Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość t25
ingusiu wiec dla Ciebie sie "odkrywam" mam na imie tatiana no i mam 25 lat- t25. proste ale funkcjonalne ;) wszystkim dziekuje za zyczenia i na koniec moze wypijemy po jednym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
ingusiu wiec "odkrywam" sie dla Was. mam na imie tatiana i mam 25 lat- t25 (proste i funkcjonalne) wszystkim dziewczynom dziekuje za zyczenia. to co jeszcze po "malutkim"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze Was nie ma o tej porze, bo ja tu dzisiaj sama, samotnie sobie klikam i popijam piwko, mój chłop poszedł z kolegami na piwo. Elffiku, a jak tam Twoja praca, co dalej, przedłuzyli, w zasadzie głupie pytanie, no bo jak niby nie mieliby takiemu komus jak Tobie przedłużyc, ale różne przypadki chodżą po ludziach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T25 muszę przyznać że orginalne imię i ładne. Chodziło mi o to , że jakoś tak T25 brzmi trochę bezosobowo, ale oczywiście to jest Twój wybór i jaki nie będzie to go uszanuję. To była taka moja mała dygresja, ale oczywiśie liczy się Twoje zdanie. Pozdrowionka. Oczywiście w poniedziałek przesle jeszcze cosik innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malutka, z tym internetem w domu to oszaleję są tutaj jakies takie głupkowate ustawienia, na tym komputerze głównym, że nic nie moge normalnie odczytać, bo za każdym razem z pięć razy muszę odśiweżyć strone, wszystko pozamykać i znowu pootwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewczyny i robalku :D ingus co sie kryje pod moim nickiem? moje imie i wiek (tatiana 25) ;), nie mam zielonego pojecia co dopisac do nicka wiec, moze go zmienie? co powiecie na: taniucha25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tatianko >> 100 lat !:)! 100 lat !:)! 100 lat !:)! 100 lat !:)! niechaj żyje nam .............:):):):):) a kto z nami nie wypije ... to się nie załapie na imprezkę ;) ps masz ładniutkie imię 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeśli zmienisz - to tylko na tatiankę25 .... słodkie ;) pozdrawiam i ściskam :) :D Cześć Robaklu :) a ja wczorajszy wieczorek spędziłam tak jak chciałam ... to był taki jeden milutki wieczorek ... szkoda , że takie zdarzają się u mnie tylko raz w tygodniu ... :0.........ale jestem dziś uśmiechnięta :D.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat! Sto lat! Niech żyje żyje nam!!!!Sto lat!!! Sto lat!! :) Wszystkiego naj naj najlepszego w dniu Twoich urodzinek:) Leticia...kiedys bedzie ich wiecej..wiec nic sie nie martw!!! Robal..siemka..co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszyscy zniknęli ... a ja samiuteńka ......:0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia - nie jesteś samiuteńka :) ja jestem :) właśnie wróciłam z kina - bylismy na \"Ostatnim Samuraju\" - polecam - piękny film ..... \"Nigdy w życiu\" grają u nas dopiero za tydzień - i wtedy też idziemy do kina ale w zubozałym składzie - tzn. bez mojego miśka :P inguś 🌻 w olivce całkiem sie zakochałam :) :) ależ ona jest prześliczna - no ale jaka by miała byc - mama ładna to i dziecko śliczne :) a co do mojej pracy - jeszcze w poniedziałek idę do pracy - wiec wynjika z tego, ze popracuję do końca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilkę bo mamy gości. Elffiku, bardzo się cieszę, że jeszcze popracujesz super. T25. Zgadzam się z Leticia Tatjanka, wzasadzie tyle wystarczy, nawet bez tego 25. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela ..... wreszcie się doczekałam .....tylko jak znam życie to znowu zbyt szybko zleci ... :0... ale cieszę się nią dopóki trwa ;) Inguś > czyżbyś miała wczoraj imprezkę ? ;) Elfiku > ja też mam ochotę iść na NIGDY W ZYCIU , ale na razie przestali grać i czekam aż wznowią .Niecierpliwie czekam też na PASJĘ , którą zamierzam obejrzeć z dziewczynami z roku . Ale grają ją dopiero od 5.03 . 🌻🌻🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim :):):):) Kto wcześnie wstaje .......ten jest niewyspany .......:0............ Musiałam sobie zrobić wczesną pobudkę , mimo tego , że mam dopiero na 2 zmianę , ale może kawka zrobi robotę ;) Miłego poranka : abyście : miały niedużo pracy były w dobrych humorkach i się uśmiechały :) aby : szefowie (szefowe) nie działali ujemnie na Wasz nastrój i żeby w szkole Was nie dobijali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się , co się stało z naszą Kalią - już tyle jej nie ma na Dołkowie ... :( Wysłałam jej mailika ... Może się odezwie .............. Co tu taka cisza /........? Czy jeszcze śpicie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dołkowiczów, już w marcu. Tak Leticia ten weekend był wyjatkowo imprezowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco! :) T25> a może Tati? ;) Buziaczki dla wszystkich. I może trochę opium z rana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zły........... żle się czuję......... bardzo żle..........tak zle, że jak tylko zobaczę szefową to sie zwalniam........ koszmar........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku >> jak najbardziej - tak na pobudzenie - bo kawki nie piłam i chyba juz nie będę ( opiłam się soku pomarańczowego ;)) ... Jak sytuacja domowa ?? Madusia >> trzymaj się , będzie dobrze , dziś poniedziałek - więc wszystko można na niego zwalić - i on pewnie przynosi wszystkie złe reczy ... Inguś >> 🌻 A mój humorek jak na razie dopisuje ( co w poniedziałki jest rzadkością ) i niech tak będzie ( do jakiegoś następnego dołka .....heh.....) ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia kofana no to po buszku :D :D W domu sytuacja unormowana. W sobotę byliśmy w kinie na \"Nigdy w życiu\". Poza tym Tomek nie spotkał się z Angeliką bo ona nie mogła (mają się w innym terminie spotkać, ale kurcze ile razy ja mam mu tą malinkę robić? :D ) Ponadtodzisiaj dostałam propozycję zmiany pracy i się poważnie zastanawiam czy nie zmienić :) Bo tam gdzie mam szansę pracować są o wiele lepsze warunki (nie ukrywam że zwłaszcza finansowe, no i dojazd lepszy bo w centrum). Ale spokojnie bo jeszcze nie wiem na 100 % a poza tym tam też będę miała dostęp do internetu :) Poniedziałek dobrze mi się zaczął. Gdzie się kofani podzialiście ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, to super że tak dobrze zacząl się dla Ciebie nowy tydzień. U mnie sie okazało, że do końca roku zabraknie na wypłatę, także wizja chorobowego, albo bezpłatnego sie kłania. buuuuuuuuuuuuu chlip chlip, chlip. ..................... najlepiej byłoby wyjechać do Stanów, na jakieś 3 miesiące, ale wyjechać i co dalej spać pod mostem. Buu .....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
czesc dziewczynki to ja jeszcze pod starym nickiem :D jakos nie moge sie go pozbyc. kurcze ile gosci mialam... aha mimo tego ze juz mam 25 lat to czuje sie jak 19-tka!!!!!!!!!!!!!! behemotku ciesze sie ze dostalas lepsza oferte pracy i z lubym tez Ci sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguś kochanie, co za pojeb... system. To okropne że tak traktuje się człowieka. Brak mi słów. :( W tym tygodniu ma do mnie zadzwonić kierowniczka z tamtej firmy i umówić się na króką rozmowę. No zobaczymy. Tomek mówi że jak by coś to żebym brała. Ale ja nie jestem pewna. Będę musiała to przemyśleć. Buziaczki dla wszystkich. Madusia, Efciusia> oczywiście nie zapomniałyście o czwartku? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ti...świetnie teraz wygladasz:D A co do Kalii./.to kurce..odezwalam sie kilka razy do niej na GG...ale hm...raz to był jej mąż...a innym razem miala telefon..ech..nie wiem..odpisała jus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> no ślicznie! Nie poznałam koleżanki :D Malutka> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze z tym nickiem bedzie mi do twarzy :P. kurde dziewczyny ja zabkuje! rosna mi 2 zeby madrosci :0. boli mnie jak cholera, nawet kupilam sobie zel dla zabkujacych niemowlat. pomaga ale tylko na troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka...nick jest the best:) a ząbkowanie przejdzie, jak tylko wyjda na zewnatrz:) pozdrawiam wszystkich zabkujacych i pracujacych oraz odpoczywajacych:*:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Taniuszka> wyjątkowo uroczo wyglądasz w tym kolorze :) Mi też rosną dwa zęby mądrości (Może od Oliwki się zaraziłam ząbkowaniem) ale mnie nic nie boli. No nic a nic. Wcześniej troszkę pobolewało ale teraz ok. :) Jej, czy to znaczy rze bendę mondra? :O :D :D ;) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×