lata na kafeterii zanim to nastąpi. Magdusia, wiem co to znaczy niechetnie przychodzić do pracy. Kiedyś niemogłam się doczekać poniedziałku, a dzisiaj, aż dziw że aż tak wiele się zmieniło, a wlasciwie jedna osoba która zepsuła całą dobrą atmosferę. Pozodtaje nam wiara, że coś zmieni się na lepsze. Trzymaj się i wytrwalości Ci zyczę. Marisa, siedzenie w domu na dłuższa metę napewno jest męczące, ale wierz mi że sprzatanie jest stokroć razy lepsze od wrednego szefa. Madusia, ta jaga to rzeczywiście zlapała Cię w swoje szpony, juz niedługo wiosna i trochę sie uspokoi całe to zamieszanie A gdzie Efciusia, znowu zniknęła. Malutka zyczę wspaniałego wypoczynku. Leticia, dzisiaj i u mnie świeci slońce i piękna sloneczna pogoda, niemal wiosna, ale od poniedziałku znowu ma być zima. Behemotku 👄 i dla wszystkich wiosenne 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, nie było dzisiaj widomości na gg. no i prawie tydzień pracy Ci minął. Kitty, a jak Twoje zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, nie było dzisiaj widomości na gg. no i prawie tydzień pracy Ci minął. Kitty, a jak Twoje zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marisa, co z tym sprzataniem ? Moj maz tez ma fiola na tym punkcie. Ale jakos staram sie z tym walczyc. Czy my dla mieszkania czy mieszkanie dla nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi everyone, zdrówko lepiej, tylko jeszcze troszkę w głowie szumi... mam nadzieję, że się do niedzieli unormuje :) tesh wyślę tyle kwiatków, a co tam, nie będę gorsza :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i teraz buziaczki... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 o! to dla was kochane ps. poproszę słońce, bo u mnie znowu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz słonko zniknęło......buuuu........gdzie jestes Słoneczko ????? Inguś > no to bedzie imprezka w Walentynki i to nie tylko z jednej okazji :):):):):):):):):):):):):):):):P........... Magdusia > zdecydowanie MIESZKANIE DLA WAS !!!!!!!!!!!!!! ;) Kitty > i uściski dla Ciebie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu nikogo .......:0.....ja juz pewnie dziś tu nie zajrzę , więc życze Wam fajnego i spokojnego ( lub szaloneho - jak chcecie ) weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tu nikogo .......:0.....ja juz pewnie dziś tu nie zajrzę , więc życze Wam fajnego i spokojnego ( lub szaloneho - jak chcecie ) weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 inguś 😘 kitto miło was czytać..... :) a gdzie kurna jest behemot! jaja se robi czy jak?? dostała podwyżkę i cholera zachlewa się po kątach!!! a wiecie co jest najgorsze?........., że sie nie podzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×