Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość milunia
Witajcie :-)) Robal zapewne z Twoim synkiem będzie wszystko ok - nie zamartwiaj się lepiej zrób coś pożytecznego, może coś dla synka - pomyśl a na pewno przyjdzie Ci coś do główki :-)) A WY moje drogie Panie bierzcie się do pracy... :-)) co i ja dzisiaj namiętnie czynię a teraz mam przerwę na kawkę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal trzymaj się, trzymam kciuki za Twojego synka, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, ja w to wierzę -napewno niedługo wróci do domu, a po tym przykrym zdarzeniu nie będzie żadnego sladu. Pa 👄 trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> 🤗 :( Brak mi słów. :( Życzę aby z twoim synkiem było wszystko w porządku. Będę trzymać kciuki. Milunia> mam już dosyć. tylko praca i praca. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku wspolczuje Ci. zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze ;) i syn szybko wroci do domciu. 🌼 dla Ciebie behemot ❤️ samanta co tu duzo ukrywac ja sie tez przed maturka nie uczylam a zdalam ;) glowa do gory, zdasz. mandusiu kochana wracaj do zdrowia!!! p.s cholera i nie spotkalam psorka a czekalam na niego ponad 2 godziny 😡, a tak potrzebowalam z nim pogadac buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu
kurcze znow kafe nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
malutka:dzieki za słowa otuchy i bohemot oczywiście Tobie też! Taniuszka wiesz super przeżycie ta pierwsza jazda samochodem mówie Ci!ja przybajmniej byłam podniecona jeszcze parę godzin po jeździe,hehe..a tak naprawde to musze sobie chyba opracowac jakis stały system żeby się za siebie zabrac!!!Dzis ostatni dzień opuściłam szkołe!!(żeby było tak łatwo tego dokonac jak napisać eeeh)a jutro mam na szczeście wolne i planuje zacząć edukacje od początku pozdrowinka dla wszystkich Was -fajne babeczki jesteście:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm
hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
malutka:dzieki za słowa otuchy i bohemot oczywiście Tobie też! Taniuszka wiesz super przeżycie ta pierwsza jazda samochodem mówie Ci!ja przybajmniej byłam podniecona jeszcze parę godzin po jeździe,hehe..a tak naprawde to musze sobie chyba opracowac jakis stały system żeby się za siebie zabrac!!!Dzis ostatni dzień opuściłam szkołe!!(żeby było tak łatwo tego dokonac jak napisać eeeh)a jutro mam na szczeście wolne i planuje zacząć edukacje od początku pozdrowinka dla wszystkich Was -fajne babeczki jesteście:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy wieczorek :) Wpadłam tylko na sekundę podpisac liste obecnosci :) choć raz - dwa razy w tygodniu wypada co nie :) wszystko przeczytałam, wiec nie mam zaległosci -ale jakos nie bardzo mam wenę, żeby cos do każdego z osobna napisac - za co z góry przepraszam ...... także hurtowe 👄-ski dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i młody w szpitalu bedzie chyba operowany czekaja do rana :( Dziekuje wszystkim za dobre i ciepłe słowa w swoim i syna imieniu jestescie kofani wszystcy nawet nie wiecie jak kilka słow moze pomoz w takich cholernych chwilach papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu
nic nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal!!!Nie martw sie!!!Ja tez mialam operacje na oczka,wiec wiem co to znaczy..naprawe nie ma powodow do obaw..lekarze wiedza co robia..pewnie bedzie torske bolalło..ale bół szybko mija! Buziaki dla wszystkich!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ( właśnie kończę chorować :0 ) Inga >>>jak praca ? mam nadzieję , że jesteś zdrowiutka :) ... a śniegu i u mnie dostatek ... a nawet jest go już za dużo ... Taniuszka >>>chyba jeszcze ja nie pochwaliłam twojego nowego nicka - jest fajniuchny 🌻🌻🌻🌻 ... a z tym wirusem staram się walczyć ... zobaczymy , co z tego wyjdzie ;) Karaani >>>przez to choróbstwo mam już 3 dni na uczelni w plecy ... nieźle mnie przygrypiło ...:( ... Vivaldi >>>ja też miałam przez tą chorobę niezłe huśtawki - nie lubię tak:0 Kitty , Behemotku >>> nasze kochane kociaki ->tylko się nie przepracujcie :) 👄 ... Malutka >>> la la la !!! 🌻 ... Madusia >>> kochana biedna nasza - zdrowiej .... zdrowiej ....zdrowiej ..... Robalku >>> życzę wytrwałości Tobie , a synkowi zdrowia !!! 🌻 ... Elffik >>> ...❤️.... trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten świat zielony ... gdzie ta wiosna ? pocieszająca , ciepła i radosna .... ? jak na razie widzę same smutki ... wirusy , choróbki .... i na Dołkowie pustki ......ojejeeeejjjjjjjj ............. Oby do WIOSNY ..........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
