Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Lilus🌻 przefarbuj sie na czarno no i czesciej wpadaj 🌻 fajnie tu jest zobaczysz ,zapraszamy serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej piekne panie witajcie. 🌼 w dniu naszego swieta! robalku trzymaj sie cieplo i Twoj synus tez ;). czekam moje kochane na poslanca z kwiatami ale gdzies przepadl.............:0. buuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam wszystkich i pozdrawiam :) dziewczynkom życzę wszystkiego naj ......🌻👄🌻 z okazji wczorajszego święta ( wybaczcie - nie miałam wczoraj czasu tu wpaść ) . madusia > 3maj się będzie wszystko OK z Twoją frizurką :) elffik >> dzięki - uwielbiam czekoladę .....:P....... robalq > mam nadzieję , że z synkiem wszystko dobrze :) liluś >> to wspaniale , że podjęliście z mężem tak ważną decyzję - zobaczysz wszystko będzie dobrze ... pogratuluję ... jak się nam już pochwalisz ;) a na razie życze dużo szczęścia na codzień i pogodnych myśli 🌻 ...( dobry pomysł - porzuć pomarańczowy nicj na rzecz czarnego :):):):):):P ) taniuszka > i jak kwiatuszki ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani >> ściskam przytulam 👄 wygonimy doła .....raz , dwa .....uśmiechnij się :):):):):):) maila patrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja tylko na chwilke! karaani nie miej doła bo w ryjek dostaniesz! no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny....buuu Madus jak dobrze cie \"widziec\"...juz lepiej sie czujesz??? a gdzie cala reszta???? a ja mam dola z zalatania na nic nie starcza mi czasu tylko na dolki...hehe:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie, postaram się częściej odwiedzać Kafeterię, tym bardziej,że na brak czasu nie mogę narzekać, węcz przeciwnie.W związku z tym,że jestem tu nowicjuszką nie bardzo wiem jak można się \"przefarbować\" i dlaczego powinnam to zrobić. Pozdrowionka dla Robala i wszystkich uczestników tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie, postaram się częściej odwiedzać Kafeterię, tym bardziej,że na brak czasu nie mogę narzekać, węcz przeciwnie.W związku z tym,że jestem tu nowicjuszką nie bardzo wiem jak można się \"przefarbować\" i dlaczego powinnam to zrobić. Pozdrowionka dla Robala i wszystkich uczestników tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kljajoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, robalku 🌼 dla Was. jestem dzisiaj jestem zla :0 i wszystko mnie wkurza :( (chyba ta pogoda na mnie zle tak wpywa). mam nadzieje ze wy lepiej sie czujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ten strasznie cięzki dzień. Znowu dopadło mnie jakieś choróbsko, w nocy miałam 39 stopni gorączki, ale jako czlowiek pracy zwlekłam się z łózka i przydarłam na swoje stanowisko pracy, ale pewnie jakieś zwolnionko jest n ieuniknione. Czuję się dzisiaj fatalnie wszystko mnie boli, sama nie wiem co mam już robic, byle dotrwać do 15.30. ja wczoraj z okazji dnia kobiet miałam wolny dzień, taki gratisowy wolny dzionek. Także wszystkiego najlepszego dla wszystkich wspaniałych Kobietek z tego forum.\\ Robal mam nadzieję, że z synkiem już wszystko w porządku. Liluś, głowa do góry cóz poradzić, że przyszło nam żyć w takich chorych czasach. Jak zlikwidują częśc powiatów, a mój zapewne też, to też czeka mnie taka wizja poszukiwania pracy. A dzidziuś to wspaniała decyzja, mam roczną córeczkę, jest cudowna i wnosi tyle radości do zycia. Życzę Ci wszytstkiego najlepszego.\\ 👄 dla wszystkich z topiku od schorowanej i niemal umierającej Ingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus
A jakiego ja mam dzisiaj dola...BBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie, postaram się częściej odwiedzać Kafeterię, tym bardziej,że na brak czasu nie mogę narzekać, węcz przeciwnie.W związku z tym,że jestem tu nowicjuszką nie bardzo wiem jak można się \"przefarbować\" i dlaczego powinnam to zrobić. Pozdrowionka dla Robala i wszystkich uczestników tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekne ;) mam he gdzie sie wszystkie podziewacie ???? >Lilus pozdrawiam 🌻> to znaczy zmienic nicka na czarno ;) Z inney beczki to syn jutro wyjdzie do domciu ,tak jest na dzien dzisiejszy. Jak mi sie tu zaraz ,któras nie zjawi to wsiadam w auto i smigam do Was ,a takiego robala to nawet najwieksza pajeczynka nie zatrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku to suuuuper ze twoj synek juz bedzie w domku....ucaluj go mocno 👄 i buziakow 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani dzieki 🌻 co tu tak pusto ??? nie wiesz czasem???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...nie wiem ale cos sie ostatnio w ogole psuje nie mamy dla siebie czasu...bbuuuuu...a kiedys bylo tak pieknie.....:( kolejny powod do dolka...:( zaraz ide do domciu - milego wieczorku.. buziaki Robalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> 👄 Tobie takze zycze miłego wieczorka oraz kolorowey nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku dziekuje za kwiatki . wczoraj dostalam tylko jednego od taty ......buuuuuuuu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis baznadziejny dzien, bylam z mama w szpitalu (serce jej nawala) jutro zaczniemy chodzic po lekarzach :0 ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczorek ;) Dopiero wróciłam do domku ... człowiek taki zmęczony , a tu jeszcze dużo pracy ... i kilka dni do piątku ... piątku ....gdzie jesteś .... ? ;) ......... Dzis zamiast siedzieć w czytelni i się uczyć przesiedziałam u koleżanek ... ale było bardzo wesoło ... i tak nie mogłam się dzis za bardzo skupić , więc dużo uśmiechu i luzu bardzo mi się przydało , czego i Wam życzę :):)::):):):):):)):):)::):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):)::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) byłam dzis na Nigdy w życiu - ależ się uśmiałam - świetny film - choć odbniega nieco od ksiażki. Ciekawe kiedy zinscenizuję 2 część - bedę jedną z pierwszych klientek po bilet :P jakos mi smutno ..... w sumie nie wiem dlaczego ... to znaczy kilka rzeczy się na to skąłda ale nie ma jednej głównej przyczyny ..... chętnie zamknęłabym się gdzieś sama - odcieła od wszytskiego i wszystkich .... a nie mam jak tego zrobic ......... niech mnie ktos przytuli i powie mi, ze dobrze pokierowałam swoim życiem ... że innej (tej drugiej) drogi nie mogłam wybrać .... że nie można budować swojego szczęścia na nieszczęściu innych .... ehhh ... przecież dobrze o tym wiem ..... a jednak zdarzają sie dni takie jak ten ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik > PRZYTULAM PRZYTULAM PRZYTULAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZYSZ PRZYJDĄ LEPSZE FAJNIEJSZE DNI , A TEN DZISIEJSZY TROCHĘ ZŁY BĘDZIE TYLKO SZARYM WSPOMNIENIEM NAPRAWDĘ MOCNO PRZYTULAM I CIEPŁO POZDRAWIAM ;) 🌻 👄 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczeta i chlopcy... Elffiku powiem ci ze ty przynajmniej masz to poczucie ze nie skrzywdzilas nikogo......no oprocz siebie...pomysl ile jest osob ktore zbudowaly cos na nieszczesciu i tragedii innych i musza z tym zyc....jestes dzielna i odwazna nie chodzisz skrotami i zyjesz godnie....no i jestes naszym Elffikiem....coz mooze byc piekniejszego....👄 Cala reszto - gdzie jestescie...juz mi tu sie meldowac i zdawac rachunek sumienia co sie dzieje u was..... Buziaki...a do piatunia coraz i blizej...🌻 Taniuszka....zdrowka zycze mamusi i buziakow moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ostatnio mało życia na naszym Dołkowie , ale mam nadzieję , że to się zmieni i nieobecni się pojawią ... bo tęsknimy ... :( Już środek tygodnia ....hehehej ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×