wiecie jak ludziom otuchy dodawac,bo same miałyście doła eeeehhFajnie tu u was w grupie raźniej i wsparcie.Ciesze się Dzieki malutka i bohemot. Pozdrowienia dla wszystkich! (aha- ide za 20 min pisac wypracowanie- samantko zmuś sie by tak się stało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki 🌻👄 jak u Was ze słoneczkiem bo u mnie swieci slicznie ,ale za to mroznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko próbuje przebić się przez chmury - czasami mu się to udaje ... temperaturka około zera , ale nic nie topnieje ... a śniegu jest ohoho hooooooooooo ... i jeszcze trochę ....;) i teraz jeszcze na dodatek pada śnieg ... tak , jakby go brakowało ... :0 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal>wiem że wszystkie przeżywamy razem z tobą to że twój synek jest w szpitalu. Jestem pewna że będzie dobrze. Jeśli chodzi o pocieszenie to jest z tym ciężko bo wiem że moje słowa nic nie zmienią, ale z całego serca życzę by wszystko się dobrze ułożyło i jestem pewna że tak będzie. Pamiętaj że jesteśmy z tobą. :) Samantka > mądra dziewuszka :D ciesze się że ogarnął cię nowy zapał do nauki, oby się on utrzymał :) Jestem pewna że po maturze będziesz się śmiała że tak bardzo się bałaś. Tego ci życzę. Kofani> całuski dla was i 🌻 i ❤️ Dziękuje wam że jesteście. Za pół godzinki kończę pracę. Życzę wam miłego dnia i miłego weekendu. Jadę, pozałatwiam kilka spraw a później mam urodzinki Tomka :) Stara dupa z niego się staje :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku >> :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):) buziaki dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka
sto lat dla tomka!moja siorka oliwka ma dzis imieniny ,juz sie zajadam kremówkami!:)dzieki bohemot ale jescze sie nie zabrałam za naukę eeehale To forum mnie bardzo wciąga!:D:D zapału to ja niemam ale przymus .Ide sie wykąpac i wkońcu zabrać sie za to wypr.. ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
faktycznie u mnie chwilowo tylko praca, w pracy i po pracy :)) ale jest tak dlatego, że wcześniej się dużo leniłam. Teraz muszę wszystko nadrobić, u mnie to tak właśnie jest najpierw nic i hulaj dusza, a później na ostatni dzwonek.... a zresztą chyba sami wiecie jak to jest gdy się coś robi na czas :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
zapomniałam przesłać WAM wszystkim buziaczki, a zwłaszcza dla synka ROBALA, trzymajcie się mocno i nie dajcie się chandrze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musze sie pochwalic ze pierwsza jazda samochodem byla nawet niezla, zgasl mi tylko 3 razy na swiatlach :D, a instruktor mi ciagle mowil \"noga z gazu\". nastepna lekcja dopiero za tydzien :0 miejmy nadzieje ze mi lepiej pojdzie. co do slonca to niestety u mnie jest szaro i zimno. chcialabym juz troche ciepelka. robalku> trzymamy kciuki za Twojego syna. zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze :) samantka> ucz sie ucz....:P elffik> wpadaj do nas czesciej! leticia> cieszymy sie ze juz ci lepiej :D behemot> stara ale jara! :P milunia daj sobie na luuuuuz przecie dzis piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, nie wiecie może jakie będa po 1 kwietnia nowe zasady egzaminów na prawko. Cos mnie palnęło chyba w łepetynę i zaćmiło, zapisałam się na jakiś głupi kurs, (mam cicha nadzieję, że mże cosik odkręcę) , który rozpoczyna sie pod koniec marca, ale egzamin ma być juz na nowych zasadach. Co nagle to podjable, że też nie pomyslałam wcześniej. napiszcie mi coś jak wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia
już za godzineczkę lecę do domciu, a później na imprezkę uważam, że należy mi się extra zabawa po ciężkim tygodniu pracy. Jak się cieszę, a co do prawka to nie mam pojęcia jak będzie. Ja mam prawko ale nie mam autka ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka..co slychac?!juz weekend..jak fajnie!!jutro koniki..moze dzisiaj do babci zajrze.. buzi dla wszystkich!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już weekend ... Przed chwilką dopadła mnie bardzo miła wiadomość ... właśnie zamknęłam semestr :):):):) jupijej !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌻👄 Inga nic sie nie martw jezeli kurs rozpocznie sie przed pierwszym kwietnia to egzaminy beda po starych zasadach tak ze sie nie przejmuj;) to pewne na 100% pozdrawiam Was wszystkie goraco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×